>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

AFC Suzuki Cup (Indonezja i Wietnam)

Status
Zamknięty.
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP

Na 4 stadionach odbędzie się Suzuki Cup 2010 w Indonezji i Wietnamie
Jakarta :

Palembang :

Hanoi ;

I Nam Dinh.

W tym roku zmierzą się w dwóch grupach łącznie 8 Drużyn :



Zestaw par 1 Kolejki :


Zapraszam do analizy oraz komentarzy.

OFICJALNA STRONA TURNIEJU : INFORMACJE , SKŁAD itd http://www.affsuzukicup.com
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Tajlandia - Laos
Wielu wskazuje właśnie zespół Tajlandii na faworyta tego turnieju, Laos to w większej połowie zespół amatorski. Tajlandia wiele razy pokazała że w piłkę grać potrafi choćby na turnieju jaki grała z Polską reprezentacją. W tym spotkaniu faworyt jest jeden typowy pojedynek &#39;&#39;Dawida z Goliatem&#39;&#39;

Moje propozycje :

1 Połowa : Tajlandia @@ 1,40 Bwin ⛔
Over 2,5 @@ 1,25 Bwin ✅

Indonezja - Malezja
Spotkanie gospodarza z Malezją. W Indonezji wielu graczy gra z najlepszego zespołu Persipura Jayapura. Pierwszym mecz grają na stadionie Jakarta w Indonezji czyli u siebie. Zawodników nie znam aż ta dobrze dlatego niechce tutaj oszukiwać kogoś jednak kto chce może mi wierzyć na słowo że Indonezja ma zdecydowanie wyżej postawiony futbol w kraju. Do tego dochodzi gospodarz turnieju i wielki faworyt do wygrania całej imprezy we własnym kraju. Co moim zdaniem jest mocno przesadzone jest Tajlandia jest Singapur także mocne ekipy w tym spotkaniu jednak nie powinni mieć mniejszych problemów jak wiadomo sędziowie sprzyjają gospodarzą turnieju o czym nie jednokrotnie się przekonaliśmy.

Moje propozycje :

Win Indonezja @@ 1,60 Bwin ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Już w pierwszym dniu mieliśmy ogromne zaskoczenie w spotkaniu Tajlandi gdzie Laos obejmował dwukrotnie prowadzenie jestem pod wielkim wrażeniem tej ekipy i w wielkim szoku pozytywnym. Indonezja wygrała zgodnie z przewidywaniami gładko 5:1. Jutro zagra kolejny gospodarz oraz faworyt z Singapuru. Na pewno kilka słów o tym wspomnę dzisiaj bądź jutro rano wstępnie wydaje mi się ciekawym typem Wietnam jednak muszę dokładnie to spotkanie przeanalizować.
Tak na prawdę nikt nie obserwuje tego turnieju ani nie obstawia tych spotkań :?: To mnie zastanawia ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Tak na prawdę nikt nie obserwuje tego turnieju ani nie obstawia tych spotkań :?: To mnie zastanawia ????
Dobi, mnie to nie dziwi. Turniej ośmiu drużyn, o których nikt pewnie nie ma żadnego pojęcia. Ja np nie obstawiam czegoś o czym nie mam pojęcia. Ciężko tu nawet wywnioskować kto jest lepszy, a kto gorszy. Sugerować się można tylko kursami.

Nie mniej jednak życzę powodzenia w typowaniu tego turnieju.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Rozumiem Ass. ???? Więc jedziemy dalej na dzisiaj.

Singapur - Filipiny
Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie w Singapurze brak Wilkinson, Shi i Halim wszyscy to regularni reprezentanci. W Filipinach możemy zobaczyć piłkarzy z Premiership jak
Neil Etheridge (Fulham) czy braci Younghusband którzy obijali się w rezerwach Chelsea. Spotkanie będzie bardzo ciekawe wczoraj Laos pokazał że te teoretycznie słabsze ekipy wcale nie są skazane na porażkę w tym spotkaniu ciężko wskazać faworyta jednak ja skusze się na over 2,5

over 2,5 @@ 1,37 Bet365
Over 3,5 @@ 1,90 Bwin

Wietnam -
Myanmar
Kolejny gospodarz podejmie Myanmar dzisiaj oba mecze odbędą się w Hanoi w Wietnamie. Jak widzieliśmy wczoraj Indonezja na własnym terenie rozegrała wspaniałe zawody spodziewam się podobnej sytuacji w przypadku Wietnamu który gra z nieobliczalnym zespołem Myanmar obie ekipy miały okazje 2 lata temu się spotkać to właśnie wtedy wygrał zespół Myanmar jednak teraz czas na rewanż

Win Wietnam @@ 1,48 Bwin ✅
Over 2,5 @@ 1,70 Bwin ✅

 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Singapur - Filipiny DNB 2 10,0 BET365
Przejrzałem kadry obu zespołów, w Filipinach kilku zawodników reprezentujących kluby europejskie. Myślę, że kurs grubo przesadzony, choć doświadczenie i przewaga wzrostu po stronie Singapuru.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Witam, Dzisiaj niestety trzeba przyznać że spotkanie Singapuru z Filipinami zawiodło spodziewałem się sporej ilości bramek Filipiny atakowały sporo jednak wynik to 1:1 Maximus słusznie spodziewał się niespodzianki jednak gdy nie strzela się takich sytuacji to się nie wygrywa. Fajnie że ktoś się zainteresował. Wietnam jak kolejny gospodarz pokazał klasę. Spodziewam się rywalizacji pomiędzy Indonezją a właśnie Wietnamem jednak to dopiero pierwsze mecze. W Wietnami znakomicie zagrali bracia Nguyen którzy praktycznie ustalili wynik meczu oraz przebieg spotkania. Jutro przerwa dopiero w sobotę kolejne spotkania.
Pozdrawiam.
 
il_capitano 4

il_capitano

Użytkownik
Oglądałem spotkanie Singapur - Filipiny i to co robili zawodnicy Singapuru pod bramką Filipińczyków to istna masakra. Jakby się skończyło 5:1 to nikt nie byłby zdziwiony, ale jak mówi piłkarskie przysłowie &quot;niewykorzystane sytuację się mszczą&quot; i tutaj się sprawdziło. Nie ma jeszcze kursów na spotkanie z Wietnamem, ale spodziewam się tam podobnego wyniku dla Wietnamu jak w pierwszym spotkaniu. ;)
Drugim spotkaniem, które wpadło mi w oko jest Indonezja - Laos. Tutaj również powinien być pogram dla Indonezji. Drużyna Laosu przebijała się do turnieju przez eliminację, których była gospodarzem i odstaje od reszty stawki. Remis z Tajlandią można uznać za sporą niespodziankę, ale jak mówił przed spotkaniem trener Tajlandii jego zespół jest zmęczony, a zawodnicy trenują ze sobą dopiero od poniedziałku ( w niedziele kończyła rozgrywki liga Tajlandzka), dlatego można usprawiedliwiać ten remis. Indonezja pokazała już w tym turnieju, że jest silna gromiąc 5:1 Malezje. Kursy wrzucę jak tylko bet365 je wystawi.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Tajlandia-Malezja
Jak już kolega napisał piłkarze Tajlandii są zmęczeni nie do końca radzą sobie na tym turnieju spodziewam się sporej niespodzianki z Malezją która pewnie chcę się zrehabilitować za 5;1 z gospodarzem z Indonezji. W tym spotkaniu tak na prawdę może stać się wszystko więc ciężko wskazać faworyta spodziewam się jedynie sporej ilości bramek.

Over 2,5 @@ 1,42 Bwin


Laos - Indonezja
Tutaj spotkanie wygląda całkowicie inaczej. Laos jak pisał już kolega debiutant przechodził eliminację. Indonezja gospodarz i w pierwszym meczu wygrali aż 5:1 z Malezją. Piłkarze grali fantastyczne zawody a trener mocno chwalił zespól po meczu. Laos nie jest zbyt wymagającym rywalem fakt zremisowali z Tajlandią jednak Indonezja wydaje się dużo mocniejszym zespołem.
Over 2,5 @@ 1,18 Bwin ✅
Over 3,5 @@ 1,50 Bwin
✅
 
il_capitano 4

il_capitano

Użytkownik
Tajlandia -1,5 - Malezja AH 1 1,775 5/10
Spróbuje jednak dzisiaj zagrać Tajlandię, jeżeli wicemistrzowie sprzed dwóch lat chcą się jeszcze liczyć w tym turnieju to muszą wygrać. Malezja przyjechała na ten turniej w składzie, który w większości składa się z zawodników którzy mają po 19-21 lat, jest paru bardziej doświadczonych graczy, ale ta drużyna jest budowana z myślą o przyszłości, nie muszą nic osiągnąć na tym turnieju. Na potwierdzenie dwa zdania trenera Malezji: &quot;Oczywiście, Tajowie są najsilniejszym zespołem tutaj, ale nadal chcemy znaleźć sposób, aby wygrać tę grę.&quot; i &quot;Tajlandia ma silnych graczy, podczas gdy brakuje nam osiem naszych graczy tutaj, ale to nie jest usprawiedliwienie dla mnie.&quot; Więc jeśli dzisiaj Tajlandia się zepnie to powinna 2 bramkami wygrać.
Indonezja -2,5,-3 - Laos AH 1 1,975 7/10

Ten mecz już opisałem wyżej. GL
 
il_capitano 4

il_capitano

Użytkownik
Wietnam -3 - Filipiny AH 1 @2,05 9/10
Jeżeli Wietnam nie wpakuje dzisiaj Filipińczykom z 5 bramek to będzie dla mnie sensacja i nie znam się na piłce ???? . Wietnam w dobrej formie (pierwszy mecz wygrany 7:1), obrońca tytułu sprzed 2 lat, grający u siebie, przy dopingu 40 tysięcy ludzi powinien roznieść słabe Filipiny, które przebijały się do turnieju przez eliminację i są na poziomie Laosu, który wczoraj wiadomo jak skończył. Filipiny już wykorzystały limit szczęścia z Singapurem remisując 1:1, ale kto widział to spotkanie to wie, że Singapur powinien strzelić z 5 bramek bo obrona Filipin jest strasznie dziurawa, ale jak się nie wykorzystuje sytuacji 200% to co się dziwić, że się traci bramkę w końcówce. Dodatkowo jeszcze pograłem Wietnam -4,5,-5 @4.8 3/10
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
Jeżeli Wietnam nie wpakuje dzisiaj Filipińczykom z 5 bramek to będzie dla mnie sensacja i nie znam się na piłce
Wietnam- Filipiny 0-2!!!
No kolego, odwazna deklaracje tu zlozyles:razz:. Filipinczycy z iscie miedzynarodowym skladem to prawdziwa mega-sensacja tego turnieju. Ich pierwsza 11 w spotkaniu z Wietnamem wygladala nastepujaco: 5 ludzi urodzonych w Anglii, 2 w USA, 1 w Holandii i 1 w ...Islandii i tylko 2 rodowitych mieszkancow Filipin. Juz teraz wiemy skad inspiracje czerpie nasz Franz:grin:
Filipinczycy zawstydzili Smude:razz:!
 
il_capitano 4

il_capitano

Użytkownik
Wietnam- Filipiny 0-2!!!
No kolego, odwazna deklaracje tu zlozyles:razz:. Filipinczycy z iscie miedzynarodowym skladem to prawdziwa mega-sensacja tego turnieju. Ich pierwsza 11 w spotkaniu z Wietnamem wygladala nastepujaco: 5 ludzi urodzonych w Anglii, 2 w USA, 1 w Holandii i 1 w ...Islandii i tylko 2 rodowitych mieszkancow Filipin. Juz teraz wiemy skad inspiracje czerpie nasz Franz:grin:
Filipinczycy zawstydzili Smude:razz:!
Hehe bywa i tak. Ale co poradzić jak Wietnamczycy siedzieli cały mecz na połowie Filipińczyków i bili głową w mur, a jak już doszli do sytuacji do pudłowali. Ale nie poddaje się, będę dalej walczył z tym turniejem ????
 
il_capitano 4

il_capitano

Użytkownik
Tajlandia - Indonezja O2,5 @1,9 5/10
Sytuacja Tajlandii nie jest dobra przed zbliżającym się meczem z liderem grupy Indonezją. Gracze Tajlandii cały czas wyglądają na zmęczonych, co podkreśla ich trener i mówi, że będzie to 4 mecz w przeciągu 9 dni, ale również, że będą chcieli wygrać i zapewne zaatakują od początku spotkania bo nic nie mają do stracenia. Indonezja natomiast świetnie się spisuje w tym turnieju, strzelili do tej poty 11 bramek tracąc tylko 1 i są już pewni 1 miejsca w grupie. Trener Indonezji da zapewne odpocząć paru zawodnikom pierwszego składu, ale podkreśla, że chcą zagrać dla swoich fanów i będą grać ofensywnie. Wydaje mi się, że lepiej dla Indonezyjczyków będzie wyrzucić z turnieju zawsze groźną Tajlandię i nie potraktują tego meczu ulgowo.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Malezja - Laos
Malezja i Laos nie mają już nic do stracenia przypuszczam że od pierwszych minut drużyny wystąpią mega ofensywnie jak to co roku ma miejsce na tym etapie rozgrywek gdzie w Azjii cieszy się niesamowitą oglądalnością. Laos zaskoczył mnie w spotkaniu z Tajlandią i dlatego spodziewam się z Malezją kolejnej sensacji jak ostatnio Filipiny. Kurs jest wart ryzyka

Win Laos @@ 7,00 Bet365

x2 @@ 2,88 Bet365

Indonezja - Tajlandia
Tajlandia ma mecz o wszystko jeśli nie wygrają ich sytuacja w przypadku wygranej Malezji bądź Laous będzie jednoznaczna tego na pewno piłkarze niechcą jednak patrząc na ich mecze widzę że sił starczy im na około 30min. Ich sytuacja będzie o tyle ciężka że grają z gospodarzem turnieju Indonezją która jest niesamowicie skuteczna lider grupy strzelonych 11 bramek straconych zaledwie jedna to niesamowity wynik i w tym spotkaniu spodziewam się kolejnego zwycięstwa.

Win Indonezja @@ 2,70 Bet365
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Na tym turnieju Indonezja byłaby chyba w stanie wygrać nawet z FC Barcelona...
Bez przesady ale graja bardzo skutecznie i dobrze.
Myanmar - Filipiny
Filipiny zaskoczyły mnie pozytywnie w tym turnieju mają młody dobry zespół aby to potwierdzić trzeba wygrać z Myanmar i awansować do następnej rundy. Uważam że ten zespół jest w stanie to zrobić po oglądaniu ich dwóch występów mogę to śmiało stwierdzić. Szczególnie zaskoczył mnie Philip Younghusband który gra bardzo dobrze 23lata i takie doświadczenie w grze. Wygrana z Wietnamem to nie przypadku spodziewam się kolejnych kroków.


Win Filipiny @@ 1,95 Bet-at-home
 
kierpcuch 16

kierpcuch

Użytkownik
Oczywiście żartowałem, bo ze spojrzenia na opis meczu Indonezja-Tajlandia widać, że goście prowadzili a potem bum karniak, bum czerwona dla Tajów i bum drugi karniaczek i Indonezja &quot;easy win&quot;. Meczu nie widziałem, więc może i Indonezja miała kolosalną przewagę i tylko zrealizowała ją w tak podejrzanie wyglądający sposób.

Doberman gdzie oglądasz mecze tego turnieju?
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Tak jak kolega pisał Bet365 czasem idzie na Sopcaście trafić powtórki spotkań. Tajlandia niestety nie błyszczy na tym turnieju był to mój główny faworyt jednak po pierwszych spotkaniach wszystko się zmieniło grają bardzo ociężale jakby od niechcenia jak ktoś tutaj napisał są ostro zmęczeni to widać. Niema co obijąć w bawełnę najprawdopodobniej rozgrywki o Suzuki Cup rozegrają się pomiędzy Vietnamem a Indonezją.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom