>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Alior Sync

drakers9 16

drakers9

Użytkownik
a jak wpłacacie przez p24 z alior sync ? bo na liscie jest jedynie alior bank, a niestety to jest coś innego i nie działa.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Z konta Alior Sync nie wpłacisz przez Przelewy 24 praktycznie do żadnego buka.Mam konto w Sync i jestem rozczarowany.Wpłaci się tylko z Alior Banku,ale to inny podmiot.
Wpłacisz za to bez problemu przez Dotpay(konkurencja P24) do Oddsring i Comeon.
Posprawdzaj sobie w innych firmach czy mają opcję wpłaty przez Dotpay.Tu Sync działa i można wykonać błyskawiczny przelew na takiej samej zasadzie jak Przelewy 24.
To konto jest przereklamowane,na razie jedna wielka lipa,oprócz tego,że jest za darmo.Tak samo jak kupuję coś na Allegro to też jest problem z tym śmiesznym bankiem i nie można zapłacić.
 
klimo 15

klimo

Użytkownik
Tak samo jak kupuję coś na Allegro to też jest problem z tym śmiesznym bankiem i nie można zapłacić.
kupuje bardzo duzo na allegro i ani razu nie mialem problemow z placeniem tam przez synca...jesli chodzi o buki, to faktycznie ciezko gdziekolwiek wplacic, na bet365 mozesz np. przez UKASH doladowac konto.
 
drakers9 16

drakers9

Użytkownik
a co gdyby się wybrało w P24 przelew tradycyjny i wtedy przelać z sync, przeszlo by ? np. dał bym przelew błyskawiczny(sync mowi ze do 15 minut)
jeśli chodzi o allegro to również nie mam zadnych problemow z zaplata.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Najpierw musiałbyś wiedzieć do jakiego banku ma pójść Twój przelew na konto buka i sprawdzić na stronie Sync,czy dany bank przyjmuje(obsługuje) przelewy błyskawiczne realizowane za pośrednictwem Bluepay,który jest wykonawcą takiego szybkiego przelewu z ramienia AliorSync.

Niedawno chciałem wysłać przelew błyskawiczny za abonament do Ctfrowego Polsatu i okazało się,że InvestBank,gdzie konto ma Polsat nie obsługuje takich przelewów.
 
drakers9 16

drakers9

Użytkownik
no dobra, ale nawet gdy dany bank nie obsługuje przelewów błyskawicznych to i tak powinien ten przelew dojść, tyle ze jednak nie błyskawicznie.
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Dzięki Josef39, a rozumiem, że polecasz ten alior sync do gry u buka?
Do gry u buka to ja polecam Skrilla a nie bank.Chyba że chodzi o wpłatę bądź wypłatę raz w miesiącu kilkuset złotych to wtedy sam bank(jakikolwiek , byle całodobowy) wystarczy.
 
milanista7 25

milanista7

Użytkownik
Expekt nie akceptuje Alior Sync w promocji cashback. Nie wiem czy to jedyny bank, który ma &quot;embargo&quot; na bonusy w expekcie z racji swojej &quot;on-line&#39;owości&quot;, w każdym razie do buka internetowego każdy, tylko nie ten. ????
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Niby dlaczego nie akceptują Alior Sync? Bank to bank powinien być każdy akceptowany. Może coś źle zrozumiałeś. Rozumiem że nie akceptują skrill czy neteller bo tam najczęściej mięli multikonta. Ale bank powinien być każdy akceptowany.
 
Do góry Bottom