>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Analizator 2???? Być może już niedługo.

dukat 7

dukat

Użytkownik
Witam serdecznie. Chciałem poinformować, że trwają pracę nad drugą, nowszą i ulepszoną wersją znanego już Wam programu Analizator. Chciałbym więc zapytać, co należałoby zmienić w stosunku do pierwotnej wersji. Jeśli macie jakieś sugestie, bądź uwagi, to proszę o wypowiedź w tym temacie, bądź kontakt bezpośrednio ze mną.
Proszę również o rozważenie tego, czy bylibyście w stanie zapłacić za program. Jeśli tak, to ile?? Jeśli nie, to co powinien mieć Analizator 2, żebyście byli skłonni rozważyć jego zakup.
Z góry dziękuje za konstruktywne odpowiedzi.
Pozdrawiam.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Proszę również o rozważenie tego, czy bylibyście w stanie zapłacić za program. Jeśli tak, to ile?? Jeśli nie, to co powinien mieć Analizator 2, żebyście byli skłonni rozważyć jego zakup.

Z góry dziękuje za konstruktywne odpowiedzi.

Pozdrawiam.
Według mnie aby ktoś był skłonny zapłacić za twój program to napewno musiałbyś udostępnić wersję demo, a oprócz tego grać np. przez miesiąc na podstawie analiz programu i prezentować jego wyniki i dochodowość na bieżąco w temacie, jeśli skuteczność stałaby na wysokim poziomie a cena była by dość atrakcyjna to na pewno znaleźli by się chętni.
 
deniak 0

deniak

Użytkownik
Dukat, czy mógłbyś podać jakiś link do najświeższej wersji programu?
Co do poprzedniego wątku i skuteczności (dochodowości) programu, to chyba jeszcze nie wymyślono software&#39;u, który sam za gracza zarabiałby pieniądze. Jest co najwyżej narzędzie pomagające przy podjęciu decyzji, nic więcej. Odnośnie sprzedaży, jestem za - poświeciłeś na pewno sporo czasu i pracy nad nim, jeśli spełnia założone funkcje to za rozsądną cenę gracze mogą pomyśleć nad taką inwestycją.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Na pewno jeżeli chcesz wypuścić program za pieniądze musisz udostępnić jakieś Demo screenny itd. bo nikt nie kupi &#39;&#39;kota w worku&#39;&#39;. Dlatego proponuję ci takie coś zrobić bo inaczej na pewno sprzedasz mało.
 
E 6

esqlap

Użytkownik
Jeśli ten program przynośił by stałe zyski, i była by gwarancja tego zysku to jak dla mnie bezcenny.
 
dozens 0

dozens

Użytkownik
EsQlap gdyby program miał gwarantować zysk to trzeba by go sprzedawać w pakiecie z 20 wróżkami , wehikułem czasu i telefonem do Pana Boga ????
 
shad0w69 0

shad0w69

Użytkownik
No dobra, jak chcesz miec pewne pkt ktory powinien miec taki soft to prosze
- skutecznosc typow zawsze &gt; 70 procent
- powinienes miec wiedze na temat wartosci kazdego z zawodnikow dla druzyny (widzialem cos podobnego ostatnio) i jego aktualna forme, statystyki goli, odbiorow pilki, rzutow za 2, 3 ( w koszykowce) itd - imo z 4 miesiace pracy nad taka baza danych
to oczywiscie do poprawnych analiz
- w pilce noznej, baza danych statystycznych przypadajacych na walki danych taktyk - np. zwykle 4 :4 : 2 przegrywa z 3:eek:ne:3 :3 ( moze wydaje sie to głupie, ale gmoch, czy engel opracowal cos takiego i ma wlasnie trafnosc pow 70 procent)
- statystyki pilkarskie, tenisa, kosza, MLB, hokeja - wiekszosci sportow, albo aktualizacje bazy danych co jakis czas - np w lipcu tylko pilka nozna, ale juz w wrzesniu tenis, kosz i soccer itd
-konfrontacje danych druzyn, zawodnikow ze soba wczesniej - np Federer moze wygrac z kazdym oprocz Nadala, Polska wygrywa z portugalia, ale przegrywa z szwecja zwykle itd

tyle mi przychodzi do glowy na dana chwile - imo to pol roku ciezkiej pracy nad baza danych, jesli nie wiecej + do tego caly system opracowujacy wyniki itd
ale jesli cos takiego bys zdzialal, to na pewno nie bylo by to za darmo ( oczywiscie kursy &gt;2.00 i skutecznosc kuponow od 6/10, zeby byly ciagle zyski)
imo jest to raczej niemozliwe, bo wtedy bookmacherzy by nie mieli sensu bytu, ale coz....probuj
 
deniak 0

deniak

Użytkownik
Czizus, czytajcie ze zrozumieniem - w tytule pierwszego posta o analizatorze pisze jak byk: &quot;Program wspomagający analizę&quot;. Jeśli prawnuk Einsteina wymyślił program mający 80% skuteczności, to nie będzie o tym pisał na żadnym forum, bo prawdopodobnie teraz kąpie się z dwoma modelkami pod wodospadem na swojej prywatnej wyspie gdzieś na Karaibach. Jeśli ktoś nie ma nosa do typowania, to analizator co najwyżej zmniejszy jego straty.
 
Do góry Bottom