>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Genewa, Lyon (15.05.2022 - 21.05.2022)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
ggo4-653x501.jpg


Miejsce: Genewa, Szwajcaria
Data rozgrywania: 15.05.2022 - 21.05.2022
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: €597,900
Oficjalna strona turnieju: https://gonetgenevaopen.com/?lang=en
Lista Startowa: https://www.tennisteen.it/entry-list/atp/23782-atp-entry-list-16-22-maggio-2022.html
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/current/geneva/322/draws
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/geneva/322/daily-schedule
Zwycięzca singla 2021:
C. Ruud
Zwycięzcy debla 2021: J. Peers / M. Venus



Nouveautournoi.png


Miejsce: Lyon, Francja
Data rozgrywania: 15.05.2022 - 21.05.2022
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: €597,900
Oficjalna strona turnieju: https://openparc.com/
Lista Startowa: https://www.tennisteen.it/entry-list/atp/23782-atp-entry-list-16-22-maggio-2022.html
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/current/lyon/7694/draws
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/lyon/7694/daily-schedule
Zwycięzca singla 2021:
S.Tsitsipas
Zwycięzcy debla 2021: H. Nys / T. Puertz



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
Ostatnia edycja:
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Barrere (+4,5 gema)-Humbert 1 @1.6
Barrere @2.95


Te turnieje bezposrednio przed szlemem nie sa najwazniejsze i tu sypnie niejedna niespodzianka. Barrere ostatnio zaczal grac lepiej i we francuskich challengerach i wykrecil mi.in final w Prowancji. Francuz od dluzszego czasu bez lepszej formy i spodziewanej karier nei zrobil, ale jest jednym z graczy, ktory Barrere otrzymal dzika karte do turniej glownego French Open i ta zwyzka formy nie dziwi. Zreszta to nie pierwszy raz, wiec na pewno liczyli na niego w przeszlosci i ma moze jakies dobre koneksje. Francuz wygral nawet w karierze mecz na French Open. Niemniej jednak postawa i zaangazowanie Humberta jest niewiadoma i na ile bedzie sie zabijac za ten turniej to mam watpiiwosci.

Barrere na pewno z kolei bedzie zalezec na dobrych wystepach przed wystepem na FO, jest od dluzszego czasu bez lepszych wynikow, wiec dla niego kazda okazja na zarobek jest dobra. Dwa mecze wygrane w kwalifikacjach, wiec bedzie sobie ten wystep szanowac. Sadze, ze motywacja zrobi tutaj swoje, a ty wydaje sie byc duza wieksza po stronie starszego Francuza, ktorego nawet wygrana mnie nie zdziwi. Seta lub handicap wydaje mi sie, ze ma duze szanse pokryc, a na zwyciestwo tez ma szanse w mojej opinii.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
drexton 3K

drexton

Użytkownik
Dominic Thiem - Marco Cecchinato
Powyżej 19.5 gemów (1.45)

Thiem może w końcu wygra jakiś mecz bo potencjał ma ogromny i pomału widać niewielkie postępy w jego grze.
Ale dzisiaj trafił na Marco, który co prawda ostatnio nie błyszczał, ale rozegrał dwa mecze w kwal, gdzie ograł gładko
Cuevas-a czyli gościa który coś tam na mączce prezentuje, zatem jest chyba jakas zwyżka formy.
Do tego dyspozycja Thiema (dużo niewymuszonych), więc liczę na zacięty mecz i może nawet 3 sety.
Dlatego co najmniej 20 gemów - to wg mnie bezpieczna opcja.

❌ Marco potwierdził że nie przypadkiem ograł w kwal Cuevas-a, ale zabrakło 1 gema,
bo Thiem jest jednak w większym kryzysie niż myślałem i słabo to wyglądało. (6:3 6:4)




Tomas Martin Etcheverry - Sebastian Baez
Tomas Martin Etcheverry powyżej 8.5 gemów (1.67)

Grali ze sobią 4 razy w 2019 (turnieje futures), wszystkie mecze na ziemi a ostatnie dwa to 3-setówki.
Myślę że Baez nie bedzie się w tym turnieju mocno spinać przed RG, a prawie dwumetrowy Tomas
mniemam, że na serwisie okaże się lepszy, więc te 9 gemów jest w stanie ogarnąć.

❌ Baez to jednak teraz zupełnie inna półka niż Etcheverry i nie było co zbierać ! 3 gemy - zostałem ośmieszony hehe!

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +502
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Dominic Thiem - Marco Cecchinato
Powyżej 19.5 gemów (1.45)

Thiem może w końcu wygra jakiś mecz bo potencjał ma ogromny i pomału widać niewielkie postępy w jego grze.
Ale dzisiaj trafił na Marco, który co prawda ostatnio nie błyszczał, ale rozegrał dwa mecze w kwal, gdzie ograł gładko
Cuevas-a czyli gościa który coś tam na mączce prezentuje, zatem jest chyba jakas zwyżka formy.
Do tego dyspozycja Thiema (dużo niewymuszonych), więc liczę na zacięty mecz i może nawet 3 sety.
Dlatego co najmniej 20 gemów - to wg mnie bezpieczna opcja.


Tomas Martin Etcheverry - Sebastian Baez
Tomas Martin Etcheverry powyżej 8.5 gemów (1.67)

Grali ze sobią 4 razy w 2019 (turnieje futures), wszystkie mecze na ziemi a ostatnie dwa to 3-setówki.
Myślę że Baez nie bedzie się w tym turnieju mocno spinać przed RG, a prawie dwumetrowy Tomas
mniemam, że na serwisie okaże się lepszy, więc te 9 gemów jest w stanie ogarnąć.
Zeby Mmoh, nie byl takim dzbanem, to Etcheverry byl nie gral juz tutaj.Baez mocno sie rozwinac, w ostatnim czasie.Przywolywanie spotkan z 19 roku, nie ma sensu wg mnie.Jak tutaj widze gladkie 2 0 dla Baeza, a z ta linia bym nie ryzykowal.
Thiem moze pokryc ta linie ale nie musi.Cecchinato ostatnio slabiutko, to, ze ogral gladko dziadka Cuevasa o niczym nie swiadczy.Thiem z meczu na mecz coraz lepiej wyglada,I wg mnie tez gladko wygra, choc wieksze szanse daje na gladkie zwyciestwo Baezowi
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Aktualnie 36 21 ale jesli Cecchinato to przegra,to bedzie tylko jego wina.Thiem jest mega slaby, jak narazie to zostalo tylko nazwisko, po osiagnieciach sprzed lat.Ciekaw jestem, czy chlop w tym roku sie odbuduje, bo narazie wyglada to tragicznie.Duzo bledow, serwis kuleje I przy dluzszych wymianach rzadko wytrzymuje.Potrzeba mu dlugich, wygranych spotkan, by zlapac rytm I czuc uderzenia, ale jak bedzie,zobaczymy
 
Otrzymane punkty reputacji: +90
drexton 3K

drexton

Użytkownik
Daniil Medvedev - Richard Gasquet
Daniil Medvedev (1.38)
Rusek głodny gry (ostatni mecz to finał z Hurkaczem) i wątpię, że pojawił się na tym turnieju tylko po wpisowe.
Oczywiście forma Daniila jest niewiadomą, ale perspektywa rozegrania kilku spotkań przed RG w turniejowym
rytmie to dobre przetarcie i zakładam że Gasquet nie zostanie tu zlekceważony a wtedy nie widzę Ryśka
w takim starciu.

❌A jednak Rysiek, brawo! No rusek nie dojechał.. i jeszcze zakończyć podwójnym przy 5:6 w tiebreaku, dramat,
życzę mu szybkiego odpadniecia z RG.



Marco Cecchinato - Kamil Majchrzak
Marco Cecchinato (2.30)
Jakaś zwyżka formy na pewno jest teraz u Włocha. To będzie 4 mecz Marco w kolejnym dniu, ale w 3 poprzednich
stracił łącznie 17 gemów wiec jest rytm, jest pewność uderzeń i fizycznie nie powinno tu być problemów.
A Kamil potrafi mieć dziwne przestoje w swojej grze i uważam że na chwilę obecną forma Włocha lepsza.

❌przeceniłem Marco, nie oglądałem pierwszego seta, ale miał w nim chyba 7 breakpointów, a przegrał 6:2
więc pewnie to siedziało w głowie bo w drugim to już błąd za błędem. Brawo Kamil!


Do tego dokładam z turnieju WTA w Rabacie Mayar Sherif z Chloe Paquet (1.35) - w dziale WTA kilka słów też o tym
🎾 demolka!

łączny kurs wychodzi: 4,31
 
Ostatnia edycja:
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Nie no dzisiaj to apogeum Jakies.Snigur w kwalach prowadzi 7 6 3 2 I ma serwis (do tej pory 7/8 serwisow wygranych).Wygrywa 2 gemy a przegrywa 10.
Humbert 11bp w drugim, I nic.De Minaur 1/2bp wykorzystane I pewnie ogarnie mecz.Przeciez trafic cos,nawet w tenisie, gdzie teoretycznie 50/50 to jakas masakra.Szkoda hajsu, nerwow I zdrowia na to gowno zwane bukmacherka
 
Ori1995 288

Ori1995

Użytkownik
Nie no dzisiaj to apogeum Jakies.Snigur w kwalach prowadzi 7 6 3 2 I ma serwis (do tej pory 7/8 serwisow wygranych).Wygrywa 2 gemy a przegrywa 10.
Humbert 11bp w drugim, I nic.De Minaur 1/2bp wykorzystane I pewnie ogarnie mecz.Przeciez trafic cos,nawet w tenisie, gdzie teoretycznie 50/50 to jakas masakra.Szkoda hajsu, nerwow I zdrowia na to gowno zwane bukmacherka
Na FO odrabiamy straty, a te turnieje przed j**** bo większość zawodników z top50 to po wpisowe przyszło na te turnieje x2 250 z tego co widzę.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Na FO odrabiamy straty, a te turnieje przed j**** bo większość zawodników z top50 to po wpisowe przyszło na te turnieje x2 250 z tego co widzę.
Cirstea dzisiaj I tak najlepsza.Przegrywa z dziewczyna, z ITF.O czym my tu mowimy.Najbardziej dziwi mnie to, ze za handel to moze tylko pare osob zostalo skazanych w ciagu ostatnich lat.Nie wierze, ze tylko garsteczka osob, fixowala w tym zacnym sporcie.Szkoda,ze hajs jak zwykle bierze gore.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Rune dzisiaj ledwo chodzil,i jakims cudem wygral.Jutro Norrie na luzie wygra, polecam zwyciestwo Brytyjczyka (najlepiej krecz wygrana), bo to niewiarygodne bedzie jak Rune wygra.
Ewentualnie odrazu zagrac Norrie wygra turniej, choc De Minaur regularny tutaj I wybiegany,w finale moze byc ciezko
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Norrie-Rune 1 @1.78

Ja rowniez szedlbym tu w strone Brytyjczyka. Norrie przegral ubieglorczny final w Lyonie z Tsitsipasem. Niby sypie tymi niespodziankami, ale mam wrazenie, ze on che wroic do tego finalu i dac sobie jeszcze jedna szanse na wygrana.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik

Od 3:00 maly skrocik spotkania Rune
Jesli on zdazy sie zregenerowac do dzisiaj, i ogra Norriego, to bede mocno zdziwiony.Chlop ledwo chodzil, a jakims cudem pokonal Guinarda,choc Francuza, wiadomo przynajmniej Polka nizej niz Brytol.Kursy do meczu, z pewnoscia spadna na Norriego.To tylko tenis, ale szansa spora imo
 
drexton 3K

drexton

Użytkownik
Alex de Minaur - Alex Molcan
Alex Molcan (2.17)
Pójdę tu w stronę Słowaka. Złapał jakąś zwyżkę, bo wg mnie pokonał tu lepszych zawodników niż Alex.
W 1r RG wylosował Corię, więc w głowie spokój skoro w perspektywie mecz z typem któremu oddał wczoraj
5 gemów. Zawalczy tu twardo o finał.
🎾 bardzo dobrze wyglądał Słowak. W wymianach zdecydowanie lepszy, Naprawdę solidne i pewne uderzenia.
Nie zdziwię się jeśli weźmie jutro final.



Cameron Norrie - Rune, Holger
Cameron Norrie (1.61)
Brytyjczyk ładnie wczoraj domknął mecz z bedącym w dobrej formie Baezem i umiejętności ma na pewno
większe niż Holger, a jak czytam powyżej, że Rune zostawił wczoraj sporo zdrowia - tym bardziej pójdę
w kierunku Norriego.
🎾to właśnie rożni zawodników z topu od reszty, że wytrzymują ciśnienie w kluczowych gemach/piłkach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +87
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
NORRIE ogarnal, ale Rune wygladal, jakby wydarzenia z wczoraj, nie mialy praktycznie miejsca.3 sety przewalczone ale lepszy Brytyjczyk.W finale jednak Molcan wg mnie to wezmie
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Norrie-Molcan 1 @1.64

Jezeli wraca sie do finalu po nieudanej poprzedniej probie to gra sie o wygrana. W ubieglym roku w Lyonie fianlowym rywalem Norrie'ego byl Tsitsipas, wiec bylo bardzo trudno. Jutro drugie podejscie, ale tym razme faworytem jest Norrie, a rywalem zawodnik o duzo mniej renomowanym nazwisku.

Z duza doza prawdopodobienstwa to Norrie nie bedzie sie co roku zabijac o ten turniej, a na pewno chcialby ta misje zakonczyc sukcesem. To juz starcie finalowy i wiadomo, ze wygrany tytul zawsze wyglada w CV, wiec typuje ze Cam po zacietym meczu dopnie swego.

Dla Molcana to drugi finalw karierze, poprzedni przegral z Djokovicem w Blegradzie, gdy grano dwie edycje serbskiego turnieju bodajze tydzien po tygodniu. Norrie jednak wciaz jest lepszym tenisista i jutro mu kibicuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +189
drexton 3K

drexton

Użytkownik
Cameron Norrie - Alex Molcan
Alex Molcan (2.37)
Gdybym nie oglądał ich wcześniej w tym turnieju to bym tego meczu nie ruszył, ale np wczoraj Molcan
wyglądał wg mnie lepiej niż Norrie. Jakieś bardziej soczyste były te jego uderzenia, fizycznie też dobrze,
a Brytyjczyk tracił sety i wczoraj i przedwczoraj.
dx2 wspomniał że to będzie drugi finał Słowaka, ale przecież w kwietniu tego roku przegrał finał w Marrakechu,
więc będzie to jego trzecie podejście, zatem może do trzech razy sztuka....
❌ A już myślałem, że broniąc dwa meczbole w drugim i wygrywając potem tiebreaka Alex pójdzie po swoje, jednak
Brytyjczyk to przetrzymał i udowodnił, że nie przez przypadek jest czołowym tenisistą. Zasłużone brawa!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +90
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom