>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Ależ emocje! Trzy wielkie spotkania w jeden weekend!

endriu19 0

endriu19

Użytkownik
Wypowiadajcie się co sądzicie o tej promocji expekta na weekendowe mecze !

Moja propozycja:

ARSENAL-MANCHESTER UNITED 2
SEVILLA-REAL MADRID 2
JUVENTUS-INTER MILAN 1

??? :jezora:

CZEKAM NA WASZE OPINIE I INNE PROPOZYCJE ZWIąZANE Z Tą PROMOCJą :spokodfhgfh:
 
M 0

mackal

Użytkownik
Przecież nie trzeba koniecznie dawać czystych jedynek czy dwójek.Można ze spokojem dać z podpórką,bo trafić dokładnie te 3 spotkania graniczy z cudem.
Przeważnie takie hity kończą się remisami więc warto dawać z podpórką.
ARSENAL-MANCHESTER UNITED 1x tu myślę,że będzie remis,albo nawet zwycięstwo Arsenalu,zdecydowanie spotykają się 2 najsilniejsze ekipy w Anglii.
Szykuje się hit,mam nadzieję,że skończy się zasłużonym remisem.Gdyby nie promocja to bym tego meczu nie ruszył bo jest to tzw. no bet.
SEVILLA-REAL MADRID 1x Eh i kolejny mecz no bet.Obie ekipy ostatnio w formie.Najprawdopodobniejszy wynik to remis,ale teraz pytanie w którą stronę dać podpórkę.Rozum mówi,że real,ale z drugiej strony Sevilla gra u siebie więc..
ostatecznie daje na 1x
JUVENTUS-INTER MILAN 1x No i kolejny no bet.Obie ekipy ostatnio zdemolowały swoich rywali grając u siebie.Dla Juve jest to mecz o wszystko,bo jeśli wygrają to załapią się do walki o mistrzostwo,ale z drugiej strony Inter to mocny zespół,który rzadko przegrywa.Naprawdę nawet z podpórką ciężko zagrać ten mecz.Ostatecznie po raz kolejny daję na 1x
Mam nadzieję,że wejdzie ten tripel,ale szanse na powodzenie oceniam gdzieś na 40%(każdy wynik jest możliwy).Jak nie wejdzie to trudno i tak zwrócą kas ę(tzn. bonus,który trza 5 krotnie obrócić po 1.5 kursie-pryszcz):-D
A ty endriu18 jak trafisz ten tripel to szacunek,ale daje ci na to 10% szans. ????
 
Do góry Bottom