>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Athletic Bilbao 2:0 Real Betis

Status
Zamknięty.
popiol 0

popiol

Forum VIP
Athletic Bilbao - Real Betis

Kurs na Athletic: 1- 2.10 1X- 1.24
Kurs na Betis: 2- 3.20 X2- 1.55
Kurs na X: 3.00

Buk: STS

Bedzie to pojedynek zespołów które miały anspiracje na puchary a po 15 kolejkach Athletic Bilbao zajmuje odpowiednio 18 miejsce a Betis ostatnie 20 w Primera Division.Zwyciestwo jakies drużyny oddali ją na troche od miejsc spadkowych.Betis gra jeszcze w Pucharze UEFA.Betis przypomina Celte Vigo z przed 2 sezonow ktora skupiła sie na pucharach i spadła z I ligi.Według mnie ten mecz zakończy sie remisem.

Moj typ: X
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Betis bardzo mnie rozczarowuje. Kto by pomyślał że właśnie oni po 15 kolejkach będą na ostatnim miejscu w Primera Divison. W 16 kolejce jadą do Bilbao, które również mizernie gra w tym sezonie. 18 pozycja wszystko mówi. A więc będzie to spotkanie &quot;Top on the bottom&quot;, czyli mecz na szczycie dnia. Kto w ty meczu wyjdzie zwycięski? Trudno przewidzieć. Aczkolwiek od 9 lat Betis nie wygrał w Bilbao, Bilans bezpośrednich spotkań przemawia za drużyną gospodarzy: 23-14-5. Tylko raz Athletic wygrał na własnym stadionie w tym sezonie, natomiast Betis ani razu nie wygrał na wyjeździe. Trudny mecz do typowania.

Mój typ: 1 bądź 1X
 
popiol 0

popiol

Forum VIP
Athletic Bilbao 2:0 Real Betis

Bramki dla Bilbao: I. Urzaiz M., Danobeitia

W 80&#39; O. Lopez(Betis) ujrzał czerwona kartke!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom