>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Auckland (nawierzchnia: hard; pula: 391 000 $)

Status
Zamknięty.
pawwel 0

pawwel

Użytkownik
zaczne od potencjalnej niespodzianki

Wawrinka - Almagro 2 kurs:2,3 ✅
Obydwoje młodzi , zdolni i rządni wygranych. Bardzo podobne parametry fizyczne , rzekłbym że jakby nie twarze to praktycznie bliźniaki. Jeden z nich uważany za talent nr2 Hiszpańskiego tenisa któremu defakto dawano wieeeelkie szanse na rollan garos ale jak wiadomo Blake wszystko spsuł , a drugi Młody Wilk ze Szwajcarii mający dobry finisz w ubiegłym sezonie. Grali ze sobą 3 razy.. wszystkie mecze wygrywał Stasiek. Ostatnio w New heaven gdzie no , jak pamiętam równie dobrze mógł Almagro wygrać. Nicolas , jakby te jego niekiedy buńczuczne zachowania i gra , byle szybciej byle mocniej była częściowo chodz zdominowana przez wyrachowanie i dokładność , to Helvet nie pograłby. I właśnie licząc na to , upatruje w tym niespodzianke.

a teraz raczej normalne pozycje

Ferrero - Massu typ:1 kurs:1,5 ⛔
W duszy sobie powiedziałem przed oglądnieciem tabelki i rozstawień w parach , że jeśli Ferrero nie trafi na kogos z pierwszej 10 to na niego postawie. Przyczyną tego jest utkwiony mi w pamięci turniej w Cinncinati z serii Masters , gdzie własnie na twardej nawierzchni niszczył w dosłownym tego słowa znaczeniu takich typów jak: Blake , Soderling , Nadal , Robredo no i pokonał go w finale Roddick. Bardzo mi tym zaimponował. Mimo że lata świetności ma za sobą daleko to wydaje mi sie ze w tym roku powinien zarobić z milion na kortach. Nicolas , albo jak kto woli Pit Bull bo tak jest nazywany równiez , to taki kombinator i walczak jednocześnie. Typowy gracz Chilijski. Piekielnie mocne zagrania , bezkompromisowa gra no i niestety szybka frustracja z powodu nie celnych piłek.Tak jak zycze mu najlepiej , tak jestem dosłownie przekonany ze nie da rady Hiszpanowi.

Fish - Kendrick typ:1 kurs:1,4 ✅
O Fishu było kiedyś głośno ponieważ jest srebrnym medalistą z Aten , gdzie w finale przegral z Massu.Upatrywano w nim nową gwiazdeczke Amerykanskiego sportu. No ale przez 2 kolejne sezony nie miał szczęścia. Dwukrotnie był powaznie kontuzjowany w tym raz powazny uraz kręgosłupa który uniemozliwil na dobrą sprawe rozkwit. Doszedl juz do siebie po tych strasznych przezyciach , no ale komentatorzy uwazaja ze to nie ten sam gracz. No ale back to reality.kednrick zaś to typowy gracz Challengerowy. Wygrywa te turnieje no ewentualnie przegrywa je w finalach albo w polfinalach. W tamtym sezonie głosno o nim było bardzo jak doszedł do Cwierćfinalu bodajze Wilbedonu gdzie miał na widelcu nadala ale nie wyszło_Oboje graja podobnie. Po zagrywce do siatki i tam sie zabawiaja. Fish mimo wszystko to częstszy bywalec &quot;salonów&quot; tenisa i z tymi lepszymi graczami nie raz miał okazje grać. Raz radzil sobie lepiej raz gorzej ale walczył niesamowicie. Kendrick tez nie jest taki cienki ale nie dość że bardziej lubie Mardego , to i ubiegły rok za nim przemawia
 
S 0

siner

Użytkownik
Wawrinka S. vs Almagro N. 1 (GB kurs 1,4)

Wawrinka jest lepszym graczem na twardych kortach i uważam,że poradzi sobie z Hiszpanem. Zresztą jak napisał Pawel do tej pory Hiszpan nie miał pomysłu na grę ze Szwajcarem.

Calleri A. vs Del Potro J.M. 2 ( GB kurs 1,7)

Powiem krótko. Jeśli Del Porto zagra jak przed tygodniem,to nie będzie co zbierać ???? Kurs bardzo kuszący
 
dj_spoooke 0

dj_spoooke

Użytkownik
wawrinka almagro 1 1.45 - almagro to nie jest gracz na hard to podstawa przegrana 2 setowa niby po walce ale jednak 2 setowa z bjokrmanem o tym swiadczy, a wawrinka solidnie grajacy zawodnik szczegolnie na hardzie i to wlasnie w nim upartuje faworyta

fish kendrick 2 2.4 - fish sredni poczatek porazka z haehnelem w hopmanie jest tego najlepszym przykladem, kendrick racja moze i zawodnik challengerowy ale obdarzony dobrymi warunkami fizycznymi dobry forhand i gra pod siatka i przede wszystkim duzo asow na mecz, a i latwa wygrana w kwalach z garcia-lopezem ktory urwal seta w zeszlym tygodniu soderlingowi nie jest bez znaczenia
 
lordrobo 0

lordrobo

Użytkownik
Minar I. v Srichaphan 2 1.50

I znów mamy mecz nieprównywalnych zawodników. Nie będe pokazywał żadnych wyresów ani statystyk, gdyż na początku sezonu nigdy się to nie sprawdza. Proponuję postawis na Thaia, gdyz to świetny i waleczny zawodnik. Co prawda ma czasem dola, ale w tym meczu na pewno powinien wygrać.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Fish i Ancic to największe pewniaki na noc. Analiza? No cóż, różnica klas.

Natomist niespodzianki upatrywałbym w meczu Ferrero - Massu. Analiza jest taka - to po prostu moje przeczucie.
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Gusto jesteś modem w tym dziale, a nic w nim nie wnosisz. Wysil się i napisz jakąś analize, czy coś a nie suche posty, bo będe musiał je usuwać :zoltakartka:
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Czlowieku o co Ci biega?? Juz nawet to co ja pisze Ci nie pasuje?? To nie czytaj i sam pisz. A takie lanie wody jak twoje to naprawdę wymaga wysiłku. Napisz konkretną analizę a nie mnie tu krytykujesz.

Jestem modem w tym dziale, tak jak Ty ale po mału żałuję, ze tak jest.

Będę pisał jak chciał ile chciał i kiedy chciał, czy Ci się to modzie podoba czy nie. :;/:
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
S.Wawrinka-N.Almagro---1---1.43

Spotkanie sąsiadów w rankingu ATP. są to podobni umiejętnościami zawodnicy. W jednym turnieju potrafią zagrać bardzo dobrze, a w następnym przegrać w pierszej rundzie. Almagro w pierwszym turnieju w tym sezonie odpadł w pierwszej rundzie z Szwedem Bjorkmanem, który go dośc łatwo pokonał. Myśle że Hiszpan nie jest w optymalnej formie, a Szwajcar napewno początek sezonu nie może zaliczyć od nieudanych. W tamtym sezonie się spotkali i wygrał Szwajcar i moim zdaniem, w tym meczu jest faworytem. Chociaż trzeba uważać, ponieważ w tych dwóch dniach było tyle niespodzianek, ale Szwajcar powinien sobie poradzić z Hiszpanem, ponieważ Almagro potrzebuje kilku turnieji żeby dojść do optymalnej formy.

J.I.Chela-N.Mahut---1---1.50

Dla Cheli jest to pierwszy w tym sezonie turniej ATP. I napewno będzie chciał bardzo dobrze zacząć sezon. W tej rundzie ma za przeciwnika przeciętnego Francuza. Mahut w pierwszym turnieju opdał po meczu z Sanguettim, w którym moim zdaniem był faworytem. Ale udowdnił że nie jest w stanie zagrać kilku dwóch dobrych meczy. W tym meczu Argentyńczyk jest zdecydowanym faworytem. Końcówki nie miał zbyt udanej, ale mam nadzieje że jest w stanie pokonać Mahuta. Argentyńczykowi odpowiada ta nawierzchnia, co udowodnił zachodząc w Australian Open do 1/16. Myśle że Chela wygra to spotkanie, chociaż przewiduje wyrównany mecz ale na korzyść Argentyńczyka.
 
pawwel 0

pawwel

Użytkownik
hrbaty - Kohlschrieber typ:1 kurs:1,5 ⛔
No no , mimo że Dominic jest zdecydowanie faworytem tego meczu BAH obawia sie troche o rezultat. Nie potrzebnie.Kto pamięta końcówke sezonu ten pamięta no fenomenalne mecze w wykonaniu Czecha jak chodzby w Madrycie gdzie pokonał swojego krajana Berdycha. Tak jak Tomasz jest bez apelacyjnie w moich oczach jednym z lepszych graczy grających na twardym korcie , tak był bezsilny co sam przyznał po meczu. Niemiec ..hmm w sumie ulubiony Niemiecki tenisista ale nie zwojuje za duzo. Brak mu takiego knajackiego i wyrachowanego zachowania które niekiedy jest jedyną szansą do zwycięstwa.Hrbaty chodz niski i krępy potrafi grać i to on zwycięży.
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
M.Ancic-M.Fish---1---1.45

Kolejne ciekawe spotkanie które mamy przyjemność typować ;-) To jest pierwszy turniej ATP, młodego Chorwata w tym sezonie. Jak wiemy jest to bardzo dobry tenisista, który w tym sezonie powinien być kluczową postacią. Wiem że Ancic bardzo dobrze przygotowywał się do tego sezonu. Jest w formie. Udowodnił to w rozgrywkach Hopman CUP, w którym walczył z czołówką, i spisywał się bardzo dobrze. Fish jest to tenisista który zajmuje miejsce 45 w rankingu ATP. Mardy jest to zawodnik, bardzo zmienny który potrafi robić niespodzianki ale też przegrywać z słabymi zawodnikami. Myśle że jest dość wysoki kurs na Chorwata, ponieważ Fish pokonał dwa razy Mario Ancica, ale to było dwa oraz trzy sezony temu więc tamte spotkania nie mają zbytnio większego znaczenia. Mój typ to Ancic, ponieważ w Hopman Cup zaprezentował się dobrze, i myśle że powinien pokonać Amerykania, nawet w dwóch setach.

K.Vliegen-N.Almagro---1---1.60

Pozwoliłem sobie przeanalizować, to spotkanie, ponieważ myśle że będzie to ciekawe spotkanie i kurs dość dobry. Do konća nie wiemy, w jakiej formie jest Belg, ale koncówke sezonu miał bardzo dobrą. Postawie na niego, ponieważ moim zdaniem Alagro obecnie gra przeciętnie. W pierwszym turnieju, odpadł dość szybko nie prezentując nic ciekawego. Mimo iż w pierwszej rundzie pokonał Wawrinke, w tym meczu Hiszpan, jest przez ze mnie skazany na porażke. W tym meczu z Szwajacarem, także nie pokazał nic ciekawego tylko że Wawrinka od drugiego seta zaczoł popełniać dość dużo nie wymuszonych błędów. Kurs warty grania, więc nie ma czego żałować. Napewno będzie zażarty mecz, ponieważ obaj są głodni zwycięstw ale jestem przekonany że Vliegen pokona Almagro, ponieważ pokonanie Wawrinki to był czysty przypadek.
 
S 0

siner

Użytkownik
Ja jak zwykle postawię odwrotnie niż Paweł ????

Kohlschreiber P. vs Hrbaty D. 1 (GB kurs 2,2) A jednak Niemiec ????

Zgadzam się z tym,że Hrbaty jest bardzo groźnym zawodnikiem,ale od jakiegoś czasu zaczyna sezony śrdenio i dopiero później się rozkręca,żeby w końcówce grać bardzo dobrze.Hrbaty nie popisał się w pierwszym swoim turnieju. Przegrał pizerwszy swój pojedynek z Luczakiem i o ile się nie mylę również drugi (był to turniej w pierwszej fazie rozgrywany systemem round robin). Uważąm,że będzie to wyrównane spotkanie, w którym to Niemiec (sry nie wiem dlaczego tak napisałem ???? ) wygra ostatnią piłkę
;) .

Serra F. vs Calleri A. 2 (GB kurs 1,52) Calleri niszczyciel ????

Nie ukrywam,że Calleri zrobił na mnie wielkie wrażenie pokonując rewelację poprzedniego turnieju Del Potro. Uważam,że w tym spotkaniu spokojnie wygra z Hiszpanem. Kurs jest bardzo dobry ????
 
pawwel 0

pawwel

Użytkownik
Nie Szwajcar.. Niemiec

jeszcze jeden
Vligen - Almagro typ:2 kurs:2,0 ⛔
Hmm no własnie , jak wielkie ma szanse Almagro z taknieprzewidywalnym graczem jakim jest Vliegen.Almagro jak na swoje niezbyt świetne warunki ma szybką ręke. Szybko bije forhendy lecz nie zawsze bekchendy wychodzą.No ale powiedzmy sobie szczerze. Vliegen nie jest na tyle stabilnym graczem aby móc oczekiwać od niego aby mógł zdominować ten mecz. Czy przypadkiem jest wygranie 3 seta 6:1 ? nie sądze. O przypadku mozna było by mówić kiedy almagor wygrałby po tiebrekach. Nie widziałem tego meczu ale sądze ze Hiszpan dał sie wyszaleć Staśkowi a później sam ruszył do natarcia. Tak tez moze byc w tym meczu.Po kilku asach serwis zacznie nie siadać i belg będzie bezsilny

Strasznie Zjebana noc była.. takie rezultaty ze w zyciu takiej kombinacji nie wymyslilbym
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Hrbaty - Kohlsrcheiber 1 1.67
Tu się zgodzę z Pawłem. Hrbaty to zdecydowany faworyt tego spotkania i kurs jak dla mnie zawyżony. Siner dobrze pisze o tych kiepskich początkach sezonów przez Hrbatego, ale pierwszy turniej ma on już za sobą i na pewno wyciągnął wnioski. Młody Szwab jeśli wygra seta, to będzie dla mnie niespodzianka.

Calleri - Serra 1 1.6
No tak. Augustin zaskoczył chyba wszystkich odprawiając z kwitkiem dobrego Del Potro, ale świadczy to o jego dobrej dyspozycji w tym turnieju. W zeszłym sezonie dwukrotnie wygrał Argentyńczyk. Spodziewam sie kolejnego łatwgo zwycięstwa po dobrym kursie.

Robredo - Martin 1 1.2
Mimo iż w hth jest 1-1 to obydwa ich pojedynki odbywały się na clayu więc nie są tu wiąrzące. Robredo na twardych kortach jest zdecydowadnie lepszy, co pokazał w zeszłym sezonie i na początku bierzącego roku. Potrafił ograć Ancica, co dla mnie było małym zaskoczeniem. Alberto nie wygra tu wielu gemów. Pewna jedyneczka.

Almagro - Vliegen 1 2.4
Kurs podobnie jak na Dominika zawyżony znacznie przez expekt bo stamtąd dałem kursy. Ale to dobrze moim zdaniem dla tych którzy w tym buku grają. Almagro dość nieoczekiwanie pokonał Wawrinkę i nie jest to przypadek tylko dobra forma Hiszpana. A Vliegen? Dla mnie bardzo przeciętny tenisista. W tym roku pokazał na razie mniej niż Hiszpan, ulegając w pierwszym turnieju gładko Soderlingowi. Zwycięstwo Hiszpana będzie być moze niespodzianką dla expektu, nie dla mnie.

Massu- Chela 1 1.87
Niedoceniany Massu odprawił juz z kwitkiem faworyzowanego Ferrero. Tym razem faworytem wydaje się być Chela, który w hth prowadzi 4-1. Ostatnio grali w 2005 i wtedy górą był Argentyńczyk ale od tego czasu Massu zrobił postępy. Zeszły sezon umiarkowanie udany dla obu. To może być ciekawy trzysetowy mecz, ale moim zdaniem ze wskazaniem na Nicolasa.

Fish - Ancic 2 1.48
No i wreszcie mój faworyt - Mario Ancic. Znakomity zeszły sezon i gdyby nie niefortunny wypadek na skuterze wodnym na jesieni, grałby w turnieju mistrzów, a kto wie czy Ferdi nie straciłby korony. Zacząłem go uwielbiać od pamiętnego meczu, bodajże z Ramirezem Hidalgo z Rzymie alboz Denkiem w Hamburgu kiedy to wygrał drugiego seta ze stanu 1-5, a w trzecim to była tylko formalność. Młody Chorwat ma dopiero 22 i jest jednym z nawiększych zagrożeń dla Rogera w Australian Open. W tym roku na razie tak sobie, porażka z Robredo i zwycięstwo z Berdychem, nie licze słabszych Boppany, czy Rosola. Mario często gra mecze bardzo równe wygrywając w tie-breakach, szczególnie ostatnio. Nikt nie wie w jakiej jest obecnie formie ale myślę, iż zwycięstwo z Rybka przyjdzie mu bez większego trudu, 2-0 (może w tiebreakach :p)

A wy wybierzcie z tego co chcecie.
 
S 0

siner

Użytkownik
Kooyong

Znalazłem kolejne ryzykowne aczkolwiek możliwe typy ????

Ljubicic I. vs Haas T. 2 ( GB kurs 2,25) ⛔

Jestem uparty i ponownie stawiam na Niemca. Ljubicic nie jest graczem pokroju Reoddicka. Amerykanin zresztą jest znany z tego,że pierwszy mecz w turnieju gra rewelacyjnie,a później słabo :/. Podobnie było w turnieju Masters,gdzie wszyscy myśleli,żę trafi na Federera ponownie w finale,a jak się to skończyło,każdy wie. Tommy zagrał z Amerykaninem zbyt nerwowo. Popełniał masę niewymuszonych błędów. Tym razem będzie inaczej i Niemiec wygra swój mecz ????

Drugi pojedynek zapowiada się po prostu genialnie ????

Federer R. v Safin M. 2 ( GB kurs 4) ⛔

Teoretycznie typ bez jakiegokolwiek sensu. Gdyby się jednak zagłebić i poszperać w pamięci spotkania tych panów,to każdy sam przyzna,że to co wydawało się w pierwszej chwili nierealne jest całkiem możliwe. Jeżeli Safin zagra równo cały mecz i nie będzie go nic bolało, będzie to mega widowisko ???? (szkoda,żę tego nigdzie nie pokazują i że mam jutro egzamin :/ ). Federer się wczoraj bardzo męczył ze Stepankiem. Nie oszukujmy się, Stepanek to nie Safin. Jest oczywiście bardziej regularny,ale nie ma takich argumentów jak Rusek. Safin nie zawidzie,a kurs bardzo kuszący ????

Niestety pierwszy pojedynek się właśnie zaczął :/. Ja sam postawiłem na minutę przed ????


Mizerna noc i cały dzień wczorajszy,jeśli chodzi o tenis :sad:
 
S 0

siner

Użytkownik
Coś ten turniej na Kooyong&#39;u marnie wychodzi,ale się jeszcze nie zniechęciłem ????

Dzisiaj wybrałem jedno spotkanie :

Ljubicic I. vs Stepanek R. 2 ( GB kurs 2,6) Piękna wygrana ✅

Radek po oświadczeniu się Hingisównie :jezora: złapał wiatr w żagle. Najpierw stoczył bardzo wyrównany bój z Federerem, któremu ostatecznie uległ po 3 tie-break&#39;ach. Po tym spotkaniu można było mieć wątpliwości,czy to Stepanek jest dobry,czy Roger jeszcze nie wszedł w sezon. Federer pokazał,że jest w formie ogrywając lekko Safina zeszłej nocy. Natomiast Radek wygrał bez najmniejszych problemów z Gonzalesem. Ljubicic co prawda wygrał z Haasem,ale ten jest chyba w słabszej formie :/. Jednak młody Anglik pokazał,że Bośniaka można pokonać.
Mam nadzieję,że w końcu jakiś typ z tego pokazowego turnieju wejdzie,bo do tej pory bodajże 1/4 był celny.Dobrze,że szczególnie panie dają radę ????
 
pawwel 0

pawwel

Użytkownik
Gonzalez - Haas typ:1 kurs:1,75 ✅

We wstępie.. no z tego co pamiętam a nie chce grzebać po stronach to aż tak łatwo nie poszło Stepankowi z Gonzem.. no ale nie ważne. No tak , jak tu nie stawiać na swojego ulubieńca ? Na największego walczaka i bojownika wśród tenisistów ? Zakochałem się bez ograniczeń w tych jego zamaszystych forhendac przy których nikt nie daje sobie rady. Pod koniec sezonu pokazał że i techniczna gra nie jest mu obca. Haas..heh strasznie śmieszny zawodnik. Stylem gry chce się lansować na Federera co raz że nie udolnie a dwa chyba sam nie wierzy w te zagrania które czyni. Pamiętam jak grając z Safinem w Us Open komentatorzy nie wytrzymali oglądając te jego kalectwa i wywiązała się mniej wiecej taka rozmowa:
- No co on to zagrał ?
- Jak to co ? Swoje ulubione zagranie..dropszot w siatke 8)
Dla mnie Gonzo jest faworytem chodz 1 mecz mu nie poszedł.

Ferrer - Fish typ:2 kurs:2,0 ⛔
Nie no , wahalem sie dzisiaj cały dzien nad tym meczem. Argumentem za , jest chyba wygrana wczorajsza z Ancicem. Ancic to nie jest leszcz którego mozna spacerkiem pokonać. Jeden z nielicznych chyba graczy obecnie grający w sposób agresywny przy siatce. Ferrer to juz zupełnie odmiana Fisha. Typowe mocne, hiszpańskie granie charakteryzujace sie na odbijaniu przy lini końcowej i rozrzucanie pilki po całym korcie. No i jak wiadomo Hiszpanie czuja sie dobrze , ale na mączce ceglanej nie na hardzie ! Cenie sobie Davida ale wieksze szanse ma na Clayu. Nie napisze jak wczesniej ze tego meczu jestem pewny na 100 procent bo po wczorajszym to i przegrana Mardego nie zdziwiłaby mnie.
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
T.Robredo-D.Ferrer---1---1.68

Mało kto spodziewał się Hiszpańskiego finału. Obaj zagrali dobry turniej, i pokazali że jak narazie są w dobrej dyspozycji. Robredo, napewno myśli o dobrym występie na AUstralian Open, ale wiadomo że obstawa będzie lepsza. Powiem szczerze, że nie spodziewałem się tego że Ferrer, zajdzie aż tak daleko. Pokonał naprawde, dobrych zawodników i to w dobrym stylu. Jednak myśle że tego meczu nie wygra. Robredo jest to światowej klasy zawodnik, i napewno nie zlekceważy przeciwnika i od początku wyjdzie na kort skoncentrowany. Tommy zawsze grał dobre mecze z swoimi rodakami. W ostatnim sezonie pokonał Fererra, łatwo w dwóch setach. I moim zdaniem ten pojedynek także wygra i kurs warty grania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom