>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Halle, Queen's - 13.06-19.06.2016

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Miejsce: Halle, Niemcy
Data rozgrywania: 13.06.2016-19.06.2016
Nawierzchnia: Grass
Kategoria: ATP World Tour 500
Pula nagród: €1,700,610
Oficjalna strona turnieju: http://www.gerryweber-open.de/gwo_en
Lista startowa: http://www.gerryweber-open.de/gwo_en/Players/Single
Drabinka: http://www.gerryweber-open.de/gwo_en/Scores/Singles-Draw
Plan gier: http://www.gerryweber-open.de/gwo_en/Schedule-of-day
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/germany/atp-halle/
Zwycięzca singla 2015: Roger Federer
Zwycięzcy debla 2015: Raven Klaasen i Rajeev Ram


Miejsce: Londyn, Wielka Brytania
Data rozgrywania: 13.06.2016-19.06.2016
Nawierzchnia: Grass
Kategoria: ATP World Tour 500
Pula nagród: €1,802,945
Oficjalna strona turnieju: https://www.lta.org.uk/major-events/aegon-championships/home/
Lista startowa: https://www.lta.org.uk/major-events/aegon-championships/aegon-championships-entry-list/
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/germany/atp-queens/
Zwycięzca singla 2015: Andy Murray
Zwycięzcy debla 2015: Pierre-Hugues Herbert i Nicolas Mahut
Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.
 
dx2 241,2K

dx2

Użytkownik
Millman-Tiafoe 1 @1.5 Expekt
John Millman to prawdopodobnie jeden z najsympatyczniejszyc tenisistow w calym tourze po akcji z Australian Open i jego meczu z Schwartzmanem, ale za wrazenia artystyczne samego meczu sie nie wygrywa. Na pewno technicznie jest to bardzo dobry zawodnik. Przede wszystkim jednak Australijczyk mial bardzo ajny run na ubieglorocznym Wimbledonie, gdzie az milo smignal kwalifikacje i w 1 rundzie pokonal zadziwiajaco Tommy&#39;ego Robredo, gdzie mialem okazje temn mecz ogladac. Dwa mecze w Stuttagrcie z Pouille i delPotro tez wydaja mi sie bardzo dobrym przetarciem. Tiafoe tez grywa coraz lepiej, on przyjezdza z Surbitonu, gdzie gral challengera, ciezko mi jednak ocenic ta jego gre trawiasta, chociaz jak na Amerykanina przystalo powinno byc dobrze. Na pewno przechodzuimy na granie za wieksze pieniadze w tym turnieju, bo i pula nagrod duzo wieksza. Przy Millmanie wiem, ze mozliwosci sa i typuje ze Australijczyk bedzie probowac awansowac do turnieu glownego.
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Duckworth James - Groth Samuel
Pinnacle Sports 1.53, 2

3:6, 7:6, 6:7 ✅
Kolejny raz stawiam na Australijczyka, o którym pisałem niedawno, dzisiaj krócej. Groth jest stworzony do grania na nawierzchnię trawiastą. Dzięki swojej potężnej sile jego atuty na tej nawierzchni rosną jak emocje przed euro. Gość ma 193 cm wzrostu i jest bardzo masywny jak na tenisistę. Jego taktyka jest prosta, ale bardzo skuteczna czyi serwis plus bieganie do siatki. Jeśli z podania nie ma asa serwisowego to często są to wygrywające serwisy albo przewaga sytuacyjna gdzie Sam czyści przy siatce. Oczywiście w wymianach mocny nie jest, ale ostatnio widać było jakiś progres. Grał ostatnio w Manchesterze (był to turniej rangi challanger) i doszedł do ćwierćfinału pokonując tam Broadyego i Novikova w trzech setach a poleciał z Kudlą 6:2, 7:6. Później wybrał się do Stuttgartu gdzie pokonał Marchenko 7:5, 6:4 i odpadł z Thiemem 7:6, 7:6. Więc forma idzie wzwyż.
Jego rywalem będzie jego kumpel czy James Duckworth który obecnie plasuje się na 169 miejscu ATP a w przeszłości był 82. On w roku 2013 doszedł tutaj przez kwalifikacje do 2 rundy gdzie pokonał Selę w pierwszej rundzie a w drugiej odpadł z Berdychem w trzech setach. Młodszy Australijczyk jest na takiej pozycji, ponieważ miał kontuzje. W obecnym sezonie ma bilans 15/5 gdzie wygrał słabo obsadzony challenger w Bangkoku oraz jakiś marny turniej rangi futures. &quot;Kaczka&quot; czuje się najlepiej na kortach twardych, a gra na hali czy na trawie to nie jest jego bajką. James również preferuje agresywny tenis, lecz moim zdaniem dzisiaj wygra Groth, który na trawie jest zawsze groźniejszy niż wskazują na to kursy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
dx2 241,2K

dx2

Użytkownik
R.Ram-Stakhovsky 2 @1.55
no przeciez mowie ze nie expekt!
Stakhovsky wydaje mis ei tutaj faworytem i juz. Ukrainiec przede wszytskim ma duzo wieksze doswiadczenie na eurpoejskiej trawie. To nie Newport, gdzie Ram zalicza swietne wystepy. Wsrod sukcesow Ukrainca jest nawet wygrany turniej w Hetrogenbosch kilka sezonow temu czy pokonanie Federera podczas Wimbledonu. Stakhovsky sie rozkreca w moje opinii. Ram oczywiscie stylem pasuje do trawy, ale czegos tu brakuje w tej chwili. No i doswiadczenie. Stakhovsky co roku gra w Queens badz Halle, a Rama w Halle chyba nawet jeszcze ie wystepowal ani razu (a przynajmniej musialbym sie m,oco doszukiwac) i to bedzie tutaj czynnik decydujacy. Jest o co grac, wiec stawiam na Ukrainca.

Ben.Becker-Haase 1 @1.6
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
midq 677

midq

Użytkownik
Ogladalem Veselego 10 dni temu z Kukushkinem, słabizna straszna. Widac, ze jest pod forma, w 1 rundzie kwali wymeczone zwyciestwo z Weintraubem. Anderson bez problemow stuknal zawodnika gospodarzy, gra ostatnio całkiem dobrze a trawa mu leży. Jak dla mnie tutaj szybkie i pewne zwyciestwo afrykanera.
Anderson @ 1,2 b365✅

Dziwi mnie za to tak wysoki kurs na Isnera. Fakt, Del Potro dobrze zaprezentował się w 1 swoim turnieju po powrocie ale z Kohlschreiberem już przegrał gładko. John jak wiadomo samym serwisem prawdopodobnie uciagnie do tiebreakow a jedno przełamanie ewentualne w secie to juz bedzie koniec seta. Jak dla mnie tutaj mecz 50/50 może nawet z lekkim wskazaniem na amerykanina.
Isner @ 2,50 b365✅

Z nizszych kursów mysle spokojnie mozna grac Thiema@1,28✅, Karlovicia@1,4✅, Berdycha@1,33⛔ (Bagieta co wyprawiał ze Struffem to szkoda gadać) i Brown@1,22✅ . Z wyzszych Raonic@2,20 sportingbet✅ na pewno warty gry (imo on jest faworytem, nie Kyrgios)
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Krótko bo nie mam czasu.
Anderson -Vesley 2:0, Bet at Home1.65
7:6, 7:6 ✅ w końcu dokończył...

Anderson wraca po kontuzji. Rok temu był tutaj w finale, na trawie jest zawsze groźny. Jego warunki fizyczne sprawiają , że jest bardzo dobry na trawie. Potężny serwis plus forhend sprawiają , że gość jest nie do przełamania przez większość tenisistów. Bekhend oraz poruszanie się na korcie kuleja ale zrobił ogromny postęp na przestrzeni lat. Jego rywalem będzie Czech który czuje się najlepiej na ziemnych kortach. Na trawie nie ma dużego ogrania i nie potrafi tam grać. Wczoraj męczył się z Żydem który na trawie wygrał bodajże jeden czy dwa mecze w karierze. Czech nie nadaje się na trawe, a reprezentant RSA wręcz przeciwnie. Moim zdaniem Kevin wygra w dwóch setach bez większych problemów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
Takie pytanie z innej beczki troszkę. Otóż w Halle grają na trzech kortach i wiem ze ten głowny jest zadaszony a pozostałe dwa także? Czy gra toczy się pod chmurką? Pytanie ważne, bo jutro w Niemczech dośc dużo deszczu i nie chce kasy mrozić.
Zresztą uwaga w Londynie do czwartku ma solidnie padać, zapowiada się kolejny &quot;sparalizowany&quot; pogodą turniej...
 
martinho90 1,6K

martinho90

Użytkownik
Tylko central jest pod dachem. Kwestia jak bardzo będą chcieli eksploatować nawierzchnię, myślę że nawet przy złej pogodzie max 4-5 meczy dziennie zagrają a reszta będzie przesuwana.
 
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
Z wyzszych Raonic@2,20 Sportingbet na pewno warty gry (imo on jest faworytem, nie Kyrgios)
a to czemu? aktualna forma raczej za kangurem, serwis też ostatnio lepiej siedział młodemu, ostatnie ich spotkanie na trawie w zeszłorocznym Wimblu wygrał Nick. Poruszanie na trawie to już nawet nie ma o czym mówić. Dla mnie Nick to słuszny faworyt. Odkąd wszedł w zeszłym roku na wyższe obroty ma z Milosem streak 3:0, ostatnia porażka przed dwoma laty.
 
roxed94 308

roxed94

Użytkownik
Kudla vs Stakhovsky
Stakhovsky 1.87 Marathonbet ✅✅

Kudla jeszcze nigdy nie grał w tym turnieju, natomiast Stakhovsky juz kikka razy bez sukcesow, poniewaz odpadal w 1 rundzie. Kudla zdecydowanie lubi grać z silnie grającymi zawodnikami a jego rywal lubi grać slajsem, jednorecznym backhendem i swoim ulubionym forhendem. Czesto zmienia tempo wymiany, duzo miesza. Ukrainiec stosuje głownie serwis-volley co powinno byc jego atutem na trawie. Kudla glownie gra forhendem, jest malo elastyczny na mieszana gre, gral kiedys w Queens i doszedl do cwiercfinalu, tutaj jest jego debiut i do tego trafil na wymagajacego rywala z ktorym moim zdaniem sobie nie poradzi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Kudla vs Stakhovsky
Kudla |2,00| bet365
Ależ piękne kursiwo na Amerykanina i kompletnie się nie zgadzam z przedmówcą co do gry na Ukraińca. Kudla na trawie gra bardzo dobrze i to nie podlega dyskusji. w Stuttgarcie odpadł w drugim spotkaniu bo trafił na Kolbę, któremu narobił problemów, przegrywając do 3 i do 5. Wcześniej pokonał Lajovica tracąc zaledwie dwa gemy. Kudla w miarę trzyma serwis a forhendami będzie rozciągał Ukraińca aż miło. Stakhovsky tutaj w Halle pokonał pewnie 2:0 Nishioke a wczoraj po zaciętym spotkaniu wymęczył zwycięstwo z Ramem. Sprawa jest prosta jak drut. Kudla jest lepszym zawodnikiem na trawie i jak dla mnie Stakhovsky dziś nie będzie miał zbyt wiele do powiedzenia. Biorę Kudle bez zastanowienia i wam też polecam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
midq 677

midq

Użytkownik
a to czemu? aktualna forma raczej za kangurem, serwis też ostatnio lepiej siedział młodemu, ostatnie ich spotkanie na trawie w zeszłorocznym Wimblu wygrał Nick. Poruszanie na trawie to już nawet nie ma o czym mówić. Dla mnie Nick to słuszny faworyt. Odkąd wszedł w zeszłym roku na wyższe obroty ma z Milosem streak 3:0, ostatnia porażka przed dwoma laty.
jakoś nie wiem, może mam w głowie za bardzo wyidealizowany obraz milosa ale dla mnie jest tenisistą dojrzalszym, czytalem ze chce sie mocno skupic na grze na trawie ostatnio, nawet mcenroe zatrudnil a nick tez cudow nie gra ostatnio. pozyjemy, zobaczymy, za drobniaki raonicia pogralem
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Deszcze co chwile przerywają mecze czy to w Anglii czy Niemczech, polecam śledzić oficjalne turniejowe twittery.
Zaraz ruszają w Queen&#39;s w końcu.
 
S 28

shalir

Użytkownik
W Londynie mieli ruszać, ale co chwilę przerywają. Tak jak Ted napisał, warto śledzić tag związany z turniejem, kibice wrzucają live informacje na temat między innymi pogody. (tag: AegonChampionships)
 
I 30,7K

iti

Użytkownik
Evans na trawie zrobil niejeden fajny wynik i lekcewaznie go na tej nawierzchni jest po prostu idiotyczne. Mathieu po takim kursie nie ma co ruszac. Moze wygra, ale latwo mial nie bedzie jak wskazuje na to kolega wyzej.
 
roxed94 308

roxed94

Użytkownik
Murray vs Mahut
Murray 2:0 Pinnacle 1.56 ✅✅

Mahut jednak nie odpuscil meczu, gral na maksa ale brawo Andy pokazales klase ????

Jest to moim zdaniem najlepszy bet na jutrzejszy dzien w Londynie. Murray mimo iz nie gral na trawie jeszcze w tym roku broni tutaj finalu z tamtego roku. Tamten sezon zakonczyl z bilansem 10/1 wiec potrafi grac na tej nawierzchni, jego rywalem jest Mahut ktory dzis skonczyl grac w Holandii w turnieju ktory zasluzenie wygral a juz jutro gra z Andym w Londynie, jest po wyczerpujacym tygodniu gry i na pewno jest zmeczony, ma juz 33 lata. Warto dodac ze broni tutaj tytulu w deblu z Herbertem z tamtego roku, wiec to bedzie jego priorytet. Nie widze tutaj Mahuta zeby zabijal sie o wygrana w tym meczu na ktora zwyczajnie nie ma szans ze Szkotem. Zastanawialem sie nad underem gemowym, ale mysle ze ten typ mimo mniejszego kursu jest pewny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Querrey - Bautista Agut
Querrey 1 set @ 1,93 Pinnacle ⛔ he he tenisik

Hmm ciekawe , Hiszpan faworytem w tym meczu? Na trawie lepszy od Sama? Niezle pogrywal dwa lata temu , ma na rozkladzie niezlyh graczy , jednak jakos nie widze go jutro z Amerykancem. Serwis i fh Sama moze starczyc na Bautiste. Jednak ze wzgledu , iz dla Hiszpana bedzie to pierwszy meczyk na trawie zagram pierwszego seta.
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Berdych vs Bagieta
Tomek 2:0 |2,00| Unibet ⛔

Na dziś mam kilka ciekawych propozycji a pierwszą z nich jest właśnie spotkanie Czecha z Cypryjczykiem. Gram 2:0 dla Tomka bo na trawie Bagieta zbytnio nie będzie miał prawa głosu. Czech zdecydowanie lepszy serwis i jestem pewien, że więcej niż raz połamać się nie da, ale w przeciwną stronę będzie wręcz przeciwnie. Tomek wygrał turniej w Halle bodajże w 2008 roku chodź pewien nie jestem. Gra na trawie na prawdę solidnie ale to głownie przez jego styl gry, mocny serwis i szuka kończącego forhendu a na trawie to jest duży plus. Cypryjczyk grał jeden mecz na trawie w tym sezonie, który przegrał ze Struffem a Tomek lepszy serwis od Struffa a o grze już nie mówię. Czech dziś bierze 2:0 bez dwóch zdań.

Evans vs Mathieu
Mathieu |1,57| Unibet ✅

Troszkę się zdziwiłem tym kursem na Francuz bo moim zdaniem jest zdecydowanym faworytem tym spotkaniu. Evans, czyli Brytyjczyka a jak się słyszy właśnie &quot;Brytyjczyk&quot; to się od razu myśli korty trawiaste. Owszem, Evans na trawie czuje się świetnie i ma w miarę dobre wyniki tylko, że w ITFach a to jest oczywiście bez porównania. W tym sezonie porażka 2:0 z Gojowczykiem więc tego nie trzeba komentować. wygrał z Sarkissainem i przegrał ostatnie spotkanie z Copilem 2:0. Francuz na trawie nie jest żadnym ekspertem i nie ma co oczekiwać pogromu, ale jeśli zagra tak jak w przegranym spotkaniu z Mahutem to wystarczy na Brytyjczyka na pewno. Grał jeszcze z Ramem którego pewnie pokonał 2:0. Mathieu jest zawodnikiem o klasę jak nie o dwie lepszym i kurs na niego uważam za value. Zagrał bym 2:0, ale wolę się zabezpieczyć bo jakimś cudem może tego seta stracić, ale meczu nie przegra.

Zverev vs Troicki
Zverev |1,78| Unibet ✅


Kolejną propozycją jest spotkanie Niemca z Serbem. Kursy na młodziaka poleciały ostro w dół, ale po 1,78 jeszcze można połapać. To pokolenie młodych, którzy zrobili ogromny progres w swojej grze jak Thiem czy właśnie Zverev nie ma doświadczenia na trawie, lecz dziś idę w stronę Niemca. Chyba każdy kto siedzi w tenisie to pamięta że młodziak w tamtym sezonie na trawie pokonał Djokovica! Nie ma co pisać o jego spotkaniach na trawie bo było ich jak na lekarstwo. O Wiktorze pisałem wielokrotnie i nie będę tego powtarzał. Jest to zawodnik, którego ranking w ATP to jest najwieksze nieporozumienie, ale mniejsza z tym. Trociki na trawie gra w miarę fajnie, ale to głównie przez jego solidny serwis, którym się głównie ratuje. Panowie grali ze sobą rok temu w Niemczech, gdzie Serb wygrał 2:1, ale wiadomo jaki progres od tamtego czasu zrobił Zverev. Myślę, że w wymianach będzie lepszy młodziak i nie da się zdominować serwisem Serba.

Ivo vs Kuzntesov
Ivo |1,41| Unibet✅

Nie do końca przekonywał mnie kurs na Chorwata, ale postanowiłem że w niego zainwestuję. Wiadomo co do Ivo. Najlepszy serwis w świecie ATP i to na trawie jego największy atut. Styl gry typowy i skuteczny, czyli mocny serwis, pod siatkę i kończy akcję. Rosjanin na trawie w miarę przyzwoite wyniki, ale głównie z rywalami z dolnej półki. Na Wimbledonie wygrał po kreczu z Gabbem, czyli wiadomo...pionkiem. Poleciał w drugim meczu z Beckiem czyli z amatorem. Kuzni nie ogarnie serwisu Chorwata a połamać myślę że się da bo przecież on &quot;świetnego&quot; serwisu nie ma i Ivo swoimi warunkami spokojnie będzie radził sobie z podaniem Rosjanina.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom