>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Dallas, Cordoba, Montpellier (06.02.2023 - 12.02.2023)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
b7yXexnq_400x400.jpg

Miejsce: Dallas, USA
Data rozgrywania: 06.02.2023 - 12.02.2023
Nawierzchnia: Indoor Hard
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: $822,175
Oficjalna strona turnieju: https://www.dallasopen.com/en/
Lista Startowa: https://www.dartsrankings.com/tennis/dallas
Drabinka:
Plan gier:
Zwycięzca singla 2022:
R. Opelka
Zwycięzcy debla 2022: M. Arevalo / J. Rojer


Cordoba_open_atp_logo.png

Miejsce: Cordoba, Argentyna
Data rozgrywania: 06.02.2023 - 12.02.2023
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: $713,495
Oficjalna strona turnieju: https://www.cordobaopen.com/
Lista Startowa: https://www.dartsrankings.com/tennis/cordoba
Drabinka:
Plan gier:
Zwycięzca singla 2022:
A. Ramos-Vinolas
Zwycięzcy debla 2022: S. Gonzalez / A. Molteni


160b0d38-7566-47de-b5ae-b54a6bd839c6.png

Miejsce: Montpellier , Francja
Data rozgrywania: 06.02.2023 - 12.02.2023
Nawierzchnia: Hard (Indoor)
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: €630,705
Oficjalna strona turnieju: https://www.opensuddefrance.com/fr/home
Lista Startowa: https://www.dartsrankings.com/tennis/montpellier
Drabinka:
Plan gier:
Zwycięzca singla 2022:
A. Bublik
Zwycięzcy debla 2022: P. Herbert / N. Mahut



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
J.Sousa - J.Lehecka
Po tym co czech zaprezentował na AO on jest tutaj dużym faworytem.Ale Australian Open już za nami i ten mecz w Pucharze Davisa to trochę inna bajak.W h2h jeden mecz wygrany prze czecha 2:1 na cleyu w ubiegłym roku w Kitzbuhel ale w pierwszym secie grali tajbreka którego Lehecka wygrał 8:6.Powinien być wyrównany mecz znowu i szansa na rewanż dla portugalczyka jest,Ja tu próbuję
Sousa i 0ver 19.5 gema Kurs 4.8 williamhill
 
Otrzymane punkty reputacji: +214
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Fils-Gasquet 2 @1.47

Podejrzewam, ze to bedzie ostatni sezon Gasqueta w tourze. Jezeli w ubieglym roku sam Francuz mowil ze zawieszenie rakiety jest blisko, to moze to nastapic w tym roku. Francuzi akurat maja az dwa dobre turnieje do zrobienia tego - French Open i Paris Bercy.

Gasquet to jest chodzaca legenda tego turnieju - w sumie zagral tu w 7 finalach, z czego 4 uwienczyl koncowym triumfem. Ostatnie sezony byly juz slabsze tu w Montpellier, ale to z duza doza prawdopodobienstwa bedzie pozegnanie, wiec Gasquet bedzie sie starac. Pewnie przychodzi mi to napisac na przestrzeni lat ostatni raz, ale Gasquet ma tu swietna relacje ze swoim przyjacielem i jednoczesnie dyrektorem turnieju Sebastianem Grosjeanem, wiec oni tez beda go wspierac jak zawsze.

Fils to mlody zawodnik, jeden z bardziej obiecujacych francuskich juniorow, ktory widac ze progresuje. Gosc swietnie przygotowany atletycznie i nawet statnio zagoscil w finale challangera, ale zakladam, ze Gasquet bedzie grac o wynik. W styczniu Gasquet wygral dosc sensacyjnie turniej w Auckland, gdzie jego backhand sial spustoszenie na kortach w Nowej Zelandii, pozniej szybko przegral na AO, wiec on mial przerwe na regeneracje, a ze wspomniane zawieszenie rakiety jest coraz blizej, to licze ze w tych swoich flagowych turniejach Gasquet zagra na dobrym poziomie.
 
Ostatnia edycja:
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Verdasco - Krueger

Krueger @1,95 Fortuna

Dramat - poziom, który zaprezentował Amerykanin chyba na ITF, a wiele na Hiszpana nie było trzeba, w drugim secie oddane prowadzenie 4:0...

Wczoraj zagrałem przeciwko Hiszpanowi, udało się połowicznie bo set dla Zhu był, mecz przegrany, ale na własne życzenie. Dziś idę w tym samym kierunku. Blisko 40-letni Hiszpan to już nie to co kiedyś, sam się dziwie że jeszcze mu się chce. Tutaj może bym przeciwko niemu nie grał, ale gra z gospodarzami, więc na swojej ziemi Amerykanie będą chcieli się jakoś pokazac i do turnieju głównego wejść. Hiszpan już wczoraj powinien zakończyć swój udział w turnieju. Zhu chyba nie wytrzymał trochę głową tego spotkania bo miał przeciwnika na talerzu i z tego nie skorzystał. Dziś przeciwnik należący do dziesiątek średnich graczy w USA, ale jest u siebie i na pewno będzie się spinał na tą grę, Hiszpan po 3 ciężkich setach, Amerykanin w 1 rundzie Q wygrał na spokojnie 6:4 6:3. Dziwie się równo wystawionym kursom, właściwie nawet na początku Hiszpan był tutaj faworytem ale kursy spadły
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Pablo Andujar v Juan Manuel Cerundolo
Andujar i over 19.5 gema kurs 6.00

CERUNDOLO gra u siebie i jest dużym faworytem chyba słusznie.Jest aktywny i ma dobry bilans.Po drugiej stronie siatki hiszpan który najlepsze lata ma za sobą , ostatnio gra niewiele i z raczej marnym skutkiem.ALe na cleyu Pablo zawsze był duzo groźniejszy i wciąż miewa przebłyski.W lipcu w Kitzbihel pokonał na cleyu Sonego we wrześniu w Tel Avivie na hardzie Monteiro.Wciąż miewa przebłyski.To trochę mało ale po takim kursie spróbuje i obejrzę co słychać u Andujara- Allaby.

Alabie starczyło zdrowia na 3/4 seta:-(
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Coria - Monteiro
Monteiro i powyżej 19.5 gema
Kurs 2.87 williamhill
Trochę pod prąd bo przeciw gospodarzowi ale Brazylijczyk na połodnowo Amerykańskich kortach ziemnych zawsze groźny no i w h2h 2;0 dla Tiago.
W dodatku ten bet zamyka mi kupon że stawką 0.98e 98centow a potencjalny return 159 euro:) kciuki za Monteiro.

Screenshot_20230207-171337_Samsung Internet.jpg
wynik :6:7 , 6:1 , 6:1 6:2
Ciekawy mecz he he , przerwa toaletowa długa jak przerwa obiadowa a Monteiro w pierwszym secie i w dwóch następnych to dwóch róznych tenisistów i jeszcze podpowiadający Berlock na trybunach słowem kabaret:)
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dallas
Wolf - Holt
Holt i over 19.5 gema
Kurs 4.00
Co to Wolf wiem i powiedziałbym stan wody w wyższych partiach stanów średnich.Co to Holt szczerze mówiąc nie wiem ale wygląda Interesująco.Przebrniete kwalifikacje do Australian Open i porażka w drugiej rundzie turnieju z Agutem ale po pieciosetowce I wygraniu 2 pierwszych setów.Wolf na AO odpadł dalej ale odpadł z Sheltonem który ma dziurę w bakhandzie .Wygrał dwa sety ale po Tajbrekach.
W h2h jeden mecz z jesieni z Orlando 2:1 Wolf i może szansa na Rewanż?
Spokojna stawka 10e
Post automatycznie złączony:

JESTEM ROZCZAROWANY SŁABĄ AKTYWNOŚCIĄ FORUMOWICZOW W DZIALE TENIS!!!!!!!!!!
A FAJNE CIEKAWE MECZE I DUZE KURSY SIADAJĄ !!!!!
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tabilo - Delbonis
Delbonis i over 19.5 geama kurs 2.87
williamhill
Hm tabilo faworytem , choć rank 146 to dla mnie lekkie rozczarowanie.Ma moim zdaniem wiek i umiejętności spokojnie na pierwszą setkę .Z drugiej strony Delbonis po którym czort wie czego się spodziewać ale pójdę w pozytywny wariant.Zagrał tutaj już dwa mecze oba bez straty seta , trzecia runda w Chile co prawda przeciwnicy no names poza Corią , ale jesli poszuka swojego dobrego tenisa to na Tabilo może wystarczy.Łatwo nie powinno być.Trochę za zasługi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +241
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Pella-Dellien 1 @2.8

Guido Pella to ogolnei mial za soba pecha takiego, ze mozna by obdzielic kilku zawodnikow. W ubieglym roku chyba tylko zagral 1 mecz. Najpeirw to nie grac przez sprawy covidowe, pozniej dosiegla go kontuzja. Wrocil w tym sezonie, byl w AO, gdzie przegral w 1 rundzie z rodakiem Francisco Cerundolo.

Ten kurs to poklosie tego, ze formaa Pelli jest trudna do zidentyfikowania. Ale ja bym dal mu szanse przy tak duzym kursie. On jezeli chce wrocic do dobrego grania to ma teraz do tego idealna okazje, bo sa turnieje w argentynskicj Cordobie i Buenos Aires.

On ma tu w Cordobie dzika karte i w 1 meczu gladko ogral kwalifikanta Vavassoriego. On tu nie ma co kalkulowac, bo nieraz blysnal w tej czesci sezonu w Cordobie, gdzie byl finaalista czy Buenos z duzo lepszymi graaczami, wiec on musi w tej chwili ugrc ile sie da.
 
Otrzymane punkty reputacji: +217
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Ja dodam że Pela popsuł mi kupon ładny w poprzedniej rundzie bo wygrał za gładko i nie pokrył overa a typowałem że wygra i over 19.5 gema
 
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
To ja dorzucę też swoje w tym kierunku, w pierwszej rundzie chciałem zobaczyć co pokaże Pella i okazało się, że całkiem to fajnie u niego wyszło, zagram też win, ale do dubla czy jakiegoś mocniejszego singla jak ktoś gra bez podatku fajnie wygląda też set Argentyńczyka za @1,68.
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
oglądałem drugą połowę seta Pella vs Dellien argentynczyk dramat jeszcze msui pograć najlepiej na poziomie challanger i dopiero potem ATP Dellien zwykły przebijak i to wystarczyło ...pytanie jaki dramat musiał zagrac Vavasori który dzień wczesniej ograł Ugo Carabelliego
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Sonego - Sinner
Sonego 3.75
Sonego i over 19.5 geam kurs 4.9 williamhill
Biorąc pod uwagę ranking , warunki fizyczne i niedawny występ na Antypodach to Sinner jest faworytem i pełna zgoda.
Ale na Sonego wystawili sporo , patrząć na jego występy w ostatnich kilku miesiącach żuca się w oczy że Lorenzo zdecydowanie lepsze rezultaty ma na hali niż na powietrzu.Do tego w poprzedniej rundzie dość gładko ograł Krainovica a Sinner nie grał od AO a w poprzedniej rundzie dostał mecz walkowerem.
Ja się skuszę
 
Ostatnia edycja:
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Baez-Barrios V. 1 @1.42

Wiem, ze ten kurs hipotetycznie jest malo oplacalny, ale tak na kilka zdarzen kupon robie, wiec wydaje mi sie, ze Baez jest faworytem tego meczu. Baez z przytupem wszedl w ubieglym roku do rozgrywek i mial bardzo dobre wyniki na cegle. Wygral turniej, na FO mial pilke meczowa ze Zverevem, a Niemiec wtedy byl naprawde w dobrej formie i przegral z Nadalem tam, gdzie dotrzymywal Hispzanowi kroku. To obyl ten mecz, ktory skonczyl sie pamietna powazna kontuzja Zvereva.

