>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour - Doha, Marseille, Santiago (08.03.2021 - 14.03.2021)

Status
Zamknięty.
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
doha_tournlogo_2021.png


Miejsce: Doha, Qatar
Data rozgrywania: 08.03.2021 - 13.03.2021
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: $890,920
Oficjalna strona turnieju: https://www.qatartennis.org/tournaments/qatar-exxonmobil-open-2021/
Lista Startowa:
Drabinka:
Plan gier:
Zwycięzca singla 2020:
A.Rublev
Zwycięzcy debla 2020: R.Bopanna/W.Koolhof


marseille_tournlogo_2019.png



Miejsce: Marseille, France
Data rozgrywania: 08.03.2021 - 14.03.2021
Nawierzchnia: Hard (Indoor)
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: €409,765
Oficjalna strona turnieju: https://www.open13.fr/en/
Lista Startowa: https://www.open13.fr/en/players
Drabinka:
Plan gier:
Zwycięzca singla 2020:
S.Tsitsipas
Zwycięzcy debla 2020: N.Mahut/V.Pospisil


santiago_tournlogo.png

Miejsce: Santiago, Chile
Data rozgrywania: 08.03.2021 - 14.03.2021
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: $393,935
Oficjalna strona turnieju: https://www.chileopen.cl/index
Lista Startowa: https://www.chileopen.cl/jugadores
Drabinka:
Plan gier:
Zwycięzca singla 2020:
T.Seyboth Wild
Zwycięzcy debla 2020: R.Carballes Baena/A.Davidovich Fokina



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz






 
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
ATP Santiago Kwalifikacje, 18:30

Klein vs. Vilella Martinez - 1 @1.69 fortuna


Typ oparty o obecną formę obu zawodników. Klein wyglądał świetnie zaledwie kilka dni temu w Buenos Aires, gdzie wygrał 4 mecze nie tracąc seta, można powiedzieć miażdżąc przeciwników, a nawet urwał jednego breaka Schwartzmanowi.
Hiszpan w ostatnim czasie nie gra nic specjalnego, dlatego spodziewam się, że Słowak potwierdzi dobrą dyspozycje i zrobi krok w kierunku kolejnej głównej drabinki turnieju ATP.
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Hanfmann-Gerasimov 2 @1.45

Pogralem dzis z pilka, bo wydaje mi sie, ze bedzie spadac. Gerasimov dobrze wszedl w ten seozn halowy. Polfinal w Montpellier, w Roterdami co prawda odpadl w 1 rundzie, ale zagral tam dobry mecz z Tsitsipasem. Mial czas Bialorusin na regenracje, wiec mysle ze znowu liczy na dobry wynik.

Poza tym dobrze sie tutaj czuje w Marsylii Gerasimov. To jesgo trzeci start z rzedu w tym turnieju, w poprzednich edycjach musia ldwukrotnie przedzierac sie do turnieju glwneg przez kwalfikacje sukcesywnie. W tamtym roku dodal do tego dwa wygrane mecze w turnieju glwnym i cwiercfinal. Forma niezla, wiec mysle ze sa duze szanse, ze Gerasimov bedzie to kontytuonac i wydaj mi sie to w miare dobry kurs do zakladu akumulowanego.
 
Ostatnia edycja:
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
ATP Doha & Santiago Kwalifikacje
Rola + Harris + Kicker @2.99 fortuna ✅
3/3 bez straty seta


Ode mnie taki trebelek z dzisiejszych kwalifikacji Dohy oraz Santiago. W mojej opinii dwóch pierwszych nie powinno mieć większych problemów. Słowak Rola wybitnymi umiejętnościami nie grzeszy, aczkolwiek jego challengerowy poziom z hardów w Europie powinien spokojnie wystarczyć na Puetza, który w singlowym tourze praktycznie nie gra.

Harris - mega solidny serwis, co jest jego największą bronią odkąd w 2018 przebojem wdarł się do poważniejszego tenisa. Regularnie gra w turniejach na poziomie ATP.

Najbardziej ryzykownym typem na tym kuponie zdaje się być Kicker, który dopiero co wrócił do gry, po 3-letnim zawieszeniu za ustawianie meczów. Spodziewałem się początkowych problemów po tak długim rozbracie z zawodową rywalizacją, ale prezentuje się nad wymiar dobrze. Zdążył już pokonać mających jakąś tam renomę na mące Olivo, Kovalika i Dominguesa, wiec widać, że chce wrócić na odpowiednie tory zanim znowu będzie sobie walił fixy. Dziś przeciwnik bardzo doświadczony, ale nie mający za sobą w ostatnim czasie jakichś dobrych wyników.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +128
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
ATP Doha, 12:30

Millman + Bublik @ 1.54 Fortuna


Dubel z cyklu "bezpiecznych" do dołożenia w jakimś kuponie bądź do pogrania grubiej. Wiadomo, że w tym patologicznym sporcie zdarzają się "niespodzianki", ale tutaj wszystko wskazuje na obydwu panów. Millman gra z Basilashvilim, który jakoś ponad rok temu zapomniał jak się gra w tenisa i skupia się na rozwodzie z żoną. Za to Bublik, jak bardzo można go nie lubić za jego głupiutki styl bycia na korcie, to trzeba mu przyznać, że prezentuje dość wysoki poziom i na mniejszych rangą turniejach ATP potrafi zrobić dobry rezultat. W ostatnim czasie między innymi finał Antalyi, Singapuru oraz wygrana ze Zverevem w Rotterdamie.

Sonego vs. Fritz - 1 @2.31
Sonego +1.5 seta @1.50 Fortuna


Od dłuższego czasu jestem orędownikiem zaprzestania hype'owania Fritza. Dla mnie kompletnie przereklamowany zawodnik, który praktycznie nie robi żadnych wybitnych wyników, a i tak cały czas trzyma się dość wysoko w rankingu. Sonego zapowiadał się jako kolejny typowy "mącznik", ale ku mojemu zaskoczeniu, został całkiem wszechstronnym tenisistą, który radzi sobie również na hardzie. Wydaje mi się, że będzie silniejszy mentalnie w ważnych momentach i odeśle Amerykanina do domu.
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Bublik-Bautista A. 2 @1.47

Bautista mial dzis bardzo trudny mecz, ale wyszedl zwyciesko z bardzo dobrze grajacym Opelka. Nawet szkoda mi troche Opelki, bo Amerykanin odpadl w 1 rundzie w Rotterdamie bo horrorze z pozniejszym finalista Fucsovicsem, a dzis po kolejnym bardzo dobrym meczu z Bautitsa, ale sentymentow nie ma.

Bautista bardzo lubi turniej w Doha, mial okazje tutaj wygrac w 2019 roku i wtedy pokonal po drodze do triumfu Djokovica. W tym roku Hispzanowi nei idzie za bardzo w zbyt duzych turniejach, bo w AO byla porazka w 1 rundzie i porazka 1 rundzie w "500" w Rotterdamie, chociaz ta druga byla bezposrednio po finale Hiszpna w Montpellier. Mysle, ze idzie ku lepszemu powoli u Hiszpana. 1 seta dzis przegral, ale Opelka w tym 1-szym secie to trafil dwie takie pilki na returnie, o czym Bautista mowil w wywiadze po meczu, ze ciezko bylo cos zrobic. W 2 i 3 secie Bautista pokazla juz kawal dobrej gry (w 2 seice Bautista oddal na swoim podaniu 2 punkty, a 3 secie 4 punkty, wiec naprawde dzwignal swoj poziom). Czekalem co bukmacher wystawi za kurs i mysle, ze to na otwarcie warto to probowac ugryzc w dublu.
 
Ostatnia edycja:
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Gombos-Jaziri 2 3.85 Fortuna 0-2
Danie kursow takich malych na Gombosa to przesada,Nie jest on zawodnikiem nawet pierwszej 100 w moim mniemaniu.Jaziri najlepsze lata ma juz za soba i raczej grywa dla samej przyjemnosci.Ma przeblyski ladych zagran i wierze ze fajne bedzie dorobic troche do Tenisowej emerytury;)Gombos to typowy drewniak kortow,nie ma w nim nic co by sklanialo do tak niskich kursow,no chyba ze wiek bo umiejetnosci nie ma zbyt wielkiech.Licze na wyrownany mecz a koniec koncow na mala niespodzianke ze strony Tunezyjczyka.
Do tego bardziej asekuracyjne:
Gemy Handicap 2(+3,5) 2,17 Fortuna 0-2
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +44
pizduszka 379

pizduszka

Użytkownik
Tsonga - Lopez 2 1.85 betsson


Brak regularnej gry zrobi swoje. Lopez h2h ma z Francuzem fatalne bo 0-5 ale to w latach 2007-2012 wiec nie ma co na to patrzeć. Na stare lata czas przełamać serię porażek. Jesli Lopez będzie skupiony i trzymał swój serwis to powinno się skończyć na dwóch setach. Kurs zachęcający. Dla mnie typ dnia.
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Na jakiej podstawie młody Tsitsipas dostał WC do turnieju w Marsyli? Gość jest pod koniec 9 setki rankingu. Nic nie osiagnal mimo 20 lat. Grywa glownie itf i to z marnym skutkiem. Ktos ma jakies info dlaczego akurat on?
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Ponieważ Stefanos grał tu dwie ostatnie edycje i zwyciezal, wiec zeby go sciganac kolejny raz to pewnie warunek byl oczywisty. Wiadomo jaka musiala byc rozmowa z organizatorami.
Tak kiedys bylo z dzika karta dla malo znanego wtedy Munara w Hamburgu dla Nadala i tak sie zdarza, gdy chce sie zatrzymac czolowego zawodnika. Nie sprawdzialem, ale w Rotterdamie byli Tsitsipasy w deblu, wiec strzelam w ciemno bez zerkania w drabinke, ze tutaj debla tez moga grac.
 
Ostatnia edycja:
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
szybko coś na wieczor Santiago(Chile):
Lama-Cerundolo
Dokladny Wynik 0:2 1.67 (Fortuna) 0-2


Patrzac na umiejetnosci i forme powinno byc szybkie 0-2 nie maczac sie zbytnio.Cerundolo Gral fenomenalnie w Cordobie i mysle ze taki turniej niszowy jak ten bedzie dla niego kolejnym sukcesem,Jesli forma bedzie podobna jak w Corobie to 0-2 nie powinno byc zadnym problemem dla Argentynczyka.Wierze ze to bedzie czyste spotkanie bo przewaga jest spooora.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +57
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Santiago(Chile): Fatalna gra Francuza

Rune-Paire 2 2.34(Fortuna)

Młodziutki 17 letni Dunczyk zmierzy sie z doswiadczonym Francuzem.Kursy moga byc szokujace jesli ktos popatrzy na wiek pozycje w rankingu czy doswiadczenie,dla mnie jednak liczy sie to co widze,widzialem jak i analiza.Ogladalem mecz z Ramosem gdzie Rune gral naprawde dobrze i o dziwo grajac jak rowny z rownym z badz co badz o klase lepszym Hiszpanem.w Przeciagu 4 dni rozegral ciezkie spotkania w tym 3-3setowe co badz co badz jest meczace nawet dla starszego gracza a On jednak nie ma 18 lat.Z pewnoscia jest bardzo energiczny i baardzo ambitny nie robiac przy tym zbyt wielu bledow grajac wymiany.
Wiec czemu zagram Paire? Nie wiem czemu Mu przyswiecal wyjazd do Ameryki,moze odbudowaniu formy moze jakas nowa taktyka a moze poprostu chce sprobowac czegos innego?Spokojnie moglby grac teraz w Marsylli albo w Doha wiec wydaje mi sie ze taktyka byla taka a nie inna z korzyscia dla Niego?Zobaczymy.Jak narazie gral z Cerndolo czy Coria gdzie jednak sa na ta chwile o wiele lepsi od niego na tej nawierzchni.
Mimo wszytko uwazam ze Paire potrakktuje serio ten turniej bo umiejetnosciami bije jak narazie na glowe Dunczyka.Po prostu nie widze sensu w tym ze Paire jest w Ameryce i nie daje z siebie wszytkiego wkoncu po cos tu przyjechal.Dla mnie to zagadka,ale po takim kursie jestem w stanie to zaakceptowac ; )

Licze na mala niespodzianke:
Sousa-Djere 1 3.15(Fortuna)
1 set Sousa 2.70 (Fortuna)

Mam dziwne przeczucie ze to nie jest miejsce dla Djere i bedzie sie zmywal z Chile jesli nie wyjdzie mu 1 set.
 
Ostatnia edycja:
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Dubaj valkower
Godzina: 13:50
Spotkanie: Rublev-Fuscovics
Typ: 2
Kurs: 4.80
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Czy nie tylko ja mam wrazenie ze kursy sa mocno przesadzone? tak jakby Rublev gral z jakims zadownikiem z 2 setki rankingu.Grali nie tak dawno w Rotterdamie i nie byla to przewaga klas.Tym bardziej ze w 1 secie Wegier mial niesamowita szanse by przelamac ale niestety potem spotkanie potoczylo sie jak potoczylo.Rublev nie zagral tu jeszcze ani jednego spotkania po wycofaniu sie Gasqueta.Mysle ze Wegier moze tu namieszac.Mysle ze spokojnie ugra tu seta ale zagram bardziej ryzykownie i postawie na calkowita dominacje.
Fucsovics M.: wygra przynajmniej jeden set- TAK 2.28(Fortuna)

Basilashvili N -Federer.R 1 5.80 (Fortuna) 2-1

Tu tez uwazam ze mocno przesadzony kurs,Federer to Federer nie gral od roku chyba a talent to jednak czasem nie wszytko.Gruzin ma wzloty i upadki ale robi coraz mniej podwojnych bladow co dla niego zawsze bylo frustrujace,Mysle ze jest w stanie postawic sie Szwajcarowi.Grajac z takimi zawodnikami zawsze gra sie maxa i licze ze tu bedzie podobnie bo naprawde Basilashvili jest dobrym tenisista.czy to wystarczy?zobaczymy.
Basilashvili: wygra przynajmniej jeden set-TAK 2.55 2-1
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +46
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Rublev-Fucsovics under 22,5 gema @1.55

Jakos ciezko cos dzis tu ugryzc, wiec pojde w taka bardzie asekuracyjna linie gemowa, chociaz mysle ze mniejsza jest jak najbardziej prawdopodobna. Obydwaj tenisisci spotkali sie w ubiegla niedziele w Rotterdamie i faktycznie byl tam bardzo wyrownany mecz, ale w mojej hipotezie tym razem Rublev jest w stanie wygrac pewniej.
Akurat sadze, ze Rublevowi ten odpoczynek wyjdzie na dobre (1 runda wolny los, 2 runda mecz oddany walkowerem przez Gasqueta).

Fucsovics zaczynal grac w Rotterdamie od kwalifikacji do finalu, tutaj tez dwa dlugie meczace mecze z Lajovicem i Harrisem. Niby jest obycie z kortem w przeciwienstwie do Rubleva, ale Rublev to slynie z tego, ze nie odpuszcza zadengo turnieju od jakiegos czasu, wiec on bedzie zadowolony raczej z tego faktu, ze nie gral to raz. Poza tym Rublev jest triumfatorem z Dohy z ubieglego roku i na pewno ma szanse to powtorzyc przy niegrajacym jeszcze tak dobrze Thiemie i wracajacym po dlugiej przerwie Federerze.

Uwazam, ze Rublev kolejny raz nie odpusci i ten mecz skonczy sie w dwoch setach, a przy wyniku w granicach 6-3 7-6 jest to do pokrycia. Plusem tego typu jest tez fakt, ze nawet wygrana Fucsovicsa nie wyklucza tego typu, ale i tak jestem zdania, ze ta obserwowana pazernosc Rubleva na kolejne dobre wystepy da mu zwyciestwo.
 
Ostatnia edycja:
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Santiago:

Cerundolo-Carballes 1 2.09(Fortuna) 0-2 totalna klapa


Ogladalem juz 4 spotkania podczas Turniejow w Ameryce Cerundolo i musze powiedziec ze kursy powinny byc bardziej zblizone a nawet mniejsze na Cerundolo.Chlopak gra swietnie i tylko wpadka z Delbonisem zepsula nieco jego obraz a moze i nawet nauczyla troche pokory.Ostatni mecz gral z Lama i musze powiedziec ze mial duuzo szczecia bo Lama mial go na widelcu w 1 secie ale pechowe minimalne pudla doprowadzily do calkowitego spadku morale i 2 set byl juz tylko formalnoscia.Cerundolo widac wklada serce we wszytskie swoje spotkania,to poprostu widac komu zalezy a komu nie.Dla mnie jesli chodzi o umiejetnosci przewaga Cerundolo ale jak bedzie na korcie to se okaze.Mam pewnie obawy po ostatnim spotkaniu bo dosc dlugo zajmuje mu zaadaptowanie sie do przeciwnika ale wierze ze koniec koncow wygra.
Alternatywnie:
Liczba setów; 3 2.30 (Fortuna)

debel Santiago;
Bolelli/Gonzalez-Arneodo/Paire
Arneodo R. / Paire B.: wygra przynajmniej jeden set TAK-1.65 (Fortuna) 0-2

Patrzac na to racjonalnie to pierwsza para powinna wygrac to gladko 2-0 ,ale...Paire jest jaki jest wczoraj mialem wrazenie ze jest w jakiejs depresji,caly 1 set jakis nieobecny potem nagle skok energii blysk w oku i gral bardzo dobrze szczegolnie przy siatce,potem nagle1 zle zagranie i wraca zagubiony na kort.Cos ewidentnie jest nie tak a mi go bylo wczoraj zal ;)...tak czy siak bedzie gral teraz ze swoim debelkowym kolega i mysle ze bardziej zagra dla niego niz dla siebie tym bardziej ze Arneodo kibicowal mu wczoraj caly czas.Ponaddto byly momenty gdzie Paire naprawde gral dobrze przy siatce a to w debelku tez ma swoja wartosc.Chlopakow zagram bardziej z sentymentu i jak by nie bylo by wspierac Paire w tym trudnym dla niego momencie.Typ ze tak powiem "prywatny" i nie polecam go grac ale dla mnie jest ciekawy.
 
Ostatnia edycja:
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Bautista Agut R. - Rublev A 1 2.90 (Fortuna) 2-0

Nie spodziewalem sie takich kursow.Rublev jest dobry ale czy az tak zeby pokonac Bautiste? Rublev jak wiadomo nie gra juz o czasu zwyciestwa w Holandii,nie jest w rytmie meczowym od kilku ladnych dni.Pojecia nie mam jak to wplywa na zawodnika ale moge sie domyslac ze jest glodny gry ale czy obyty z kortem?mecz o stawke to co innego niz partyjka sparingowego tenisa bez presji.W tym upatruje szanse bo dla mnie jednak rytm meczowy jest wazniejszy niz odpoczynek w Katarskich hotelach ; ) Hiszpan ma wielka szanse na przejscie dalej w turnieju,latwo jednak na pewno nie powinno byc.
Alternatywnie:
1 Set Bautista Agut 2.55 (Fortuna) 2-0

Fritz T. - Basilashvili N. 2 3.15 (Fortuna) 0-2


Fritz na swojej drodze pokonal zdecydowanie lepszych przeciwnikow dlatego mysle taki kurs na Niego niski.Lepsi rywale czyli proporcjoonlanie wiecej wysilku wlozone w pojedynki co mysle moze miec tu znaczenie.Gruzin z calym szacunkiem nie nameczyl sie z Federerem ktore jak dla mnie wygladalo jak spotkanie sparingowe 2 kolegow.Swiezosc na pewno jest po stronie Gruzina bo gra w kratke zdecydowanie.Nie jest to zawodnik ktoremu moza zaufac az tak bardzo ale Fritz jest w Jego zasiegu,dlatego mysle ze po takim kursie mozna zaryzykowac
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +25
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom