>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ameryka Południowa i Środkowa - Typy, Dyskusja, Newsy, Zakłady Długoterminowe

O 322,2K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna
Godzina: 01:00
Spotkanie: Banfield - Talleres
Typ: Superbets: Talleres Cordoba wygra mecz, strzeli powyżej 1.5 gola i wykona powyżej 2.5 rzutow rożnych
Kurs:
4.50
Bukmacher: Supebet
Post w dziale:
Analiza:


Kiepska oferta, ale czasem właśnie gdy jest taki mały wybór to łatwiej o dobór właściwego typu.
Myślę, że goście tu wygrają. Bardzo dobrze zaczęli sezon są na 4 miejscu, po tym meczu mogę być wyżej. Dodatkowo mają najwięcej strzelonych bramek w lidze bo 20 w 10 meczach. To jest 2 razy tyle strzelonych co dzisiejsi gospodarze. Straconych bramek mają w zasadzie tyle samo bo 12 i 13. Ta różnica w potencjale strzeleckim powinna zrobić robotę.
Nawet jeśli Banfield strzeli bramkę, to nie wydaje mi się aby goście tego nie odrobili z nawiązką. Mój typ na ten mecz to jakieś 1:2 1:3 dla gości.
Dorzucam w tym superbecie rogi bo 3 rogi to powinna być formalność. Mają znacznie większą średnia, te 3 powinny wejść bezproblemowo.
 
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna
Godzina: 01:15
Spotkanie: Argentino Jrs- Rosario
Typ: Argentino Jrs wygra minimum 2 golami ( wygra z handicapem 0:1)
Kurs:
4.00
Bukmacher: Betclic
Post w dziale:
Analiza:

Gospodarze u siebie wygrali 6 ostatnich spotkań. To jak na tą ligę jest imponujący rezultatem. Rzadko kiedy w tej lidze zdarzają się takie serie.
Goście natomiast na wyjazdach nie bryluja ostatnimi czasy, bo przegrali 4/5 wyjazdowych spotkań.
W tabeli te drużyny co prawda dzieli tylko 4 pkt, ale uważam, że im dalej w sezon tym ta dysproporcja punktowa będzie większa na korzyść gospodarzy.
Myślę, że z taką grą na własnym stadionie przejadą się dzisiaj po Rozario. Wątpię żeby goście tu powalczyli.
Mysle, że już do przerwy gospodarze będą prowadzili, a po przerwie bramkę lub 2 doloza i wygrana dosyć pewnie ten mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1074
makaveli23 128,8K

makaveli23

Użytkownik
Data: 25.03.2024
Dyscyplina: Piłka Nożna - Meksyk: Liga de expansion mx-clausura
Godzina: 02:05
Spotkanie: Cimarrones de Senora - Celaya
Typ: remisbramka na 0-1 w 92 minucie spotkania :/
Kurs: 3.30
Bukmacher: superbet
Analiza:
Obie drużyny są w podobnej formie. Z ostatnich 5 meczy 11 w tabeli (na 15 drużyn) Cimarrones ma 8 punktów (2-2-1) natomiast 5 w tabeli Celaya ma z ost. 5 meczy 7 punktów (2-1-2). Obie drużyny nie wygrały od 3 meczy. W h2h mamy w ostatnich 5 meczach 2-3-0 dla Celaya, tyle że Celaya wygrywała te mecze tylko u siebie. Gospodarze maja w bilansie nawiecej remisów 2-5-4, natomiast Celaya 5-2-3. Myślę że wiele znaków wskazuję że w tym meczu zobaczymy podział punktów, dlatego stawiam na remis.
 
Ostatnia edycja:
makaveli23 128,8K

makaveli23

Użytkownik
Data: 26.03.2024
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna: Primera Nacional
Godzina: 00:30
Spotkanie: Club A. Guemes - Racing Cordoba
Typ: remis
Kurs: 2.90
Bukmacher: superbet
Analiza:
Mamy tu do czynienia z najbardziej remisowmi drużynami w nowym sezonie. Club A Guemes ma bilans 1-5-1, natomiast goście z Cordoby maja bilans 1-4-2. Gospodarze u siebie 1-2-0 wygrana 1-0 po bramce w 5 minucie spotkania, natomiast goście na wyjeździe 0-3-1, a ta przegrana na Patronato w przedostatniej minucie spotkania. Obie drużyny jeszcze sie w historii ze sobą nie spotkały. Myśle że obie druzyny nie zadowoli tutaj remis i beda walczyc o wygraną ale na koniec okaże się ze niestety zadna druzyna nie zdoła zdobyc tutaj cennej wygranej i spotkanie zakonczy sie podziałem punktów.
 
Ostatnia edycja:
R 621,3K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Chile 2 liga
Godzina: 01:00
Spotkanie: Concon National – Deportes Puerto Montt
Typ: X2 i poniżej 4,5 gola
Kurs: 1.40
Bukmacher: Betfan Betbuilder
Analiza:
Taki egzotyczny wynalazek na noc z poniedziałku na wtorek. Druga liga Chile, gdzie tak na dobra sprawę rozgrywki dopiero się rozpoczynają. Deportes po 3 rozegranych meczach mają komplet punktów i bilans 5:0. Na drugim biegunie i na końcu ligowej tabeli ekipa Cobcon, która poniosła 3 porażki z bilansem 3:7. Statystyki nie pokazują, żeby kiedykolwiek ze sobą grali, więc oprzyjmy się na tych danych co mamy z bieżącego sezonu. Zachowawczo wybieram X2 i poniżej 4,5 gola w meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1968
makaveli23 128,8K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Kostaryka, primiera division clausura
Godzina: 00:00
Spotkanie: Zeledon - Sporting San Jose
Typ: remis
Kurs: 3.30
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Zeledon u siebie 3-2-0 ale w ostatnich pięciu meczach jest kompletnie bez formy 0-2-3. Sporting San Jose z kolei jest w dobrej formie w ostatnich 5 meczach, czyli 3-0-2. Sporting San Jose na wyjazdach słabo 1-1-4. Obie drużyny podobnie stoją w tabeli czyli gospodarze 8 miejsce z bilansem 3-3-5 natomiast goście są 7 z bilansem 4-2-6. Obie druzyny mają goal difference na -3. W hh mamy z korzyscią dla gosci, gospodarze nie wygrali z nimi od 8 meczy. Myslę ze spotkanie zakonczy się remisem, 3 z rzędu u siebie Zeledonu.
 
Ostatnia edycja:
makaveli23 128,8K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Meksyk: Liga de expansion mx-clausura
Godzina: 04:05
Spotkanie: Correcaminos - Cimarrones de Sonora
Typ: remis
Kurs: 3.40
Bukmacher: lvbet
Analiza:
Próbuje kolejny raz remis w meczu Cimarrones de Sonora, którzy w ostatnim meczu stracili bramkę na 0-1 dopiero w 91 minucie spotkania. Teraz będą oni grać na wyjeździe z drużyną Correcaminos. Gospodarze maja bilans 4-4-4, natomiast goście 2-5-5. Co ciekawe obie druzyny maja taki sam bilans strzelonych/straconych bramek a wynosi on 15-17, więc mimo 5 punktowej przewagi obi druzyny maja goal difference na -2. Gospodarze mają w statnich 5 meczach az 3 remisy (2-3-0). Goscie natomiast dwa (1-2-2). Goscie mieli jeden dzień mniej odpoczynku. Myslę ze goście zagraja tu na remis i uda sie im go wywalczyć.
 
Ostatnia edycja:
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Millonarios - Independiente Santa Fe
Bukmacher: Superbet
Typ: gol Santa Fe
Kurs: 1.55


No niestety oferta znów nie rozpieszcza, bo nie dość że posucha ligowa, to jeszcze brak reprezentacji, jednak moją uwage zwrócił mecz 1 1. Ligi Kolumbiskiej. Santa Fe to ekipa aspirująca do mistrzostwa - na ten moment strata punktowa do lidera wynosi 2 punkty. Millonarios to uznana marka w lidze, ale ten sezon póki co jest bardzo słaby - szczególnie ostatnich kilka spotkań. W Kolumbii zazwyczaj atut własnego boiska jest nadto widoczny, jednak w tej konkretnej parze mamy ekipy, które kolejno są kompletnie bez formy (gospodarze), ale też mają niezłe wyniki w ostatnich meczach (Santa Fe). Nastawiam się na równy mecz, w którym nie tyle skazywani na porażkę, co po prostu z wyższym kursem przedmeczowym - zawodnicy Santa Fe zdobędą przynajmniej jednego gola. Kursy na gości cały czas spadają - z jednej strony gospodarze mają atut własnego boiska, ale Santa Fe już wywoziło nie raz punkty z tego terenu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1741
makaveli23 128,8K

makaveli23

Użytkownik
30-03-2024
Dyscyplina: Piłka Nożna - Meksyk:
Godzina: 04:00
Spotkanie: Mazatlan - Club Tijuana
Typ: remis
Kurs: 3.60
Bukmacher: superbet
Analiza:
Obie drużyny sąsiadują ze soba w tabeli, gospodarze Mazatlan są 15 (na 18 drużyn) z bilansem 2-3-7, natomiast goście Club Tijuana są 16 z najbardziej remisowym bilansem w lidze 0-8-4. Club Tijuana jest lepsze pod wzgledem róznicy w strzelonych/straconych golach -6 (14-20) do -9 (16-25) Mazatlanu. Mazatlan te dwie wygrane u siebie zawdzięcza głownie temu ze oba mecze od stanu 0-0 grali w przewadze jednego zawodnika gdyz druzyny gosci dostawaly czerwone kartki. Gdyby nie one z duzym prawdoopodobienstem mecze z Atlas (2-0) i Necaxa (2-1) skończyly by sie remisem. Myślę że jeśli goscie w tym spotkaniu dokończą mecz w komplecie zawodników to mamy szanse na remis.
 
Ostatnia edycja:
makaveli23 128,8K

makaveli23

Użytkownik
31.03.2024
Dyscyplina: Piłka Nożna - Meksyk:
Godzina: 03:00
Spotkanie: Pachuca - Toluca
Typ: remis
Kurs: 3.75
Bukmacher: superbet
Analiza:
Mecz sąsiadujących ze sobą Pachuca 5 miejsce na 18 drużyn z dorobkiem 22 punktów i trzecia Toluca z dorobkiem 23 punktów. Pachuca u siebie jest bezkompromisowa i wygrywa prawie wszystko 5-0-1, natomiast goście Toluca na wyjazdach grają na remis (0-5-1). Toluca równiez jest bezkompromisowa jesli chodzi op mecze u siebie (6-0-0)widzimy zatem że obie drużyny lubią grać u siebie, natomiast zdala od domu niekoniecznie. Gospodarze w lidze są od 3 meczy bez wygranej (0-1-2), więc Toluca ma szanse znów nie przegrac na wyjeździe. Czy ma szanse pierwszy raz na wyjeździe wygrać? Oczywiście ale tego nie przewiduję. Ostatni mecz h2h Toluca wygrała z Pachucą u siebie 5-0 we wrześniu 2023 roku.
 
Ostatnia edycja:
makaveli23 128,8K

makaveli23

Użytkownik
02.04.2024
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna COPA DE LA LIGA PROFESIONAL - ROUND 12
Godzina: 00:00
Spotkanie: Platense - Godoy Cruz 92 minuta na 1-2
Typ: remis
Kurs: 2.95
Bukmacher: lvbet
Analiza:
Goście nadal są faworytem tego spotkania ale kursy juz na nich podrosły, natomiast zmalały na remis i wygrana gospodarzy. Platense to jedna z najbardziej remisowych drużyn (2-6-3)obok San Lorenzo, z którymi ostatnio Godoy Cruz przegrało na wyjeździe 0-1. Poza tym Platense to najsłabsza drużyna w lidze jesli chodzi o atak, bo w 11 meczach strzelili tylko 5 goli. Godoys Cruz z kolei to drużyna najlepsza jeśli chodzi o defensywę, bo stracili w 11 meczach tylko 4 gole. Na wyjazdach są tak samo dobrzy jak u siebie a nawet o 1 pkt lepsi mając bilans 4-0-1. Ich zwycięska serię na wyjazdach przewało ostatnio wspomniane juz wczesniej San Lorenzo. Platense u siebie 1-4-0 (2-1) więc liczę na kontynuację meczu bez porażki, jednak wygranej by sie nie spodziewał. Obie drużyny zagrały ze sobą jeszcze w grudniu tamtego roku kiedy padł remis 1-1 w regulaminowym czasie a w rzutach karnych wygrało Platense. Godoy Cruz obok skromnego bilansu jesli chodzi o remisy 7-2-2, zanotował remis jeszcze w ostatnim spotkaniu u siebie z San Martin w copa argentina 0-0 (1-0 w karnych) oraz na wyjeździe w copa libertadores z chilijskim Colo Colo (0-0). Platense z kolei też zanotowało ostatnio remis w Copa Argentina u siebie z Olimpo Bahia 0-0 (1-0 w karnych). Myślę że spotkanie ma szansę zakończyć sie podziałem punktów. Platense jest zbyt słabe jeśli chodzi o ofensywę by wygrac, natomiast Godoy Cruz jest zbyt dobry defensywnie by przegrać.
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 651,5K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekwador 2 Liga
Godzina: 22:30
Spotkanie: Chacaritas - Manta
Typ: over 2.5
Kurs: 2.05
Bukmacher: fortuna
Post w dziale:
Analiza: Dwa mecze za nami w drugiej ekwadorskiej piłce. Chacaritas z czterema punktami podejmie u siebie obecnego lidera Mantę. Gospo tracili w każdym meczu po jednej bramce, a Manta to ekipa która rzuci się do ataku prędzej czy później. Spodziewam się, że obie drużyny nie będą kalkulować i będzie sporo akcji. Chacaritas też powinno zagrać lepiej niż dotychczas.
 
makaveli23 128,8K

makaveli23

Użytkownik
01.04.2024
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekwador
Godzina: 01:00
Spotkanie: Emelec - Ind. del Valle
Typ: remis0-0
Kurs: 3.40
Bukmacher: betclic
Analiza:
Obie drużyny w nowym sezonie niepokonane obie z bilansem 3-2-0 co daję im przewodzenie w tabeli, natomiast goście lepszym biulansem bramkowym (9-3) są pierwsi. Gospodarze z bilansem 6-2 mogą pochwalić sie najlepsza defensywą. Myślę że obie druzyny są do siebie podobne pod względem choćby tego ze tego samego rywala czyli Delfin obie pokonanly w podobnym stylu Emelec 2-0 u siebie natommiast del Valle 1-0 na wyjeździe. Myslę że obie drużyny zagraja tu z myslą by przedłużyć swoją dobrą passe w nowym sezonie i przede wszystkim bedą chcialy uniknąć porażki, zatem mecz najpradopodobniej zakończy sie podziałem punktów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1456
makaveli23 128,8K

makaveli23

Użytkownik
06.04.24
Dyscyplina: Piłka Nożna - PARAGUAY: PRIMERA DIVISION - APERTURA - ROUND 12
Godzina: 00:00
Spotkanie: Tacuary - General Caballero JLM
Typ: remis
Kurs: 3.30
Bukmacher: superbet
Post w dziale:
Analiza:
Az roi sie od remisów po obu stronach. Tacuary u siebie jeszcze nie wygrał (0-3-2), a co ciekawe jako drużyna 10/12 w tabeli na wyjazdach mają drugi bilans 3-1-2. Pod względem formy w ostatnich pieciu meczach Tacuary ma 8 punktów (2-2-1) z czego te dwie wygrane to własnie wygrane wyjazdowe. Generall Caballero w ostatnich 5 meczach zdobyło 5 punktów (1-2-2). Tak samo jak gospodaze sa bez wygranej u siebie tak goście są bez wygranej na wyjeździe (0-4-1). Czy aktualna forma sprawi ze wkoncu gospodarze wygrają u siebie? Jest to bardzo możliwe, ale dopóki tak sie jeszcze nie stało to gram na najbardziej prawdopodobny rezultat czyli remis.

07.04.24
Dyscyplina: Piłka Nożna - ARGENTINA: COPA DE LA LIGA PROFESIONAL - ROUND 13
Godzina: 00:15
Spotkanie: San Lorenzo - Defensa y Justicia
Typ: remis
Kurs: 3.20
Bukmacher: superbet
Post w dziale:
Analiza:
Kolejny raz Defensa będzie grała na wyjeździe tym razem w lidze, po meczu w środę czyli 03.04. Przeciwnik San Lorenzo to najabrdziej remisowa drużyna 3-6-3 w lidze. U siebie 3-2-1 i wygrywają oni teraz 3 z rzedu u siebie. Defensa na wyjeździe nie przegrałamo od pięciu meczy a ogółem ma bilans na wyjazdach 2-3-1. Myślę że nie uda sie przełużyć serii wygranych u siebie San Lorenzo, ale nie przegrają z Defensą która bedzie grała po meczu w tygodniu na wyjeździe w Copa Sudamericana. San Lorenzo tez bedzie grało w tygodniu w Copa Libertadores nawet dzien później niz Defensa, więc będą mieli mniej czasu na odpoczynek ale przynajmniej grają u siebie.
 
Ostatnia edycja:
makaveli23 128,8K

makaveli23

Użytkownik
06.04.24
Dyscyplina: Piłka Nożna - PARAGUAY: PRIMERA DIVISION - APERTURA - ROUND 12
Godzina: 00:00
Spotkanie: Tacuary - General Caballero JLM
Typ: remis
Kurs: 3.30
Bukmacher: superbet
Post w dziale:
Analiza:

07.04.24
Dyscyplina: Piłka Nożna - ARGENTINA: COPA DE LA LIGA PROFESIONAL - ROUND 13
Godzina: 00:15
Spotkanie: San Lorenzo - Defensa y Justicia
Typ: remis
Kurs: 3.20
Bukmacher: superbet
Post w dziale:
Analiza:
8.04
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekwador: LIGA PRO - FIRST STAGE - ROUND 7
Godzina: 01:00
Spotkanie: Tecnico U. - Emelec
Typ: remis
Kurs: 3.15
Bukmacher: betclic
Analiza:
Tydzień temu remis w tej lidze okazał sie trafiony więc tym razem znowu próbuję, tym bardziej że mecz jest ku temu bardzo dobry. Tecnico ma narazie tylko jedna wygraną (1-2-3) i w ostatnich pieciu meczach troche słabo (0-2-3) ale z Emelec u siebie nie przegrali od 6 meczy (3-3-0). Emelec jeszcze nie przegrał 3-3-0 na wyjazdach 2-1-0. Myślę ze tym razem jest czas bardziej na remis niż ich wygraną ze względu o którym już powiedziałem czyli brak przegranej u siebie Tecnico w ostatnich 6 meczach z nimi. Ponadto Tecnico u siebie jeszcze nie przegrało 1-2-0 i liczę że nie przegrają kolejnego meczu ale na wygraną też nie będzie większej szansy.

9.04
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna: PRIMERA NACIONAL - ROUND 10
Godzina: 02:10
Spotkanie: Atletico Atlanta - Temperley
Typ: remis
Kurs: 2.90
Bukmacher: superbet
Analiza:
Bardzo podobne drużyny sie tu spotykają, obie z najwiekszą ilością remisów wzgledem innych wyników. Gospodarze maja bilans 2-4-3, natomiast goście 2-5-2, więc dzieli je tlyko 1 punkt na korzyść Temperley. U siebie Atletico Atlanta ma bilans 0-3-1 natomiast goście na wyjazdach 1-2-2 (wygrana z przedostatnim Deportivo Madryn 1-0, które swój pierwszy mecz wygrało dopiero w ostatniej kolejce). W h2h jest raczej bezuzyteczne w tej analizie bo obie druzyny nie grały ze sobą w roku 2023 a ich ostatni mecz datuje sie na 4-04-22. Choć i tak trzeba powiedziec ze wiekszosc wynikow pomiedzy tymi druzynami to remisy (4-6-0 na korzysc gospodarzy patrzac na ostatnie 10 meczów ogólnie). Tylko 5 bramek w 9 meczach nie robi furory, wiec gospodarzom bedzie ciezko wygrac pierwsze spotkanie u siebie, wiec myślę że mecz ma dużą szansę zakończyć się remisem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1459
makaveli23 128,8K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Paragwaj Primiera Division Apertura round 13
Godzina: 00:00
Spotkanie: Guarani - Sol de America
Typ: remis
Kurs: 3.45
Bukmacher: betclic
Analiza:
Mamy tu spotkanie drużyn które mają najwiecej remisów względem innych wyników, ponadto obie drużyny mają taki sam bilans 3-5-4, ale gospodarze maja lepszy bilans bramkowy 15-13 do 13-15. W lepszej formie są goscie bo maja w ostatnich pieciu meczach bilans 3-1-1, natomiast gospodarze mają odwrotnie 1-1-3. Guarani jest faworytem ale nie ma tutaj raczej atutu własnego boiska bo u siebie maja bilans 1-3-2, więc troche słabo. Sol de America na wyjazdach ma podobnie 1-3-2, wiec widać że zdołają tutaj zagrać na remis. W wynikach obu drużyn widać że nie mają oni meczy które kończą się wiecej niz różnicą jednej bramki czy to zwyciestwa czy porazki więc myślę że zadną z druzyn tutaj nie odskoczy i spotkanie ma szanse zakonczyc sie podziałem punktów, już w tym roku obie grały ze soba i pod koniec stycznia pało remis 2-2 w Sol de America.

Dyscyplina: Piłka Nożna - Paragwaj Primiera Division Apertura round 13
Godzina: 00:00
Spotkanie: Olimpia Asuncion - Tacuary
Typ: X2
Kurs: 2.08
Bukmacher: betclic
Analiza:
Soczyście wygląda tutaj remis po kursie 3.8, ale zagram podwójną szansę na Tacuary, gdyby chciało im sie w pełni zrewanżować za porażke u siebie na początku sezonu 0-1. Jest to już przedostatnia kolejka spotkań w tej lidze, karty zostały juz wyłożone na stół, prowadzi Libertad z różnicą 6 punktów od Olimpia Asuncion, więc Olimpia musiała by wysoko wygrywac pozostałe mecze, ale ich forma na to nie wskazuje,a mianowicie przedstawia sie ona tak: 3 remisy 2 wygrane w ostatnich 5 meczach i od dwoch kolejek 0 goli strzelonych, straconych pod dwa remisy 0-0 z rzędu. Tacuary ostatnio ma z pieciu meczy tylko jeden punkt mniej zdobyty w bilansie 2-2-1, i również dwa remisy z rzędu. Wiele wskazuję tutaj na remis ale jak już mówiłem nie wykluczam tutaj nieposdzianki w postaci wygranej gości po kursie około 4.7.
 
Ostatnia edycja:
makaveli23 128,8K

makaveli23

Użytkownik
15.04
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna COPA DE LA LIGA PROFESIONAL
Godzina: 00:00
Spotkanie: Central Cordoba - San Lorenzo
Typ: remis
Kurs: 3.00
Bukmacher: superbet
Post w dziale:
Analiza:
Ostatnia kolejka w COPA DE LA LIGA PROFESIONAL i myślę że spotkanie zakończy sie remisem, mecz do zapomnienia, żadna ze stron nie walczy o nic. W ostatniej kolejce Central Cordoba przegrało 0-5 z Estudiantes w de la plata. Z typerskiego doświadczenia, wiem że drużyna w nastepnym meczu zazwyczaj remisuje, by zmazać plamę. San Lorenzo na wyjazdach jeszcze w tych rozgrywkach nie wygrało i ma bilans 0-4-2 co jest przedostatnim bilansem w lidze. Z kolei mowy być nie może o atucie własnego boiska gospodarzy, którzy mają bilans 1-2-3 u siebie. Myślę że nikt tutaj nie będzie chciał wyrządzić większej krzywdy nikomu i mecz zakończy sie podziałem punktów.

16.04
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna COPA DE LA LIGA PROFESIONAL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Ind. Rivadavia - Velez Sarsfield
Typ: Velez Sarsfield
Kurs: 2.10
Bukmacher: superbet
Post w dziale:
Analiza:
W tym spotkaniu jedyną drużyną która będzie bardzo zmotywowana to ekipa gości. W przypadku wygranej mogą liczyć na miejsce premiowane Play Off. Drużyna z którą będą się mierzyc czyli Ind. Rivadavia, wydaje się najlepszą do pokonania, ponieważ zajmuję ona ostatnie miejsce z bilansem 2-2-9 i 13-24 w bramkach. U siebie 1-0-5 to również bilans najgorszy w lidze. Velez na wyjazdach moze nie jest wybitny 2-2-2 ale z odpowiednią motywacją powinien sobie tutaj poradzic. Ostatnio są w dobrej formie choć ostatnie dwa mecze bez wygranej ale da sie to usprawiedliwić bo grali u siebie z pierwszym w tabeli Argentinos Juniors gdzie zremisowali 0-0 i przegrali na wyjeździe z 4 w tabeli Telleres Cordoba 0-1. Wcześniej 3 wygrane z rzędu.

17.04
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna
Godzina: 00:30
Spotkanie: Belgrano - Racing Club
Typ: Racing Club
Kurs: 2.00
Bukmacher: superbet
Post w dziale:
Analiza:
Tutaj mamy jedna drużyne której bedzie zależeć na wygranej a jest nią ekipa gości czyli Racing Club. Grają z drużyną która dopiero w ostatnich dwóch kolejkach zmazała plamę po dość marnym sezonie, wygrywając dwa spotkania z ekpiami średnimi jak Union Santa Fe 1-2 czy ostatnie Tigre 1-4. Racing również w ostatnich dwóch kolejkach wygrał i zaznaczył że chce jeszcze walczyć o miejsce Play Off. Wygrali oni na wyjeździe z podobną ekipą co dzisiejszy przeciwnik czyli 3-1 z Central Cordoba ale pod wrażeniem jest ich zwycięstwo z drugim w tabeli Lanus 2-0. Tak więc zanosi się na wygraną gości.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1099
makaveli23 128,8K

makaveli23

Użytkownik
18.04
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kostaryka
Godzina: 04:00
Spotkanie: Alajuelense - Grecia
Typ: Grecia handicap azjatycki +2.5, +3
Kurs: 1.42
Bukmacher: lvbet
Post w dziale:
Analiza:
Alajuelense w tym roku jest 4 drużyną w czołówce ligi. U siebie tylko raz udało im się przekroczyć handicap z mojego typu w wygranej 4-0 nad ostatnim AD Santos, które straciło już 40 bramek w sezonie czyli dwa razy wiecej niż Grecia. Grecia potrafi utrzymać mecze blisko nie przegrywając wysoko. W pierwszym meczu u siebie zdołali nawet zremisować z Alajelense 1-1. Wtedy Alajelense było faworytem na poziomie kursów 1.45. Teraz oczywiście są jeszcze wiekszymi faworytami ale ja więrze że nie wygrają wiecej niz dwoma golami. Grecia na wyjeździe tylko raz przegrała wysoko a było to ze srednim Sporting San Jose 1-4. Ponadto ostatnio zremisowali 3-3 z pierwszym Herediano u nich. Co ciekawe kursy na Herediano były większe niz na Alajuelense teraz bo 1.33, troche jest dla mnie niezrozumiałe ze teraz az takim faworytem jest drużyna gospodarzy.

19.04
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia
Godzina: 02:30
Spotkanie: Botafogo RJ - Atletico GO
Typ: Atletico GO handicap +1.5
Kurs: 1.46
Bukmacher: betcris
Post w dziale:
Analiza:
Obie drużyny przegrały mecze otwarcia, choć to w meczu Atltico GO (przegrana u siebie z Flaamengo RJ 1-2) działy się szalone rzeczy a mianowicie dwie czerwone kartki w pierwszej polowie w tym jedna nie na boisku, następnie objecie prowadzenia przez gości w doliczonym czasie gry w pierwszej połowie, potem wyrównanie przez gospodarzy w 63 minucie, następnie nie wykorzystany karny przez gospodarzy, potem niezaliczony gol (spalony) również przez gospodarzy, potem kolejna czerwona kartka w 11 minucie doliczonego czasu gry i strata bramki z karnego minutę póżniej. Można powiedzieć że będą sobi pluli w brodę za to że nie udało sie tego meczu wykorzystać na swoją korzyść mimo przeciwności losu. Botafogo przegralo na wyjeździe z Cruzeiro 2-3 w meczu gdzie również się działo. Zdołali wyrównać na 2-2 w 84 minucie grając w dziesiątke po czerwonej kartce w 72 minucie ale stracicli bramkę na 2-3 również w doliczonym czasie gry. Będzie to 3 mecze przegrany przez Botafogo licząc mecze w Copa Libertadores w tym jeden u siebie gdzie byli faworytem na poziomie kursów około 1.7 z kolumbijskim Junior 1-3. Obie druzyny w tym roku wygrały swoje ligi stanowe: Botafogo Carioca 6-0 w dwumeczu z Boavistą, z kolei Atletico GO Goiano 5-1 w dwumeczuz Vila Nova. Myślę że beniaminek nie odstaje na tle gospodarzy i nie przegrają tego meczu jeżeli juz mieliby to zrobic wiecej niż jedna bramką.

20.04
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kolumbia Primera B
Godzina: 01:05
Spotkanie: Llaneros - Orsomarso
Typ: Orsomarso handicap +1.5
Kurs: 1.45
Bukmacher: betcris
Post w dziale:
Analiza:
Orsomarso jest w tabeli wyżej niz Llaneros i w dziesieciu meczach ma bilans 5-3-2 kontra 4-5-1 Llaneros. Na wyjeździe jeszcze nie przegrali i maja bilans 3-2-0. Llaneros u siebie 2-3-1. Ponadto remisują oni już 4 mecz z rzędu, a 3 u siebie. Tylko raz wygrali róznicą wiecej niz 1 bramką, na początku zesonu z 13/16 Boca Juniors 2-0. Druga wygrana to 2-1 z dziesiątą Baranquillą. Myślę że goście postawią się gospodarzom i jeśli już mają przegrać to nie zrobią tego różnicą wiekszą niz 1 bramka.

21.04
Dyscyplina: Piłka Nożna - Paragwaj
Godzina: 23:30
Spotkanie: Tacuary - Guarani
Typ: X2
Kurs: 1.40
Bukmacher: betclic
Post w dziale:
Analiza:
Jedziemy po najmniejszej linii oporu już. Tacuary to ekipa mocno zlimitowana jeśli chodzi o grę w ataku i zdecydowanie atak pozycyjny nie jest ich najlepszą domeną, wystarczy średnia obrona i już maja problemy, co było widać w ostatnim meczu przegranym 1-2 na wyjeździe z Olimpia Asuncion. Teraz grają u siebie to teoretycznie powinno byc ich atutem ale jeszczę nie wygrali w tym sezonie w domu i mają bilans 0-4-2. Guarani na wyjeździe może nie zachwyca 2-2-2 ale nie powinni tutaj tego przegrać, tym bardziej że mają dobrą historię gry z tym przeciwnikiem, wygrali ostatnie 6 meczy a ostatnia wygrana Tacuary miała miejsce dopiero 11.09.22 u siebie 2-0.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1101
makaveli23 128,8K

makaveli23

Użytkownik
22.04
Dyscyplina: Piłka Nożna - Panama
Godzina: 01:15
Spotkanie: Miguelito - Potros del Este
Typ: X2
Kurs: 1.51
Bukmacher: betclic
Post w dziale:
Analiza:
Pierwsze w tabeli wschodniej dywizji ligi Panamskiej Potros zmierzy się z przedostatnim Miguelito. Gospodarze mający bilans 3-4-6, dwie wygrane zrobili dopiero w ostatnich dwóch kolejkach, wygrywając z drugim w tabeli tejże dywizji Plaza Amador na wyjeździe 1-2 co było dużą niespodzianką, kurs byl na nich 4.4. Wczesniej pokonali u siebie z kolei trzecie w tabeli Tauro po kursie 3.00 strzelajac zwycięzką bramkę dopiero w 96 minucie. Czy uda im się trzeci raz z rzędu pokonać czołową drużynę w lidze? Śmiem w to wątpić i gram na gości X2.

23.04
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kolumbia
Godzina: 03:20
Spotkanie: Dep. Pasto - La Equidad
Typ: X2
Kurs: 1.41
Bukmacher: betclic
Post w dziale:
Analiza:
Piąte w tabeli La Equidad zmierzy się na wyjeździe z 17 Deportivo Pasto. Gospodarze majabilans 4-4-9 a u siebie 2-2-5. Goscie mają bilans 8-6-3 a na wyjeździe 3-3-2, z czego te dwie porażki odbyły sie dopiero w ostatnich meczach z Junior 0-1 i 2 w tabeli Bucaramengą 0-4. Deportivo Pasto w ostatnich 5 meczach u siebie ma bilans 2-1-2, wygrane z 18 w tabeli Chico 2-1 i z 11 Fortalezą również 1-0. W obu tych meczach nie byli stroną lepszą jeśli chodzi o statystyki więc teraz z lepszą drużyną jaka jest La Equidad od tych które pokonali, mogą już sobie nie poradzić, tak więc gram na gości z podpórką.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1332
makaveli23 128,8K

makaveli23

Użytkownik
27.04
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia Serie B
Godzina: 00:00
Spotkanie: Ituano - Operario
Typ: X2
Kurs: 1.54
Bukmacher: betclic
Analiza:
Operario to beniaminek brazylijskiej Serie B i w meczu otwarcia wygrali 1-0 z Avai po bramce dopiero w 95 minucie spotkania! Choć należało się im bardziej ta wygrana niż gościom patrząc po statystykach. Poza tym są w dobrej dyspozycji w 2024 roku. Ituano ledwo co utrzymało się w rozgrywkach Serie B w ostatnim sezonie a ten sezon rozpoczęli w marny sposób przegrywając z Chapecoense-SC 1-3 na wyjeździe. Ponadto są ogólnie w słabej formie gdyż w 14 meczach w tym roku wygrali tylko raz pod koniec stycznia 1-0 z Corinthians u siebie po kursie 3.6, więc trzeba im oddać że chociaż to zrobili, bo poza tym 10 meczy przegrali i 3 zremisowali. Nie wróży to zbyt dobrze i myślę że beniaminek przynajmniej tego meczu nie przegra.

28.04
Dyscyplina: Piłka Nożna - Meksyk
Godzina: 01:06
Spotkanie: Juarez - Club Leon
Typ: X2
Kurs: 1.45
Bukmacher: betclic
Analiza:
Mogłoby się wydawać że Juarez jest w lepszej formie bo wygrywa ostatnio 4 z 5 meczy, ale warto spojrzeć z jakimi drużynami udało się im ta sztuka. A są to drużyny takie jak ostatnia w tabeli Puebla 4-3 u siebie, 13 Santos Laguna (Juarez jest 12) 2-1, przedostatni Atletico San Luis 3-2 na wyjeździe i 14 Mazatlan 2-0 również na wyjeździe. Porażka w tym przedziale meczy zdarzyła im się z 15 Club Tijuana. Club Leon ma w ostatnich 10 meczach bilans 6-1-3 i wygrywali w tym czasie z topowymi drużynami takimi jak Chivas Guadalajara, Monterrey czy Necaxa. Club Leon będzie grał ten mecz znając już rezultat meczu Queretaro - UNAM Pumas, jeżeli wygra Queretaro to nie mają o co grać już w tym meczu ale ja myślę że Queretaro tego meczu na wygra to sprawi że Club Leon będzie bardziej zmotywowany by wygrać to spotkanie, a jeżeli Queretaro wygra to w tym meczu Juarez - Leon zobaczymy przyjacielski remis. Tak czy inaczej typ powinien wejść.
 
Do góry Bottom