>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

_____braveheart_____

B 0

braveheart

Użytkownik
Cześć
przez miesiąc będę podawać typy z wirtualnej kasy tj. 1000 zł. jeżeli po miesiącu uda mi się osiągnąć zysk wpłacę na konto jakiegoś internetowego bukmachera 1000 zł. i będę grał za prawdziwą kasę.
Kupon 1
09.10.2010
LKS Lodz-G.Polkowice typ 1 kurs 1.62 ✅ 1-0
Vallecano-Villarreal II typ 1 kurs 1,70 ✅ 3-0
stawka 30 zł. ew. wygrana 82,62 zł. ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Z doświadczenia Ci powiem, że gra wirtualnymi pieniędzmi a realnymi to całkowicie dwie różne gry...Sprawdzić się zawsze można, ale sam zobaczysz jak zaczniesz grać za realne, że jest inaczej.
 
B 0

braveheart

Użytkownik
Dawczan pewnie masz racje, ja nigdy jeszcze nie grałem za prawdziwą kase wiec nie wiem jak to jest, pozdrawiam
Kupon 3
10.10.2010

Xerez-Huesca typ 1 kurs 1,60 ⛔ 1-3
El Tanque-Rampla typ 1 kurs 1,60 ✅ 3-2
stawka 30 zł. ew. wygrana 76,80 zł. :;/:
 
B 0

braveheart

Użytkownik
Gram od 09.10.2010 r.

kuponów 5
wygranych 2 przegranych 3

typów 9
trafionych 5 nietrafionych 4

stan początkowy kasy 1000 zł.
stan obecny 1128,58 zł.

Kupon 6
11.10.2010

Buffalo-Chicago typ 1 kurs 2,41 ⛔ 3-4

stawka 60 zł. ew. wygrana 144,60 zł. :;/:
 
maloey 30

maloey

Użytkownik
Witam,
dziś jak widać mało patriotyczny typ. Polska, co prawda z USA nie wygrała kolejnego spotkania, ale pokazała się już z nieco lepszej strony niż we wcześniejszych meczach. Ostatni mecz Ekwador przegrał z Kolumbijczykami 1:0. Dziś Ekwador nie zagra w najsilniejszym zestawieniu. Liczę dziś na rewanż za przegrany mecz na MŚ. Dla mnie jak najbardziej prawdopodobne X2, przy kursie ok 1,50 - co warto zagrać. Powodzenia w realnym typowaniu, a nie tak tylko na sucho.
Niemcy po ładnym meczu z Turcją powinni sobie dać radę z reprezentacją Kazachstanu, ale kurs nie jest zachęcający, a o niespodziankę nie tak trudno.
Anglia zagra z ładnie reprezentującą się drużyną Czarnogóry, ale na własnym terenie nie powinni zgubić punktów.
Pozdrawiam,
 
Do góry Bottom