>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Abu Dhabi 30.12-01.01

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Nadal, Federer ponownie w Abu Dhabi
Dwaj najlepsi tenisiści świata, Hiszpan Rafel Nadal i Szwajcar Roger Federer tradycyjnie rozpoczną nowy sezon ATP World Tour od pokazowego turnieju w Abu Dhabi. Zawody zostaną rozegrane w dniach 30 grudnia 2010 – 1 stycznia 2011. Impreza odbędzie się po raz 3. W dwóch poprzednich edycjach triumfowali: Andy Murray (2009) i Rafael Nadal (2010).

W 2011 roku do Zjednoczonych Emiratów arabskich przybędzie 6 graczy, wzorem lat poprzednich. Oprócz wymienionej wcześniej dwójki swój start zapowiedzieli także Robin Soderling (finalista z 2010), Tomas Berdych, Jo-Wilfried Tsonga i Marcos Baghdatis.
Turniej Capitala Mubadala World Tennis Championship od 2009 roku uchodzi za imprezę otwierającą sezon cyklu rozgrywkowego ATP World Tour. 6 czołowych graczy globu rozlosowanych zostaje w tradycyjnej drabince. Nadal i Federer, jako najwyżej rozstawieni gracze, mają 1 rundę wolną. Pozostała 4 rywalizuje w pierwszych meczach o prawo gry w 1/2.
Plan turnieju:
30.12.2010 – mecze eliminacyjne (Soderling, Baghdatis, Berdych, Tsonga)
31.12.2010 – półfinały
01.01.2011 – mecz o 3 miejsce, finał
02.11.2010
Autor: Dawid Tarasewicz
http://www.tenis.net.pl/nadal-federer-ponownie-w-abu-dhabi/10058
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Robin Soderling - Jo-Wilfried Tsonga 2 @ 2.70 Betsafe Trudno napisać coś konkretnego na temat tego typu. Nie ukrywam, że szanse szacuje na 50/50. Soderling grał świetny tenis pod koniec sezonu, jednak w ostatnich dwóch sezonach Szwed rozkręcał się kilka miesięcy po rozpoczęciu sezonu, kiedy to Tsonga grał dobrze na początku. Warto zwrócić uwagę na takie aspekty, bo są one powtarzalne. Potencjał obaj mają bardzo duży, grają ofensywnie i wygra ten któremu będzie siedziało więcej piłek, nie będzie to zapewne mecz w którym zobaczymy dużo długich wymian. Kurs na Francuza jest zachęcający, dlatego spróbuje z niego skorzystać. W ubiegłym sezonie panowie także spotkali się w pokazówce przed sezonem, wtedy lepszy i to zdecydowanie był Tsonga, liczę na powtórkę ;)
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Baghdatis – Berdych 1 1,85


Baghdatis wiecznie narzekał na jakieś urazy, w końcu udało mu się zagrać pełny sezon, okres przygotowawczy przepracował bez kontuzji i myślę, że w nowym sezonie może być bardzo groźny.



Berdych sezon zakończył na wysokim 6 miejscu, ale myślę, że w tym roku spadnie i to może dość daleko. Jest bardzo niestabilny, sezon 2010 udał mu się wyjątkowo dobrze, jednak już pod koniec widać było, że odstaje od czołówki.



Ciężko dużo pisać na początku sezonu, ale jako wyjątkowo „czuję” ten typ i myślę, że warto to zagrać.
 
H 0

haazard

Użytkownik
komentarz do powyższych typów:
Dzisiejsze spotkania polecił bym grać tylko live, nie widzę innej opcji, a już stawianie jakichkolwiek pieniędzy na Tsonge, to istne samobójstwom, chłopak poddał tego roku 3 spotkania z powodu kontuzji, przez którą nie grał w finale Davis Cupa miesiąc temu, ogólnie końcówka jak i cały sezon dla Tsongi był po prostu baaardzo słąby, jedyny + jaki można odnotować to półfinał w AO.
Zaś z 2 strony Soderling kończy współpracę z jego obecnym trenerem(Magnus Norman),i trochę się o niego boję , bo jak każdy widział przez ostatnie 2 sezony, bez Normana to Sody w pierwszej 10 na 100% by nie było,Podsumowując, nie grałbym na Francuza bo nie mam pewności że wrocił do 100% formy, w H2H 3:1 dla Sody
co do 2 meczu, jeśli Czech nie poprawił gry z ostatnich 2 miesięcy to przegra w 2 setach, dla przypomnienia tydzień temu na Bagiete kurs był około 2,20(bet 365) w bwinie nawet 2,40 , teraz mamy gdzieś 1,70. Obaj panowie z tego co czytałem, mówią w wywiadach że czują się ok, i dobrze się przygotowali do sezonu, ale duży spadek kursu + większa w mojej opinii waleczność Cypryjczyka da mu wygraną...
ale to tylko turniej pokazowy więc bym się nie podpalał aż nad to...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom