>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP - Stuttgart (GER) - Clay

Status
Zamknięty.
drago 108

drago

Użytkownik
Finał:

Jose Acasuso [ARG] vs. David Ferrer [ESP]

Kursy:

Ferrer-Acasuso 1.80 1.80 : Profesjonał
Ferrer D. - Acasuso J. 1.55 2.00 : Bet-At-Home
D. Ferrer vs. J. Acasuso 1.40 2.52 : BetAndWin

A więc w finale spotka się reprezentant Argentyny Jose Acasuso i stanie na przeciwko hiszpańskiemu tenisiście Devidowi Ferrer&#39;owi. Jose i David zasłóżenie dostali się do finału byli lepsi od swoich rywali i ja cały czas cih grałem... Ferrer zagrał dobre spotkanie z Berdychem i wygrał 6:3 7:5. Jose miał trudniejszy bój z gorszym zawodnikiem od czeskiego zawodnika mianowicie Juana Monaco z którym rozprawił się dopiero w 3 setach wygrywając: 4:6 6:2 6:2. Jak widac kursy są strasznei różne szukałem jeszcze kursu na Ferrera 2.00 i wtedy można było by zagrac na dwie strony i tak i tak bylibysmy do przodu... a więc korzystam z tego co mam i kursów z 3 buków. Profejonał wystawił zaskakująco kursy po 1.80, a BetAndWin wystawił ogromną różnice 1.40 na hiszpana, a aż 2.52 na argeńtyńczyka. BAH niebył tak odważny jak niemiecki bukmacher i wystawił 2.00 na Jose i 1.55 na Davida. Więc jeżeli chcemy grac na Ferrera to pójdźmy do Profa i zagrajmy ???? ale jeśli chcemy zagrac na Acasuso załóżmy konto na BAW i zagrajmy Jose. Co do samego spotkańia myslę że jednak to Jose wygra, ale David też nie jest słaby. Myślę że spotkanie będzie zacięte i dopiero po 3 setach będziemy wiedzieć kto wygral finał Mercedes Cup w Stuttgarcie. Jeżeli ktoś zacznie atakowac (skutecznie) w pierwszym secie to może udowodnic że jest lepszy od rywala w dwóch setach. Myślę że jednak bardziej prawdopodbne jest to że ktoś wygra 2:1. Ja bardziej skłonny jestem grac na Jose, lecz neistety w Profesjonalu jest bardzo mały kurs na niego ???? . Sądze również że w pierwszego seta może roztrzygnąć tie-break bo bardzo wątpie żeby spotkanie wygrał ktoś do 2 czy do 3 gemów w secie. Jeżeli miałbym być bukmacherem to wystawiłbym kursy jak Profesjonał... choć z drugiej strony nie byłbym aż tak odważny jak BetAndWin który na prawde mocno faworyzuje Ferrera. Myślę że w BetAndWin ktoś grubo postawił Ferrera i stąd kurs tak mocno spadł... widze że wielu tutaj na forum grałoby Ferrera to ilu na świecie? na pewno ludzie ze swiata bardziej faworyzują hiszpana. Czy to prawda nie wiem, ale okaże się kto miał rację po spotkaniu finałowym, które rozpocznie się po 13:00. Stawiam na jednak na Jose Acasuso który może wygrac 2:1.

Pzdr. Drago ????
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
D.Ferrer-J.Acasuso 1,63 2,17 23.07 13:05 betgun

Ładnie się tu chłopaki rozwodzicie na temat tego finału. W head to head Acasuso jest lepszy 4-1 ale wątpię aby dzisiaj wygrał choć seta. David jest w znakomitej formie. Wczoraj gładko ograł faworyzowanego przeze mnie Berdycha 2-0, natomiast Acasuso męczył się z Monaco. W tym sezonie, Jose wygrał w Rzymie 2-0 (7-5 i 6-0). Czas na rewanż ze strony Ferrera. Zobaczymy czy będzie udany :]
 
drago 108

drago

Użytkownik
I niestety to David Ferrer wygrał ???? (

Jose Acasuso 4 6 7 5 4
David Ferrer 6 3 6 7 6

Szkoda ????

Było już 2:1.. i neistety skończyło się 2:3 :/

Pzdr. Drago
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
I dobrze że Feerer wygrał, należało mu się to zwycięstwo, chociaż trzeba przyznać że mecz był bardzo wyrównany. Jeszcze tylko Bleak i Vera.
 
drago 108

drago

Użytkownik
Acasuso grał dobrze ale niesety ostatecznie przegrał ???? szkoda... ale idzie się dalej... Pzdr.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom