>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

anulowany zaklad;/

maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
witam;
mam taki problem. wczoraj śledziłem mecz tenisa Nalbandian D. - Berlocq C. i w 3 gemie(serwował Berlocq) postawiłem ze 3 pkt zdobędzie Nalbaldian. Zakład wygrałem i został on anulowany. napisałem do supportu to odpisali ze Przekazali wiadomość do odpowiedniego działu i mam czekać na odpowiedz. Jest w ogóle szansa że coś wskóram czy nie ma sensu się spinać? Dodam tylko ze postawiłem 200 po kursie 2.45 wiec w sumie prawie 300 zł by było do przodu.
Z góry dzięki za odpowiedź
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
Niestety nie ma na co liczyć w walce o swoje z bukiem, oto odpowiedz jaką uzyskałem:

&quot;Wspomniany wyżej zakład został anulowany ponieważ nastąpiła pomyłka w wysokości kursu ogólnego na to zdarzenie. Przepraszamy za niedogodności. Jednocześnie informujemy, ze takie działanie jest zgodne z naszym regulaminem.&quot;

Jak dla mnie to zwykłe oszustwo...
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Niestety takie sytuacje się zdarzają...
Możliwe, że zakład był otwarty zbyt długo i ludzie grali gdy znali rozstrzygnięcie. Możliwe, że był jeszcze inny powód.
Tak jak mówisz, nie masz co liczyć na zwycięstwo - trzeba się z tym pogodzić bo taki mają regulamin
 
mach 2

mach

Użytkownik
bez sensu
a jakby wtopil to pewnie nie zwrociliby
niby maja w regulaminie wiec moga sie wykrecic
jesli mi by tak zrobili to robie natychmiast wyplate i przenosze do innego buka, albo moze nawet wczesniej sie tak zrobi
 
D 0

dondefo

Użytkownik
Ten jeden punkt regulaminu, który mnie przytoczyli mógłby być na wszystko! Tak naprawdę w tym momencie z jego powodu istnienie tego serwisu nie ma sensu, bo betclic uzurpuje sobie prawo do zmiany czegokolwiek, kiedykolwiek, bez JAKICHKOLWIEK podstaw. Ten serwis nie ma wiele wspólnego z grą fair. Będę blisko wygranej, to teoretycznie mają prawo sprawić, że nie wygram nic, bo ni z tego ni zowego nagle zmniejszą drastycznie kurs itp. Straszną satysfakcję by mi przyniosła sytuacja w której po prostu z nimi wygrywam i zmuszam ich wręcz do wypłaty pieniędzy, które mi się należą. Nie odpuszczę im, tak jak jedna z użytkowniczek.
 
Do góry Bottom