>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Anime i Manga

odi 2,3K

odi

Forum VIP
Temat o japońskiej animacji a także wersji &quot;komiksowej&quot; czyli Mandze. Na świecie a także w Polsce niezwykle popularna forma filmów animowanych z Japoni, jestem ciekawy czy i na forum znajdują się fani japońskich kreskówek. Chyba duże grono osób oglądało swojego czasu chociażby Dragon Balla czy też skierowane do trochę młodszej widowni Pokemony. W tej chwili na topie są przede wszystkim Naruto i Bleach.

Ja oglądnąłem już całą masę anime zarówno tych tasiemcowych jak i krótszych serii, w szczególności polecam &quot;Darker Than Black&quot;, &quot;One Piece&quot; a także &quot;Claymore&quot;

Ktoś coś ogląda ? ????
 
escabar 24

escabar

Użytkownik
Kiedyś patrzałem na Dragon Ball&#39;a świetna kreskówka, chyba wszystkie części widziałem. Podobno jest takie coś jak &quot;Ghost in the shell&quot; nie wiem czy to kreskówka czy film. Za bardzo się tym nie interesuje a o tym Ghot in the.. wiem bo znajomy się tym fascynował. Generalnie wielki PLUS dla Dragon Ball&#39;a.
 
Baqu 847,8K

Baqu

Forum VIP
Kiedyś patrzałem na Dragon Ball&#39;a świetna kreskówka, chyba wszystkie części widziałem. Podobno jest takie coś jak &quot;Ghost in the shell&quot; nie wiem czy to kreskówka czy film. Za bardzo się tym nie interesuje a o tym Ghot in the.. wiem bo znajomy się tym fascynował. Generalnie wielki PLUS dla Dragon Ball&#39;a.
oczywiscie ze jest - pol film pol kreskówka, tak bym to nazwał

http://www.filmweb.pl/f31866/Ghost+in+the+Shell,1995

http://www.filmweb.pl/f107827/Ghost+in+the+Shell+2+Innocence,2004

ja nigdy nie zapomne anime? z Polonii 1 czli Gigi i białe majteczki Ani ;) Daimosa, Kapitana Hawka czy Yattaman-a, to były klasyki :&gt;
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Dragon Ball niszczy ???? Do dziś pamiętam jak Freezer zabił Kuririna, Songo sie wkurzył i osiągnął poziom ssj :cool: Przez tydzień w szkole o niczym innym sie nie gadało :cool: Tak samo jak Sogo zebrał kule, zabił Li-Shenlonga, uratował wszechświat po czym wchłoną smocze kole i odleciał na smoku na koniec to nie jeden sie popłakał ????
Były też karty w chipsach, pamiętam że sie je wcinało dopóki człowiek sie nie zrzygał xD Poza tym tak jak większość Tsubasa, Transformersi, Czarodziejka z księżyca czy Pokemony ???? Z &quot;nowszych&quot; to niedawno ogladałem Death Note.
Takie to były czasy że sie nie grało w tibie tylko oglądało wszystko co leciało ????
Był już kiedyś taki temat ale go zamknięto :-?
/down Ja zawsze najbardziej lubiłem Future Trunksa :p
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Ponoć nawet starzy japończycy się takimi rzeczami jarają :-D
To jest nieodłączna część ich kultury narodowej, tak jak u nas przykro to mówić ale picie wódki ????

Dragon Ball tak jak się spodziewałem ma najwięcej zwolenników, muszę przyznać że sam byłem maniakiem tego anime ale z biegiem czasu zabrałem się za poważniejsze pozycje - jest wiele anime którego fabuły biją na łeb wiele produkcji amerykańskich łącznie z uwielbianymi przez masy serialami typu Prison Break itd
 
Do góry Bottom