Barrios dostal tu troche dziwna dzika karte, wygral dwa mecze, wiec na pewno sie sprawdzil i wykorzyslal szanse. Mimo wszystko widze tu predzej zyciezce w Baezie. Argentynczykowi co prawda brakuje na serwisie, ale w wymianach potrafi byc znakomity. Baez ostatnie kilka miesiecy mial tragiczne, gdy wrocil na twarda nawierzchnie, wiec tutaj w Golden Swingu moze sobie pohasac znowu na swojej najbardziej lubianej nawiwerzchni. Te korty w Cordobie to sa straszni dziurawe i nierowne i to nawiazanei do wczorajszego meczu Pelli z Dellienem. Tu zyskuja zawodnicy, ktorzy maja dobrze zsynchronizowane poruszanie sie z technicznym aspektem uderzen, a Baez takim zawodnikiem jest. Nieoplacalne, ale zagrajmy sobie na wieczor cos na 2-3 zdarzenia, bo licze na dobra gre Argentynczyka i w tej fazie turnieju mozna juz wykazac sie dobrym zaangazowaniem, a moze przyniesie to konkretny wynik.
 
Otrzymane punkty reputacji: +319
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Isner - Wolf
Isner kurs 2.1 wiliiamhill
Półfinał w Dallas i młody Wolf tutaj faworytem , pokonal Holta , Albota i Tiafoe i wygląda naprawdę nieźle , zwłaszcza na serwisie ale Big John to w takich turnirjach trudne zadanie.Nawierzchnia szybka obaj serwują sporo asów choć John mniej więcej 2 razy więcej.
Isnera co prawda nie miał jeszcze w tym turnieju kto sprawszić ale zagrał 4 tajbreki i wszystkie rozstrzygnął na swoją korzyśc.
W h2h 1:0 dla Johna i mecz w Atlancie wygrany 2:1 w meczu jeden tajbrek którego wygrał Wolf.
Nie oferują zakładów łaczonych z liniami gemowymi na ten mecz

Bravo John !!!31 asów Pamiętam ten turniej z zeszlego roku .John w trzeciej rundzie przegrał z Opelką 2:0 po dwóch Tajbrekach 9:7 i 24:22
była jeszcze szybsza jasna nawierzchnia i praktycznie tylko serwowali.Nie dało się tego oglądać
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +244
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Baez-F.Coria 1 @1.55

Chyba Baez jednak bardziej predysponowany do zwyciestwa. Mlodszy Argentynczyk naprawde umie grac kombinacyjnie znakomicie, Coria tez, ale wciaz u Baeza ten potencjal jest wiekszy. Baez w tamtym roku 3 razy meldowal sie w finalach w turniejach na cegle rangi ATP 250, wygral jeden wiec teraz szansa zrownac ten bilans do poziomu 2-2.

Szukam pozytywow u brata Guillermo Coria, na pewno gra bardzo dobrze, co potwierdzil takze wygrywajac challangera w Conception przed startem w Cordobie. amietam nawet, ze gdy ten turniej wygrywal Juaan Manuel Cerundolo bodajze dwa seozny wstecz to najblizej pokonania go byl wlasnie Coria, wiec on na pewno moze zagrac na wysokim poziomie. Wciaz jednak wydaaje mi sie, ze Baez ma te szans wieksze. Przede wszytskim widzialem ten mecz Baeza ze startujacym z dzika karta Barriosem. Barrios moze nie jest uznana marka, ale naprawde gral w tym turnieju konkret i obydwaaj bardzo dobre widowisko stworzyli. Ogladalem tez duzo Delliena, ktorego wczoraj Baez ogral i stad taki wniosek. Jako fan gry Baeza, typuje jego wygrana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +218
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Sinner - Cressey
Cressey i over 19.5 gema 4.2 williamhill
Cresey win 3.6
I oczywiście Sinner tutaj jest faworytem kursy jakie wystawili i jego talęt i umiejętności wszystko za nim przemawia .
Choć teoretycznie Cressey miał w poprzedniej rundzie ciut trudniejsze zadanie Rune a ogarnął i nie ważne że psim swędem po tajbrecku decidera ale jest w finale.To co Max wyrabia tutaj na serwisie to światowa top klasa we wszystkich poprzednich meczach był dogiem a ogarnął.
Dobry kurs na Amerykanina I zdecydowanie nie adekwatny do szans.
SIinner spacerkiem do finału walkower I dwa gładkie mecze beż straty seta.
Dzisiaj nie powinno być tak łatwo
W h2h jeden mecz sprzed 2 lat wygrał Sinner 2;1
Kursy od wczoraj u niektórych lekko w dół a u niektórych lekko w górę hm
Wiele nie postawie ale na Amerykanina.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom