>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Arkusz excel - podział na bukmacherów

darter 134

darter

Użytkownik
Witajcie, ponieważ moje prośby w tematach różnych arkuszy są &quot;zlewane&quot; (lub po prostu osoby nie potrafią mi pomóc) napiszę ogólno-forumowy temat.
Poszukuję arkusza (preferowałbym excel), prostego lub bardziej rozbudowanego (możliwa jakaś przeróbka z już powstałych) w którym mógłbym wpisać przede wszystkim podział całego stanu konta na bukmacherów. I jeśli puściłbym jakiś kupon np. w Pinnacle, napisałbym stawkę typ kurs itd. a ta stawka odejmowała by się ze stanu konta Pinnacle. Jeśli zakład okazałby się wygrany oczywiście automatycznie wygrana (stawka*kurs) dodawała by się do stanu konta pinn.
Dzięki temu mógłbym kontrolować buki czy dobrze mi rozliczają kupony (bo wchodzenie w niektóre historie jest mimo wszystko męczące a po stanie konta wiedziałbym, że pieniążki zostały mi dopisane do konta).
Mam nadzieję, że jakiś dobry user ogarniający formułki excelowskie wykaże się swoimi zdolnościami i mi pomoże, za co ja się odpowiednio zrewanżuję ;)
 
cock 756

cock

Użytkownik
Wróżę problem z trzecim miejscem po przecinku... To bolączka większości arkuszy, zwłaszcza w przypadku Pinka, bo przyszedl mi banalny programik - bookmacher czy coś w tym stylu.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Jeśli zdefiniujesz algorytm wg którego każdy buk określa wygraną (jak wspomniał Cock chodzi o miejsca po przecinku) to będzie połowa sukcesu.
 
darter 134

darter

Użytkownik
Nie zależy mi na tym aby były 3 miejsca po przecinku. Mogą być i dwa. Tylko właśnie poszukuję pomocy w &quot;zdefiniowaniu algorytmu&quot; bo nigdy nie bawiłem się excelowskimi formułkami.
 
cock 756

cock

Użytkownik
I jeśli puściłbym jakiś kupon np. w Pinnacle, napisałbym stawkę typ kurs itd. a ta stawka odejmowała by się ze stanu konta Pinnacle. Jeśli zakład okazałby się wygrany oczywiście automatycznie wygrana (stawka*kurs) dodawała by się do stanu konta pinn.
Nie zależy mi na tym aby były 3 miejsca po przecinku. Mogą być i dwa.
Stary, to jedno przeczy drugiemu. Niczego nie skontrolujesz, nie dopilnujesz itd. Arkusz zafałszuje faktyczne stany. Będziesz sobie zaokrąglać do drugiego to zobaczysz te krągłości po 1000 zakładów... ;)
Ironicznie to pewnie zabrzmi, ale kartka/notes i długopis ma najlepszy intuicyjny interfejs i z patchem kalkulatorem spełni Twoje oczekiwania. U mnie się sprawdza mały czarny szyty kalendarz. Jeżeli chodzi tylko o liczenie yieldu to historia zakładów w Pinnacle nie wymaga żadnych dodatkowych aplikacji. Ba pomimo skrupulatnych zapisków i tak nie czytam notesu - liczy się tylko suma wpłat i suma wypłat.
Powodzenia w poszukiwaniach, jak coś konkretnego znajdziesz, lepszego od notesu - daj znać.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Nie zależy mi na tym aby były 3 miejsca po przecinku. Mogą być i dwa. Tylko właśnie poszukuję pomocy w &quot;zdefiniowaniu algorytmu&quot; bo nigdy nie bawiłem się excelowskimi formułkami.
Chyba się nie rozumiemy. Podam ci przykład:
Zagrałem właśnie w Bet365 za 100 zł. kurs @ 1,14. Ty chciałbyś żeby program policzył ci że wygrasz 14 złotych i tą informację przekazał do komórki pilnującej twojego stanu konta u tego bukmachera. Tymczasem moja wygrana wyniosła nie 14 zł tylko 14,29 zł. Skąd twój arkusz miałby o tym wiedzieć?
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
darter 134

darter

Użytkownik
W zasadzie chyba macie racje :p Program nigdy nie pokaże dokładnych wartości.
O tym nie pomyślałem.
 
Do góry Bottom