>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Dubai, Acapulco, Santiago (21.02.2022 - 27.02.2022)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
dubai_tournlogo.png


Miejsce: Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Data rozgrywania: 21.02.2022 - 26.02.2022
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP 500
Pula nagród: $2,949,665
Oficjalna strona turnieju: https://dubaidutyfreetennischampionships.com/
Lista Startowa: https://www.tennisteen.it/entry-list/atp/23736-atp-entry-list-21-27-febbraio-2022.html
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/current/dubai/495/draws
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/dubai/495/daily-schedule
Zwycięzca singla 2021:
A. Karatsev
Zwycięzcy debla 2021: J. Cabal / R. Farah



250px-Logo_der_Abierto_Mexicano_Telcel_2013.png


Miejsce: Acapulco, Meksyk
Data rozgrywania: 21.02.2022 - 26.02.2022
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP 500
Pula nagród: $1,832,890
Oficjalna strona turnieju: https://abiertomexicanodetenis.com/en/
Lista Startowa: https://www.tennisteen.it/entry-list/atp/23736-atp-entry-list-21-27-febbraio-2022.html
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/current/acapulco/807/draws
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/acapulco/807/daily-schedule
Zwycięzca singla 2021:
A. Zverev
Zwycięzcy debla 2021: K. Skupski / N. Skupski



santiago_tournlogo.png


Miejsce: Santiago, Chile
Data rozgrywania: 21.02.2022 - 27.02.2022
Nawierzchnia: Clay (Outdoor)
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: $546,340
Oficjalna strona turnieju: https://www.chileopen.cl/index
Lista Startowa: https://www.tennisteen.it/entry-list/atp/23736-atp-entry-list-21-27-febbraio-2022.html
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/current/santiago/8996/draws
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/santiago/8996/daily-schedule
Zwycięzca singla 2021:
C. Garin
Zwycięzcy debla 2021: S. Bolelli / M. Gonzalez



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
Ostatnia edycja:
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
C.M.Stebe-Nishioka 2 @1.5 <typowy Nishioka, slaby 1 set i wygrane dwa kolejne>

Nishioka bedzie lapac forme, poniewaz zblizaja sie powoli turnieje w Indian Wells i Miami (bodajze 10 marca - date z pamieci), a tam radzi sobie dobrze. Nishioka osttanio przegral w Delray Beach, ale wczesniej wygrany i final challengerow. Tutaj uwazam ze spisze sie juz lepiej niz w Delray Beach, poniewaz Acapulco jest "500", wiec tu mozna sie sprawdzic. Mial tez w Meksyku juz Nishioka przyzwoity wystep.
Stebe tez nie jest jakims bardzo mocno bijacym zawodnikiem, wiec uwazam ze Nishioka wjdzie z tego zwyciesko i bedzie walczyc o turniej głowny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +112
M 2,5K

mejt

Użytkownik
Ja osobiście pograłem na Stebiego, nie jest to jakiś kelner, mam wrażenie że często jest niedoceniany w kalkulacjach bukmacherów. Oglądałem ostatnio Japońca z Ottem, to naprawdę było tragicznie, bardzo dużo UF oraz słaba przebijanka, a jest to jego najmocniejszy argument. W mojej opinii jest to mecz 55/45 dla Nishioki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +67
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Etcheverry-Londero 2 @1.6 ;) <roznie moglo byc, ale czasem szczescie tez potrzebne gdy mecz blisko>

Widac, ze Londero probuje wrocic do lepszej dyspozycji jaka kiedys prezentowal i chyba jest na dobrej drodze. Dobre turnieje w Cordobie czy bardzo dobry mecz z Ramosem w Rio de Janeiro. Santiago to juz troche piata woda po kisielu po Rio, ale Londero przeszedl plynnie kwalifikacje.

O Etcheverrym juz nieraz bylo podczas poludniowo-amerykanaksiego Golden Swingu, ale wysoki Argentynczyk mnie nie przekonuje z forma, udalo mu sie na dobra sprawde wygrac jeden mecz w Cordobie z Jarrym, gdzie pozniej przegral z Milojevicem. Na pierwszy rzuy oka to sprawia on obecnie wrazenie jakiegos narcyza, ktoremu nie do konca sie chce. Licze tu na LOndero, ktory gra duzo lepiej, potrafi obecnie podjal rekawice w meczach z duzo wiekszymi nazwiskami i wlozyl jednak wysilek, by przejsc kwalifikacje, co powoduje ze podejdzie do meczu ambicjonalnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +205
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Novak Djokovic(1) - Lorenzo Musetti(58)

