>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

advanced cash - e-wallet

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
posiada ktos? czy widzial ktos ten portfel po za ruskimi? widzialem konta tego portfela na sprzedaz, wiec moze ktos tutaj posiada i podzielilby sie doswiadczeniami?

wiem, ze jest mozliwosc posiadania karty. revolut z nimi nie wspolpracuje... portfel na europe i kraje cis - wspolnota niepodleglych panstw/zsrr


karta w euro warunki;

Card creation fee€19.95
Valid for3 years
Maintenance per month/yearFree
Load from ADV wallet0.95%
Withdrawal from card to ADV wallet€1
ATM withdrawal€1.99
Daily withdrawals (ATM)€2 500 (5 transactions)
Yearly withdrawals (ATM)€80 000
Purchases in card currency (POS)No fee
Daily purchases (POS)€20 000 (20 transactions)
Currency exchange2.95%
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Ja założyłem bo jest taka opcja w pinupbet, a sporo kasy mam stamtąd do wypłacenia. Wpierw trzeba było dokonać depozytu i bez problemu wpłaciłem kilkadziesiąt euro. Przy wypłacie z buka jest ten sam problem co z ecopayz niby zatwierdzają, pieniądze znikają z konta po czym po 2-3 sekundach wracają do buka

Edit. Po kontakcie z czatem pierwsza wypłata przeszła, po czym wyłączyli mi to opcję z możliwości wypłaty.
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Area ServedRussia and CIS

byc moze nie obsluguja jednak krajow ue ;/ pin-up bet widzialem jako ruski buk. moze po tych zmianach brexitowych juz nic nie dziala heh
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Zleciłem kolejną wypłatę 400 euro. Z konta kasa zniknęła ale do Advanced Cash nie dotarła. Buk po kilku godzinach wymazał to z historii transakcji i twierdzi że ja nic nie wypłacałem.
 
Do góry Bottom