>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Eastbourne, Mallorca (19.06.2022 - 25.06.2022)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
rothesay-official-partner-pos-rgb.png


Miejsce: Eastbourne, Wielka Brytania
Data rozgrywania: 20.06.2022 - 25.06.2022
Nawierzchnia: Grass
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: €760,750
Oficjalna strona turnieju: https://www.lta.org.uk/fan-zone/international/rothesay-international-eastbourne/
Lista Startowa: https://www.tennisteen.it/entry-list/atp/23799-atp-entry-list-20-26-giugno-2022.html
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/current/eastbourne/741/draws
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/eastbourne/741/daily-schedule
Zwycięzca singla 2021:
A. de Minaur
Zwycięzcy debla 2021: N. Mektic / M. Pavic



Mallorca-Championships-1.png


Miejsce: Mallorca, Hiszpania
Data rozgrywania: 19.06.2022 - 25.06.2022
Nawierzchnia: Grass
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: €951,745
Oficjalna strona turnieju: https://www.mallorca-championships.com/
Lista Startowa: https://www.tennisteen.it/entry-list/atp/23799-atp-entry-list-20-26-giugno-2022.html
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/current/mallorca/8994/draws
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/mallorca/8994/daily-schedule
Zwycięzca singla 2021:
D. Medvedev
Zwycięzcy debla 2021: S. Bolelli / M. Gonzalez




Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Brooksby J. - Draper J. Typ over 25.5 gema kurs 2.5
Tutaj dosyc ciekawe zestawienie dwoch mlodych wilkow , Brooksby 21 lat , Draper 20 i obaj juz maja troche osiagniec na koncie , amerykanin potrafi grac na hardzie byl blisko pokonania Zvereva w tym roku , anglik bardzo ograny na brytyjskich kortach trawiastych , w ubieglym roku urwal nowakovi seta.
Broksby ma ledwie 7 meczow na trawie z czego 4 w Newport ale tez fajne nazwiska , Tiebreack z Kevinem Andersonem i w tym meczu pachnie trzema setami , nie zdecyduje sie wytypowac zwyciezce sprobuje pojsc tu w wysoka linie gemow.
 
D 38,2K

drpajchivo

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Eastbourne
Godzina:
12:00
Spotkanie: Peniston - Rune
Typ: Pebiston
Kurs: 2,35
Bukmacher: STS

Analiza:


Kolejny dzień, kolejna promocja u bukmacherów ;)

Spotkanie pierwszej rundy w Eastbourne Ryan Peniston vs Holger Rune.

Brytyjczyk podobnie jak w Londynie startuje z dziką kartą i . W Londynie, zaczął od sensacyjnej wygranej z Casperem Ruudem, później 3 setowa przebieżka po plecach Francisco Cerundolo i na koniec pożegnanie z turniejem w 3 rundzie po przegranym i jednocześnie fantastycznym meczu z Filipem Krajinovicem.

To właśnie mecz z Serbem skłania mnie do pójścia w kierunku Penistona. Świetne czucie kortu, doskonale przygotowany kondycyjnie dochodził do niemal każdej piłki i niemal każda przechodziła na drugą stronę siatki. Serwis bardziej niż przyzwoity, 11 asów i jeszcze więcej serwisów wygrywających. W całym meczu miał aż 14 OKAZJI na przełamanie Serba, co pokazuje że ma świetne wejście na drugi serwis przeciwnika i potrafi wykorzystać krótsze piłki. Finalnie zabrakło doświadczenia, no i sam Krajinovic w drugim i trzecim secie na niewiele mu pozwolił, doskonale bronił break pointów i trzymał wysoki % pierwszego serwisu. Zero wstydu, mecz przegrany tylko przez klasę przeciwnika, a nie przez niski poziom własnej gry.

W tym sezonie Peniston, rozegrał już 24 sety w 9 meczach na trawie.

Naprzeciw staje młodziutki Duńczyk, z niemal zerowym doświadczeniem na trawie, 4 mecze w całej karierze w tym jeden z tego sezonu - przegrana z Carreno Bustą. Do pełnego obrazu warto również dodać, że Rune przede wszystkim jest młodziutki i jeszcze nie za bardzo radzi sobie z emocjami na korcie, jest mówiąc krótko nerwusem. Potrafił nawet "wygonić" własną matkę z trybun podczas meczu w Paryżu.

Suma summarum, widzę ogromne value w Brytyjczyku, który ma zdecydowanie większe doświadczenie na tej nawierzchni zarówno w tym sezonie jak i całej swojej karierze. Kurs 2,35 pobieram obiema rączkami i gram stawką 10/10.

Do tego ze stawką 3/10 gram jeszcze
Pebiston wygra 2:0 @3,85 STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1388
D 38,2K

drpajchivo

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Eastbourne
Godzina:
12:00
Spotkanie: Peniston - Rune
Typ: Pebiston
Kurs: 2,35 ✅ ✅
Bukmacher: STS

Analiza:


Kolejny dzień, kolejna promocja u bukmacherów ;)
No i w 3 secie wyszedł z Duńczyka nerwusek szajbusek. Chociaż przyznam, że liczyłem na nieco łatwiejsze spotkanie dla Brytyjczyka.

4:6, 7:6, 6:1 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +190
D 38,2K

drpajchivo

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Eastbourne
Godzina: 16:30
Spotkanie: Pedro Martinez - Ryan Peniston

Typ1: Peniston wygra mecz @1,75. 10/10
Typ2: Peniston wygra w dwóch setach @2,87. 5/10

Bukmacher:
Fortuna

Analiza:

"Nie ważne jak zaczynasz - ważne jak kończysz" chciałoby się powiedzieć po dzisiejszym meczu Brytyjczyka. Zdecydowana kontuzja mózgu w pierwszym secie na szczęście okazała się zaraźliwa i młody Duńczyk bardzo grzecznie oddał 3 set :)

Poniżej wklejam mój wczorajszy wywód na temat Penistona. Potwierdził się bardzo przyzwoity serwis, świetna kondycja i świetnie wyczuwał kierunek pierwszego serwisu przeciwnika.

To właśnie mecz z Serbem skłania mnie do pójścia w kierunku Penistona. Świetne czucie kortu, doskonale przygotowany kondycyjnie dochodził do niemal każdej piłki i niemal każda przechodziła na drugą stronę siatki. Serwis bardziej niż przyzwoity, 11 asów i jeszcze więcej serwisów wygrywających. W całym meczu miał aż 14 OKAZJI na przełamanie Serba, co pokazuje że ma świetne wejście na drugi serwis przeciwnika i potrafi wykorzystać krótsze piłki. Finalnie zabrakło doświadczenia, no i sam Krajinovic w drugim i trzecim secie na niewiele mu pozwolił, doskonale bronił break pointów i trzymał wysoki % pierwszego serwisu. Zero wstydu, mecz przegrany tylko przez klasę przeciwnika, a nie przez niski poziom własnej gry.
Naprzeciw staje klasyczny ziemniak - Pedro Martinez. Nie mam pojęcia co o nim Napisać. Na korcie widziałem go raz w życiu, ot zwykły przebijacz. Gdyby nie krecz przeciwnika w ostatnim meczu, z pewnością nie byłoby go w 2 rundzie, jego rodak Fokina był dużo lepszy pod każdym kątem.

Statystyki jasno wskazują, że gość nie dysponuje zbyt dobrym serwisem, co już jest ogromną stratą w porównaniu do Brytyjczyka, który potrafił dzisiaj returnować w kort pociski Holgera Rune.

Podsumowując, w pierwszej rundzie Peniston mierzył się z gościem który potrafi serwować i jak się również okazało - potrafi biegać po zielonym. Tym razem po drugiej stronie siatki staje gość bez serwisu, którego tak naprawdę już w turnieju być nie powinno i który nie posiada w mojej ocenie żadnych argumentów aby ugrać chociaż jeden set.

Edit: Dla zabawy i dla sprawdzenia własnej intuicji typ nr 3:

ATP Majorka
Medvedev - Karatsev
Karatsev mecz @6,80
Stawka 50zł
Fortuna

Medvedev jest niezaprzeczalnym faworytem, ale.. no właśnie "ale". Gość ma ostatnio kosmiczne problemu z głową, sprawia wrażenie jakby miał na sobie kosmiczną presję z którą nie do końca sobie radzi. W meczu z Hurkaczem, był karykaturą samego siebie - tragiczny pierwszy serwis, rozregulowany celownik, ładowanie piłek w siatkę, nerwowe sceny z udziałem jego trenera. Coś jest na rzeczy i wydaje mi się że problem jest poważniejszy niż ówczesna dyspozycja dnia zwłaszcza że Już w meczu z Oscarem Otte miał problemy od samego początku, kto wie jakby potoczył się mecz, gdyby Niemiec potwierdził przełamanie własnym podaniem i wygrał pierwszy set.
 
Ostatnia edycja:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Eastbourne
Godzina: 12:00
Spotkanie: Norrie - Nakashima
Typ: Norrie
Kurs: 1.74
Bukmacher: ETOTO

Norrie to zawodnik który miewa przestoje w swojej grze ale że przygotowania do Wimbledonu w kluczowym momencie, uważam że Brytyjczyk wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko. Nakashima mimo że na trawie ostatnio grywa dobrze to nie mierzył się z tak wymagającymi zawodnikami jak Norrie. Querrey, Johnson oraz Clarke to zawodnicy z którymi w ostatnim czasie zwycięstwa odniósł Nakashima. Dziś poprzeczka zostanie zawieszona bardzo wysoko, nie zapominajmy że Norrie to 12 rakieta świata, który w każdym momencie jest groźny. W h2h widnieje remis 1:1, myślę że dziś zwycięstwo odniesie Norrie który przegrał swoje ostatnie 2 mecze i jest głodny wygranej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +133
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: tenis Eastbourne
Godzina: 13:30
Spotkanie: Bublik - Fritz
Typ: Fritz
Kurs: 1,91
Bukmacher: Etoto
Analiza: Bardzo lubię Fritza i mecze z jego udziałem i tutaj zauważyłem że jest szansa trochę zarobić. Kursy wystawione przez bukmachera są praktycznie 50/50, ponieważ nikt nie wie co się wydarzy. Zaciekawiła mnie historia h2h gdzie obaj panowie grali ze sobą 3 razy i wszystkie wygrał Bublik. Fritz ostatnio miał gorszy czas ale kto obserwował jego poczynania wcześniej to wie na ile go stać, myślę że kurs delikatnie przesadzony. Każda seria kiedyś się kończy i mimo że ranking nie gra to 14 miejsce Amerykanina nie wzięło się znikąd.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +238
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: tenis ATP Mallorca
Godzina: 15:00
Spotkanie: Bautista - Tsitsipas
Typ: powyżej 23.5 gema
Kurs: 1.94
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Ciekawie zapowiada się to spotkanie do którego to Tsitsipas przystąpi w roli faworyta. Ciężko typować zwycięzcę ale powinien być to zacięty mecz, zwłaszcza że Bautista stanie przed szansą pierwszego zwycięzcwa przeciwko Grekowi. Linia jaka wybralem na ten mecz nie zakłada że zobaczymy 3 sety ale i to jest wielce prawdopodobne. Bautista w tym turnieju seta nie stracil a Tsitsipas stracil go z Gironem. Typowanie overa zawsze wiaze sie ze sporym ryzykiem ale mam nadzieje ze zaden z zawodnikow nie zaliczy wpadki i gladko nie przegra. Jak narazie obaj zawodnicy spotkali się 3 razy i zawsze zwyciężal Grek, ale ze ostatnio jego forma nie jest stabilna to powyższy typ wydaje się sensowny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +469
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom