>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Halle & Londyn, 11-17.06.2012

Status
Zamknięty.
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Widzu - w pełni się zgadzam.
Łukasz szykuje się do Wimbledonu, gdzie pewnie bardzo chciałby powtórzyć zeszłoroczny sukces. Trawa to miejsce dla niego i dziśz pewnością ma spore szanse powalczyć o zwycięstwo.
Dotychczasowe spotkania tych graczy dają bilans 3:0 dla Fina ale warto podkreślić, że wszystkie był wyrównane. W tym roku spotkali się w Rotterdamie na Hardzie a do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były 3 sety (3 zakończony w TB).
Ostatnie tygodnie to średnia dyspozycja Jarkko. Ostatnie mecze na ziemi przyniosły porażki z Lopezem, Paire czy Querreyem. Wygrana z kwalifikantem Veiciem w Belgradzie czy z Andreevem w Paryżu (krecz) nie robią na mnie specjalnego wrażenia. W drugiej rundzie miał szanse powalczyć z Murrayem ale perspektywa pokonania Szkota, chyba go przerosła.
Czy będzie to miało bezpośrednie przełożenie na dzisiejszy mecz? Myślę, że w pewnym stopniu tak. Nieminen szuka formy a Kubot mimo że niespodziewanie pożegnał się z RG w 3 rundzie, gdy nie udźwignął presji w meczu z młodym Goffinem, to wcześniej zaliczył dwa pewne zwycięstwa. Dziś powinien pokazać podobną grę.

Jarkko Nieminen - Łukasz Kubot
Kubot

5/10 @ 2,20
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Panowie wie ktos moze czy Rafa NAdal sie nei wycofa przypadkiem z turnieju w Halle?
Macie moze jakies wiadoosci na ten temat, bo mi sie wydaje ze sie wycofa przez to ze final RG byl dokonczony w poniedzialek


@anapolon, Nadal ma podpisaną umowę na turniej w Halle więc z zobowiązań biznesowych tak szybko się nie wycofa.
OK dzieki za informacjie, juz sie balem ze nie bedzie gral w Halle przez ten poniedzialkowy final ????
 
bmt 0

bmt

Użytkownik
@anapolon, Nadal ma podpisaną umowę na turniej w Halle więc z zobowiązań biznesowych tak szybko się nie wycofa.
 
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
Roger rok temu wyslal smsa za 5 12 ze nie przyjedzie i bylo ok ;) wazne ze ejdna z tych 2 gwiazd jest,mysle ze nadalowi by wybaczyli taki incydent
Jeśli chodzi o typy To ktos chce stawiac na Browna,ok mozna ryzykowac tylko on zagra 1 mecz na 10 dobrze ze mu wszystko wchodzi,bo on gra kamikaze,zaden zawodnik nie bije tak mocno i tak czesto jak on.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Baker-Golding typ :1 kurs.1,5

Myślę że Baker ogra juniora z 93 roku,myślę że typ spokojnie siądzie ptrząc na ostatnie mecze dwóch panów a Baker na trawie gra dość dobrze,łapać bo kurs spada.
Baker może i wygra ale stwierdzenie , że gra dość dobrze na trawie jest mocno na wyrost, bilans 14/22.

Co sądzicie o meczu Rosol L. (Cze) vs. Hanescu V. (Rou)?

Kurs na Rosola bardzo dobry 1.95 (Unibet)
Rosol nigdy na grassie nie wygrał, bilans 0/5. Hanescu lepiej się czuję i dla mnie jest faworytem pomimo iż ostatnio lepiej spisuję się Czech.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Haas - Tomic 1,87

Tomic jak każdy niemal kangur na trawie czuje sie jak ryba w wodzie. Niemal każdy mecz na swoim terenie w DC grają właśnie na trawie. W tamtym sezonie młody Tomic tak naprawdę pierwszy raz błysnął na wielkiej arenie podczas Wimbledonu. Tam przegrał dopiero po świetnym meczu z Djokovicem. Jest jednym z nieliczych zawodników dla których grass to naturalna nawierzchnia. Haas dogrywa do emerytury ale naprawdę trzyma poziom, dobre RG. Na trawie na pewno będzie grozny, jednak Tomic to inne pokolenie i naprawdę na trawie czuje się fantastycznie, Niemiec gra u siebie i zapowiada się wyrównany mecz, kursy minimalnie faworyzują młodego kangura naprawdę warto pograć. Na koniec dodam, iż panowie spotkali się na początku roku i wygrał w dwóch setach Tomic...

Ciekawie wygląda Stepanek 2,20 kto widział Czecha w akcji wie jaki styl preferuje, ale ostatnio trochę słabsza forma. No ale jak jutro zagra na swoim normalnym poziomie Seppiego może spokojnie ograć. Włoch świetne RG, ale na trawie go nie widzę...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Ciekawie wygląda Stepanek 2,20 kto widział Czecha w akcji wie jaki styl preferuje, ale ostatnio trochę słabsza forma. No ale jak jutro zagra na swoim normalnym poziomie Seppiego może spokojnie ograć. Włoch świetne RG, ale na trawie go nie widzę...
no właśnie, kto widział ostatnio w akcji Czecha, ten wie, że nie warto na niego stawiać nawet złamanego grosza. Argument przeciwko Haasowi, że dogrywa do emerytury to co powiedzieć o Stepanku? Niektóre mecze przegrywa w kompromitującym stylu. Seppi z kolei ostatnio to top10, gra naprawdę znakomicie, prawdopodobnie jest w życiowej formie. Trawa? Podobny bilans jak Stepanek. W zeszłym roku wygrany turniej w Eastbourne.
Nawierzchnia =
Aktualna forma +++++ dla Włocha
Nie widzę jak przegrywa z dziadkiem Stepankiem.
Bardzo pewnie wygląda Florian Mayer @ 1,30 ze SMyczkiemi i debel Kubot/Youzhny.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Dobra ale na cegle, na cegle jest zupelenie inna gra zwlaszcza z Radkiem od bedzie latał do siatki jak dzik, skracał wymiany jak sie tylko da. Seppi straci swoje atuty, bedze to wyrownany mecz, jak podanie bedzie siedzialo Radkowi to bedzie bardzo grozny. Wiem, ze ostatnio gral słabo, ale gdzie ma wygrywac jak nie na trawie z typowym ziemniakiem... I ja sam nie gram Czecha, moj typ na jutro to Tomic. Tylko tak dopisalem, ze po takim kursie Radek mi sie podoba....
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
ktoś wie czy pograją jutro w Londynie? W planach wiem, że tak, ale prognozy chyba nie zbyt optymistyczne? Nie wiem w ogóle dlaczego nie mogą zacząć grać od samego rana np. od 9, oczywiście jeżeli by nie padało, a nie czekają do południa niepotrzebnie. Tym bardziej, że plan na jutro jest masakryczny i wątpię, żeby się wyrobili nawet jakby była super pogoda.
 
beb 95

beb

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Halle
Spotkanie: Seppi - Stepanek
Typ: Seppi
Kurs: 1.66
Bukmacher: Bet365
Analiza: W bezpośrednich spotkaniach jest 4:0 dla Radka Stepanka, ostatni raz grali ze sobą w Lutym tego roku w pucharze Davisa gdzie Stepanek pokonał Seppiego 3:2 bo bardzo zaciętym meczu. Wydaję mi się, że gdyby nie Roland Garros w tym momencie w roli faworyta widziałbym Stepanka, jednak Seppi we Francji pokazał dobry tenis. Pokonał gładko Davydienko (3:0), Kukushkina z problemami (3:2), Verdasco bez większych problemów pomimo wyniku (3:2) i na sam koniec zagrał zacięty mecz z Djokovicem (2:3) w którym to oprócz świetnej swojej gry, Novak przez pierwsze dwa sety grał słabiej niż normalnie. Ale ten turniej pokazał że seppi potrafi walczyć. Stepanek natomiast swój występ w Roland Garros zakończył na pierwszej rundzie pokonany przez niespodziankę turnieju: Goffina. Każdemu się może zdarzyć, ale przegrywać w challengerze z Hajkiem 0:2 i ugrać w meczu 3 gemy? Nie to już przesada, dzisiaj Seppi się po Stepanku przejedzie.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
pochmurno w Londynie, ale póki co nie pada. Na co więc oni czekają? Nie rozumiem kompletnie dlaczego nie mogą zacząć wcześniej. Wyjdą o tej 12, kilka meczów zagrają i zacznie lać znając życie i znowu kasa zamrożona.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Tursunov, D - Sweeting, R dw 2:0 1,87 ⛔

Na temat Rosjanina duzo napisałem w zeszłym tygodniu i niemal wszystko się potwierdziło. Jedynie nie wgrał turnieju, ale porażka po trzech setach z tak doświadocznym i ogranym na trawie graczem to nie wstyd. Do finału robił co chciał, w tym meczu będzie podobnie. Sweting w zeszłym tygodniu porażka w 1r, tutaj może uda mu się doprowadzić do TB, rzykuje na dw 2:0.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Na szybko:
Sexy Radek przyjeżdża na swoją ulubioną nawierzchnię! Wszystkie wcześniejsze mecze idą w zapomnienie. Wyniki w RG czy z podrzędnych mączkowych challengerów można wyrzucić do kosza, grę też... bo teraz zaczynamy najlepszy etap sezonu dla Czecha.
Seppi może i gra ostatnio nieźle ale dziś wchodzi na trawę, na której nie radzi sobie już tak dobrze. Niby w zeszłym sezonie wygrał Eastbourne (jeśli dobrze pamiętał, to po ciemku co tak wkurzyło Tipsę, że obraził się i skreczował w ostatnim gemie) ale to był jednorazowy wyskok. Z Radkiem nigdy nie potrafił grać (bilans 0:4) na żadnej nawierzchni. Czemu miałby zacząć dominować, gdy nawierzchnia kompletnie mu nie leży?
Cieszę się, że Seppi jest faworytem. Jest szansa aby zarobić grając przeciwko niemu i dziś i na Wimbledonie.

Andreas Seppi - Radek Stepanek
Radek

6/10 @ 2,20
Bet365


Andreas Seppi - Radek Stepanek
Radek 2-0

2/10 @ 3,50
Bet365



Z Halle jeszcze proponuję Zvereva. Granollers może i osiągnął spory sukces na RG ale tu jego defensywa nie zda się na wiele. Pewnie pomogą umiejętności z debla ale Micha, który przeszedł kwale a wcześjiej rozgrzewał się Nottingham nie powinien mieć problemów z Hiszpanem.
Kurs raczej nie powala ale ja mimo wszystko spróbuję ????
Mischa Zverev - Marcel Granollers
Mischa

4/10 @ 1,80
Bet365



Do tego sam gram świetnego na trawie Mahuta. Wierze, że Francuz pokaże w tym sezonie na trawie sporo pewnej gry i chłodną głowę. GGL powinien być względnie łatwym rywalem a mecz skończyć się w 2 setach (może nie szybkich ale jednak dwóch).
Nie wiem kiedy zagrają ale jako, że czasu mało to bet posyłam już teraz.

Guillermo Garcia Lopez - Nicolas Mahut
Mahut 2-0

5/10 @ 2,0
Bet365



Kolejny bet to Dr. Ivo.
Hewitt miał sporą przerwę po AO, na RG zaliczył bardzo słaby występ... Chorwat ostatnio wszędzie zbierał ostr cięgi (prócz niepełnosprawnego Pecznera ???? i naszego Łukasza). Dziś wchodzimy na zupełnie inny teren i tu, jak w przypadku Stepanka zaczyna się kompletnie inna gra.
Myślę, że Karlović poważnie potraktuje ten turniej i da sobie radę ze starzejącym się Australijczykiem.
Ivo Karlovic - Lleyton Hewitt
Ivo

4/10 @ 2,10
Bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom