>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ako = 3 x handicap

etrusc 0

etrusc

Użytkownik
Temat testowy. Będę podawał kupony na 3 typy. Będą to głównie handicapy, a w szczególności handicap europejski czyli potrójny. Kursy raczej będą wyraźnie przekraczały 3,00. W przypadku słabej oferty może pojawić się zamiast handicapu typ na większą ilośc bramek lub na jakiś zakład poboczny o większym kursie. Ale najważniejsze dla mnie to przetestowanie ako na 3 typu z kursem powyżej 3,00 na typ.
 
etrusc 0

etrusc

Użytkownik
#kupon 1

PAOK (+1) - Ajax
X
3,60
Zenit - Unirea (+1)
X
3,25
Zilina - Litex (+1)
x
4,33

ako: 50,66
stawka: 5,00
wygrana: 253,30
bukmacher: bet365
 
haftus 140

haftus

Użytkownik
Bardzo ciekawy pomysł, ale chyba szansa powodzenia wszystkich zdarzen niewielka... Myślę, że na singlach bys sie wiecej dorobił.

Powodzenia :]
 
etrusc 0

etrusc

Użytkownik
Takie i podobne single to ja gram od dawna i faktycznie jak gra się z głową to śmiało można być na ładnym plusie. Teraz jednak chcę zobaczyć czy 3 x handi po ładnym kursie może wypalić. Wychodzi mi że raz na 50 kuponów trafię coś takiego, a jak trafię to będę na dużym plusie. Oczywiście grając po relanych stawkach a nie po 100zł i wyżej dla ściemy. Oczywiście stać mnie i na 100zł ale aż takim idiotą nie jestem ????
Dzięki za dobre słowo, mam nadzieję, że się mylisz i trafię taki kupon tak jak mówię najpóźniej do 50 postawienia. Jak nie trafię zamknę temat.
 
Do góry Bottom