>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Delray Beach, Acapulco, Dubai 23-28.02.2010r

Status
Zamknięty.
G 0

genezyp18

Użytkownik
Oczywiście pojawiły się typy na mecze, które nie wiadomo jak zagrać ???? Już jednego tak zamotaliście, że biedny nie zagrał swojego typu, zmienił go i przegrał :&#39;DDD
Wczoraj mój &quot;super pewniak&quot; clement i oczywiście boski zeballos nie weszli. Nie pojmuję tego Kubota.. jak on z taką grą może ich tak niszczyć :&#39;) Niech jeszcze dziś powiezie Verdasco, to całkiem zgłupieję ????
Spróbujmy i dziś, tym samym dając się zjechać adminom i reszcie typerów, którzy na pewno będą myśleli inaczej ????
1. Bellucci! Ponad 2 zł trzeba brać grubo! Bierzcie w bukach, które uznają krecze, bo coś mi się wydaje, że Ferrer dziś padnie. on jest na to podatny. Styl Nadala, biega jak szalony za wszystkim no i drugi tydzień z rzędu zdrowia nie wystarczy, a Bellucci wystarczy spojrzeć jak ostatnio elegancko wygrał turniej. Prawie zawsze jest tak, że ktoś kto pykał kilka chwil wcześniej jakiś finał, w następnym turnieju szybko dziękuje.
Spójrzmy na dzisiejsze wyniki: Llodra ???? (ten jest fenomenem.. nic mu nie jest i kreczuje), Davydenko ???? (następny wielce kontuzjowany), Benneteau ???? (ten drąg to w ogóle żal opisywać) Dziś czas na Ferrera i psssst myślę, że również Monaco :X
2. Gabashvili. Myślę, że na 95% albo kolejny krecz Gulbisa albo będzie w swoim stylu walił po autach i siatkach, gdy mu nie zależy. Miło było, przyjechałem, dostałem kase, zjadłem coś i cześć. Dodam, że w ostatnim meczu z Quarreyem miał poważną kontuzje kolana. Coś się zablokowało, ale rozmasowali i dograł.
3. Na jutro już wyczaiłem Berrera z Bagietą 1. Bardzo ładnie dzisiaj grał z tak czy inaczej zdrowym Davydenką. Nie wygrał 6:3 przez kontuzję! Biega gra za miękko, serwis często nie wchodzi, a tamten na lekką grę może odpowiadać bieganiem do siatki i Cypryjczyk będzie panikował i strzelał na oślep.
Amen. Możecie mnie zjechać, albo kasować post, żeby nikt z niego nie skorzystał, a potem pluć sobie w brode.
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Tipsarevic Janko - Youzhny Mikhail 1 2.20
Stawiam na zwycięstwo Janka i wg mnie Youzhny nie ma żadnych szans. Tipsarevic jest w doskonałej formie, gra bardzo kombinacyjnie a do tego efektywnie, dysponuje świetnym serwem - ostatnio przekonał się o tych atutach 4. tenisista w rankingu ATP Andy Murray, przegrywając pojedynek z Serbem 1-2. Warto dodać, że Tipsarevic grał z Youzhnym 3 razy, odnosząc 2 zwycięstwa i myślę, że dziś wygra po raz trzeci.

Jurgen Melzer - Marin Cilic (Most games won) H(4.0 - 0.0) 1 1.68
 
jkula 2

jkula

Użytkownik
Turnieje wkraczają w decydującą fazę a tu cisza w dziale...
Dziś dla mnie całkiem przyzwoitym zakładem wydaje się być jakikolwiek handicap czy nawet zwycięstwo Bagietki z Nole. Djokovic ostatnio strasznie słaba forma, zagrywka nie wchodzi i miota się jakoś bez sensu po korcie. W tym turnieju jakoś mu strasznie pod górkę idzie.
Bagietka w bardzo dobrej formie wczoraj ładnie odprawił dobrze dysponowanego Berrera w 2 setach. Mocny serwis na poziomie +200 km dobrze mierzony i potrafi wytrzymać psychicznie dłuższe wymiany. Djoko strasznie niecierpliwy za szybko chce skonczyć piłki.
Dodam, że publiczność w Dubaju od początku turnieju wspiera Cypryjczyka.
Baghdatis Marcos - Djokovic Novak ( expekt ):

1 @ 3,22⛔
2:0 @ 5,30⛔
Marcos win 1 set @ 2,70✅
Po meczu: Bagietka miał szanse to spotkanie wygrać tyle zmarnowanych break pointów w 2 secie woła o pomstę do nieba..musiało się to zemścić i się zemściło..w 3 secie spuchł tragicznie a Djoko wrzucił wyższy bieg i odjechał
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Bardzo optymistycznie na Marcosa, no oby oby ale wg. mnie Djoko wygra ten turniej (niestety)
Ferrero J.C. - Monaco J. 2.00
Obaj w świetnej formie, Monaco na początku sezonu ziemnego wygrywał, ale nie przekonywała swoją grą, duż błedów... Po kilku średnich występach chyba przyszła optymalna forma. Fakt ten na pewno potwierdza dosyć łatwe zwycięstwo nad Verdasco. Ferrero świena seria wygranych męczy pod rząd, ale każka seria ma do do siebie, że sie kiedyś kończy, uważam ze Monaco jak najbardziej na to stać....
 
lukaszk111 49

lukaszk111

Użytkownik
tac go było do pewnego momentu.Niestety dla Monaco a stety dla mnie nie dal rady dokonczyć pojedynku.Łapało go jakies skurcze lub miał jakis problem z zebrami(ciezko stwierdzic bez glosu co dokładnie sie stalo)
Na dziś na tym samym kuponie za 100zl mam
Ferrer-Gonzalez 1 1.98
Wywnioskowałem to z ostatnich spotkan.
Ferrer doszedł do półfinału nie przegrywajac seta, a turniej wczesniej w finale przegral w 3 setowym boju z Ferrero.
Gonzo chyba nie za najlepiej czuję sie na tych kortach.W kazdym meczu miał trzysetowe boje.
W tym meczu duzą role moim zdaniem bedzie odgrywać serwis Gonzo.Jezeli Ferrer poradzi sobie z pierwszym podaniem to powinnien jutro zagrac finał Ferrero.
 
jkula 2

jkula

Użytkownik
Gulbis Ernest - Nieminen Jarkko
2 @ 2,45 Expekt⛔
Zacznę może od Fina. Czym może zaskoczyć ? Dużym atutem tego zawodnika jest forhendowy topspin i fakt że w decydujących momentach potrafi posłać mocną płaską piłkę z backhandu. Całkiem niezła gra przy siatce. Potrafi wytrzymać dłuższe wymiany. Zdecydowanie zawodzi serwisem. Powoli zdaje się powracać do formy sprzed lat
Łotysz preferuje nawierzchnie szybkie. Mocny serwis i forehand zasługą wzrostu. Zdecydowanie musi popracować bardziej nad techniką, spala się szybko przy długich wymianach bijąc w aut. Jeśli jego 1 serwis nie wchodzi po myśli zaczynają się kłopoty.
Podsumowując faworytem wydaje się być Ernest. Jeśli jednak Jankko poradzi sobie z zagrywką Łotysza powinien przechylić szalę zwycięstwa na swoja stronę. Stawiam na Fina bo jest bardziej poukładanym zawodnikiem.
Po meczu : Łotysz rozbił Fina przede wszystkim zagrywką. 6:4 6:4 i mecz bez historii.
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Dzisiaj finał :
Gulbis - Karlovic
Mój typ dzisiaj to 2 . Jeszcze wczoraj myślałem o 1 ale dzisiaj jak popatrzyłem spokojnie na ich drogę do finału to Ivo powinien uporać się z Gulbisem. Gulbis ma trochę słabe 2 podanie i tam Karlo może szukać przełamania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom