>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP - Indianapolis (USA), hard

Status
Zamknięty.
rooni 135

rooni

Forum VIP
Rooni skąd wytrzasnołeś że Blake wygrał jak na każdym livescore na jakim patrze własnei gra i jest 2:0
Sorka pomyliło mi sie i zobaczyłem na mecz z Mahutem, ale utrzrymuje swój typ, Blake wygra z Melsse i w finale takze stawiam na Blakea
 
drago 108

drago

Użytkownik
No i wygrał Blake 6:3 2:6 6:1 I Finał James Blake vs. Andy Roddick ????

Jutro opszerniejsza analiza wszystkich fianłów singlów ????

Pzdr.
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Roddick A. v Blake J. 1.57 2.30 Buk:Gamebookers

Roddick A. v Blake J 1.65 1.98 Buk:profesjonal

Roddick A. v Blake J 1.50 2.35 Buk:Bet-at-home

Analiza: Hmm, będzie to bardzo ciekway mecz. Nie ma tu zdecydowanego faworyta.
Blake miał w tym sezonie kilka finałów, i gra bardzo ciekawego tennisa. A Roddick zawsze gra swoje, czyli tennisa bardzo siłowego. W tym turnieju obaj grali dobrze. Biorąc pod uwage że Roddick wygrał ten turniej w 2003 i 2004 roku, on powinien być tu faworytem, jednak nie jest w takiej formie jak przed dwóch laty. Moim zdaniem wygrał Jmaes Blake.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
A.Roddick-J.Blake 1,58 2,26 23.07 19:35

W head to head tych tenisistów łącznie z challengerami jest aż 8-1 dla Roddicka. Może stąd ten niski w miarę kurs na Andego. Zgadzam się, Blake gra bardzo dobrze w tym sezonie, ale na twardych kortach to Roddick jest lepszy. Spośród 9 spotkań które dotychczas ze sobą rozegrali, 6 odbyło sie na twardch kortach i wszystkie wygrał Roddick. Kolejnym argumentem jest postawa w półfinałach. Roddick miał trudniejszego moim zdaniem rywala a wygrał gładko 2-0, natomiast Blake potrzebował trzech setów aby ograć przeciętnego Xawiera Malisse. Myślę, że zwycięży &quot;amerykańska gziazdeczka&quot; czyli Andy Roddick.
 
drago 108

drago

Użytkownik
Finał

Andy Roddick [USA] vs. James Blake [USA]

Kursy:

Roddick-J.Blake 1.65 1.98 : Profesjonał
Roddick A. - Blake J. 1.50 2.35 : Bet-At-Home
A. Roddick vs. J. Blake 1.43 2.42 : BetAndWin

W finale spotkają się dwaj tenisiści z USA. Andy Roddick i James Blake. Droga do finału była trudniejsza, bo w tym turnieju było więcej dobrych tenisistów niż w innych. W półfinale Andy zmierzył się z Robby Ginepri który też jest amerykaninem rozstawiony z czwórką na ten tórniej. W tym pojedynku zwyciężyła dwójka, która pokonała Robby&#39;ego 7:5 6:3. W pierwszym secie spotkanie było zacięte bez przełamań aż do 11 gemu gdzie Roddick przełamał Ginepriego na 6:5 serwował i nie dał się przełamać. Prowadził 1:0 w setach nadszedł 2 set gdzie też Andy nie dał się przełamać gdzie dwókrotnie to on był górą gdy 4 serwowała. James miał trudiejszy ,,dopływ&quot; do finału w półfinale mierzył się z Xaveirem Malisse, który był kwalifikantem. Blake rozstawiony z numerem 1 wygrał z Xavierem 2:1 w setach różnica gemów: 6:3 2:6 6:1. Spotkanie było dosyć dziwne po pierwszym secie wydawało sie że Blake wygra łatwo 2:0, a tu angle przegrywa 2 do 2 gemów. Spotkanie się wyrównało... przynajmniej tak myśleli widzowie nadszedł 3 set gdzie James ograł Mallise do 1 i to on zagra w finale, a nie belg, który grał świetnie przez caly turniej gdzie chyba tylko raz on był faworytem jego spotkania. Bukmacherzy ponownie są zgodni i faworyzują Andy&#39;ego. Tymrazem najmniejszy kurs wystawił BetAndWin... tylko 1.43 czemu nie wiem ;) zarazem największy na Jamesa 2.42. BAH tymrazem pośrodku i nie polecam grac tego meczu u tego buka bo kurs na Roddick&#39;a wynosi 1.50, a na Blake&#39;a 2.35... Profesjonał też faworyzuję turniejową 2 i kurs na tego zawodnika wynosi 1.65, a na rozstawionego z numerem 1 Jamesa 1.98. Polecam dla tych co chcą grać Roddicka niech wyjdą z domu i zagrali w Profesjonalu, a tych co faworyzją Blake&#39;a zapraszam do BetAndWin. Osobiście myślę, że ten mecz wygra Blake nie wiem dlaczego ale tak czuje Roddick owszem ejst dobry ale czy ta forma nie znikneła? Obydwoje chcą pokazać że Wimbledon 06 to nie wypał. Blake wcześnie odpadł podajże z Mirnyjem, a Andy z Murrayem. Twierdze że ten mecz jest bardzo wyrównany i James i Andy są u siebie w domu w stanach. Przypomne, że turniej rozgrywany był w Indianapolis. Na korie cantralnym zagrają James Blake i Andy Roddick. Kto wygra chyba każdy ma swojego faworyta, moim jest Blake, a waszym ?? Stawiam na Jamesa Blake&#39;a który może wygrać 2:1 ale dużo będzie zależało od tego kto wygra pierwszego seta... on będzie miał przewage psychiczną... ja prowadze, tylko jeden set i wygram turniej! tak doświadczonych zawodników nie może to przestraszyć... Dużo bardzo dużo będzie zależało kto wygra pierwszego seta bo ten kto to uczyni ma duże szanse wygrac Indianapolis &#39;06. Typuje J. Blake 2:1 w setach.

Pzdr. Drago ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Roddick A. - Blake J. 23-07-06 19:30 1,50 2,35

Typ: 1

Balke jest rostanwiony w tym turnieju z jedynka a Roddick z dwójka ale to nie ma większego znaczenia! W tym turnieju duzo lepiej prezentował sie ten niżej notowany tenisista, który nie stracił w tym turnieju nawet seta! Blace stracił aż dwa i miał mniehj wymagających przeciwnikow niż Roddick!
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Mój typ sie sprawdził Bleak wygrał zasłuszenie po wyrównanym meczu. Dzisiaj mam dobry dzień wszystkie finały dobrze wytypowałem, ale najlepsze jest to ze wygrałem 325zł stawiając na Ferreea, Bleka, Djokovica oraz Zvonarevą. 8)
 
drago 108

drago

Użytkownik
oj Rooni gratulacje niezły wynik i chyba to był NASZ typ ;) jakby Acasuso wygrał to byłbym na większym plusie bo dzisiaj ostro zagrałem ???? ale i tak pozatym wyszedłem na +. Wyjołem 50zł. poszedłem do Profa i zagrałem chyba z 15 kartek ???? no mniej ???? kombinowałem jak sie da ???? Najbardziej zarobiłem na Verze... zagrałem ją za 25zł. że wygra 2:0 ???? ) Ale cóż co ja bede gadac jestem na +79z kawałkiem ???? ale szkoda że Acasuso nie wygrał ???? ( Zarobiłbym ponad 350zł... ale i tak nie szczędze gratulacji ???? Schowałem 5dych tam gdzie byłem a teraz gram za zarobione ????

Pzdr. Rooni ;)... Drago
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
oj Rooni gratulacje niezły wynik i chyba to był NASZ typ jakby Acasuso wygrał to byłbym na większym plusie bo dzisiaj ostro zagrałem ale i tak pozatym wyszedłem na +. Wyjołem 50zł. poszedłem do Profa i zagrałem chyba z 15 kartek no mniej kombinowałem jak sie da Najbardziej zarobiłem na Verze... zagrałem ją za 25zł. że wygra 2:0 ) Ale cóż co ja bede gadac jestem na +79z kawałkiem ale szkoda że Acasuso nie wygrał ( Zarobiłbym ponad 350zł... ale i tak nie szczędze gratulacji Schowałem 5dych tam gdzie byłem a teraz gram za zarobione

Pzdr. Rooni ... Drago
Dzięki, dzisiaj trafiłem w 100%
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom