>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Algorytm na wysokie kursy

S 0

snajper007

Użytkownik
Witam ostatnio bawiłem się liczbami odnoście bukmacherki i zauważyłem pewną prawidłowość , po wykorzystaniu odpowiedniego wzoru ( algorytmu) często zdarza się trafiac wysokie kursy. Na razie proponuje przeprowadzić test powiedzmy na 100 meczach i zobaczymy.
O to typy na dziś
1. M.City - Aston Villa typ x2 kurs 2,4
2.Totenham - Newcastle typ x2 kurs 2,3
3. WBA-Blackburn typ x kurs 3,2
4. West Ham - Everton typ x kurs 3,15
5. Birmingham - M.UTD typ x kurs 3,55
Zobaczymy co z tego wyjdzie pozdrawiam
 
R 40

rodzi

Użytkownik
Witam ostatnio bawiłem się liczbami odnoście bukmacherki i zauważyłem pewną prawidłowość , po wykorzystaniu odpowiedniego wzoru ( algorytmu) często zdarza się trafiac wysokie kursy. Na razie proponuje przeprowadzić test powiedzmy na 100 meczach i zobaczymy.
O to typy na dziś
1. M.City - Aston Villa typ x2 kurs 2,4 Wynik 4:0 ⛔
2.Totenham - Newcastle typ x2 kurs 2,3 Wynik 2:0 ⛔
3. WBA-Blackburn typ x kurs 3,2 Wynik 1:3 ⛔
4. West Ham - Everton typ x kurs 3,15 Wynik 1:0 (stan na 38 minutę meczu) ⛔
5. Birmingham - M.UTD typ x kurs 3,55 Godzina rozpoczęcia 21:00
Mógłbyś podać tą pewną tajemniczą prawidłowość i algorytm (lub ogólne jego założenia)? Na chwilę obecną w Premier League skuteczność marna - chociaż w granicach 100 testowych spotkań meczowych może okazać się, że będziesz na ✅
Powodzenia
 
ace 3

ace

Użytkownik
Witam ostatnio bawiłem się liczbami odnoście bukmacherki i zauważyłem pewną prawidłowość , po wykorzystaniu odpowiedniego wzoru ( algorytmu) często zdarza się trafiac wysokie kursy. Na razie proponuje przeprowadzić test powiedzmy na 100 meczach i zobaczymy.
O to typy na dziś
1. M.City - Aston Villa typ x2 kurs 2,4
2.Totenham - Newcastle typ x2 kurs 2,3
3. WBA-Blackburn typ x kurs 3,2
4. West Ham - Everton typ x kurs 3,15
5. Birmingham - M.UTD typ x kurs 3,55
Zobaczymy co z tego wyjdzie pozdrawiam
spokojnie możesz grać te zdarzenia po wyższych kursach
 
S 0

snajper007

Użytkownik
1. M.City - Aston Villa typ x2 kurs 2,4 ⛔
2.Totenham - Newcastle typ x2 kurs 2,3 ⛔
3. WBA-Blackburn typ x kurs 3,2
⛔
4. West Ham - Everton typ x kurs 3,15 ✅
5. Birmingham - M.UTD typ x kurs 3,55 ✅

Zapomniałem dodać , że dla celów łatwiejszego liczenia każdy mecz teoretycznie gram osobno za 100zł
 
S 0

snajper007

Użytkownik
a o to typki na dziś
6. Brugge - Charleroi typ 2 handicap 1,5 kurs 2,2
7. Celtic - Motherwell typ x2 kurs 3,1
8. Inverness - Kilmarnock typ x kurs 3,2
9. Hibernian - Dundee typ x kurs 3,3
10. Nothingam - Derby typ x kurs 3,2
11. Brighton - Charlton typ 2 kurs 3,15
12. Falkirk - Raith typ x kurs 3,4
13. Fereienense - Panafiel typ 2 kurs 3,4
14. Covilha - Olivereiense typ x kurs 3,1
Jeżeli chodzi o sprawe podania sposobu działania algorytmu to niechce się rozpisywać na temat zawiłośći - bowiem trudno jest to wytłumaczyć , jeżeli algorytm się sprawdzi to wtedy być może pomyślimy. Narazie jest to test .
Pozdrawiam
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Kolego - jeśli algorytm jest tak zawiły, że Ty jako jego autor!!! masz problemy z zaprezentowaniem opisu , to wybacz ale to się jedynie nadaje aby o kant dupy rozbić...
Nikt więc nie wie co Ty tu testujesz - i dlaczego swój wątek umieściłeś w tym dziale o programach bukmacherskich???
Bowiem żadnego programu tu nie ma - a są Twoje prywatne typy do działu z kuponami...
Do moderacji:
proszę o przesunięcie tego wątku do działu z kuponami, gdyż z dotychczasowej treści wniesionej przez autora wynika, że komuś się tu coś zdrowo pomieszało....
 
S 0

snajper007

Użytkownik
Drogi edi8 nic nikomu się nie pomieszało , oczywiście wiem jak działa algorytm bowiem jestem jego autorem , nie chce jednak bawić się w jego opis , gdyż dział zostanie zaśmiecony pytaniami od tych którzy go nierozumieją itp- sam to powinieneś wiedzieć opisując swoje systemy ( które też są bardzo zawiłe i użytkownicy mają problemy aby je zrozumieć - wnioskuje to po postach tych uzytkowniików pod twoimi opisami systemów) - dlatego chce aby głównie skupić się na typach bo jeżeli algorytm okaże się nieskuteczny , to ta cała rozmowa na temat sposobu działania algorytmu będzie poprostu niepotrzebna.
Chce aby tutaj głownie przeprowadzono test , nie chce aby strona była zaśmiecana pytaniami innych , typu jak tego nie zrozumiałem więc wytłumacz mi to itp.

Programy bukmacherskie opierają się o algorytmy i pewne wzory , więc ja posiadając taki algorytm mogę stworzyć taki program. Więc uważam że umieszczenie tego tematu w tym dziale jest całkowicie słuszne , a jeśli tobie edi8 to się nie podoba to poprostu nie wchodż tutaj i nie komentuj- proste oszczędzisz sobie i mnie czasu i nerwów.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Nie chcę powtarzać użytych już argumentów - dodam jedynie, że wg mnie pomyliłeś nie tylko wątek ale także i to przede wszystkim kolejność działań: skoro nie miałeś zamiaru prezentować swojego algorytmu to trudno to co robisz nazwać jego testowaniem....
Tak więc miejscem do podawania swoich typów jest tu dział z kuponami - i ew. sprawdzenie się w praktyce zasad na których te typy zostały dobierane może powodować zamieszczenie wpisu w tym dziale o programach bukmacherskich: z podaniem samego algorytmu i historii przeprowadzonego testu.
P.s: posłużyłeś się argumentem, że moich systemów także wiele osób nie rozumie.
Problem polega na tym, że Ty nie możesz zrozumieć tego że niczego co można nazwać techniką gry, metodą, systemem czy algorytmem dotąd tu nie zaprezentowałeś!!! a to co napisałeś jedynie dowodzi, że nie masz także takiego zamiaru w najbliższym czasie i niezmiennie tkwisz na błędnym stanowisku robienia burdelu z tego wątku - prezentując &quot;test&quot; czegoś, o czym nikt nic nie wie...
Aby cokolwiek można było testować - logika nakazuje wpierw zaprezentować czy omówić...
Bez przedstawienia założeń które mają zostać zweryfikowane praktycznym testem w postaci wygenerowanych tym uprzednio zaprezentowanym algorytmem typów - mamy niestety tylko do czynienia z dziecinadą - a ten wątek do tego nie służy!!!
 
ace 3

ace

Użytkownik
Drogi edi8 nic nikomu się nie pomieszało , oczywiście wiem jak działa algorytm bowiem jestem jego autorem , nie chce jednak bawić się w jego opis , gdyż dział zostanie zaśmiecony pytaniami od tych którzy go nierozumieją itp- sam to powinieneś wiedzieć opisując swoje systemy ( które też są bardzo zawiłe i użytkownicy mają problemy aby je zrozumieć - wnioskuje to po postach tych uzytkowniików pod twoimi opisami systemów) - dlatego chce aby głównie skupić się na typach bo jeżeli algorytm okaże się nieskuteczny , to ta cała rozmowa na temat sposobu działania algorytmu będzie poprostu niepotrzebna.
Chce aby tutaj głownie przeprowadzono test , nie chce aby strona była zaśmiecana pytaniami innych , typu jak tego nie zrozumiałem więc wytłumacz mi to itp.

Programy bukmacherskie opierają się o algorytmy i pewne wzory , więc ja posiadając taki algorytm mogę stworzyć taki program. Więc uważam że umieszczenie tego tematu w tym dziale jest całkowicie słuszne , a jeśli tobie edi8 to się nie podoba to poprostu nie wchodż tutaj i nie komentuj- proste oszczędzisz sobie i mnie czasu i nerwów.
gdyby ludzie poznali zasadę działania algorytmu wspólnymi siłami można byłoby go ulepszać, mogłyby się pojawić nowe pomysły itd, chyba o to chodzi.
poza tym to co pisałem wcześniej
dziś:
Falkirk - Raith spokojnie możesz zagrać za 3,6
Sp. Covilha - Oliveirense za 3,2
wczoraj wstydem było zagrać
Birmingham - M.UTD po kursie niższym niż 4,0, dochodził do 4,3-4,5
West Ham - Everton typ spokojnie można było zagrać za 3,3, jak nie wyższym
niby szczegóły ale na tych kilku meczach masz już kilkadziesiąt procent większy zysk, gdyby sprawdzić wszystkie mecze to potencjalny zysk byłby oczywiście dużo wyższy
 
S 0

snajper007

Użytkownik
edi8 nie będę wchodził z tobą w zbędną polemikę , ty masz swoje argumenty a ja swoje , póki co temat jest w tym dziale i uważam że jest to dobre miejsce , gdyż jeśli wyniki będą pozytywne to wówczas nadejdzie czas aby rozmawiać o sposobach funkcjonowania algorytmu. Naprawdę nie chce się z nikim kłócić , edi8 twoja krytyka jest całkowicie nie na miejscu, mam nadzieje że poprostu poczekasz z swoimi postami do końca testu,
 
S 0

snajper007

Użytkownik
ace słusznie zwróciłeś uwagę na wysokość kursów , postaram się od tej pory podawać kursy wyższe dostępne na rynku. Okres testu skończy się najprawdopodobniej już w ten wekend przy podawaniu takiej ilości meczy na dzień.Nie chce się rozpisywać o sposobie działania algorytmu , gdyż nie jest on sprawdzony , jeśli się okaże kiepski to poprostu zamkniemy temat. pozdrawiam
 
Do góry Bottom