>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
Fortuna bonus

A-League

D 20,7K

danielgarcia

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Ja z kolei z braku pomysłu poszedłem na live w over 11,5 rożnych. Mam nadzieję, że ponabijają trochę, bo ostatnio z tym też słabiej w Australii...
 
Otrzymane punkty reputacji: +186
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Brisbane
Mamy 1-1, nikogo to raczej nie urządza, over 2,5 po @ 2,45 za drobne biorę...
Edit
Nakwasili w końcówce i zostało bez zmian, gospodarze bardziej stratni...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +20
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Zastanawiałem się co tu ruszyć. 1,5 do przerwy...? Może być a może nie być. 1,5 gości? Ładnie walą ale trochę przestraszył mnie kurs. 2,5 w meczu? Niski kurs:) bede żałował tych gości bo było 2,4 na dwie ich bramki, w koncu poszedłem 3,5 w meczu, kurs 2,6.
niech walą. Ostatnie mecze w lidze takie brzydkie underowe :)
wszystko na minus 🤷‍♀️ Dziady.
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Powiem wprost. Zupełnie nie nadążam za piłką w Australii. Początek meczu pokazał, że Wędrowcy powinni rozstrzelać tutaj Roar, a oni oddali inicjatywę w meczu. Zainkasowałem forsę za bramkę Yeboaha, ale straty są większe. :mad:
 
Otrzymane punkty reputacji: +185
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Powiem wprost. Zupełnie nie nadążam za piłką w Australii. Początek meczu pokazał, że Wędrowcy powinni rozstrzelać tutaj Roar, a oni oddali inicjatywę w meczu. Zainkasowałem forsę za bramkę Yeboaha, ale straty są większe. :mad:
Dlatego Australie sie kocha a jutro nienawidzi
 
Otrzymane punkty reputacji: +185
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Big V vs Sky Blues
04.04.2021 AD
Big Blue, dawniej pojedynek gigantów elektryzujący Melbourne i Sydney(...)
Mimo wszystko (bo rzadko grywam derby, a i Sydney podnosiło mi ciśnienie w tym sezonie nie raz) pobieram 2 po @ 1,83. Ba, nawet za monetę. (...)
Ps nie wiem, czy będę miał rację (gdy Triady wchodzą do gry, a Pan Li podkręca wąsa, to nie ma zmiłuj) ale na moje oko to do niedzieli @ bedzie na poziomie 1,6...
No i @ pospadały na 1,55 oczywiście to nic nie znaczy, w końcu to Australia i derby więc wszystko się może zdarzyć... Co by nie było wszystkim kolegom, czytelnikom, miłośnikom antypodów życzę :
Zdrowych i Wesoły Świąt Wielkanocnych, Alleluja!!!
Edit
No i prezent Sky Blues zrobiło, fakt czerwo ułatwiło sprawę, grunt że
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +591
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Leca na lep i to dosc szybko! ja zaryzykuje i zagram btts po @1.60 kurs szalu nie robi ale patrzac na forme jednych i drugich to smiem twierdzic ze jeszcze panowie nie wrocili z Dubaju z AFC..Dolaczam sie do zyczen kolegi qowalsky6 qowalsky6
edit 32 min czerwo i po bttsie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +618
D 20,7K

danielgarcia

Użytkownik
Próbuję over 5,5 rożnych gości po kursie 2,20. Po czerwonej kartce powinni przycisnąć. Zieloności dla wszystkich!

EDIT: Ładnie nabili rożnych po przerwie. Czasami zabraknie jednego, a dziś sypneli na Święta :cool:
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +369
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Próbuję over 5,5 rożnych gości po kursie 2,20. Po czerwonej kartce powinni przycisnąć. Zieloności dla wszystkich!
Victory w 10 i "przycisnąć"?, w tym sezonie mogą grać w 12 i tak są beznadziejni choć do czerwa nieźle wygladali.Ba kiedy jeszcze byli zespołem z trenerem (bo Brebner to clown) w derbach dostawali baty. Dziś były slupki, było czerwo jest 0-1... Nie było Bobo dolowali, jest na boisku i piłka nawet jak się obija o niego to gole są :) I o to chodzi.
Edit
O nawet Kosta sie przebudził 0-2, wooden spoon panie Brebner, wooden spoon...
Edit
Ft 0-3, a moglo być wyżej :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +125
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Jak widać na Victory spadły wszystkie plagi australijskie w tym sezonie. Nawet w prestiżowych derbach nie będzie im dane sięgnąć po remis, chociaż piłka w grze :D Niech się skończy dla nich jak najszybciej ten sezon.

Przyłączam się do życzeń, wesołych, zdrowych Świąt! :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +378
majekx 730,7K

majekx

Znawca A-League
Jak @
qowalsky6
qowalsky6 - też pobieram 2 - @1,68. Tym razem jedyny argument z Victory to motywacja gry z przeciwnikiem z SFC - big blue derby. Jednak to SFC walczy o coś i wydają się znacznie mocniejsi. Kursy powoli ale równomiernie spadają i faktycznie - granie w okolicach @1,6 to już mało opłacalne połączenie 'ryzyko do potencjalnego zysku'. W innych okolicznościach bym zagrał 'na przekór'... ale naprawdę, sportowo nie widzę, żadnego argumentu za Victory. Aż sam jestem ciekawy jak ten mecz się zakończy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +253
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Newcastle Jets FC - Western United FC
Typ: over 11.5 RR @2,00 ❌ (8:2)
Unibet

Jets u siebie ze średnią 9,33 cornera na mecz! Pod tym względem są najepsi w lidze. Western w delegacjach to 3 team ligi ze średnią 6,60 na mecz. Przy takich liczbach liczę na festiwal rzutów różnych. Trzy mecze bezpośrednie i mamy 14, 11 i 12 RR.
Właściwie wszystko mi w tym typie pasuje tak bardzo, że aż się boję 😉

Zobaczymy rano. Wesołych dla wszystkich!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +253
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Tomorrow, niby łatwe spotkania, a dla mnie trudne... Po kolei.
Jets vs WU - gospo u siebie grają piach, kadrowo szału nie ma, czyżby kolejne baty? Goście za to na wyjeździe taka sama porażka. Patrząc na cele w tym sezonie, to zespół Rudana po pokonaniu City "powinien" takich Jetsow połknąć na śniadanie. Czy tak będzie ? Zobaczę składy i może będę mądrzejszy.
Nix vs City - nie wiem co trenerzy wymyślą na ten mecz. Patrząc przez pryzmat ostatnich spotkań mozna mieć mieszane uczucia. Osobiście chodzi mi po glowie bts ale @ 1,55 dla mnie jest za niski. Natomiast swiateczny remisik nie jest moim skromnym zdaniem niemożliwy. Za drobniaki x po @ 4,0 pobieram, przy jajeczku, obejrzę sobie to widowisko. GL!
Edit
WU wygrało 0-1, za to Nix o krok od remisu ft 2-3.bts i overy to było to...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +98
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Liczę na wyrównane pojedynki i gram dubel na rzuty rożne, niech się leją kornery 🔥

Newcastle Jets vs Western United: powyżej 10.5 rzutów rożnych @1.60 ⛔ jeden rogal :(
Wellington Phoenix vs Melbourne City: powyżej 10.5 rzutów rożnych @1.65✅
AKO @2.64 Superbet⛔


Ile można przegrywać? Na to pytanie odpowiedzi szukają Jets, którzy mieli dobrą okazję przełamać negatywną serię w starciu z Perth Glory. Tam przez spory czas grali z przewagą zawodnika, ale starczyło to tylko na bramkę kontaktową. Sportowa złość zapewne w ich szeregach się pojawi i liczę na ataki od pierwszych minut. Western United również wyczuwa swoje szanse na punkty, które zbliżą ich do strefy play-off i stawiam na ofensywne widowisko oby okraszone kornerami.

Coś tam się zacięło w maszynie City w ostatni czwartek i stworzyli sobie mnóstwo okazji, ale co z tego, jak tylko jeden gol padł po ich stronie. Ekipa z Melbourne wykonuje wiele rzutów rożnych i mam nadzieję, że dzisiaj ponownie tego doświadczymy. Nix może postawić trudne warunki, co jest tylko na plus dla typu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +215
majekx 730,7K

majekx

Znawca A-League
Składy na pierwsze, dzisiejsze spotkanie:


Post automatycznie złączony:

Ja celuje w gole z obu stron - ov2,5+bts - @1,75

Atak obu zespołów wygląda ok... Gorzej z obroną. Do tego WU gra fatalnie na wyjazdach. Ciężko jest wytypować zwycięzcę, ale bramki powinny być, bo obu zespołom powinno zależeć na wygranej.
Post automatycznie złączony:

Do tego ze względu na ilość rzutów rożnych, które zdobywa u siebie Jets - ov12,5 rzutów rożnych - @2,6
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +246
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Newcastle,
Co do składów odniosę się do gości. Kolejny mecz b. ważny zawodnik jakim jest Diamanti zaczyna na ławce i tego nie rozumiem. Ławę grzeje Kurto, to z kolei jest jasne, w koncu jest po 4 wstrząsie mózgu. Trenersko cenię wyżej Rudana, to nie 1 raz tak robi. Jak "makaroniarz" pojawi się na boisku i gra będzie na to wskazywać to dnb na WU rozważę. Teraz @ jest 2,05. Zobaczymy...
Edit
Ft 0-1 kierunek dnb WU na plus, ale co namarnowali okazji, VAR też nie pomógł aby podwyższyć wynik teamu Rudana.
 
Ostatnia edycja:
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
A ja poszukam dzisiaj remisu w drugim meczu (@4.20) za drobne. Opieram się głównie na tym, że MC jeszcze bez remisu w tym sezonie po 13 meczach i liczę, że dzisiaj w końcu ten remis przyjdzie, chociaż przyznam, że już w poprzednim meczu celowałem w remis. ❌

W pierwszym meczu - Jets - WU celowałbym w 1X albo też jakieś remisy, ale 1X oddsy nie powalają, więc sobie odpuszczam i może live coś pogram; :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +371
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
A ja poszukam dzisiaj remisu w drugim meczu (@4.20) za drobne. Opieram się głównie na tym, że MC jeszcze bez remisu w tym sezonie po 13 meczach i liczę, że dzisiaj w końcu ten remis przyjdzie, chociaż przyznam, że już w poprzednim meczu celowałem w remis.

W pierwszym meczu - Jets - WU celowałbym w 1X albo też jakieś remisy, ale 1X oddsy nie powalają, więc sobie odpuszczam i może live coś pogram; :)
No to @ poszly w górę, kiedy wczoraj pobieralem x w Wollongong, to @ złapałem 4,0. Moglem poczekać :) ale gram to za drobne (jak pisalem wyżej) i się nie napalam, bo City mocno wkurzone po ostatnim meczu gdzie pogubili punkty. GL!
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Trzeba przyznac za gospodarze lepiej wygladaja brakuje wykonczenia a szczegolnie pier... z lewej nogi z 16 metrow
 
Otrzymane punkty reputacji: +312
Do góry Bottom