Początek sezonu dla Serba był "zwariowany" i po kłopotach związanych z brakiem szczepień na covid19, Djoko został wykluczony z udziału w Australian Open. W takim wypadku dopiero dziś oficjalnie rozpocznie sezon na turnieju w Dubaju. Jego rywalem będzie wielki talent włoskiego tenisa- niespełna 20letni Lorenzo Musetti. Póki co daleko mu do umiejętności Djokovica, ale na pewno stać go już dziś, aby "postawić się" rywalowi i pokazać z jak najlepszej strony.
Sądzę, że numer 1 rankingu ATP, nie zacznie tego spotkania z wysokiego C i potraktuje je jako porządną rozgrzewkę przed następnymi rundami. Dlatego też da pograć nieco Włochowi i pozwoli wygrać mu sporo gemów, a może nawet i seta urwać.
Umiejętności i doświadczenie stoją oczywiście po stronie Serba i to on wyjdzie zwycięsko z tego starcia. Przypomnę, że tenisiści grali ze sobą we French Open 21 i padł tam wynik 3-2.
Post automatycznie złączony:

Novak Djokovic(1) - Lorenzo Musetti(58)

Musetti +4.5 gema @ 2.9
Musetti +5.5 gema @ 1.94
Musetti +1.5 seta @ 3.75

Początek sezonu dla Serba był "zwariowany" i po kłopotach związanych z brakiem szczepień na covid19, Djoko został wykluczony z udziału w Australian Open. W takim wypadku dopiero dziś oficjalnie rozpocznie sezon na turnieju w Dubaju. Jego rywalem będzie wielki talent włoskiego tenisa- niespełna 20letni Lorenzo Musetti. Póki co daleko mu do umiejętności Djokovica, ale na pewno stać go już dziś, aby "postawić się" rywalowi i pokazać z jak najlepszej strony.
Sądzę, że numer 1 rankingu ATP, nie zacznie tego spotkania z wysokiego C i potraktuje je jako porządną rozgrzewkę przed następnymi rundami. Dlatego też da pograć nieco Włochowi i pozwoli wygrać mu sporo gemów, a może nawet i seta urwać.
Umiejętności i doświadczenie stoją oczywiście po stronie Serba i to on wyjdzie zwycięsko z tego starcia. Przypomnę, że tenisiści grali ze sobą we French Open 21 i padł tam wynik 3-2.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +10
M 2,5K

mejt

Użytkownik
Etcheverry-Londero 1 2.40 U unibet

Ja z kolei gram na Etcheverrego, tak się złozyło że znowu przeciwnie do użytkownika dx2 :LOL:

Kto oglądał rok temu Santiago ten wie że nawierzchnia tam jest bardzo szybka, prawie jak nie clay. Etcheverry prawie 2 metry, myślę że dużo punktów będzie sobie ustawiał samym serwisem poprzez specyfikacje clayu w Santiago. Tomas Martin przegrał ostatnie dwa swoje mecze, ale miał ciężkich rywali, łatwo meczu nie oddał. Londero niczym mnie nie przekonuje, owszem ostatnio trochę pograł ale to i tak jakoś na mnie nie robi wrażenie, nie ma czym postraszyć. Myślę że młodszy Argentyńczyk ma więcej atrybutów, musi tylko z nich skorzystać a myślę że szybki clay mu w tym pomoże. Według mnie Etcheverry jest lepszym tenisistą ciągle jest na etapie rozwoju jeszcze, z meczu na mecz rośnie, do tego kurs value, myślę że naprawdę warto spróbować.
 
Ostatnia edycja:
T 3,2K

TommyTom

Użytkownik
Ten Etcheverry to w karierze wygrał tylko 2 mecze na poziomie turniejów ATP,trochę mało.A ten Londero to ma wygrany turniej ATP i 4 rundę Rolanda Garrosa.Ciekaw jestem na jakiej zasadzie ta teza,że Etcheverry to lepszy tenisista.Brzmi abstrakcyjnie,bo w porównaniu jest przepaść.
 
M 2,5K

mejt

Użytkownik
Porównując w ten sposób można powiedzieć że Tomasz Berdych jest lepszym tenisistą niż Carlos Alcarez.

Wiadomo że chodzi że jest lepszy na daną chwilę a nie na przestrzeni całej kariery.
 
T 3,2K

TommyTom

Użytkownik
Właśnie,że nie wiadomo.Wiadomo to będzie po meczu.Tak to ja moge napisać,że Damian Michalski jest na daną chwilę lepszy od Nadala przed meczem.Ten sam argument.
 
M 2,5K

mejt

Użytkownik
Albo baitujesz albo sam nie wiem co teraz próbujesz tworzyć. Myslę że jeśli ktoś na bieżąco oglądane mecze dwóch tenisistów to może coś takiego napisać z pełną świadomością.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Spotkanie: Davidovich Fokina - Jannik Sinner
Typ: Zwycięstwo Davidovich Fokina
Kurs: 3,70
Fokina 1-0 w setach, w drugim prowadzenie z przełamaniem, później 3 piłki meczowe w tiebreaku. Ehh
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Widziałem Fokinę w ostatnim meczu z Bautistą. Co prawda przegranym i jak spojrzymy na sam wynik wydaje się, że gładko. Otóż, każdy może mieć różną ocenę. Ja w tamtym meczu widziałem kosmiczny tenis u obu graczy i do tego jakiegoś Robocopa Bautistę. Mecz szczególnie w pierwszym secie był bardzo zacięty, pełen spektakularnych wymian. Fokina był świeży, szybki i w formie a Bautista w tym dniu był niezniszczalny. Uważam w swojej subiektywnej ocenie, że Fokina jest w formie.
Z drugiej strony Jannik Sinner, który po Australian Open zrobił sobie przerwę. Nie wiadomo czego po nim się spodziewać. Z tego co mi ćwierkał twitter, w tym czasie miał jakąś kampanie reklamową Gucci oraz... rozstał się ze swoim wieloletnim trenerem i wymienił sztab szkoleniowy. Nowy trener to niejaki Simone Vagnozzi, który trenował Marco Cecchinato oraz Stefano Travaglię.
Czy to zmiana na lepsze? Nie wydaje mi się. Sinner zrobił niesamowite postępy w ciągu ostatnich kilku lat. W 2020 roku w Roland-Garros został najmłodszym ćwierćfinalistą od czasów Djokovica. Podczas Australian Open w tym roku został najmłodszym, który dotarł do ćwierćfinału od czasów Kyrgiosa. I teraz... nowym trenerem nie zostaje ktoś uznany a jakiś Vangnozi, który w swojej karierze ATP nic nie zdziałał. Coś mi tu nie pasuje.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +72
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Dyscyplina: Tenis ATP - Acapulco
Godzina: 01:00
Spotkanie: B.Paire - D.Medvedev
Typ: B.Paire wygra przynajmniej jeden set
Kurs: 4,20

Bukmacher: fortuna


Nie ma sensu tworzyć analizy pod typ. Medvedev to światowa czołówka. Solidność i mentalność w porównaniu do Paira to level expert. Paire to chimeryczny zawodnik z gorącą głową. Chociaż duży talent to nie osiągnął wiele - jego osobowość mu nie pozwoliła.. W ostatnim okresie Covidowym swoje mecze zwyczajnie odpuszczał - kasował wypłatę za występ i nawet oficjalnie o tym mowił. Należy do grona zawodników na których nigdy nie stawiam i jest liderem tego grona. Ale.... nie po takich kursach. Po takich kursach to idealny kandydat do szukania na nim zarobku. On chyba uwielbia być stawiany w roli doga i kandydata do zrobienia sensacji. Wychodzi wtedy na kort, gra swoje sztuczki, jakieś skróty i czeka aplauzu widowni. Albo mu wchodzi albo nie. Jak wchodzi to znowu nie wiadomo jak długo, zazwyczaj do czasu gdy poczuje, że może wygrć. Liczę na to, że podrażniona ambicja Paira ( brak szans u bukmacherów ) każe mu podejść do meczu z chęcią sprawienia sensacji. Liczę na to, że zacznie mu wchodzić przynajmniej w jednym secie i liczę na to, że Medvedev nie jest jeszcze w rytmie - pierwszy mecz po AO.
Już parę razy Paire sprawiał mi prezenty. ;)
 
Ostatnia edycja:
B 35,1K

bukovina

Użytkownik

Zverev chyba wkoncu zrozumiał, że jest zbyt głupi i zbyt słaby żeby kiedykolwiek wygrać Wielkiego Szlema i mu [CUT] Teraz zaczynam nabierać pewności, że te oskarżenia o przemoc domową są słuszne.

Oczywiście za zachowanie powyżej został wyrzucony z turnieju w Acapulco
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +42
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Tenis ATP Santiago
Sebastian Baez - Thiago Monteiro
typ: Zwycięstwo Sebastian Baez
@1,67
etoto
+
Tenis ATP Dubaj
Hubert Hurkacz - Andrey Rublev
Suma 20.5 gemów
Typ: Powyżej 20.5 gemów
@1,40 etoto

AKO = 2,34


Baez ma za sobą duże juniorskie sukcesy (finalista Roland Garros 2018). To nowa nadzieja Argentyńskiego tenisa. Bardzo dobrze czuje się prowadząc wymiany i dysponuje zabójczym uderzenie forhendowym. Oprócz tego, jego gra w obronie podobna jest do Schwartzmana - trudny do skończenia. Idealny mix umiejętności na mączkę. Z Thiago Monteiro wygrał w koncówce poprzedniego roku 2 razy po 2:0 W tym roku uległ w Rio 2:1 ale, Monteiro na swoim podwórku zawsze stawia opór niesiony żywiołowym dopingiem tubylczej publicznośći, która często uprzykrza grę przeciwnikom. Monteiro to raczej rzemieślnik niż talent i czesto nie radzi sobie w kluczowych momentach. Po prostu psycha nie ta co trzeba.
Drugi typ: Obaj dysponują znakomitym serwisem. Oboje są aktualnie w formie. Oby trzymali serwis jak najdłużej. Nawet gdy mecz zakończy się w 2 setach bet prawdopodobny. Jeden tiebreak załatwia sprawę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1624
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom