>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

AC Milan-Juventus Turyn 29.X

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mecz-klasyk. Na ten mecz czeka cały półwysep Apeniński. Lider i mistrz Italii spotka się z wicemistrzem i wiceliderem Serii A. Obydwa zespoły posiadają wielki potencjał. Oba kluby myślą o Mistrzowskiej koronie i o pucharze Europy. Oba zespoły mają światowych zawodników w swoich składach. Poziom meczów z udziałem obydwóch zespołów zawsze jest wysoki.
Stara Dama ma 5 punktów przewagi nad Milanem. A więc Milan, chcąc, aby nie powiększyła się przewaga Rywala, nie może pozwolić sobie na stratę punktów. Rossonieri dobrze spisują się na San Siro. Nie stracili jeszcze punktu, wygrywając wszystkie cztery mecze. Ostatnio wygrali 2-1 z Palermo. W Milanie prawdopodobnie nie zagra najlepszy strzelec, Schewczenko, a po zatym: Maldini, Nesta, Ambrosini.
Natomiast Stara Dama w tym sezonie jest niepokonana. Wygrała wszystkie 9 meczów w Serie A. Ostatnio 3-0 z Lecce. Ale w LM zanotowała porażkę z Bawarczykami. Czyli to oznacza, że można z Nimi wygrać. W ekipie z Turynu nie zagrają: Birindelli, Buffon, Zebina, Vieira, Thuram i Olivera. Bilans bezpośrednich spotkań na boisku gospodarzy jest następujący 24-30-17.
Tak jak wcześniej napisałem Milan będzie chciał zniwelować przewagę Turyńczyków. Aczkolwiek statystyki bezpośrednich spotkań przemawiają z remisem:
Mój typ: 1x (dla odważnych 1)

Milan-Juventus 3-1
Mecz trafiony ????
 
zawal 0

zawal

Użytkownik
Ja myślę, że piłkarze Milanu obejrzą sobie dokładnie mecz z Ligi Mistrzów Juventus-Bayern Monachium, nadto mają juz zbyt dużą stratę, by znowu oddalić się od Juve w tabeli. Nie są teraz w takiej formie, by wygrać, więc wszystko przemawia za tym, że padnie remis oraz under 2,5. Dla mnie jednak taki mecz to no-bet, nie gram.
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Ja w tym meczu typuję 1X. Wierzę, że passa Juventusu zostanie wreszcie przerwana. Milan musi w tym meczu powalczyć jeśli chce dalej konkurować z Juventusem o mistrzostwo. Ewentualna porażka Milanu sprawi, że będzie miał on już 8 punktów straty do Juve i może się okazać, że będzie to strata trudna do odrobienia. W Milanie nie zagra Szewczenko, ale są przecież inni świetni napastnicy - Gilardino, Inzaghi czy Vieri. Do kadry Milanu wracają Nesta, Maldini, Gattuso i Kaka, a więc Milan wyjdzie w bardzo mocnym składzie. W Juventusie żadne rewolucyjne zmiany kadrowe się nie szykują, a więc składy powinny być wyrównane. Zapowiada się ciekawy mecz i mam nadzieję, że Milan nie zawiedzie moich oczekiwań.

Milan - Juventus -&gt; 1X (1.30) :mrgreen: 3:1 :mrgreen:
 
Do góry Bottom