>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ACF Fiorentina - Rangers FC- mecz rewanżowy (1.05.2008)

Status
Zamknięty.
young_17 28

young_17

Użytkownik
Spotkanie: Fiorentina – Glasgow Rangers
Typ: 1
Kurs: 1.62
Bukmacher: unibet

Analiza:

1 maja o godzinie 20.45 rozpocznie się drugie rewanżowe półfinałowe spotkanie pomiędzy włoską Fiorentiną i szkockim Glasgow Rangers. Zostanie ono rozegrane na Stadio Artemio Franchi we Włoszech. W pierwszym spotkaniu lepsze wrażenie zrobili goście. Jednak zespół trenera Cesare Prandelliego nie oczarował. Stworzyli kilka dogodnych sytuacji lecz na posterunku stał dobrze dysponowany wtedy bramkarz gospodarzy Neil Alexander. Trzeba wspomnieć że gospodarze grali bardzo osłabionym składem i mocno zmęczeni sezonem. W wywalczeniu zwycięstwa przez gości na pewno nie pomagali kibice tłumnie zgromadzeni na Ibrox Park. W sumie Glasgow też skrzydeł nie dostalo ???? Jednak kibice spisywali się dzielnie.

W lidze Glasgow Rangers ma jeszcze trzy zaległe spotkania i traci pięć punktów do Celticu. Tak więc wszystko jest jeszcze możliwe. Niestety jak już wspomniałem rożbici gracze Glasgow będą mieli trudne zadanie tak w lidze jak i może przede wszystkim w Pucharze UEFA. Sześć odtatnich spotkań Rangersi grali w kratkę: Trzy razy wygrali, dwa przegrali i raz zremisowali. Remis własnie tydzień temu z włochami. W międzyczasie stoczyli derbowy bój z Celticiem, przegramy zresztą 3:2. Sądze iż obecna sytuacja wpływa źle na morale w klubie. Na pewno będą starali się podejść do tego meczu profesjonalnie i skupieni, kwestia tkwi w tym, czy to im się uda, bo fiorentina to bardzo mocny zespół!

W miniony weekend gracze „Violi” zremisowali z Sampdorią 2:2. Trpche więcej w tym meczu mogli sobie pograć rezerwowi. W ostatnich kolejkach piłkarze z Florencji mają bardzo interesującą sytuację. Grają dwa razy na wyjeździe, ze słabiutkimi Cagliari i Torino i u siebie z Parmą która pewnie spadnie z ligi. Są obecnie na czwartej pozycji w Serie A i wyprzedzają Milan o 2 punkty. Jeżeli dobrze zagrają końcówkę to bez problemu znajdą się w eliminacjach Ligi Mistrzów. Najważniejsze jednak teraz jest dla nich spotkanie z Glasgow. Grają przed własną publicznością, co na pewno jest dużym atutem. W tym sezonie w Pucharze Uefa grając u siebie nie przegrali!!! Na swoim stadionie remisowali kilka razy. Potwierdzają to równieżich ostatnie poczynania. Na własnycm stadionie na ostatnie sześć meczy wygrali 4 i zremisowali 2. Fiorentina na pewno ma lepszy skład z Ujfalusim w trzonie obrony i z doświadczonym, bardzo bramkostrzelnym w tym sezonie Mutu.

Podsumowując, do finału Pucharu Uefa bez problemu powinni awansować zawodnicy drużyny z Florencji. W tym meczu przemawia za nimi wszystko. Mój typ to 2:0 :smile:
 
mmaaciek 0

mmaaciek

Użytkownik
Fiorentina - Glasgow Rangers [Under/Over 2,5] under kurs:1.57

W pierwszym spotkaniu tych drużyn padł bezbramkowy remis . Jednak w tamtym spotkaniu na Ibrox gospodarze zagrali w dość okrojonym składem . Większość osób typuje tutaj zwycięstwo Fiorentiny , jednak wg mnie jest to dość ryzykowne , bowiem dziś Rangersi zagraja w pełnym zestawieniu i postawią cięty opór . O sile Szkotów przekonał się juz PAnathinaikos , który przegrał awans do kolejnej rundy na własnym boisku.
Myślę , że najlepszym rozwiązaniem bedzie postawienie w tym spotkaniu na under , bo wynik 0:0 jest bardzo niebezpiecznym wynikiem i obie drużyny , a zwłaszcza Viola nie będą chciały stracić bramki . Ten mecz może sie nawet roztrzygnąć w karnych.A jak będzie to sie dziś wieczorkiem okaże ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
⚽AC FIORENTINA - GLASGOW RANGERS
Typ : 1
Kurs : 1,50
bwin

W pierwszym meczu padl wynik bezbramkowy co w lepszej sytuacji nie stawia zadna ze stron. Rangersi walczą jeszcze na trzech frontach ale widac juz u nich zmeczenie sezonem. Dlatego muszą uwazac aby czasem nie zakonczyc sezonu z pustymi rękoma bo ostatnio w lidze przegrywając z Celticiem dali im szanse na dogonienie sie w tabeli. A po zatym czują juz zapewne trudy sezonu bo dzisiejszy mecz bedzie ich 60 spotkaniem , dla porównania Fiorentina rozegra &quot;dopiero&quot; 53.

W dzisiejszym meczu w skladzie gospodarzy nie zobaczymy Papa Waigo, ktory nie jest zgloszony do tych rozgrywek i kontuzjowanego Cacii.
Trener Walter Smith ma wiekszy ból głowy poniewaz w jego zespole dziisaj z roznych powodów nie zagrają Adam, Beasley, Burke, McCulloch, McGregor, Naismith.

A prawdopodobne sklady bedą wygladac tak :

▶FIORENTINA : Frey - Jorgensen, Ujfalusi, Gamberini, Gobbi - Donadel, Liverani, Montolivo - Santana, Pazzini, Mutu
▶RANGERS : Alexander - Broadfoot, Dailly, Cuellar, Papac - Novo, Thomson, Ferguson, Hemdani, Whittaker - Darcheville

Tylko na ławkach zasiąda dzisiaj tacy pilkarze jak m.in Vieri i Semioli wsrod Violi czy Boyd, Cousin na lawce Rangersow.

W historii Fiorentina rozegrała 5 potyczek z zespolem Rangersów i 3 wygrala i 1 zremisowala i 1 przegrala.
Rangers rozegrali 24 mecze z włoskimi klubami (22+2 towarzyskie). Bilans: 7-4-13. U siebie 5-3-3 a na wyjeździe 1-1-9. Tak wiec ziemia włoska nie jest dla nich zbyt szczęsliwa, ale warto takze dodac ze Glasgow Rangers bylo pierwszym zespolem szkockim ktory wygral w Italii. Mialo to miejsce w sezonie 2006/07 kiedy to okazali sie lepsi od Livorno wygrywjac 3:2.
Fiorentina u siebie w pucharach nie przegrała od 22.11.2001.
Fiorentina na 10 wyjazdowych remisów (I mecze) awansowała do następnej rundy w 7 a w 3 odpadała natomiast Rangers po remisie u siebie w I meczu na 20 pojedynków awansowali w 6, a w 13 odpadali

Tak wiec mecz napewno bedzie ciekawy ale moim faworytem są zdecydowanie Włosi.
Mecz live od 20.45 w TVP2 ???? zapraszam przed TV ;)
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
...
ACF Fiorentina - Rangers FC = Który zawodnik strzeli pierwszą bramkę w meczu?
Na sam początek dam może wypowiedź Mutu z konferencji prasowej która się wczoraj odbyła :
&quot;Finał europejski dla nas to rzecz niesamowita. W piłce wszystko się może zdarzyć, ale my na pewno damy z siebie wszystko. Najważniejsze by po meczu niezależnie od wyniku będziemy mogli spojrzeć sobie w oczy i powiedzieć daliśmy z siebie wszystko. To jeden z najważniejszych spotkań w tym sezonie, chociaż my traktujemy każdy mecz z osobna w taki sam sposób. To najlepszy sposób by zagrać dobry mecz. To że jestem zagrożony dyskwalifikacją w meczu finałowym mnie nie przeraża. Zrobię wszystko dla drużyny by awansowała do finału. Lepiej oglądać finał w domu Twojej drużyny niż nie oglądać nikogo. Niedzielny karny? Był, polemiki mnie nie wzruszają. Gdy grasz o finał nie czujesz zmęczenia. Adrenalina jaką mamy w sobie pozwoliła by na rozegranie kolejnych 20 spotkań. Z Chelsea też grałem w półfinale p. Uefa; kadra narodowa to było pierwsze oddanie dla koszulki, ale barwy koszulki Fiorentiny są dla mnie najważniejsze, jestem bardziej z nią zżyty. Z wielu powodów. Jutro my i kibice musimy pokazać na co nas stać. Florencja i Fiorentina to jedność&quot;.
Ewidentnie widać że Adrian jest pozytywnie nastawiony do tego meczu i że chce za wszelką cenę awansować nawet jeśli miałby dostać żółtą kartkę w meczu. Ostatnio nie strzelił karnego ale jak sam powiedział już o tym zapomniał, nie strzelił jednego będzie na pewno rewanż aby to uczynić może nawet w tym meczu i z pewnością gdy sędzia Frank De Bleeckere pokaże na 11 metr do karnego podejdzie Mutu. Mutu jest w tym sezonie na prawdę w dobrej formie, co już nie raz udawadniał. Cała taktyka jest ułożona pod Niego tak jak w Polsce a dokładnie w Wiśle Kraków pod Pawła Brożka i to przynosi efekty :] Dlaczego stawiam że strzeli Mutu pierwszą bramkę ? Na pewno Fiora która wystąpi w składzie ( 4-3-3 ): Frey - Jorgensen, Ujfalusi, Gamberini, Gobbi - Donadel, Liverani, Montolivo - Santana, Pazzini, Mutu od pierwszego gwizdka rzuci się do ataków a że Adrian jest w wybornej formie stawiam że to właśnie On wpakuje pierwszy piłkę do bramki :spokodfhgfh:
pozdROWienia ????​
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
⚽AC FIORENTINA - GLASGOW RANGERS
Typ : 1
Kurs : 1,50
bwin ⛔⛔ WYNIK 0:0 ⛔⛔

:zoltakartka: Rangersi antyfutbol i niezasluzenie awansowali!! Ale taka jest piłka i tak się nieraz zdarza ze w karnych sie przegrywa nawet jak sie jest lepsza druzyna z przebiegu calego meczu a tak wczoraj bylo w przypadku Fiorentiny..
Teraz pozostaje wierzyc ze Zenit pokona w finale Szkotów ????
 
mmaaciek 0

mmaaciek

Użytkownik
Fiorentina - Glasgow Rangers [Under/Over 2,5] under kurs:1.57

W pierwszym spotkaniu tych drużyn padł bezbramkowy remis . Jednak w tamtym spotkaniu na Ibrox gospodarze zagrali w dość okrojonym składem . Większość osób typuje tutaj zwycięstwo Fiorentiny , jednak wg mnie jest to dość ryzykowne , bowiem dziś Rangersi zagraja w pełnym zestawieniu i postawią cięty opór . O sile Szkotów przekonał się juz PAnathinaikos , który przegrał awans do kolejnej rundy na własnym boisku.
Myślę , że najlepszym rozwiązaniem bedzie postawienie w tym spotkaniu na under , bo wynik 0:0 jest bardzo niebezpiecznym wynikiem i obie drużyny , a zwłaszcza Viola nie będą chciały stracić bramki . Ten mecz może sie nawet roztrzygnąć w karnych.A jak będzie to sie dziś wieczorkiem okaże ;)
0:0✅✅✅:spokodfhgfh:
W pełni sie zgadzam z Tobą Robson ???? Mam nadzieje , że Szkoty dostana baty od Ruskich...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom