>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour 20-26.10 Basel, Lyon, St.Petersburg

Status
Zamknięty.
adi_krk 1

adi_krk

Użytkownik
Del Potro - Nalbandian
DEL POTRO- NALBANDIAN 1 (1,6)

ZDECYDOWANE 1. Mój ulubieniec z Argentyny w wyśmienitej formie robi bardzo mało błędów, do tego genialny,potężny serwis. Del Potro ostatnio pokazał Nalbandianowi kto rządzi w Argentynie wygrywając z nim w turnieju z cyklu Masters w Madrycie 6-4 6-2, myslę,że dzisiaj będzie podobnie 2 sety kurs (2,55). Jak dla mnie nie ma innej opcji niż wygrana Del Potro w 2 setach. Nalbandian miał dosyć łatwą drabinkę podobnie jak Del Potro ale i tam miał spore problemy aby dojść do półfinału, wymęczył w tie breaku Vliegena, męczył się takżę z Beckerem. Rok temu górą w hali był Nalbandian natomiast w tym roku rządzi DEL POTRO. Jeśli Del Potro nie dozna żadnej kontuzji i bedzie grał na swoim normalnym poziomie będzie 2-0 .Jak dla mnie to buki robią błąd wystawiając tak spory kurs na Del Potro tym bardziej,że osatnio na dniach rozwalił swojego rodaka 6-4 6-2 ale cóż cieszmy się i korzystajmy z ich błędu. Myślę,że w niedziele zobaczymy bardzo ładne widowisko Federer-Del Potro.
Zgadzam się z kolegą w 100%, rzeczywiście warto zwrócić uwagę, że dosyć łatwo Nalbandian wygrał z Del Potro w Madrycie, w 2007 roku, ale rok później tak jak wspomniałeś Juan-Martin wygrał już pewnie i też w Madrycie. To pokazuje jak wielki postęp zrobił Juan przez ten rok - największy z czołówki, wygrał chyba 4 turnieje z rzędu z tego co pamiętam i moim zdaniem nie powinno być innego rozwiązania jak Federer-Del Potro, powiem więcej Del Potro pokona Federera, rewanżując się za ostatnią porażkę, ale nie odbiegajmy tak daleko w przyszłość ???? Moim zdaniem kurs bardzo dobry a szanse na wejście dość spore, ale jak wiemy w sporcie nie ma pewniaków. Pozdrawiam.
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
Zgadzam się z kolegą w 100% ,ale warto też zwrócić uwagę, że dosyć łatwo Nalbandian wygrał z Del Potro w Madrycie w 2007 roku,aby rok później tak jak wspomniałeś wygrać już pewnie i też w Madrycie. To pokazuje jak wielki postęp zrobił Juan przez ten rok - największy z czołówki, wygrał chyba 4 turnieje z rzędu z tego co pamiętam i moim zdaniem nie powinno być innego rozwiązania jak Federer-Del Potro, powiem więcej Del Potro pokona Federera, rewanżując się za ostatnią porażkę, ale nie odbiegajmy tak daleko w przyszłość ???? Moim zdaniem kurs bardzo dobry a szanse na wejście dość spore, ale jak wiemy w sporcie nie ma pewniaków. Pozdrawiam.
Tak, oboje pamiętamy jak Nalbandian wymiatał rok temu miał genialną końcówkę sezonu ogrywał praktycznie wszystkich włącznie z Fedexem z którym wygrał 2 razy w przeciągu miesiaca w 2 turniejach Masters Madryt 1-6 6-3 6-3 oraz Paryż 6-4 7-6, natomiast teraz Nalbandian nie jest w aż tak dobrej formie aby stawić czoła swojemu rodakowi. Powtórze sie ale na dowód macie mecz z 10 października 2008 roku 6-4 6-2 dla Potro. Kursy spadają szybko z 1,6 na 1,5 brać póki nie spadnie jeszcze bardziej. Ja osobiście grałem rano po kursie 1,6 oraz dokładny wynik 2-0 kurs 2,55
 
diego71 0

diego71

Użytkownik
Del Potro J.M. - Nalbandian D
typ:1
kurs:1,63

Turniej w Bazylei wkracza juz w decydujaca faze w dzisiejszym spotkaniu zobaczymy pojedynek dwoch Argentynczykow Juana Martina Del Porto z Davidem Nalbadianem.Zacznijmy najpierw od Nalbandina po ktorym spodziewalem sie czegos wiecej tym bardziej ze w kocowke zeszlego sezonu mial bardzo udana w tym jednak juz tak dobrze mu nie idzie szczegolnie kuleje u niego drugi serwis w Szwajcari nie mial na swojej drodze zbytnio wymagajacych rywali najpierw w dwoch setach odprawil Montanesa pozniej w trzech setach pomeczyl sie z Vliegenem a w cwiercfinale nie dal wiekszych szasn Beckerowi,Porto natomiast jest jedna z rewelacji tego sezonu ma ogromna szanse na awans do turnieju Masters w Szanghaju,w Bazylei odprawia swoich rywali bez wiekszych problemow tak jak we wczorajszym pojedynku Andreva ktorego odrawil w dwoch setach.Warto wspomniec o tym ze obydwaj panowie grali ze soba niedawno dokladniej 1,5 tygodnia temu gora wtedy byl Porto ktory rozbil wrecz Nalbe w dwoch setach 64 62 w meczu David mial ogromne problemy w serwisem Martina ale i takze ze swoim szczegolnie jesli nie weszlo mu pierwsze podanie.Jeszcze jeden fakt sklonil mnie by postawiac na Porto otoz Nalba przed sezonem zapowiadal ze chce odniesc sukces medal na olimpiadzie, wielkim szlemie, lub pucharze Davisa w pierwszych dwoch nie poszlo mu wiec zostaje tylko Davis w ktorym to jego kolega jest wlasnie Porto ktory co wiecej dal awans swojej ekipie w meczu z Rosja poniewaz Nalba przegral mecz z Denko,oczywiscie nie wierze w to ze Nalba odpusci mecz by pomoc swojemu koledze w awansie na Matersa.Glownie by postawic na Martina sklonila mnie forma obydwoch zawodnikow a takze to ze Porto bardzo zalezy by zagrac w Mastersie dlatego uwazam ze nie bedzie mial wiekszych problemow z pokonaniem Nalbandiana
 
adi_krk 1

adi_krk

Użytkownik
???? Juan Martin Del Potro - Nalbandian David
Typ: Juan Martin Del Potro @ 1.60 ⛔
Bukmacher: Expekt


Taki gest pojawi się dziś po zakończeniu spotkania.

Dziś o 15:00 zapowiada się naprawdę ciekawe starcie. Juan Martin Del Potro podejmie swojego rodaka Davida Nalbandiana. Zacznijmy od tego, że oboje pochodzą z Argentyny, Del Potro z Tandil a Nalbandian z Cordoby. Różnica wiekowa jest dość spora, David ma 26 lat a Juan 20 lat, czyli 6 lat różnicy. Warunki fizyczne przemawiają za Del Potro 198cm a przy tym 78kg a Nalbandian 180cm i 79kg. Wzrost jest bardzo ważnym elementem na kortach, daję możliwość bardzo dobrych mocnych serwisów jakie niewątpliwie posiada Del Potro. Serwis Davida również jest jego sporym atutem. W ciągu ostatniego roku młodszy z Argentyńczyków zaliczył 257 asów przy 222 przeciwnika. Przyjrzyjmy się poprzednim 2 spotkaniom jakie rozegrali obaj panowie. Zacznijmy od meczu Del Potro z Bohlim wygranym 6:3 6:3. Del Potro zaliczył 6 asów, 1 podwójny błąd serwisowy. Skuteczność 1 serwisu wyniosła 60% czyli bardzo dobrze. Gdy już siadał 1 serwis to Juan zdobywał 23/28 możliwych punktów co daje 82%. Drugi serwis również bardzo przyzwoity bo 14/19 i 74% zdobytych punktów. W meczu z Andreevem który zakończył się wygraną w dwóch setach 6:4 7:5 Del Potro również miał dobre statystyki. 5 asów, 1 podwójny błąd, skuteczność 1 serwisu 51%. Za to gdy ten serwis już wszedł w kort to aż 28/35 piłek wygrywał Del Potro! A jest to 80% ! Z takim przeciwnikiem jak Andreev naprawdę świetny wynik. Drugi Serwis to 21/34 wygrane piłki, czyli koło 62% . Nalbandian wygrał najpierw z Vliegenem 6:4 5:7 7:6 zaliczając 11 asów i 3 podwójnie błędy serwisowe. Trafiony pierwszy serwis to 57%. Wygrane piłki po udanym pierwszym serwisie to 43/57 co daje 75%, przy drugim serwisie 29/43, czyli 67% . W ostatnim meczu z Beckerem Nalbandian zaliczył 8 asów i 2 podwójne błędy. Skuteczność 1 serwisu oscylowała na poziomie 57%. Wygrane piłki po 1 serwisie to aż 80% 37/43pkt, ale za to 2 serwis szwankował 16/33 i tylko 48%. Del Potro miał moim zdaniem trudniejszych rywali a wygrywał z nimi bardzo pewnie po 2-0. W dodatku miał lepsze statystyki meczowe, no poza ilością asów. David męczył się wygrywając dopiero po 3 setach z Vliegenem i to jeszcze w tie-breaku. Z Beckerem też łatwo nie było mimo iż wygrał 2-0 w setach. W tym roku Del Potro legitymuje się świetnym bilansem, wygrał 41 pojedynków, przegrywając tylko 11. David również dobrze 35 wygranych przy 14 porażkach.
W tym sezonie Nalbandian gra tak sobie, wygrał 2 turnieje, ale rywali to za mocnych nie miał. W swojej ojczyźnie pokonał w finale Acasuso. W Stockholmie również jakiś wielkich rywali nie ogrywał. Reynolds, Johansson, Montanes, Nieminen, Soderling to nie są jacyś wielcy gracze. Chodź Soderling to na pewno solidny gracz. A co osiągnął Del Potro? Wygrał 4 turnieje z rzędu!! W Stuttgarcie, Kitzbuhel, Los Angeles, Washingtonie. Był również w finale w Tokyo gdzie przegrał 1-6 4-6 z Berdychem. Del Potro poczynił ogromne postępy w ciągu roku!! W tamtym roku gdy grali z Nalbandianem w Madrycie przegrał 6-2 6-4 by w tym samym turnieju za rok ograć Davida 6-4 6-2. W tamtym meczu Juan znów pokazał, że jego atutem jest drugi serwis. Zanotował 41% wygranych piłek z drugiego serwisu przy tylko 29% rywala. Wygrane piłki po 1 serwisie to 89% Del Potro i 75% Nalbandian. Myślę, że dziś zdecydowanym faworytem jest młodziutki gracz z Tandil. Przemawiają za tym statystyki meczowe, osiągnięcia w tym roku, obecna forma a także łatwość pokonywania przeciwników w poprzednich rundach. Del Potro będzie też chciał się zakwalifikować do Masters Cup!! Nalbandian się męczył trochę i jeżeli ten pojedynek rozciągnie się do 3 setów to może odczuwać skutki poprzednich starć. Mój typ na dzisiaj to zwycięstwo Juana Martina Del Potro!!
 
bmt 0

bmt

Użytkownik
Soderling Robin - Simon Gilles
typ: 2 @ 2,2
bukmacher: bet365
Jak dla mnie taki kurs na Simona to mały prezent od buków. Dziś o 14:30 zmierzą się ze sobą dwaj rówieśnicy. Będzie to można powiedzieć decydujące spotkanie obu panów ponieważ w pojedynkach H2H jest 2-2;) Warunki fizyczne (odpowiednio 190 cm i 180) przemawiają za Robinem oraz nawierzchnia. Grają w hali na dywanie. Tutaj liczy się mocny serwis co niewątpliwie jest atutem Soderlinga. Jednak Gilles już pokazał, że umie walczyć z mocnym serwisem przeciwnika. W Madrycie pokonał olbrzyma Ivo Karlovicia który w poprzedniej rundzie rozprawił się 2-0 z Robinem w dwóch tie-breakach. Głównie na tych wydarzeniach opieram moją analize. Oglądałem uważnie oba mecze. Simom choć niski ładnie radzi sobie z potężnymi serwisami. Ładne returny, umie pogonić przeciwnika po korcie. Warto pamiętać także o tym że Gilles cały czas walczy o udział w turnieju Masters. W tym roku wygrał już 3 turnieje ATP i jutro chętnie zagra z Tsongą w finale;P
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Oglądał ktoś może mecz Deol Potro- Nalbandian? Bo mam pytanie czy to bardziej Potro przegrał czy Nalbandian wygrał? Bo nie wiem czy czasami nie zagrać jutro na Argentyńczyka.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Oglądał ktoś może mecz Deol Potro- Nalbandian? Bo mam pytanie czy to bardziej Potro przegrał czy Nalbandian wygrał? Bo nie wiem czy czasami nie zagrać jutro na Argentyńczyka.
Oglądałem to spotkanie i to raczej DP przegrał niż Nalba wygrał. W II. secie to już kompletnie bez wiary w to że może odwrócić spotkanie, tak szybko mówiąc.
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
jestem pod wrażeniem jak on mógł to przegrać na początku złamał od razu bandiana późnie Nalbandian go odłamał i następnie ponownie zlamał chore. Zawodnicy na takim poziomie nie powinni tyle razy przełamywac się w secie to nie są amatorzy,który co gem łamią sie nawzajem. Nie wiem może się ustawili, sam nie wierze w to co sie stało. Potro grał naprawde dobrze z Igorem a dzisiaj jakby bez wiary choć nie wiem skąd ten brak wiary mógł sie wziąc skoro 2 tygodnie temu rozwalił Nalbandiana gładko. Del Potro zepsuł mi dzień i 2 kupony. Co więcej koleś q 10 raisuje na utg 1 ja reraisuje all in z AKs i koles z q 10 wygrywa. Totalnie powalony dzień.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Final Lyon

Julien Benneteau(+2.5) - Robin Soderling 1.80 2/10

Soderling ma jakis kompleks finałów, przegrał w Stanach mecz finałowy ze Stevem Darcisem, przegrał w Holandii finał z Michaelem Llodrą czyli rywali miał teoretycznie słbszych, nie tylko od siebie ale również od dzisiejszego rywala. Można mieć rózne zdanie o Francuzie ale nie ma wąpliwosci, że rozgrywa dobry turniej i to raz kolejny prawo serii na zastosowanie w tenisie i w bukach. Soderling ma często falami, Julien podobnie. Oglądałam kawałek meczu Benneteau - Darcis i gra Francuza średnio mi sie podobała, mysłalam, że Tsonga wygra z nim, stało się inaczej, jednak Benneteau z taką grą jest w stanie wygrać ten turniej. Serwis dużo słabszy niz u Szweda ale na przykład uderzenie BH już dużo lepsze, szczególnie w tym turnieju. Myslę, że albo skonczy się TB albo będzie to pojedynek 3-setowy. Szanse sa równe więc dodatkowy handicap gemowy nie jest zly.

H2H 2:1 dla Benneteau.

2008 Soderling 6-0 6-3 hard
2008 Benneteau 1-6 7-6(6) 6-0 6-1 clay
2006 Benneteau 6-4 7-6(0) hard

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom