>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Argentyna - Apertura 2012

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Przed nami kolejny sezon ligi argentyńskiej. Do rywalizacji w tym sezonie włączają się zawodnicy River Plate, którzy awansowali z drugiej ligi, a więc znowu będziemy mogli emocjonować się Superclasico. Tytułu broni Arsenal de Sarandi, który w ostatniej Clausurze sięgnął po tytuł, a z kolei ostatnią Aperturę wygrała Boca. Kto faworytem? Rzecz jasna: Boca, River, Arsenal, Velez ale pewnie i tak ktoś wyleci z formą. Ja póki co nie będę się rozpisywał, a zrobię to jedynie przy okazji spotkań jak będę stawiał, gdyż wtedy dokładniej się wczytam w losy każdej z ekip. A póki co wrzucam kursy na pierwszą kolejkę oraz wklejam link z transferami, których dokonały ekipy w przerwie:
W pierwszej kolejce najciekawiej zapowiada się w mojej ocenie mecz Newell&#39;s Old Boys-Independiente, a także Tigre-Estudiantes. Jeśli chodzi o ciekawe bety, to może na mistrza czyli Arsenal warto spróbować? Może na powracające River? Zobaczymy więcej jak będą składy na mecze. Jeszce dodam, że godziny spotkań, są trochę inne niż podane mamy tutaj u buka, gdyż mecz Quilmes-Boca jest w niedziele na godzinę 23:15, z kolei w sobotę o godzinie 19:10 zagra Racing z Atletico Rafaela, a mecz Newell&#39;s-Independiente rozpocznie się o 01:20
Transfery
Transfery 2
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
San Lorenzo-San Martin San Juan
San Lorenzo strzeli @ 1,30 Tobet✅2:1


Zaskakująco wysoki kurs na gola dla San Lorenzo. Rozumiem, że w ubiegłym sezonie byli o włos od spadku do drugiej ligi ale teraz zaczynamy wszystko od nowa. Co ciekawe obie ekipy spotkały się ze sobą w ostatniej kolejce Clausury i wtedy SLA wygrali 3:1 u siebie. Teraz co prawda nie ma Carlosa Bueno czy Salgueiro ale przyszedł Denis Stracqualursi, który nie poradził sobie w Anglii ale na warunki Argentyny, to jest to naprawdę wysokiej klasy napadzior. Do tego z Benficy przyszedł Franco Jara, który nie zrobił takiej kariery jaką mu wróżono ale wciąż to jest chłopak z dużymi umiejętnościami. Jak patrzyłem sobie w statystykę spotkań obu ekip w Clausurze to wyszło mi tak: San Lorenzo nie strzeliło u siebie jedynie w spotkaniach przeciwko Boca i Velezowi, a z kolei San Martin na wyjazdach nie straciło gola tylko z Unionem Santa Fe. Jak dla mnie kurs na to zdarzenie wyjątkowo wysoki więc do dubla w sam raz w mojej ocenie.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
River Plate vs. Belgrano
Oj będzie się działo w Buenos ,powraca na swoje miejsce wielki klub ,po rocznej banicji powinno to wyjść piłkarzom River na dobre .River Plate ma naprawdę bardzo ciekawy skład C Ledesma ,David Trezeguet do tego został zakupiony z San Lorenzo Bottinelli obrońca na wysokim poziomie ,Rojas z Godoy Cruz bramkostrzelny pomocnik i z Estudiantes bramkostrzelny obrońca G .Mercado w dwóch ostatnich sezonach 10 bramek więc jak na obrońce to świetny wynik.Belgrano to jest przeciętny zespół ligowy ,zagrożenie głównie sprawia na własnym terenie ,jakiś wielki transferów nie było w ich przypadku .Na stadionie będzie zapewne piekło ,piłkarze River na pewno będą zmotywowani ,bo jeśli zawiodą swoich fanów po raz kolejny to wiadomo jak to się w Argentynie może skończyć.Personalnie River jest dużo lepsze ,do tego dochodzi gorący teren dla gości i już mamy argumenty za River Plate.Pierwsza kolejka to z lekką asekuracją do dubla w sam raz.
Typ:
River Plate DNB 1.40 Bwin⛔

edit
Tak jak Kapszti zauważył Cavenaghi odszedł z klubu ,sorry za błąd
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Kapszti ja o tym czytałem że ma odejść ,ale dalej jest w klubie chyba.Masz gdzieś jakieś potwierdzenie ?
edit
dobra mam
Matias Almeyda podziękował 28-latkowi za sezon pełen goli, które pomogły River Plate awansować do najwyższej klasy rozgrywkowej. Dodał jednak, że może on być niepotrzebny w przyszłym sezonie.
Trener River Plate zasugerował, że czas byłego napastnika Bordeaux i Mallorci w jego drużynie być może dobiegł już końca. El Torito wrócił na stare śmieci w czerwcu 2011 roku, z zamiarem wprowadzenia klubu do Primera División. Po wspaniałym starcie, 28-letni napastnik walczył, aby powrócić do jak najlepszej formy po przybyciu Davida Trezegueta.
Zapytany o przyszłość Cavenaghi’ego, Almeyda przyznał, że nie może zapewnić, że zagra on w Aperturze 2012 roku.

„Cavenaghi i Dominguez przyszli, aby wykonać swoją pracę i udało im się osiągnąć swoje cele. Usiądę do rozmów z dyrektorami, aby zobaczyć czyje kontrakty się kończą. Wiele osób będzie wracać. Jesteśmy wdzięczni tym, którzy wrócili, ale cykl dobiegł końca.”
„Będziemy się wzmacniać. Chcemy mieć konkurencyjną drużynę. Ten zespół wygrał Nacional B i oczywiście chcemy być jeszcze lepsi.”
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
River Plate - Belgrano
Typ : River @ 2,000 Pinnacle ⛔1:2
River wraca do elity i od razu trafia na Belgrano, to samo Belgrano, które doprowadziło ich do spadku rok temu. Wtedy w meczach barażowych na El Monumental padł wynik 1:1, ale na wyjeździe River przegrało 0:2 i z hukiem spadli po raz pierwszy w historii z ligi. Szybko jednak wrócili, z bilansem 20-13-5 zajęli 1msc w Primera Division B. Z początku były kłopoty, ale w miarę upływu czasu się to wszystko ustatkowało i skład mają naprawdę ciekawy. Przed nowymi rozgrywkami doszło kilka ciekawych postaci jak chcoiażby pierwszy bramkarz Velezu - Marcelo Barovero -&gt; http://espndeportes.espn.go.com/futbol/ ... o-barovero
piłkarz z Fluminense tj Manuel Lanzini -&gt; http://espndeportes.espn.go.com/futbol/ ... el-lanzini
czy obrońca z Estudiantes Mercado -&gt; http://espndeportes.espn.go.com/futbol/ ... el-mercado
Ogólnie to w kadrze zostali Trezeguet, Mori, Ponzio, Maidana czy Lucas Ocampos. River jest w stanie powalczyć w tej lidze nawet o mistrza. Liga argentyńska nie stoi jakoś na najwyższym poziomie. Dla przykładu Boca wczoraj poległa 0:3 z beniaminkiem z Quilmes.
Belgrano poprzednie rozgrywki Clausura 2012 skończyli na odległym 14msc. Wcześniej w Aperturze mieli rewelacyjne rozgrywki od razu po awansie kosztem River właśnie bo zajęli wtedy 4msc. Ale tradycyjnie wyprzedaż najlepszych i powtórzyć rezultatu się nie dało.
Na pewno kibice River jak i niektórzy piłkarze mają w pamięci jeszcze te pamiętne play offy o utrzymanie z czerwca 2011 roku. Tak więc czas na rewanż!
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
River Plate - Belgrano
Typ : River @ 2,000 Pinnacle
River wraca do elity i od razu trafia na Belgrano, to samo Belgrano, które doprowadziło ich do spadku rok temu. Wtedy w meczach barażowych na El Monumental padł wynik 1:1, ale na wyjeździe River przegrało 0:2 i z hukiem spadli po raz pierwszy w historii z ligi. Szybko jednak wrócili, z bilansem 20-13-5 zajęli 1msc w Primera Division B. Z początku były kłopoty, ale w miarę upływu czasu się to wszystko ustatkowało i skład mają naprawdę ciekawy. Przed nowymi rozgrywkami doszło kilka ciekawych postaci jak chcoiażby pierwszy bramkarz Velezu - Marcelo Barovero -&gt; http://espndeportes.espn.go.com/futbol/ ... o-barovero
piłkarz z Fluminense tj Manuel Lanzini -&gt; http://espndeportes.espn.go.com/futbol/ ... el-lanzini
czy obrońca z Estudiantes Mercado -&gt; http://espndeportes.espn.go.com/futbol/ ... el-mercado
Ogólnie to w kadrze zostali Trezeguet, Mori, Ponzio, Maidana czy Lucas Ocampos. River jest w stanie powalczyć w tej lidze nawet o mistrza. Liga argentyńska nie stoi jakoś na najwyższym poziomie. Dla przykładu Boca wczoraj poległa 0:3 z beniaminkiem z Quilmes.
Belgrano poprzednie rozgrywki Clausura 2012 skończyli na odległym 14msc. Wcześniej w Aperturze mieli rewelacyjne rozgrywki od razu po awansie kosztem River właśnie bo zajęli wtedy 4msc. Ale tradycyjnie wyprzedaż najlepszych i powtórzyć rezultatu się nie dało.
Na pewno kibice River jak i niektórzy piłkarze mają w pamięci jeszcze te pamiętne play offy o utrzymanie z czerwca 2011 roku. Tak więc czas na rewanż!
Tutaj się bym kłócił ,liga nie jest na niskim poziomie co pokazała CL ,a to że Boca wczoraj poległa to nie ma co się dziwić nie dość że grali w 10 ,to jeszcze skład przerzedzony na maksa ,akurat w tej lidze każdy z każdym może wygrać i to 3-0 Quilmes nie jest jakąś tragedią .A po drugie to jest dopiero 1 kolejka , Boca nie tak dawno nie przegrała ani jednego meczu w lidze Argentyńskiej i czesali na maksa wszystkich .
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Dla przykładu Boca wczoraj poległa 0:3 z beniaminkiem z Quilmes.
Moim zdaniem może i porażka wysoka ale czego było się spodziewać? Pół składu poodchodziło, do tego kontuzja Oriona i czynnik najważniejszy czyli późno w czwartek wrócili z Wenezueli, gdyż wcześniej ich przewoźnik wydymał więc na pewno zmęczeni trochę byli, a beniaminki na Boca to na pewno się spinają więc ja bym tak się nie podniecał ich porażką.

A co do River to chyba sam ich pobiorę bo wyglądają ciekawie i też warto ich zobaczyć, co prezentują po powrocie do Primera Division.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Oglądałem pierwsze 2 mecze nowego sezonu w Sportklubie i jestem zażenowany ich poziomem.Może to co mówił w sobotę Bartłomiej Rabij w czasie transmisji z Quilmes,że liga argentyńska przeżywa kryzys.Co lepsi piłkarze uciekają z kraju,bo zarobki małe.
Klubami żądzą grupy przestępcze,panują układy i układziki,na meczach jest coraz niższa frekwencja z wyjątkiem 3-4 klubów.
Jedyne co mi się nasuwa to może pogranie trochę na początku underów,albo odpuszczenie całkowite tej ligi do typowania.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Dla mnie kryzysu jako takiego nie ma ,bo samo to ile klubów doszło daleko w CL.
Ale z tymi grupami przestępczymi się zgodzę ,ustawianie meczy ,haracze itd to tam na porządku dzienny jest więc nie dziwi , że piłkarze uciekają .
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Tigre-River Plate

Bardzo przyjemny kurs nam oferuję Tobet na zwycięstwo River w Victorii i to z opcją bez remisu. River ma za sobą dwa spotkania i 3pkt. Chociaż tak po prawdzie powinni mieć 6, bo porażka z Belgrano była dość pechowa, gdyż byli lepsi ale wtedy Vega w bramce ich załatwił. Przed tygodniem jednak wygrali w La Placie 2:0, chociaż spotkania nie wiedziałem więc nie wiem jak wyglądali. Dzisiaj co prawda zabraknie Trezegueta ale na ławce pojawią się debiutanci Jonathan Bottinelli oraz Carlos Luna czyli król strzelców ostatniej Clausury w barwach Tigre... W ataku Funes Mori z Villalvą albo Lanzinim. Tigre póki co dwa mecze ligowe i dwie porażki z Estudiantes i Boca. Co prawda w środku tygodnia ograli Argentinos Juniors w Sudamericanie ale to zupełnie inne rozgrywki. Póki co jest widoczny brak Luny w ataku, bo w dwóch meczach strzelili ledwie jednego gola. Jak dla mnie ten sezon będzie ciężki dla Tigre, gdyż nikt już ich nie zlekceważy, po tak wspaniałej Clausurze i zatem dzisiaj spodziewam się, że River zgarnie komplet punktów ale remis mnie nie zdziwi, zatem biorę River dnb po naprawdę fajnym kursie.

River Plate DNB @ 2,00 Tobet✅2:3
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Arsenal Sarandi - Argentinos Juniors
Oglądałem Arsenal w ich ostatnim meczu z Atletico Rafaela i muszę powiedzieć, że zaprezentowali się bardzo dobrze. Fakt nie zdobyli bramki, ale okazji mieli na prawdę sporo, bo była i poprzeczka i słupek. Świetnie na prawej stronie radził sobie Carbonero, który przyszedł przed tym sezonem do drużyny. Mieszał, a co najważniejsze dogrywał dobre piłki w pole karne. Nicolas Aquirre bardzo dobrze wykonywał rzuty wolne z których za każdym razem było duże zagrożenie bramki rywala. Obrońca Lisandro Lopez często włączał się w akcje ofensywne, ale też świetnie czyścił wraz z Perezem. Ogólnie mogę powiedzieć, że Arsenal złożył niezłą paczkę na ten sezon i mogą coś zdziałać. Szkoda, że odszedł Burdisso znany z występów w Romie oraz Leguizamon, który w zeszłym sezonie strzelił siedem bramek. Ale za nich przyszli inni, nie mniej utalentowani. Do ataku przybył Canales, grający swego czasu w Chilijskim La U i radzący sobie zresztą tam bardzo dobrze, gwarant bramek. Do obrony z Lanus doszedł Braghieri, który od razu wskoczył do pierwszego składu. Paczka fajna, nie ma co. Arsenal u siebie jest na prawdę mocny, co pokazują ostatnie wyniki. Skład na to spotkanie identyczny jak w poprzednim spotkaniu. Chyba dzisiaj zadebiutuje wspomniany wyżej Canales.
Argentinos Juniors sezon rozpoczęli słabiutko, bo jeszcze nie wygrali w lidze oraz zaliczyli porażkę z Tigre w Copa Sudamericana. Jak na razie stracili siedem bramek a strzelili tylko jedną. Transfery według mnie na minus, ponieważ przyszło wielu zawodników z dużym doświadczeniem, ale już mocno zaawansowanych wiekowo: Metallan 35 lat, Placente 35 lat, Garce 33 lata, Capurro 31 lat, Caruso 31 lat, którzy praktycznie grają teraz w pierwszym składzie. A odeszło dwóch podstawowych defensorów Prosperi i Escudero. W ataku nie ma także Bordagaraya i Moralesa. Defensywa nie najlepsza, co już było zresztą widać w poprzednim sezonie. W tym jest podobnie, tracą dużo głównie przez własne błędy, ale też nie radzą sobie z stałymi fragmentami co było dobitnie widać w meczach z Valezem i Racingiem. Tutaj może być wielka okazja dla Aquirre. W regularnym sezonie na wyjazdach klapa, w Clausura było ok, tylko że tam wszyscy grają dużo lepiej. Informacji co do składu nie mam pewnego, ale z pewnością w ataku nie zobaczymy Marcosa Figueroi.
Gram w tym meczu na zwycięstwo Arsenalu Sarandi, ponieważ uważam, że w obecnym momencie są drużyną lepszą, do tego dochodzi teren spotkania i dyspozycja obu zespołów.
Arsenal @ 1,83 Bet365⛔2-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Na potwierdzenie moich poprzednich słów:
Mauro Martín, szef barra de Boca, został wczoraj postrzelony w drodze do Santa Fe, gdzie Xeneizes zmierzyli się z miejscowym Unionem. Prawdopodobnie napastnicy byli związani z poprzednim przywódcą barras, Rafael Di Zeo, który chce odzyskać swoje wpływy.
Do zdarzenie doszło na 21 km autostrady Rosario - Santa Fe, na wysokości San Lorenzo. W wyniku strzelaniny 5 osób odniosło rany, w tym 2 ciężkie. Policja zatrzymała 2 osoby.
Według La Nacion, który podaje się na informacje uzyskane od policji, problemy zaczęły się już o godzinie 5:15 rano, gdy ok. 600 barras związanych z Di Zeo zostało zatrzymanych i cofniętych z drogi do Santa Fe. Powodem był brak biletów na mecz. Kawalkada liczyła 10 busów i 11 aut. Dwie godziny później grupa ta skonfrontowała się z barras Martina jadących na to samo spotkanie.
Według ustaleń policji w zajściu sam Rafael Di Zeo nie wziął udziału, bo nie podróżował na mecz. Mauro Martin został postrzelony w brzuch i udo i w wyniku tego musiał zostać poddany operacji. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Natomiast jego bliski współpracownik Fido jest w ciężkim stanie.
źródło:http://bocajuniors.pl/
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
marekpua 97

marekpua

Użytkownik
Ktoś mi polecił grubo pograć na Boca Juniors dziś. Nie jestem znawcą piłki noznej, szczególnie tej argentyńskiej... Mógłby zabrać głos ktoś kto ogarnia ta ligę.

No i Boca 2-1 ✅
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna, Argentyna, Primera Division
Spotkanie: Velez Sarsfield - River Plate
Typ: powyżej 2,5 goli w meczu
Kurs: 2,40
Bukmacher: Unibet
Analiza: Przyznam szczerze, że nie za bardzo rozumiem dlaczego bukmacherzy zdecydowanie typują under w tym meczu. Na over 2,5 Unibet daje 2,40, inni bukmacherzy podobnie. Velez Sarsfield na sześć spotkań ma trzy overy 2,5 goli, z czego dwa z nich w meczach u siebie. Velez u siebie gra odważniej niż na wyjazdach. River Plate to drużyna, która dość sporo strzela, ale też traci. Na sześć spotkań River Plate ma trzy overy 2,5 goli, z czego dwa z nich to overy 3,5 goli. W ostatnim meczu z Newells River Plate zremisowało 3:3. W trzeciej kolejce River Plate też zanotowało bardzo wysoki wynik, bo wygrali na wyjeździe z Tigre 3:2. W poprzednich dwóch sezonach padały overy 2,5 goli w meczach pomiędzy tymi drużynami. Jak dla mnie to tutaj jest większa szansa na over niż na under, więc widzę w tym typie value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
L 6

lukepaul

Użytkownik
Mecz: Arsenal Sarandi - Colon Santa Fe

O godz. 00.10 czasu polskiego spotkaniem Arsenal Sarandi - Colon Santa Fe zainauguruje 11 kolejka spotkań w aregntyńskiej Aprerturze. Gospodarze od 2 września, kiedy to pokonali u siebie Lanus, nagminnie gubią punkty. Zaledwie 1 remis na 5 ostatnich spotkań, bilans bramkowy niestety ujemny i wynosi 7:14. Najgorszym jednak zmartwieniem gospodarzy jest ich skuteczność, tylko 1 bramka zdobyta na 5 ostatnich spotkań, aż 12 straconych mówi wszystko o ich formie. Jak na razie daje im to słabą 13 lokatę. O gościach dzisiejszego meczu można powiedzieć tyle, iż nie jest tak źle. Ostatnie 5 spotkań i 8 goli dopisanych do swojego konta, przy 9 straconych, 9 lokata i dodatni bilans bramkowy 15:13. Jak widać również tracą sporo goli. To by było na tyle statystyk. Dzisiaj gospodarze na stadionie Julio H. Grondona będą mieli kolejną szansę na dopisanie do swojego konta zdobyczy punktowych. Odległość między zespołami wynosi około 400 km, to taka ciekawostka. Z dostępnych mi źródeł wiem, iż trener Gustavo Julio Alfaro nie ma większych zmartwień przed dzisiejszym spotkaniem. W ataku powinniśmy zobaczyć duet napastników Emilio Jose Zelaya oraz Pablo Ariela Luguercio, a w odwodzie jest również Dario Benedetto, w linii pomocy powinniśmy zobaczyć strzelca gola w meczu z Estudiantesem Carlosa Mancillę. Bardzo prawdopodobne jest to, że w dniu dzisiejszym zobaczymy zupełnie inną grę i jakąś metamorfozę graczy z Sarandi. Ja jednak wierzę, iż w dniu dzisiejszym zobaczymy przynajmniej jednego gola zdobytego przez gospodarzy. Kurs oscylował w zależności od bukmachera, w granicach 1.30-1.35 i wg mnie godny pobrania.
Typ: drużyna gospodarzy strzeli gola &lt; STS &gt; 1.30 ✅ 2:0
 
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
Lanus - San Martin
Lanus dzisiaj bez pomocnika Ayala (13/2)
Goście bez podstawowych pomocników: Alderate(13/0) i Bogado(14/4) oraz dwóch bramkarzy: Pocrnjic (3/0) oraz Ardente (11/0). W bramce stanie Corti (1/0).
Lanus dobra forma zwłaszcza na własnym stadionie, strzelają dużo bramek. Nie ma co się rozpisywać każdy może zajrzeć do tabeli.
Lanus over 1,5 @1,74 Betsafe
Lanus @1,60 Pinnacle
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
19.11.12 (23:15)
Racing Club - Quilmes
Typ: Powyżej 3,5 bramek 4:0 (2:0)
Kurs: 4,75 ✅
Buk: William Hill
Typ głównie pod konkurs, ale to nie znaczy, że rzucam go kompletnie z przypadku. Generalnie w lidze argentyńskiej pada bardzo mało bramek, ale od czasu do czasu pojawia się jakiś wyskok w postaci mocnego overu. Możliwe, że tak będzie również dzisiaj w meczu Racing Club z Quilmes. Gospodarze są na 6. pozycji w tabeli tracąc 6 pkt do lidera i tylko 3 do wicelidera, czyli ewentualne zwycięstwo pozwoli im wskoczyć po 16. kolejce na podium co byłoby dobrym prognostykiem przed kolejnymi meczami. Quilmes natomiast zajmuje obecnie 15. miejsce ale nad 18-stym ma ledwie 3 pkt przewagi a przydałoby się wspiąć wyżej w tabeli niż okupować ogony. Remis w dzisiejszym meczu nie urządza żadnej ze stron bo obie w ostatnich 5 meczach natraciły już wystarczająco dużo punktów, nawet bilans mają ten sam - po 3 remisy, 1 porażka i 1 zwycięstwo. Szczególnie Quilmes musi się dziś przełamać bo od czterech spotkań nie potrafi zdobyć wiecej niż 1 punkt. Z taką formą szybciej będą schodzić w dół tabeli niż wspinać się ku górze. Typ na over 3,5 bramki wydaje się troche szalony, ale skoro żadnej z ekip remis nie urządza to powinny zagrać otwarty, bezkompromisowy futbol, a wtedy o bramki dużo łatwiej. W historii ich bezpośrednich spotkań zdarzały się już wysokie wyniki jak 4:1 czy 2:3. Co prawda było to parę lat temu ale dziś jest dobra okazja aby nawiązać do tamtych czasów.
// Jak widać warto polować na overy w Argentynie ????
 
slaviu 343

slaviu

Użytkownik
Belgrano - Tigre 1 - 1,85 (milenium) ✅ 1:0

Mecz wydaje mi się interesujący co najmniej z dwóch powodów. Po pierwsze Belgrano gra bardzo dobrą Aperture i wciąż ma szanse na mistrza, a po drugie Tigre zlewa ligę kosztem Copa Sudamericana. Kilka dni temu w półfinale Sudamericany wyeliminowali Milionarios i w czwartek grają finał z Sao Paulo. Co jest więc priorytetem dla Tigre to chyba jasne jak słońce. W lidze zajmują przedostatnie miejsce i najprawdopodobniej na nim pozostaną. To oznacza, że trener Tigre będzie oszczędzał swoich najważniejszych piłkarzy i z Belgrano zobaczymy drugi garnitur. W awizowanych składach w zależności od źródła są podawane mniej lub bardziej rezerwowe zestawienia. Jedno jest pewne, że goście dziś nie zagrają pełnym składem i nie ma się co dziwić, trudno żeby trener ryzykował zdrowie kluczowych piłkarzy przed najważniejszymi w sezonie meczami finału Copa Sudamericana. Belgrano zaś ma o co grać, mają naprawdę udaną Aperturę i jeśli wierzyć zapowiedziom trenera chcą bić się o mistrza do końca. Skład gospodarzy awizowany jest jako &quot;superofensiva&quot;. Belgrano nie ma większych kłopotów kadrowych, trener ma pełne pole manewru. Atutem Belgrano bez dwóch zdań jest także swój stadion gdzie mają bilans 4-3-1, Tigre na wyjazdach gra słabo 0-4-3 (nawet w Sudamericanie wyjazdy u nich leżą). Ja pobieram Belgrano, moim zdaniem powinni ograć na wpół rezerwowe i będące myślami w finale Copa Sudamericana Tigre.

BELGRANO: Juan Carlos Olave, Gastón Turus, Claudio Perez, Lucas Aveldaño; Martín Zapata, Esteban González, Guillermo Farre, Jorge Velázquez; César Carranza; Víctor Aquino y Lucas Melano

TIGRE: Augustin Cousillas (Damián Albil); Eric Godoy (Norberto Paparatto), Mariano Echeverría, Alejandro Donatti; Gastón Menossi, Gaston Diaz (Diego Ferreira), Matías Escobar, Diego Cisterna; Matías Pérez García; Lucas Janson (Diego Ftacla) y Silvio González

edit//z przebiegu meczu powinno być ze 3:0 dla Belgrano, Tigre zero zagrożenia, także wszystko zgodnie z planem
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom