>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Argentyna Super League - Typy, Dyskusja, Newsy, Zakłady Długoterminowe

O 322,2K

ogon_w44

Typer
dyscyplina: piłka nożna Argentyna puchar ligi
godzina: 01:30
spotkanie: Velez Sarsfield vs Atletico Tucumán
typ: powyżej 1.5 gola w pierwszej połowie
kurs: 4.00
bukmacher: Superbet
Post w dziale:https://forum.bukmacherskie.com/thr...sy-zakłady-długoterminowe.157559/post-7218610
Analiza:

Dobra spróbuję pojść za ciosem z tą egzotyka skoro poprzedni typ się udał.
W zasadzie to żadne statystyki nie przemawiają tu za moim typem, dlatego nie będę ich nawet przytaczał. Mój typ skierowany jest w głównej mierze przeczuciem że będzie to otwarte spotkanie.
Goście do tej pory w 7 meczach tylko 4 bramki strzelone i mysle, że w końcu zaczną grać odważniej w ofensywie bo w tabeli są w dolnych rejonach . Przeciwnik jest do ukucia bo to sąsiad z tabeli .
Myślę , że obie ekipy tu wyjdą po 3 punkty i już od pierwszej połowy będzie wymiana ciosów.
Powiem tak, szansę na trafienie tego typu są jeśli pierwsza bramka padnie szybko a ja na to liczę. Na pewno kurs na to zachęca .
 
Otrzymane punkty reputacji: +968
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Argentyna, Copa de la liga Profesional
Godzinna: 01:00
Spotkanie: Belgrano – Boca Juniors
Typ: over 2.5 bramki
Kurs: 3.05
Bukmacher: lvbet
Analiza:


Argentyńskie rozgrywki to zdecydowanie nie jest raj dla spotkań overoywch ale można trafić świetne kursy i na to dziś właśnie liczę. Gospodarze jeszcze w tych rozgrywkach nie przegrali, dziś grają o fotel lidera, do tego potrzebują zwycięstwa i nie jest rzecz niemożliwa bo są po prostu w formie a już na pewno w domu grają pewnie a kibice dziś tylko pomogą bo na takie mecze jak z Boca zawsze jest mobilizacja, w trzech meczach w domu strzelili 6 bramek i to jest świetny wynik. Boca ma finał Copa Libertadores ogrywając Palmerias cztery dni po rzutach karnych, to był mega intensywny czas dla tej ekipy bo wcześniej wielkie derby z River Plate przegrane 0:2, ma prawo być ekipę zmęczoną, ale mogą już skupić się na lidze bo trzeba tutaj wiele poprawić, potencjał jak zwykle ta ekipa ma ogromny w tej kadrze, spodziewam się że będą tutaj odważni, ofensywni bo trzeba zmazać plamę po przegranych derbach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +968
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka nożnaArgentyna, Copa de la liga Profesional
Godzinna: 01:00
Spotkanie: Belgrano – Boca Juniors
Typ: over 2.5 kartki w pierwszej połowie
Kurs: 3.00
Bukmacher: superbet
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...sy-zakłady-długoterminowe.157559/post-7218786
Analiza:


Egzotyki ciąg dalszy . Jak trzeci dzień pod rząd podam dobry typ z egzotycznych lig to jeszcze się w końcu przerzucę na nie na stałe.
Widzę w tym meczu kartki. Gospodarze grają o fotel lidera, a goście mogą się już skupić tylko na lidze i z pewnością aktualne miejsce w tabeli im nie odpowiada.
Sędzia do kartek taki średni, pokazuje około 5 na mecz. Mimo to uważam że dzisiaj będzie musiał od początku meczu często karać piłkarzy. Spodziewam się meczu brutalnego, meczu walki, nikt nogi tu nie będzie odstawiał . Powinno być żółto od początku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1324
versa 397,5K

versa

Typer
Copa Argentina - Półfinał
Boca Juniors - Estudiantes
Obie strzelą i powyżej 2.5 goli

Fortuna @2.90
Kiepski dzień pod analizy dla mnie, stąd propozycja na puchar w argentyńskiej piłce nożnej.
Boca Juniors jest nieznacznym faworytem tego spotkania, można powiedzieć że ostatnio nie idzie im za rewelacyjnie 4 przegrane, 2 remisu, 4 wygrane (w tym dwa razy po serii rzutów karnych). Z punktu widzenia na moją propozycję typu na ten mecz, w ostatnich dziesięciu meczach Boca Juniors tracili gole w aż 8 meczach, jednakże powyżej 2.5 goli wraz z bttsem widzieliśmy tylko trzykrotnie.
Z drugiej strony Estudiantes, 5 wygranych, 3 remisy i 2 porażki w ostatnich dziesięciu spotkaniach, w ligowej tabeli wraz z dzisiejszym przeciwnikiem zajmują niemal te same lokaty z bardzo zbliżonym bilansem bramkowym.
Patrząc na te ich mecze też tylko 3krotnie mój typ zostałby pokryty, ogólnie w tych 10 spotkaniach stracili również zaledwie tylko 3 gole.
Zważywszy na styl gry i jakość ofensywną w obu ekipach mam przeczucie, że jedna jak i druga drużyna znajdą drogę do bramki przeciwnika, a też wydaje mi się, że Boca Juniors ten mecz wygra.
Przewidywany wynik 2:1
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +989
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka nożnaArgentyna, 2 liga playoff
Godzinna: 23:00
Spotkanie: Estudiates Rio Cuarto- CD Maipu
Typ: over 3.5
Kurs: 5.00
Bukmacher: superbet
Post w dziale:https://forum.bukmacherskie.com/thr...sy-zakłady-długoterminowe.157559/post-7228048
Analiza:


Szanse na jakiegokolwiek nagrody w tym miesiącu mam już chyba tylko iluzoryczne, ale jeszcze powalczę. Miesiąc temu taka egzotyka dobrze mi wchodziła gdy podawałem ja w typach dnia.
Nie znam się na tej lidze. Idę w over za którym w sumie nie przemawia za dużo, dlatego też ta analiza będzie bardzo krótka. Gospodarze ostatnie 2 mecze wynik 0:0 . Liczę na to, że przełamią się w ofensywie i strzela tak ze 2 bramki bo przed tymi 2 remisami strzelali bramki ostatnimi czasy .
Goście na wyjazdach strzelać potrafią i strzelali w 4 z 5 ostatnich meczy, tracili też w nich sporo bramek . Liczę na to, że w tym meczu szybko padnie gol i spotkanie będzie otwarte, a over pokryty. Kurs naprawdę warty ryzyka.
 
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna , 3 liga baraże
Godzina: 21:00
Spotkanie: CA San Miguel- Argentino Quilmes
Typ: powyżej 3.5 gola
Kurs: 5.00
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza:

Tak się składa, że oglądałem pierwszy mecz tych ekip w którym było 0:0. I mimo takiego wyniku okazji do strzelenia bramki było mnóstwo. Rzadko kiedy zdarza się żeby w dwumeczu 2 razy padało 0:0. Uważam że jeśli w pierwszych minutach padnie bramka to Zobaczymy otwarte spotkanie . Nie będę tu podawał statystyk z h2h bo one na pewno nie popierają mojego typu, gdyż obie drużyny strzelają mało. Jednakże tak jak mówię, widziałem poprzedni mecz i bramek mogło być dużo, a kurs dziś na to bardzo duży.
 
Do góry Bottom