>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

9 luty 2011 [środa] - mecze towarzyskie

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Pierwszy oficjalny termin FIFA w roku 2011 to okazja do sprawdzenia formy zawodników poszczególnych reprezentacji. Tego dnia dojdzie do wielu jakże ciekawych konfrontacji. Na sam przód wysuwa się pojedynek na St.Dennis gdzie zmierzą się Francuzi z Brazylią. Wszyscy w związku z tym meczem wspominają starcie z 1998r kiedy to na tym samym stadionie doszło do finału MŚ. Wtedy górą byli Tricolores wygrywając 3:0. Emocji z pewnością i tym razem nie zabraknie.

Oczywiście inne starcia też elektryzują jak m.in pojedynek Niemców z Włochami czy starcie Argentyna - Brazylia. Tak więc dla każdego wybredngeo fana znajdzie się coś ciekawego. Trzeba tylko zarezerwowac czas by móc śledzic mecze w tv ????





Zapraszam do dyskusji i podawania typów z analizami na zbliżające się spotkania :wink:
 
M 0

mrocznytyper

Użytkownik
Francja - Brazylia 9 luty 2011r
Bramkarze: Julio Cesar (Inter Mediolan), Gomes (Tottenham), Neto (Fiorentina)

Obrońcy: Daniel Alves (Barcelona), Rafael (Manchester United), Marcelo (Real Madryt), Andre Santos (Fenerbahce), Breno (Bayern Monachium), David Luiz, Luisao (obaj Benfica Lizbona), Thiago Silva (AC Milan)

Pomocnicy: Lucas Leiva (Liverpool), Sandro (Tottenham), Ramires (Chelsea), Elias (Atletico Madryt), Hernanes (Lazio), Renato Augusto (Bayer Leverkusen), Jadson (Szachtar Donieck), Anderson (Manchester United)

Napastnicy: Robinho (AC Milan), Andre (Dynamo Kijów), Hulk (Porto), Pato (AC Milan)



źródło : goal.pl
autor : Sobmar
data publikacji: 26-01-2011


Kto według was wygra i jak stawiacie
proszę o wasze analizy i przemyślenia na ten temat
 
grokreutz 7

grokreutz

Użytkownik
Czemu tak dużo osób się nie wypowiada ?
Każdy myśli &#39;&#39; To ja poczekam do jutra wieczór aż się więcej osób wypowie , a w środę sobie puszczę kupon &#39;&#39; ===&gt; Też tak robiłem w wieku 14 lat ...
No to szkoda tracić nerwów i czasu . A więc co do środowych spotkań to jeszcze poszukam jutro do mojej tasiemki która będzie za 10 zł na Over 600 a Under 1050 zł
Spotkanie : San Marino vs Lichtenstein
Typ : 2/2
Kurs : ok 2.55
Buk : Tip&#39;Sport
Na początku zacznę od kursu . Na razie TipSport nie wystawił kursów na to zdarzenie gdyż to spotkanie zostało dodane najpóźniej ze wszystkich ale myślę że jutro już będzie . Na czystą 2 jest kurs 1.68 , taki sam kurs jest na Dortmund i na Dortmund 2/2 kurs jest 2.62 ... A wracając do meczu to wszyscy wiemy jak słabym zespołem jest San Marino . W ich szeregach grają amatorzy . No naprawdę nie wiem co napisać o tym spotkaniu . No każdy kibic interesujący się piłką wie co to jest San Marino ... Najsłabsza reprezentacja piłkarska świata ( nie licząc 3 czy 4 wysp ) Goście środowego spotkania są na 147 miejscu w rankingu - czyli jak na nich nie tak źle ???? Ale naprawdę jest wielka różnica po między tymi zespołami . 147 a 203 miejsce ... Spodziewał bym się tutaj wyniku w granicach 0-1 : 3-4 .
Kolejnym spotkaniem które na 90 % dam na swój kupon to mecz Andora - Mołdawia (-1) po 1.65 - tutaj również kurs dość dobry . Mołdawia prawdopodobnie zagra najmocniejszym składem czyli takim jak z Polską . Wydaje mi się że w meczu z Polską nie zasłużyli na porażkę no ale trudno ... Polska w rankingu jest na 71 miejscu ... a Andora na 202 tuż przed San Marino ????
 
K 23

kajzer

Użytkownik
HiszpaniaKolumbia

Typ:1
Kurs:1.25

I kolejny typ już trochę na uspokojenie nieco niższy ale za to pewny. Po długiej przerwie w końcu powoli zaczyna się sezon reprezentacyjny, oczywiście jak zawsze od meczy towarzyskich, które są ostatnimi okazjami do sprawdzenia przed meczami o punkty. Wybrałem mecz aktualnych mistrzów świata, którzy zagrają z przedstawicielem Afryki, którym będzie Kolumbia. Myślę, że nie jest to wymagający rywal dla Hiszpanów, którzy mają mnóstwo gwiazd w swoich szeregach i grają po prostu najlepszą piłkę na świecie. Kolumbia natomiast może jest jedną z najlepszych drużyn afrykańskich ale niestety ostatnie mistrzostwa świata pokazały, że Afryka zrobiła krok w tył i teraz jest dość słaba w piłce nożnej. Myślę, że to spotkanie ku uciesze kibiców gospodarzy zakończy się ich gładkim zwycięstwem.
 
R 0

romus

Użytkownik
Drogi kolego Kajzer, z przykrosćia stwierdzam, że twoja wiedza z dziedziny geografii jest na bardzo niskim poziomie ???? Kolumbia leży w Ameryce południowej, a nie jak piszesz w Afryce xD :grin: Rozumiem, że to przez tą późną porę, jesteś zmęczony i wogóle ???? Przynajmniej się pośmialiśmy :razz:
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Na początku zacznę od kursu . Na razie TipSport nie wystawił kursów na to zdarzenie gdyż to spotkanie zostało dodane najpóźniej ze wszystkich ale myślę że jutro już będzie . Na czystą 2 jest kurs 1.68 , taki sam kurs jest na Dortmund i na Dortmund 2/2 kurs jest 2.62 ... A wracając do meczu to wszyscy wiemy jak słabym zespołem jest San Marino . W ich szeregach grają amatorzy . No naprawdę nie wiem co napisać o tym spotkaniu . No każdy kibic interesujący się piłką wie co to jest San Marino ... Najsłabsza reprezentacja piłkarska świata ( nie licząc 3 czy 4 wysp ) Goście środowego spotkania są na 147 miejscu w rankingu - czyli jak na nich nie tak źle ???? Ale naprawdę jest wielka różnica po między tymi zespołami . 147 a 203 miejsce ... Spodziewał bym się tutaj wyniku w granicach 0-1 : 3-4 .
jaki znowu ranking? Przecież to jest idiotyczny twór zupełnie nie miarodajny. Samo przywoływanie go jako porównanie jest bardzo nie na miejscu

czy kadra San Marino to tylko amatorzy? Andy Selva ma strzelonych ponad 100 goli w Serie B i Serie C. Simoncini to obecnie bramkarz Ceseny z Serie A wcześniej grający w lidze San Marino a jeszcze wcześniej w Serie B. Nicola Albani niby kontraktu nie podpisał, ale był na testach w Palermo, Brescii i Cagliari. Nie zatrudniono go ze względu na wykrytą wadę serca czy coś takiego. Damiano Vanucci regularnie grywał w Como FC gdy ten zespół był przez pewien czas liderem Serie B kilka lat temu. Kilku innych zaliczyło testy w klubach z Serie B i C. Owszem nie powalają, ale jest tu kilka osób ponad poziomem amatorskim i z tego co się orientuję obecnie na testach w Genui przebywa Bonini. Ciekawe co z tego wyniknie.

Ostatnio San Marino lekko spuściło z tonu, ale ten zespół potrafi napsuć krwi. Pamiętamy mecz z Polską 10:0 dla nas, ale pamiętamy też poprzedni, w którym tylko przez nieudolność napastników Marins nieprzegrywaliśmy 0:2 po 10 minutach. Słowacy stracili z nimi bramkę i zaliczyli dwie poprzeczki na swojej bramce. Na mocne zespoły to za mało, na Liechtenstein może wystarczyć. Rywali też pasuje przedstawić, więc:

Peter Jehle - obecnie Vaduz, zaliczył nieco występów w Portugalii i Francji
Michael Stocklasa - tułaczka po niższych klasach rozgrywkowych w Szwajcarii
Mario Frick - zdecydowanie najbardziej znany z Liechtensteinu. grywał w Bazylei, St.Gallen, zaliczył kilka bramek dla Sieny w Serie A, obecnie chyba wrócił do St Gallen ale czy nie poszedł gdzieś niżej nie jestem pewny. Facet już blisko 40 będzie miał
Michele Polverino występuje w FC Aarau, wymienić jeszcze brata Michaela Stocklasy Martina, który zalicza ogony w SV Ried.
O kimś może nie powiedziałem, ale tak czy inaczej głównie to zapchajdziury w różnych klubikach

Ani jedni, ani drudzy nie powalają

Cd samego typu: jedyny zespół z jakim San Marino wygrało mecz, to Liechtenstein (2004 chyba). To jest dla nich jedna z nielicznych okazji na nieprzegranie, wg mnie będą się napinać na ten mecz
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Andora - Mołdawia ⛔
Typ: Mołdawia (Handicap 1:0); @1,67
Bwin

Reprezentacja Mołdawii grała w niedzielę z Polską i przegrała 0:1. Jest to powiedzmy słaby średniak europejskiej piłki. Najlepiej chyba spojrzeć się na wyniki z eliminacji do ME:
Mołdawia-Finlandia 2:0
Węgry-Mołdawia 2:1
Mołdawia-Holandia 0:1
San Marino-Mołdawia 0:2
Są to według mnie dosyć przyzwoite rezultaty. Jeśli chodzi o Andorę, to jest to, obok San Marino, największe dno europejskiej piłki. Wydaje mi się, że Mołdawianie powinni wygrać przynajmniej dwoma bramkami z takim słabiakami jak Andora.
 
grokreutz 7

grokreutz

Użytkownik
Fajnie że ktoś [ christopher48 ] zgadza się przynajmniej z moim jednym typem ????
Trzecie spotkanie które preferuje na środę to mecz :
Azerbejdżan - Węgry (-1) 2.65
Oczywiście dla można również spróbować znacznie mniej ryzykownego typu na czystą dwójkę po 1.60 . Mecz po między Azerbejdżanem a Węgrami odbędzie się o godzinie 18:00 . Wg. mnie kurs na gości za duży ale to tylko moja sugestia . Ostatnie mecze towarzyskie i o punkty przedstawiają się następująco - i to dzięki tej statystyce odważyłem się na tan mecz .
17.11.2010 Węgry - Litwa 2:0
12.10.2010 Finlandia - Węgry 1:2
08.10.2010 Węgry - San Marino 8:0
07.09.2010 Węgry - Mołdawia 2:1
17.11.2010 Czarnogóra - Azerbejdżan 2:0
12.10.2010 Azerbejdżan - Turcja 2:0
08.10.2011 Austria - Azerbejdżan 0:3
07.09.2010 Azerbejdżan - Niemcy 1:6
Tak więc widzimy jasno ... Węgry to lepszy zespół ... Nie będę podawał pozycji w rankinu dyż mogło by to wpłynąć oburzająco na [ Typer36 ] . Liczę na podtrzymanie serii zwycięstw gości .
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Ciekawostka jest taka, że dzisiejsze mecze towarzyskie można można oglądać na antenie Eurosportu. Może komus przyda się ta wiadomość..

Cypr - Sweden (początek meczu godzina 18:00) Eurosport 2

WKS - Mali
(początek meczu godzina 19:00) Eurosport
Irlandia - Walia (początek meczu godzina 20:45) Eurosport
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Dziękówa za informacje.Mi się przyda bo postawiłem mocno na Irlandię która moim zdaniem wygra z Walią która zagra bez swojego najlepszego piłkarza Bale jak również nie zagra Edwards
Prawdopodobny skład Irlandii :
Shay Given (Manchester City); John O&#39;Shea (Manchester United), Sean St. Ledger (Preston NE), Richard Dunne (Aston Villa), Ciaran Clark (Aston Villa); Seamus Coleman (Everton), Glenn Whelan (Stoke City), Darron Gibson (Manchester United), Damien Duff (Fulham); Jonathan Walters (Stoke City), Kevin Doyle (Wolves).
Skład Walii :
1. Wayne Hennessey (Wolves); 2. Neal Eardley (Blackpool), 3. Sam Ricketts (Bolton Wanderers), 4. Danny Collins (Stoke City), 5. James Collins (Aston Villa), 6. Andrew Crofts (Norwich City), 7. David Vaughan (Blackpool), 8. Andy King (Leicester City), 9. Simon Church (Reading), 10. Robert Earnshaw (Nottingham Forest), 11. Hal Robson-Kanu (Reading).
Dodam że jest to mecz turnieju Carling Nations Cup 2011 w którym udział biorą reprezentacje Irlandii Szkocji Irlandii Północnej i Walii.Każdy gra z każdym a wszystkie mecze są rozgrywane na nowoczesnym stadionie w Dublinie(Irlandia).
Także mocniejszy skład własne trybuny i pewnie główny cel jakim jest zwycięstwo w tym turnieju stawia Irlandczyków w dzisiejszym meczu w roli faworyta.Ja stawiam 1.Polecam
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Oczywiście inne starcia też elektryzują jak m.in pojedynek Niemców z Włochami czy starcie Argentyna - Brazylia. Tak więc dla każdego wybredngeo fana znajdzie się coś ciekawego. Trzeba tylko zarezerwowac czas by móc śledzic mecze w tv
Argentyna - Portugalia ;)

Pierwszy oficjalny termin i kilka ciekawych spotkań nie zabraknie. Tak jak pisał Robson. Ja jednak do meczów towarzyskich zbytnio nie mam przekonania. Nie lubię ich totalnie grać. Po to są mecze towarzyskie aby móc coś sprawdzić nowego, ustawienia itp. Wiem , że to jest stara reguła ale jakże często znajduje potwierdzenie ;)

Robson // faktycznie, no, ale wiadomo, że to Brazylijczycy Europy ;)
Pzdr
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
IRLANDIA vs WALIA
VS

Już dzisiaj o godzinie 19:45 miejscowego czasu w Dublinie odbędzie się pierwszy mecz turnieju Carling Nations Cup 2011.Impreza ta została zaproponowana przez Lawrie Sancheza w 2006 roku.Wszystkie mecze odbędą się na mogacym pomieścić ponad 51000 widzów &quot;Aviva Stadium&quot; w Dublinie.W turnieju spotkają się ekipa gospodarzy czyli Irlandia ponadto zagrają Walia Irlandia Północna i Szkocja.
W imprezie obowiązuje system każdy z każdym.Dwa pierwsze mecze zostaną rozegrane dzisiaj i jutro ,reszta w maju.
Drużyna Irlandii jest według mnie najpoważniejszym kandydatem do wygrania tego turnieju z racji tego iż maja chyba najsilniejszy zespół kadrowo i dla tego że wszystkie mecze rozegrają przed własna publicznością.
W dzisiejszym meczu gospodarze zmierzą się z drużyną Walii która zagra bez swojej największej gwiazdy mianowicie Garetha Balego.Ponadto nie zagra ważne ogniwo jakim jest David Edwards.Trener Gary Speed nie będzie mógł skorzystać również z innych graczy.W drużynie Irlandii bez większych strat kadrowych.Skład jaki udało mi się znaleźć na ten mecz wygląda całkiem przyzwoicie a mianowicie :Shay Given (Manchester City); John O&#39;Shea (Manchester United), Sean St. Ledger (Preston NE), Richard Dunne (Aston Villa), Ciaran Clark (Aston Villa); Seamus Coleman (Everton), Glenn Whelan (Stoke City), Darron Gibson (Manchester United), Damien Duff (Fulham); Jonathan Walters (Stoke City), Kevin Doyle (Wolves).
Walijczycy w ostatnich 5 meczach wygrali zaledwie raz 5-1 z drużyną Luksemburga co nie jest powodem do wielkiej dumy gdyż z tą drużyną wygrywa każdy i raczej mało kto traci bramki a Walijczycy stracili.
Podsumowując zatem krótko na otwarcie turnieju gospodarze powinni uporać się ze słaba reprezentacją Walii.

Prawdopodobne składy :
IRLANDIA : Shay Given (Manchester City); John O&#39;Shea (Manchester United), Sean St. Ledger (Preston NE), Richard Dunne (Aston Villa), Ciaran Clark (Aston Villa); Seamus Coleman (Everton), Glenn Whelan (Stoke City), Darron Gibson (Manchester United), Damien Duff (Fulham); Jonathan Walters (Stoke City), Kevin Doyle (Wolves).
WALIA : Wayne Hennessey (Wolves); Neal Eardley (Blackpool), Sam Ricketts (Bolton Wanderers), Danny Collins (Stoke City), James Collins (Aston Villa), Andrew Crofts (Norwich City), David Vaughan (Blackpool), Andy King (Leicester City), Simon Church (Reading), Robert Earnshaw (Nottingham Forest), Hal Robson-Kanu (Reading).


Aviva Stadium
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mozi 552

mozi

Użytkownik
Mnie najbardziej ciekawi spotkanie Niemców z Włochami. Jeszcze ciekawiej, że mecz odbędzie się w Dortmundzie, tam gdzie w 2006 roku Włosi wygrali z Niemcami w półfinale mistrzostw świata. W kadrze naszych zachodnich sąsiadów mamy aż 4 przedstawicieli Borussi, choć Low zapowiadał, że od pierwszych minut ma wybiec podstawowa 11, zbudowana z doświadczonych zawodników. Włosi ostatnio nie imponowali, też jest kilka młodych twarzy w ich kadrze (choćby Giovanico, czy Motta), ale nie przekonują mnie tak jak Niemcy, którzy u siebie będą chcieli za wszelką cenę wygrać, a wszyscy wiemy jak ważnym przywilejem jest rozgrywanie meczu (nawet towarzyskiego) przed własną publicznością. W dodatku w moim przekonaniu mają mocniejszą i lepszą na praktycznie każdej pozycji drużynę ;)
Niemcy - Włochy 1 @ 1.80 Zastanawiam się jeszcze poza tym nad Grecją i Rosją, ale nie znam na razie kadr tych zespołów na te mecze.
 
oczek92 3

oczek92

Użytkownik
Ja sobie typowanie odpuszczam ale glos zabrac chyba moge. ????
Trzecie spotkanie które preferuje na środę to mecz :
Azerbejdżan - Węgry (-1) 2.65
Na pierwszy rzut oka ten typ wydaje sie pewny ale... Azerbejdzan to nie jest tak slaba druzyna jak moze sie wiekszosci wydawac.U siebie jest to bardzo solidna ekipa ktora traci malo bramek,nawet z tymi lepszymi sredniakami europejskimi, a mecz z Turcja pokazuje ze i strzelac potrafia. Kurs 1.60 na Wegrow jest nawet warty grania, jednak, nie nalezy zapominac ze to spotkanie towarzyskie inie wiadomo jak bardzo beda zdeterminowani oraz czy nie beda eksperymentowac ze skladem. Według mnie najlepszym typem na ten mecz jest Under 2.5 o kursie 1,7
 
grokreutz 7

grokreutz

Użytkownik
Wiesz co , ja na dzisiejsze spotkania robię taśmę związaną z kursem minimum 113.64 tak aby tyle stów ewentualnie wyciągnąć ile zainwestować złotówek ... Czyli prawdopodobnie zagram za 7 zł to tak aby 700 zł było ???? Wiesz dla mnie 7 zł tak bardzo dużo nie jest , a zwłaszcza że teraz gram sobie kupony ( max 1 na tydzień i max 10 zł ) w Tipsporcie dla zabawy i małych emocji tak że można zaryzykować ... Zwłaszcza że ten typ nie jest tak bardzo nie możliwy ???? .
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Troszkę bardziej zainteresowałem się spotkaniami które wcześniej obserwowałem i wybrałem konkretny typ:
Grecja - Kanada 1 @ 1.45
Kurs nawet ciekawy biorąc pod uwagę to, że Grecy to bardzo solidna europejska drużyna, a Kanada to zwykły przeciętniak, z którym nawet nasze orły w dużo słabszej formie niż aktualnie sobie poradziły (bez urazy). Dla Greków to ostatni mecz przed meczami eliminacyjnymi do Euro i powinni potraktować to spotkanie poważnie. Dla Kanadyjczyków wielkim wydarzeniem jest już sam fakt odwiedzenia Grecji. Mecz odbędzie się w Larissie, wiemy dobrze jakich kibiców mają Grecy i jak dużym atutem jest dla nich gra przed własnymi trybunami. Trener Greków powołał na ten mecz swoich podstawowych (czyt. najlepszych) piłkarzy. Niestety z kadry wypadł już Avraam Papadopoulos, natomiast na drobne urazy narzekają: Kostas Katsouranis, Georgios Samaras i Grigoris Makos. Mimo to siła ich reprezentacji jest niepodważalna wystarczy spojrzeć na przypuszczalną jedenastkę jaka wybiegnie na to spotkanie:
Kostas Chalkias – Vasilis Torosidis, Sokratis Papastathopoulos, Vangelis Moras, Loukas Vyntra – Giorgos Karagounis, Pantelis Kafes, Sotiris Ninis – Ioannis Fetfatzidis, Dimitris Salpingidis, Kostas Mitroglou Myślę, że Grecy u siebie nie będą grali asekuracyjnie, tylko od początku zaczną atakować Kanadyjczyków i na minimalnym zwycięstwie się nie skończy. Żeby nie ryzykować handicapu, proponuję typ na zwycięstwo gospodarzy.
Mimo wszystko zastanawiam się jeszcze nad zagraniem na Rosję i Kamerun. Obie drużyny mają teoretycznie łatwiejszych przeciwników, ale nie grają u siebie, tak więc typy jeszcze do przemyślenia. Wracając do Niemców i Włochów to stawka na to spotkanie nie może powalać, w końcu to duży szlagier w meczu towarzyskim i sporo może się tam wydarzyć. Tak więc najlepszym typem na jutro wydaje mi się być Grecja ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wiecie gdzie można poszukać kadry powołane na mecze Holandia-Austria i Hiszpania-Kolumbia? W szczególności chodzi mi o powołanych w drużynach Holandii i Hiszpanii.

Z góry dzięki.
SKoro zapytał ktoś to podam powołania tych najlepszych reprezentacji, może komuś pomoże.

Hiszpania :

Bramkarze: Iker Casillas (Real Madryt), Victor Valdes (FC Barcelona), Jose Manuel Reina (Liverpool FC)
Obrońcy: Alvaro Arbeloa, Sergio Ramos (Real), Gerard Pique (Barcelona), Carlos Marchena, Joan Capdevila (Villarreal CF)
Pomocnicy: Xavi, Andres Iniesta, Sergio Busquets (Barcelona), Xabi Alonso (Real), Cesc Fabregas (Arsenal Londyn), Santi Cazorla (Villarreal), David Silva (Manchester City), Jesus Navas (Sevilla FC)
Napastnicy: David Villa, Pedro (Barcelona), Fernando Torres (Chelsea Londyn), Fernando Llorente (Athletic Bilbao)
----------------

Kadra Anglii na mecz z Danią:

Bramkarze: Ben Foster, Joe Hart, David Stockdale
Obrońcy: Leighton Baines, Gary Cahill, Ashley Cole, Michael Dawson, Glen Johnson, Joleon Lescott, John Terry, Kyle Walker
Pomocnicy: Gareth Barry, Stewart Downing, Steven Gerrard, Frank Lampard, James Milner, Scott Parker, Theo Walcott, Jack Wilshere, Ashley Young
Napastnicy: Gabriel Agbonlahor, Darren Bent, Peter Crouch, Jermain Defoe, Wayne Rooney

----------------
Lista włoskich graczy powołanych na mecz z Niemcami:
Bramkarze: Buffon (Juventus Turyn), Sirigu (Palermo), Viviano (Bolonia);
Obrońcy: Astori (Cagliari), Bonucci (Juventus Turyn), Cassani (Palermo), Criscito (Genoa), Chiellini (Juventus Turyn), Maggio (Napoli), Ranocchia (Inter);
Pomocnicy: Aquilani (Juventus), De Rossi (Roma), Giovinco (Parma), Mauri (Lazio), Montolivo (Fiorentina), Motta (Inter), Nocerino (Palermo), Palombo (Sampdoria);
Napastnicy: Borriello (Roma), Cassano (Mediolan), Matri (Juventus Turyn), Pazzini (Inter), Rossi (Villarreal).

------------------

Skład Francji na mecz z Brazylią:
Bramkarze: Hugo Lloris (Lyon), Steve Mandanda (Marseille), Cedric Carrasso (Bordeaux)
Obrońcy: Anthony Reveillere (Lyon), Gael Clichy (Arsenal), Philippe Mexes (Roma), Adil Rami (Lille), Mamadou Sakho (Paris St-Germain), Bacary Sagna (Arsenal), Eric Abidal (Barcelona), Laurent Koscielny (Arsenal)
Pomocnicy: Alou Diarra (Bordeaux), Abou Diaby (Arsenal), Yohan Cabaye (Lille), Yoann Gourcuff (Lyon), Yann M&#39;Vila (Rennes), Blaise Matuidi (St Etienne)
Napastnicy: Karim Benzema (Real Madryt), Kevin Gameiro (Lorient), Guillaume Hoarau (Paris St-Germain), Florent Malouda (Chelsea), Loic Remy (Marseille), Jeremy Menez (Roma)
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Wynik: 1:0

Typ: under 2,5 gola
Kurs: 1.72

Szereg meczy towarzyskich rozgrywanych w środę. Ja na dzisiaj wybrałem dwa mecze i krótko je opiszę. Wydaje mi się, że na AEL FC Arena w miejscowości Larisa nie padnie dużo bramek. Defensywnie grająca Kanada przeciwko defensywnie grającej Grecji. Mimo 10 miejsca w rankingu fifa, gospodarze nie są zdecydowanym faworytem. W dodatku ze składu wypadli:
Niestety z kadry wypadł już Avraam Papadopoulos, natomiast na drobne urazy narzekają: Kostas Katsouranis, Georgios Samaras i Grigoris Makos.
Nie ma co ukrywać, że są to najlepsi piłkarze reprezentacji Grecji. Skoro nie zagrają, to siła ofensywna gospodarzy będzie bardzo osłabiona. Ja bym nie ryzykował zwycięstwa Grecji dzisiaj. Kanada jest to z pewnością bardzo egzotyczny przeciwnik dla Grecji i nie wiem czemu trener gospodarzy decydował się na mecz z nimi, skoro w pierwszym meczu eliminacyjnym zagrają z Maltą. Drużyną która wbrew pozorom gra typowo europejski football. Kanadyjczycy to zupełnie inna bajka. Futbol na kontynencie amerykańskim wygląda nieco inaczej. 80 miejsce w rankingu Fifa Kanady to bardzo dobry wynik. Ostatnio zanotowali w nim awans o 4 pozycje. Kto by pomyślał że w meczu towarzyskim toczonym 08/10/2010 Kanada zremisuje z Ukrainą 2:2 na wyjeździe. Jeżeli chodzi o reprezentację Grecji to ostatnio wygrali mecz towarzyski w męczarniach z Austrią 2:1. Gola dla Grecji zdobywali wtedy Samaras (nieobecny) oraz Fotakis (niepowołany). Ja dlatego nie jestem pełen optymizmu przed tym spotkaniem i spodziewam się nudnego widowiska z małą ilością bramek. Na mistrzostwach świata w RPA, Grecja spisała się poniżej oczekiwań. Grając w najsilniejszym składzie strzeliła w 3 meczach 2 bramki. To najgorszy wynik w grupie B. Oni zawsze grali, grają i będą grać defensywnie. Kurs na under 2,5 gola wynosi 1.70 i biorę go bez zastanowienia. Jeżeli Grecy wygrają to minimalnie 1:0 lub 2:0.

Holandia - Austria 3:1

Typ: 1
Kurs: 1.35
W środę Holandia będzie gościć Austrię w meczu towarzyskim na Philips Stadium w Eindhoven. Zacznę od podania składów na to spotkanie towarzyskie.
Holandia: Bramkarz: Stekelenburg
Obrońcy: van der Wiel, Mathijsen, Heitinga, Pieters
Pomocnicy: van Bommel, Afellay, Sneijder, Elia
Napastnik: Huntelaar, Kuyt
Trener: Bert van Marwijk
Kontuzjowani: Robben, Van der Vaart, Van Persie, de Jong
Austria: Bramkarz: Macho
Obrońcy: Klein, Prödl, Pogatetz, Fuchs
Pomocnicy: Arnautovic, Alaba, Junuzovic, Scharner, Kavlak
Napastnik: Maierhofer
Jak widać gospodarze w niemal najsilniejszym zestawieniu. Skłania to do postawienia na nich. Holendrzy ostatnio mieli ciężkiego przeciwnika. Pokonali w meczu towarzyskim Turcję 1:0, po ciekawym i zaciętym meczu. Austria dopiero 45 w rankingu fifa. Widać że powoli wychodzą z kryzysu jaki ich dopadł przez ostatnie dwa lata. Niedawno w sparingu byli blisko zrobienia niespodzianki i zremisowania z Grecją. Nie udało się jednak. Ciężko grać ofensywną piłkę i wymianę ciosów z gospodarzami. Kończy się to zazwyczaj porażkami drużyn, które próbują grać w otwarte karty z Holendrami. Gospodarze przyzwyczaili nas do tego, że zdobywaja dużo bramek i walczą do końca o jak najwyższy wynik. Holendrzy z racji że grają u siebie, mają ogromny potencjał, wszyscy piłkarze są w środku ligowego sezonu, a więc na gazie powinni bez problemu pokonać Austrię. Po kontuzji powrócił Sneijder. Coraz lepiej poczyna sobie w Interze. Jest to jeden z największych atutów pomarańczowych. Zagra także Huntelaar oraz Kuyt. Nie ma co się rozpisywać o tych zawodnikach, bo każdy pamięta jak wspaniale reprezentacja Holandii zagrała w RPA. Ciekawym rozwiązaniem jest także zdarzenie, że Austria nie strzeli gola. Kurs na to wynosi 1.85. Dla bardziej ryzykownych graczy jest to ciekawa propozycja. Ja jednak nie kombinuję i pobieram zwycięstwo wicemistrzów świata po dość dobrym kursie 1.35.

Kibice Holandii są jednymi z najbardziej fanatycznych na świecie

 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 27,2K

madangelo

Forum VIP

Niemcy - Włochy 1 @1,80 ⛔
Najciekawsze z dzisiejszych spotkań, mimo że tylko towarzysko to zawsze pojedynki Włochów z Niemcami budziły ogromne zainteresowanie. Dzisiejsi gospodarze mają zdecydowanie coś do udowodnienia, w Dortmundzie każdy pamięta wielki mecz z przed 4 lat na MS kiedy to po dogrywce ekipa Lippiego pozbawiła piłkarzy Klinsmana finału. Od tamtego czasu zmieniło sie sporo, Niemcy grali w finale euro08 oraz zajeli 3 miejsce w RPA, Włosi bez sukcesów. Piłkarze jacy znaleźli powołania na ten mecz:
Kadra Włochów:
Bramkarze: Buffon (Juventus Turyn), Sirigu (Palermo), Viviano (Bolonia);
Obrońcy: Astori (Cagliari), Bonucci (Juventus Turyn), Cassani (Palermo), Criscito (Genoa), Chiellini (Juventus Turyn), Maggio (Napoli), Ranocchia (Inter);
Pomocnicy: Aquilani (Juventus), De Rossi (Roma), Giovinco (Parma), Mauri (Lazio), Montolivo (Fiorentina), Motta (Inter), Nocerino (Palermo), Palombo (Sampdoria);
Napastnicy: Borriello (Roma), Cassano (Mediolan), Matri (Juventus Turyn), Pazzini (Inter), Rossi (Villarreal).
Kadra Niemców:
Bramkarze: Manuel Neuer (Schalke), René Adler (Bayer Leverkusen)
Obrońcy: Marcel Schmelzer (Borussia Dortmund), Arne Friedrich (Wolfsburg), Dennis Aogo (Hamburger), Heiko Westermann (Hamburger), Holger Badstuber (Bayern Monachium), Philipp Lahm (Bayern Monachium), Per Mertesacker (Werder), Mats Hummels (Borussia Dortmund), Jérôme Boateng (Manchester City)
Pomocnicy: Sami Khedira (Real Madryt), Bastian Schweinsteiger (Bayern Monachium), Mesut Özil (Real Madryt), Kevin Großkreutz (Borussia Dortmund), Christian Träsch (Stuttgart), Mario Götze (Borussia Dortmund), Sven Bender (Borussia Dortmund)
Napastnicy: Lukas Podolski (Koln), Miroslav Klose (Bayern Monachium), Thomas Müller (Bayern Monachium)
Wśród Włochów rzuca sie w oczy tylko jeden piłkarz z obecnego lidera serie A Milanu a mianowicie Cassano który zresztą niedawno dołączył do drużyny. Kadra jest budowana praktycznie od nowa, coraz mniej w niej mistrzów z mundialu w Niemczech. Wśród powołanych znaleźli sie debiutanci jak Sebastian Giovinco, Alessandro Matri i Thiago Motta, który otrzymał zgodę od FIFA na występy we włoskich barwach. Nocerino zagrał jeden mecz w kadrze 4 lata temu więc i jego można również tak liczyć. Obserwując jednak rozgrywki nie są to piłkarze w jakoś wybitnej formie. Giovonco gra przeciętne w przeciętnej Parmie, Aquilani czy szczególnie De Rossi w słabszej dyspozycji, nie wspominając już o Montolivo który razem z Violą cieniuje strasznie. W obronie podobnie Chiellini czy Bonucci ostatnio w słabszej dyspozycji, ofensywnie grający Criscito czy Maggio to nie są zawodnicy wielkiego pokroju. Jeżeli chodzi o kadrę Niemiec to nie zagra skuteczny w tym sezonie Gomez, w kadrze pojawiło sie za to kiku piłkarzy BVB aktualnego lidera bundesligi. Loew zapowiedział jednak że zagra doświadczony składem, ewentualnie potem da szanse zmiennikom.
W aktualnych eliminacjach do euro 2012 Niemcy spisują sie bardzo dobrze, na 4 mecze wygrali wszystkie, strzelając przy tym 13 bramek a tracąc tylko 1. Włosi również nie mogą narzekać, po 4 meczach mają 10 ptk jednak tutaj należy wziąć poprawkę że dostali walkowera z Serbią oraz grali ze Słabiutkimi Wyspami Owczymi. W meczu z Estonią długo przegrywali 1-0 by wymęczyć 1-2. W międzyczasie Włosi w towarzyskim spotkaniu ulegli WKS 0-1. Nie ma wątpliwości że Prandelli cały czas szuka optymalnego ustawienia a kadra jest w przebudowie, Niemcy natomiast bazują na doświadczeniu z ostatnich lat plus nowi pojawiający sie zawodnicy. Niemcy jako rywal co prawda Włochom zawsze leżeli ale dzisiaj zdecydowanie większe szanse daje gospodarzom.
/gol w końcówce po paru zmianach, jednak nie jest tak źle z Włoską piłka ;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom