>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Arab Cup 2021 (30.11 - 18.12.2021)

Status
Zamknięty.
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Pozwoliłem sobie założyć temat odnośnie Pucharu Narodów Arabskich, który jest aktualnie rozgrywany. Zachęcam do wrzucania swoich typów😄

Spotkanie: Jordania - Palestyna
Remis @3.30 (Fortuna)
Dokładny wynik 1:1 @6.00 (eTOTO)

Ostatnia kolejka fazy grupowej Arab Cup. W grupie, w której mierzą się te dwa zespoły póki co rozstrzygnięte jest tylko pierwsze miejsce. Walka o drugie (które również daje awans z grupy) nadal trwa.

Aktualnie sytuacja wygląda tak, że na drugim miejscu jest Jordania z 3 punktami i bilansem 1:4, na trzecim miejscu jest Arabia Saudyjska z 1 punktem i bilansem 1:2, a na czwartym Palestyna również z 1 punktem i bilansem 1:5.
Mimo wszystko najgorszą sytuację ma Arabia Saudyjska i myślę, że ona nie będzie się tutaj zbytnio liczyć w walce o wyjście z grupy, ponieważ został im mecz z najtrudniejszą ekipą - Maroko. Maroko, które oba swoje mecze wygrało po 4:0. A Arabia Saudyjska gra skrajnie rezerwowym składem, więc myślę, że młodziki z tego kraju nie dadzą rady wygrać swojego meczu.

Zatem zostaje sytuacja, w której Jordania gra z Palestyną o awans. Jordanii wystarcza remis, natomiast Palestyna musi wygrać, by przejść dalej. Z tego powodu uważam, że w ten mecz będzie bardzo wyrównany i zacięty. W szczególności, że obie drużyny prezentują bardzo podobny poziom. Jordania może gra minimalnie lepiej, ale naprawdę minimalnie i dlatego jak już miałbym typować zwycięzcę tego meczu, to była by to ona.

Jednak pozostaję przy remisie. Na tym turnieju obie ekipy zagrały już zarówno z Marokiem i z Arabią. Obie przegrały 4:0 z tymi pierwszymi w bardzo podobnym stylu - zostali zdominowani. Z Arabią Jordania wygrała 1:0, natomiast Palestyna zremisowała 1:1. Szczerze mówiąc, w obu tych spotkaniach najbardziej sprawiedliwym wynikiem byłby remis. Jordania wygrała dosyć szczęśliwie, ponieważ bramka dla nich padła po rykoszecie, a pod koniec meczu zawodnik z Arabii nie trafił na niemal pustą bramkę z okolicy 12 metra. Natomiast mecz Palestyny z Arabią można powiedzieć, że rozstrzygnął się sprawiedliwie.

Podsumowując, obie ekipy grają na tym turnieju na podobnym poziomie i wydaje mi się, że remis jest całkiem prawdopodobny. Tym bardziej, że Jordanii najprawdopodobniej w pełni on wystarczy do awansu. Obie drużyny nie są zbyt bramkostrzelne, więc również nie wydaje mi się, żeby mecz miał się zakończyć dużą ilością bramek. Osobiście przewiduję wynik pokroju 1:1.

Wynik końcowy - 5:1

Nie da się ukryć, że wynik końcowy kompletnie nie odzwierciedla przebiegu spotkania. Mecz był naprawdę wyrównany, a nawet z lekką przewagą Palestyny. Ich problem tkwił w tym, że przespali początek spotkania i dostali całkiem szybkie dwie bramki. Potem wzięli się do roboty i cisnęli i jakoś kwadrans przed końcem udało im się wyrównać, jednak bramka została anulowana przez VAR. Na koniec nie mieli nic do stracenia i się kompletnie odkryli i stracili 3 bramki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +267
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Tunezja-Algieria
1 Spotkanie bez remisu 2.13 Fortuna
Tunezja strzeli gola TAK 1.55 Fortuna
1polowa liczba goli 0.5+ 1.62 Fortuna


Po tym co ogladalem w meczu z Katarem nie jestem absolutnie zwolennikiem Algierii.Mecze wiadomo jak u Arabow minimaizm do szpiku kosci.Tutaj jednak co rzucilo mi sie w oczy to to ze Katar spokojnie mogl sie przedostawac w pole karne Algierii ale chyba sami wystraszyli sie ze jest tak latwo i partaczyli juz przy samym dosciu do pola karnego.Tunezja jak dla mnie jest zbyt doswiadcozna ekipa by wystraszyc sie dosc slabo oragnietych rywali.Wiadomo ze jest to tylko Turniej ale mysle ze Tunezja ma lepsza wieksza kadre i bedzie potrafila to wykorzystac juz przed przerwa.Jak dla mnie swietnie kursy na Tunezje.
 
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Typ: Algieria zdobędzie tytuł
Kurs:
1.87
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Finał najdziwniejszego turnieju w oficjalnej rozpisce FIFA.

Śledząc na bieżąco cały turniej mogę powiedzieć, że Algieria jest zespołem, który do tej pory grał lepiej i ciekawiej dla oka. W fazie grupowej bardzo pewnie pokonali Sudan (4:0) i Liban (2:0), a następnie w meczu trochę o pietruszkę zremisowali z Egiptem (1:1). Jednak wiadomo - w ostatnim meczu fazy grupowej grali dosyć spokojnie i trener testował inny wariant ustawienia.

W fazie pucharowej mecze Algierii oglądało się na pewno z największą fascynacją. Najpierw ćwierćfinał z Maroko, który był najlepszym meczem na tym turnieju do tej pory - Algieria awansowała po karnych. Następnie w nieprawdopodobnych okolicznościach wyeliminowała w półfinale gospodarzy - Katar. O ile ćwierćfinałowe spotkanie było bardzo wyrównane, to w półfinale Algieria była zespołem lepszym. A trzeba pamiętać, że Katar był faworytem do zdobycia tytułu. I było blisko, by miał na to szansę, ponieważ Algieria popełniła spory błąd - po strzeleniu bramki na 0:1 bardzo mocno się cofnęła i niemal całkowicie oddała inicjatywę przeciwnikom. Mam nadzieję, że w tym meczu nie wywiną podobnego fikoła.

Tunezja w tym turnieju nie za bardzo mnie przekonuje. Niby w grupie udało im się pokonać 1:0 całkiem niezłe ZEA i wysoko wygrać z Mauretanią, ale przydarzyła im się spora wpadka w postaci porażki 2:0 z Syrią. Takiego czegoś nie spodziewał się niemal nikt. Następne mecze to skromna wygrana 2:1 z Omanem, który nie za bardzo zabłyszczał na tym turnieju - ta ekipa zdecydowanie zagrała poniżej swoich możliwości. Następnie nastąpiło bardzo bardzo szczęśliwe zwycięstwo w półfinale z Egiptem 1:0. Szczerze mówiąc, to w tym spotkaniu Egipt miał dogodniejsze sytuacje do strzelenia bramki, jednak padli ofiar swojej słabej skuteczności. Tunezja nie była lepsza, bo jedyna bramka jaka padła to bramka samobójcza.

Podsumowując tą szybką analizę - myślę, że Algieria wyciągnie wnioski z półfinału i nie cofnie się do obrony po zdobytej bramce. Takie mecze jak ten się wygrywa, a nie gra, więc to spotkanie może nie być tak okazałe dla oka jak poprzednie w wykonaniu Algierczyków. Jednak mają oni już na tym turnieju doświadczenie w stresujących końcówkach jak i rzutach karnych, co może zaplusować przy doprowadzenia do serii jedenastek

Wynik końcowy - 0:2 po dogrywce (0:0 po regulaminowym czasie gry)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +41
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom