>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Andora, Azerbejdżan, Malta - Newsy, Transfery, Zakłady Długoterminowe, Typy

W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Azerbejdżan, Premier Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Quarabag Agdam - FK Gabala
Typ: 2
Kurs: 4,02
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie piłkarskie w najwyższej klasie rozgrywkowej Azerbejdżanu. Tabela wygląda tak:

Quarabag wydaje się być zespołem mocniejszym, który na własnym stadionie powinien zwyciężyć ale ja liczę tutaj na zmęczenie gospodarzy i niespodziankę. Quarabag na początku sezonu ma bardzo napięty terminarz, bo grał w eliminacjach Ligi Mistrzów, w których odpadł i grał w eliminacjach Ligi Europy, gdzie awansował do fazy grupowej. W czwartek grał bardzo daleki wyjazd w Lizbonie przeciwko Sportingowi, który przegrał 0-2 i dziś czeka ich spotkanie w rodzimej lidze. Gospodarze tego meczu mieli do pokonania niecałe 5000 km w jedną stronę ! Tak więc liczę, że ten wyjazd do Portugalii da się im we znaki i dzisiaj nie będą w najlepszej formie na to spotkanie ligowe. Gabala jest w stanie sprawić niespodziankę tutaj i wywieź z tego trudnego terenu 3 punkty. Oczywiście typ opieram w bardzo dużej mierze na tym męczącym wyjeździe do Lizbony zespołu gospodarzy i w normalnych okolicznościach nie typowałbym tutaj wygranej gości.
⛔ 4-1
 
M 176

michal93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Azerbejdżan, Premier Liga
Godzina: 11:00
Spotkanie: Gabala- SamQayit
Typ:
under 2.5
Kurs: 1.70
Bukmacher: Unibet
Analiza: Na dzisiejszy typ dnia wybrałem spotkanie z azerskiej ekstraklasy w którym zmierzą się zespoły zajmujące odpowiednio 5 i 6 miejsce w 8 zespołowej tabeli.na 14 meczy gości aż w 9 padały mniej niż 3 bramki , wprzypadku gości było to 6 spotkań, Bilans bramkowy także słabiutki Gabala 17:18 , goście 13:20. W ostatnich 5 meczach pomiędzy tymi zespołami tylko ostatnio padły więcej niż 2 bramki ( wynik 2:2) . Dla mnie to spotkanie drużyn nie walczących o nic w tym sezonie w miare bezpieczna przewaga nad ostatnim zespołem i daleko do bicia się o europejskie puchary. Widzę tutaj jeden z takich wyników 0:0 , 1:0 lub 1:1 . Dlatego stawiam na mniej niż 2.5 bramki w meczu. ✅ 1:0
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik


Ostatnia kolejka ligi maltanskiej. Dwie drużyny walczą o mistrza i są na nie podejrzanie wysokie kursy.... Niby podejrzane ale chyba warto spróbować. 



Można pisać jakieś bzdury typu, że "czwarte w tabeli Hamrun podejmuje lidera z La Valetty" ale po co? Każdy może sobie odpalić tabele i zobaczyć jak wygląda sytuacja.



Wyglada na to, że La Valeccie remis da mistrzostwo. Moim zdaniem. Warto próbować po takich kursach w obie wygrane.



La Valetty 2.15



Hibernian 2.1 



Oba Fortuna.



 



 



Edit: 5-1✅✅ 1-1⛔ gol w 93...
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Azerbejdzan Premier League
Godzina: 13:00
Spotkanie: Qabala - Sabail
Typ: Qabala 1X
Kurs: 1.77
Bukmacher: Fuksiarz.pl

Na niedzielę zdecydowałem się wybrać Qabalę przeciwko Sabail. Goście niespecjalnie prezentowali się na wyjazdach w ciągu ostatnich tygodni. Co prawda pokonali Kapaz 4:1, ale jednocześnie przegrali z Zira 0:3, Touran 1:3, notując jednocześnie dwie porażki u siebie: 1:2 z Qarabaq i 1:2 z Zira. Jak widać, wyniki nie robią szału, ponadto obronie Sabail zdarza się popełniać zbyt dużo poważnych indywidualnych błędów, o czym wspominał na konferencji pomeczowej z Araz (2:2) trener Sahin Diniyev. Jak wspomniał Diniyev po wygranej z Kapaz, mimo zdobycia trzech punktów zespół w dalszym ciągu daleki jest od odpowiedniej formy po kontuzjach a także nie do końca jest zadowolony ze zgrania jedenastki związanej z transferami. Tym samym uważam, że na wyjeździe będzie im trudno wywalczyć trzy punkty i 1X jako typ jest bardzo prawdopodobny.
 
S 48,8K

scorpio82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Azerbejdżan, 1 Liqua
Godzina: 12:00
Spotkanie: Lokbatan - Iravan
Typ: 1
Kurs: 1,53
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Mecz pomiędzy 1 i 6 zespołem w tabeli w którym to gospodarze wydają się być zdecydowanie faworytem do zwycięstwa. Awans do najwyższej klasy rozgrywkowej zapewnia sobie tylko zwycięzca rozgrywek a rywalizacja toczy się pomiędzy 4 zespołami, które dzielą zaledwie 2 punkty. Lokbatan punktują regularnie i z ostatnich 20 meczy przegrali tylko 3. Dziś jednak muszą wygrać a szansa na dobry wynik duża ponieważ na własnym stadionie wygrali 5 z 7 ostatnich meczy. Rywale od końcówki poprzedniego roku w fatalnej dyspozycji czego efektem 8 porażek w ostatnich 10 grach
 
Otrzymane punkty reputacji: +1086
Do góry Bottom