>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP - Indian Wells

Status
Zamknięty.
S 269

sztywny

Użytkownik
Florent Serra (FRA) Kristian Pless (DEN) 1.85 2 :przeklina:

Nie kazdy potrafi ugrac seta z samym Rogerem Federerem a tego dokonal Dunczyk i prezentowal bardzo dobra gre.Jest to zawodnik mlody i dynamiczny ktory jest grozny dla kazdego.A Francuz jeszcze nie potrafil pokazac sie z jakiejs specjalnej strony.Taki sredniaczek :jezora:

Pewnosc typu:6/10


Juan Monaco (ARG)-Nicolas Mahut (FRA) 1.90 1 ⛔

Juan wygral ostatnio turniej rozgrywany w Argentynie.Zaprezentowal w nim dobry serwis i dobra gre.NIe pozostawial rywalom zadnych zludzen.W rankingu ATP Nicolas jest 94 i stracil duzo pkt w porownaniu z rokiem poprzednim.Juan jest 56 i jest duzo wyzej niz w roku poprzednim.Od poczatku prezentuje bardzo rowna forme.

Pewnosc typu:8/10
 
matys_20 0

matys_20

Użytkownik
Postaram się troszeczke przeanalizować pewne mecze... ???? :mrgreen:

[shadow=red:a5c615b028]S.Querrey-C.Rochus [/shadow:a5c615b028]1,17 4,53 10.03 19:05 ✅ -Hmmm....Sam mój faworyt :mrgreen: Jak dla mnie jeden z wiekszych talentów i z szansami zawojowanaia w przyszłości aren tenisowych...to co go wyróżnia to fenomenalny wręcz serwis doskonałe warunki fizyczne i piekelnie mocne uderzenia z głębi kortu.Amerykaninowi zdarzają się dość często podwójne błędy serwisowe ale jeśli bedą mu sie one przydarzać w tym meczu to powinien nadrabiać to asami lub serwisami wygrywającymi.Co jeszcze... Amerykanin gra u siebie więc publiczność też bedzie za nim,wiadomo gospodarzowi zawsze odrobinkę&quot;łatwiej&quot;
O Belgu nim dobrego nie jestem w stanie powiedzieć...średni...bardzo średni tenisista.średnie warunki fizyczne i średnie osiagnięcia.
Sam w tym roku już dwa razy występował w ćwiećfinale:Memphis i Las Vegas.Jak widać szczególnie silny jest na własnych&quot;śmieciach&quot;
Rochus w tym sezonie nie gra kompletnie nic....

Dla uzupełnienia...

Sam Querrey 67 w rankingu ATP
Christophe Rochus 129 w rankingu ATP

Tylko prosze nie mówcie że rankingi nie grają...To jest tylko ciekawostka... ????
 
H 0

haze

Użytkownik
Johansson T. v Almagro N ~1.50~ GameBookers ✅

Almagro dobrze sobie radzi ale na clayu na hardzie mu się za dobrze nie powodzi. Johansson zaś łatwo wygrał z Mirnym (2:0) a poza tym może bez rewelacji ale jakoś sobie radzi. H2H 0:0 ;). Ja gram na Johanssona.

Inne typy:
Kirilenko M. v Chakvetadze A. ~1.25~ ✅
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Soderling - Bracciali 1 1,21 ✅

Bracciali w tym roku nie zaprezntował absolutnie nic ciekawego , w Rotterdamie i Marsyli odpadał już po pierwszych spotkaniach z zawodnikami którzy lubują się raczej w deblu ( Bjorkman , Pavel ) . Natomiast Soderling prezentuje się całkiem przyzwoicie , zwycięstwa z takimi zawodnikami jak Davidienko , Ferrer , Hrbaty w ostatnich turniejach pozwalają sądzić że bez problemu poradzi sobie z włochem .

Fish- Mathieu 1 1,51 ⛔

Dziwi mnie taki wysoki kurs na Fisha , gra u siebie , jest w niezłej formie , ostatnie turnieje pokazały że takich zawodników jak Mathieu odprawia bez problemu i przygode kończy dopiero na zawodnikach pokroju Roddicka czy Haasa . O francuzie chyba nie ma się co rozpisywać , żadnych spektakularnych zwycięstw w tym roku .

Djokovic - Ginepri 1 1,28 ✅

Jedyna rzecz jaka przemawia za Gineprim to atut że gra toczy się w USA . Djokovic jest w formie i napewno jest bardzo głodny sukcesu , do tej pory nie sprzyjało mu szczęście , w Melbourne i Dubai dość wcześnie trafiał na Federera co oczywiście znaczyło pożegnanie sie z turniejem a w Marsyli po pięknym meczu półfinałowym przegrał z fenomalnym ostatniom Youzhnym . Myślę że spokojnie poradzi sobie z zawodnikiem który w tym roku w żadnej imprezie nie doszedł nawet do ćwierćfinału .

Pavel A / Waske A - Coetzee J / Hrbaty D 1 1,51 ✅
Coetzee
Kolejny prezent od bukmacherów , debel Pavel/Waske radzi sobie bardzo dobrze , przegrywają tylko z potęgami gry deblowej - takimi jak Bjorkman/Mirnyi czy Damm/Paes . Debel Coetzee/Hrbaty nie odznacza się niczym szczególnym w tym roku nie zagrali jeszcze ze sobą żadnego turnieju . Wogóle ostatni raz grali ze sobą okolo poł roku temu , nie wróżę im żadnej rewelacji tym bardziej że Hrbaty raczej bez formy jest .
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Wiele osob widocznie zrezygnowalo tak jak ja z typowania tego turnieju gdyz sa same niespodzianki.Sensacyjne odpadniecie Federera,Haasa.Obecnoc w polfinale 2 19-latkow moze tez niektorych dziwic.Wg mnie final tego turnieju bedzie Roddick-Djokovic.Serb gra jak natchniony.Wczoraj w pojedynku z Ferrerem niektorymi zagraniami pokazywal jakby gral sam Federer.Djokovic jest dobrze przygotowany do tego turnieju i zapewn pokaze kto zostanie przyszlym krolem tenisa.Roddick natomiast juz od pewnego czasu gra rowno i pewnie.Dzis napewno wygra ze slabym Nadalemi obejrzymy wspanialy final mlodego serba z troche starszym ale bardziej doswiadczonym Amerykaninem.

Moje typy:
Nadal R. v Roddick A. [Exact Score] 0-2 3.25 ⛔
Hantuchowa-Kuznietsowa 2 (kursy potem dopisze) ⛔
Murray-Djokovic 0-2 (jak wyzej) ✅
 
S 0

sht71

Użytkownik
hej. Czy A. Murray to takie zaskoczenie to nie wiem ;] miałem go na kuponie który znowu wlazł (to tego był monfils-zimjonic 1 , karlovic-guccione 1 oraz skoki małysz-morgenstern 1 ) i znowu mi wlazło tym razem kurs 4.65 (sory, że nie piszę na bieżąco jak bym chciał ale mam mega ograniczony dostęp do kompa . Na Miami się poprawię

mam niebywałe szczęście podczas indian wells

Murray bardzo lubi grać w usa pozatym ten chłopak rośnie w oczach już od tamtego roku. Haas już pewnie się zmęczył trochę.

jak bym miał grać to:

Hantuchova - Kuznietsowa 2 (bwin 1.35 lub totomix 1.45)
w dotychczasowych pojedynkach jest 5:2 dla Kuznietsowej

Kuznietsowa robi swoje a tenisa Hantuchowej już od dłuższego czasu nie mogę ścierpieć. Płaskie uderzenia, serwis jako taki ... ehh ile razy ją na wtopę dawałem niestety nie skutecznie

pzdr
 
S 0

sht71

Użytkownik
jak donosi telegazeta eurosportu Murray ma kontuzję kostki.

&quot;Murray overcame ankle injury and won with Haas....&quot;
kontuzje mają to do siebie że wracają ????

pzdr
 
S 269

sztywny

Użytkownik
No czyli jednak Roddick mnie zawiodl.Ale za to Novak... miodzio wg mnie jest w stanie wygrac caly turniej gdyz gra rowno.Nadal wiadomo raz gra wspaniale(jak wczoraj z Roddickiem)a raz slabizna(pojedynek z Youznym).Wg mnie mlodzienczy temperament Serba i jego serwis pomoga mu wygrac swoj pierwszy powazny turniej w karierze.

Rafael Nadal (ESP) - Novak Djokovic (SRB) 1-3 6.50
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom