>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP 14.05-20.05.2007

Status
Zamknięty.
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
???? R. Nadal - Hewitt L.
Typ: Wygrana w setach Nadala 2:0
Kurs: 1.30
Bukmacher: Bet-at-home
Nadal ostatnie przez ostatnie dwa turnieje idzie jak burza. W Rzymie w drodze do finału stracił tylko 1 seta. W Hamburgu jak na razie jeszcze nie stracił seta, i jestem pewien że dziś też nie straci, może Australijczyk gra trochę lepiej niż ostatnio, ale moim zdaniem nie jest w stanie urwać nawet seta Hiszpanowi, który na clay&#39;u wygrał już 80 spotkań z rzędu. Hewitt także więcej czasu spędza na korcie, gdyż zaczynał on od 1 rudny i zdarzył mu się mecz 3 setowy. Obydwaj w drodze do półfinału mieli trudnych przeciwników ale chyba trudniejszych miał chyba jednak Australijczyk. Stawiam może nie na gładkie 2:0 dla Nadala ale po wyrównanym boju górą będzie Hiszpan.
 
W 2

wislak

Forum VIP
???? R. Nadal - Hewitt L.
Typ: Wygrana w setach Nadala 2:0
Kurs: 1.30
Bukmacher: Bet-at-home
Nadal ostatnie przez ostatnie dwa turnieje idzie jak burza. W Rzymie w drodze do finału stracił tylko 1 seta. W Hamburgu jak na razie jeszcze nie stracił seta, i jestem pewien że dziś też nie straci, może Australijczyk gra trochę lepiej niż ostatnio, ale moim zdaniem nie jest w stanie urwać nawet seta Hiszpanowi, który na clay&#39;u wygrał już 80 spotkań z rzędu. Hewitt także więcej czasu spędza na korcie, gdyż zaczynał on od 1 rudny i zdarzył mu się mecz 3 setowy. Obydwaj w drodze do półfinału mieli trudnych przeciwników ale chyba trudniejszych miał chyba jednak Australijczyk. Stawiam może nie na gładkie 2:0 dla Nadala ale po wyrównanym boju górą będzie Hiszpan.
Ja bym po takim kursie nie ryzykowal, Hewitt idzie swietnie w tym turnieju, wczoraj spokojna wygrana z mocnym Almargo, ktory caly turniej szedł jak burza. Wczesniej wyeliminowal Davydenko, ogladalem mecz i obaj grali rewelacyjnie. Uwazam ze jak juz to warto zaryzykowac na 2-1 dla Nadala, bo powinien jednak wygrac ale nie tak gładko. A nawet jesli wygra tak łatwo to kurs chyba nie warty ryzyka jakie za nim idzie :]
 
drago 108

drago

Użytkownik
???? R. Nadal - Hewitt L.
Typ: Wygrana w setach Nadala 2:0
Kurs: 1.30
Bukmacher: Bet-at-home
Nadal ostatnie przez ostatnie dwa turnieje idzie jak burza. W Rzymie w drodze do finału stracił tylko 1 seta. W Hamburgu jak na razie jeszcze nie stracił seta, i jestem pewien że dziś też nie straci, może Australijczyk gra trochę lepiej niż ostatnio, ale moim zdaniem nie jest w stanie urwać nawet seta Hiszpanowi, który na clay&#39;u wygrał już 80 spotkań z rzędu. Hewitt także więcej czasu spędza na korcie, gdyż zaczynał on od 1 rudny i zdarzył mu się mecz 3 setowy. Obydwaj w drodze do półfinału mieli trudnych przeciwników ale chyba trudniejszych miał chyba jednak Australijczyk. Stawiam może nie na gładkie 2:0 dla Nadala ale po wyrównanym boju górą będzie Hiszpan.
Ja bym po takim kursie nie ryzykowal, Hewitt idzie swietnie w tym turnieju, wczoraj spokojna wygrana z mocnym Almargo, ktory caly turniej szedł jak burza. Wczesniej wyeliminowal Davydenko, ogladalem mecz i obaj grali rewelacyjnie. Uwazam ze jak juz to warto zaryzykowac na 2-1 dla Nadala, bo powinien jednak wygrac ale nie tak gładko. A nawet jesli wygra tak łatwo to kurs chyba nie warty ryzyka jakie za nim idzie :]
Ja tam się zgadzam. Nadal powinien wygrać po raz 81 i wygrać finał... z... Moyą? Myślę, że ostre granie Fedka jest mniej pewne niż Nadala. Jeżeli ludzie w każdych kuponach powtarzają Federera to moze być ich poważny błąd, a zwycięstwo Moyi jest prawdopodobne, zwłaszcza po sensacyjnej wygranej z Djokiem. Co jak co, ale jak Moya wygrywa z Djokiem, a jakby Djoko wygrał z Carlosem to grałbym ostro Djoka z Fedkiem. Tutaj przegrywa [Djoko] Moya wygrywa, a Federer? Moim zdaniem może przegrać.

Nadal win Federer, moze Lost?
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Widać że nie czytacie nic ???? zapatrzeni tak do przodu że szok. Pisałem w luźnych dyskusjach na temat tenisa że Nadal trenuje z Hewitem na clay--&gt; są efekty Hewitt ograł Nadala w 1 secie jak dziecko. I co wy na to :?: Gdzie tutaj będzie 2-0 w setach dla Nadala ????

Na Rolland Garros można grać na Hewitta bo to &quot;atleta&quot; a teraz jak sobie pograł na clay to będzie bardzo silny ;) a kursy na niego powinny być dobre
 
drago 108

drago

Użytkownik
Widać że nie czytacie nic ???? zapatrzeni tak do przodu że szok. Pisałem w luźnych dyskusjach na temat tenisa że Nadal trenuje z Hewitem na clay--&gt; są efekty Hewitt ograł Nadala w 1 secie jak dziecko. I co wy na to :?: Gdzie tutaj będzie 2-0 w setach dla Nadala ????

Na Rolland Garros można grać na Hewitta bo to &quot;atleta&quot; a teraz jak sobie pograł na clay to będzie bardzo silny ;) a kursy na niego powinny być dobre
No Nadal troche mnie zaskoczył. Ale ważne dla Nadala jest zwyciestwo a nie wygrywanie do 0. Cóż jutro o 14 Fedek z Nadalem... myślę, ze jednak to Nadal wygra. A w RG będę grac na pewno Hjułita.
 
W 2

wislak

Forum VIP
No i moje słowa sie sprawdziły tym razem w 200% ???? Kurs 5.0 siadł miodeczkowo ???? Swoją drogą to Nadal po pierwszej mega wtopie potem kontrolowal spotkanie. 6-2 dostał i jak myslalem ze moze byc ciezko to luzno wygrał drugiego. Wtedy juz bylem pewny ze bedzue 2-1 ;)

PZDR!
 
S 269

sztywny

Użytkownik
NO to mamy koniec turnieju w Hamburgu,byl bardzo ciekawy ale skonczy sie jak wiekszosc turniejow :jezora:

Nadal R. - Federer R. 1.30 ⛔

Rafa dzis moze osiagnac wielki sukces wygrywajac ten turniej bedzie jedynym zwyciezcom z rzedu Rzymu,Monte Carlo i Hamburga.Jest w stanie znowu wygarc z Ferdkiem gdyz te mecze sa dla niego najwazniejsze i na pewno bedzie skoncentrowany caly czas.O grze obydwoch zawodnikow zostalo tu chyba juz wszystko napisane.OBydwaj przebudzili sie wczoraj w swoich meczach.Ale dzis juz tak nie bedzie Rafa wykorzysta slabsze momenty Fedexa i wygra to spotkanie.Moze nawet 2-0.
 
S 269

sztywny

Użytkownik
P.Kohlschreiber-O.Rochus 1.40 ✅

Philip zagral ostatnio dwa dobre turnieje w swojej ojczyznie.Rochus jeszcze nie wszedl dobrze w sezon na clayu.Jest on niski i wg mnie gra troche bardziej ,,babskiego&#39;&#39; tenisa.Philip jest w bardzo wysokiej formie i wg mnie ma szanse sprawic jakas mila niespodzianke podczas RG.Jest bardzo regularny i pewny.

J.Acasuso-J.Bjorkman 5.48 ⛔ ✅ (no seta wygral,ale mecz przegral)

Jak juz pisal wczesniej Krzysiek Acasuso zmienil styl gry z lewej na prawa reke.Wg mnie zeby wejsc w gre na wysokim poziomie ze zmiana stylu to trzeba troche czasu poczekac.Bjorkman znakomicie zagral z Hiszpanem Ferrerem i wygral nawet seta.Szwed jest juz doswiadczonym zawodnikiem,i na pewno nie zdarza mu sie trudne momenty w decydujacych meczach.Serwis ma regularny i wg mnie wygra dzis z Acasuso,ktory bedzie na korcie troche zagubiony i niepewny.Wg mnie bardzo pewne jest zagrac ze Bjorkman ugra chociaz seta,ale ja biore call pule i gram na wygrana Szweda.

D.Hrbaty
-V.Spadea 1.67 ⛔

Tutaj gram na Slowackiego Dominatora.Domino zagra z Amerykaninem Spadea,ktory jak zreszta kazdy Amerykanin nie radzi sobie na clayu tak dobrze jak na hardzie.Slowak to jest typowy kortowy walczak,duzo biega i starannie przebija pilki na druga strone.Moze jego ataki nie sa jakies super dokladne czy silne,ale wg mnie to wystarczy na Amerykanina,ktory popelnia starsznie duzo niewymuszonych bledow.
 
drago 108

drago

Użytkownik
P.Kohlschreiber-O.Rochus 1.40

Philip zagral ostatnio dwa dobre turnieje w swojej ojczyznie.Rochus jeszcze nie wszedl dobrze w sezon na clayu.Jest on niski i wg mnie gra troche bardziej ,,babskiego&#39;&#39; tenisa.Philip jest w bardzo wysokiej formie i wg mnie ma szanse sprawic jakas mila niespodzianke podczas RG.Jest bardzo regularny i pewny.
U jakiego bukmachera jest taki wysoki kurs na Kohliego?

J.Acasuso-J.Bjorkman 5.48

Jak juz pisal wczesniej Krzysiek Acasuso zmienil styl gry z lewej na prawa reke.Wg mnie zeby wejsc w gre na wysokim poziomie ze zmiana stylu to trzeba troche czasu poczekac.Bjorkman znakomicie zagral z Hiszpanem Ferrerem i wygral nawet seta.Szwed jest juz doswiadczonym zawodnikiem,i na pewno nie zdarza mu sie trudne momenty w decydujacych meczach.Serwis ma regularny i wg mnie wygra dzis z Acasuso,ktory bedzie na korcie troche zagubiony i niepewny.Wg mnie bardzo pewne jest zagrac ze Bjorkman ugra chociaz seta,ale ja biore call pule i gram na wygrana Szweda.
Zgadzam się całkowicie. Bjorkman wygra tutaj minimum 1 seta. A co do wygranej Bjorka to już taki pewny bym nie był. Jose to jednak dobry zawodnik i może tutaj wygrać. Moim zdaniem gra na seta dla Bjorka to dobre posunięcie, ale jego win to już nie bezpieczny typ.
 
W 2

wislak

Forum VIP
[center:d2632c0060]Finał singla:

Nadal R. (Esp) - Federer R. (Sui) 1-2 6/2 2/6 0/6


Finał debla:

Bryan B./Bryan M. - Hanley P./Ullyett K. 2-0 6/3 6/4 [/center:d2632c0060]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom