>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

9 kolejka Primera Division 19.10 - 21.10.2013

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Espanyol 3 ostatnie mecze zagrał słabe. Wynik i gra zdecydowanie odbiegały od tego co było na początku. Teraz była jednak przerwa reprezentacyjna, która pozwoliła z pewnością meksykańskiemu trenerowi trochę ustabilizować zespół. Mobilizacji na tak dobry zespół jakim jest Atletico z pewnością nie zabraknie.
Spodziewam się dwóch rzeczy jeśli chodzi o Los Colchoneros. Ustawienie z pewnością bardziej defensywne jak to przeważnie bywa na wyjazdach. Gra bardziej pod wynik, a nie pod efektowność. Espanyol będzie miał więcej razy piłkę co pozwoli nawet na mozolne budowanie akcji. Co pokazał m.in. mecz z Valencią, drużyna z El Prat fantastycznie potrafi wykorzystywać stałe fragmenty. Mnie nawet nie zdziwi tu jakaś utrata punktów przez Atletico, ale zdecyduję się na trafienie obu drużyn. Druga sprawa to ewentualna rotacja u gości. We wtorek grają w LM. Co prawda ze słabą, austriacką drużyną, ale to jednak kolejny wyjazd.
Atletico potrafi zagrać przez większość spotkania na swoim dobrym poziomie, ale zbyt często oddają inicjatywę. Celta zaliczyła zryw w końcówce i zdołała strzelić gola, a do wyrównania droga daleka również nie była. Z Osasuną ten mecz też inaczej miał wyglądać. Trzeba jednak pamiętać, że oba mecze rozgrywane były na Calderon więc na obiekcie praktycznie nieosiągalnym. Espanyol u siebie pogra co potrafi.
Materace zagrają bez Mirandy w obronie.
Espanyol - Atletico
Obie drużyny strzelą 1,95 Williamhill ⛔ 1:0
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Z koma wiec sry za bledy. Kursy z totka
* Valencia Sociedad
* Złudne te kursy. Valencia lepsze wyniki aniżeli postawa w ostatnich meczach. Z Sevilla pewnie i bezsprzecznie wygrali. Z Granadą *dość wyrównany mecz, a zwycięska bramka padła dopiero w doliczonym czasie gry. Z Rayo to rywale przeważali , mimo iż Valencia grała u siebie, ostatecznie mimo niewielu sytuacji zdołali wcisnąć jednego gola. Z Bilbao byli słabszą stroną i gdyby nie karny z pierwszej połowy to mam wątpliwości czy zdołali by coś strzelić przeciwko Athletic. *Sociedad zawodzi w ofensywie co nie znaczy, że nie potrafią być aktywni i groźni. Valencia aż tak groźna nie jest, żeby w nich inwestować po takim kursie. Sociedad kadrowo nie wygląda źle i nie ma aż takiej dyspropocji jak sugerują to kursy. *Pamiętamy jak do niedawna fatalnie spisywała się obrona Nietoperzy, więc

Obie drużyny strzelą 1,65
✅
Sociedad remis zwrot 3,00 ✅lub x2 1,95 ✅
* Betis Elche *

Kolejny złudny kurs. Przy tym co ostatnio gra Betis to byłbym ostrożny. Są bardzo nieobliczalni. Z Getafe dali się wypunktować i przegrali 1-3. Z Villareal zasłużona wygrana, Żółta Łódź podwodna nie potrafiła realnie zagrozić stwarzając nieliczne sytuacji z reguły chybiąc. Z Bilbao też nie byli najpewniejsi w defensywie. Skończyło się 1-2, ale mogło 1-3 gdyby Athletic jeszcze wykorzystało karnego. Z Granadą dominowali, ale byli bardzo nieskuteczni i 0-0. Dwukortnie, zarówno Villareal jak i Granada nie podnieśli wysoko poprzeczki będąc mało aktywnymi w ofensywie i dając się zepchnąć. *Z Celtą Betis już nie miał tyle szczęście, bo ta mimo iż przyczajona *była znacznie aktywniejsza i *zdołała radę wykorzystać swoje sytuacje i wygrali 2-1. *Elche w ostatnim czasie poczyna sobie całkiem nieźle. Wygrali dwa ostatnie mecze z Espanoylem i Celtą będąc lepszą stroną, z Realem *byli blisko zremisowani, ale sędzia ich oszukał. Betis nie do końca ustabilizowany, więc po takim kursie nie ruszam. U siebie powinni być znacznie bardziej aktywni niż na wyjazdach, więc liczę, że wykorzystają atut własnego boiska i strzelą. Elche ostatnio w lepsze dyspozycji, obrona Betisu super pewna nie jest, więc też liczę na zdobycz bramkową z ich strony. *
Obie drużyny strzelą 1,80 ✅
* Elche remis zwrot 3,00 ✅ lub 1,96 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Na sobotę jak na razie kroi się chyba tylko jeden zakład. Jeśli coś bym jeszcze wymyślił, to na pewno w dziale dopiszę, a na razie zostawiam Was z tym:
Valencia-Real Sociedad
Na dobrą sprawę, to powinien być hit tej kolejki, a obie drużyny grają w taki sposób, że C+ postanowił, żeby sobie nawet dupy tym meczem nie zawracać i szczerze powiedziawszy, po tym co obie ekipy prezentuję, to mnie to nie dziwi. Problem w tym, że futbol jest niesprawiedliwy jak wiemy(pozdrawiamy Hoffenheim:razz ???? i w związku z tym Valencia ma 13pkt i jest w czołówce tabeli. 4 mecze wygrane więc nie ma powodów do narzekania teoretycznie. Ale wszystkie mecze, w których punktowali, to był obraz nędzy i rozpaczy. Słaba gra ale rywale grali jeszcze słabiej albo robili wszystko, by to właśnie Nietoperze inkasowali punkty... Dla mnie, to jakaś kompletna paranoja ale to samo tyczy się Realu Madryt czy Levante, więc tutaj sami nie są. Real Sociedad już tyle szczęścia nie miał i okupuje 15. lokatę z dorobkiem 7 &quot;oczek&quot;. Wygrali na inaugurację z Getafe i basta. Od tamtej pory 7 meczów bez wygranej, a dodajmy do tego jeszcze dwa mecze grupowe w LM, to nie wygląda to zbyt ciekawie. Z resztą liczba strzelonych goli, to potwierdza dobitnie, bo 6 &quot;sztuk&quot; strzelić w 8 spotkaniach, to ledwie 0,75 gola na mecz... Jedynym pocieszeniem jest tutaj obrona, bo stracili ledwie 9 bramek. I tutaj bym szukał właśnie szansy dla Basków w tym spotkaniu. Moim zdaniem potrzeba ustawić zespół dość defensywnie i nastawić się na kontry. Dlaczego? Otóż Valencia gra cienko, a punktuje głównie na błędach rywali. Jeśli udałoby się zmusić gospodarzy do długiej gry atakiem pozycyjnym, to wtedy można by poszukać swoich szans w kontrach. Są szybcy Vela czy Griezmann więc to chyba najlepszy pomysł. Do tego w obronie liczę wreszcie na najmocniejszy kwartet czyli Carlos Martinez, Inigo, Mikel i De la Bella. Przed nimi rzecz jasna Markel Bergara i zastanawiam się kogo by tutaj dać mu do pomocy. Najodpowiedniejszym zawodnikiem wydaję się być David Zurutuza, który dobrze radzi sobie z piłką ale jest niesamowitym walczakiem. W tym wypadku żałuje, że brakuje Gorki Elustondo, bo naprawdę taki zawodnik by się przydał.
Co do Valencii, to tutaj dalej w bramce zagra Guaita, gdyż Diego Alves dalej się kuruje. Dla mojego zakładu, to dobrze, bo jednak Brazylijczyk to półka wyżej od Guaity, aczkolwiek szkoda mi jego zdrowia, gdyż jest to jeden z moich ulubionych golkiperów. Do składu wraca Joao Pereira ale jak wyczytałem, to nie pewny jest występ Ricardo Costy, co mogłoby być sporym kłopotem dla Djukicia. W takim wypadku parę stoperów tworzyliby pewnie Mathieu i Ruiz ale mimo wszystko Portugalczyk, to jeden z niewielu zawodników, do którego nie można mieć pretensji za początek sezonu. Dalej to pewniakami jest kwartet Jonas, Pabon, Banega i Postiga - przynajmniej tak mi się wydaje. Coś mi się widzi, że dokoptować tam należy Daniego Parejo i Javi Fuego, który by odpowiadał stricte za zadania defensywne.
Myślę, że mniej więcej rozrysowałem to, po swojemu i liczę, że się nie przejadę na tym. Obie ekipy grają cienką piłkę ale to Valencia punktuje o wiele lepiej. Mimo wszystko dużej różnicy w grze obu ekip nie widzę i dlatego też, ta dysproporcja kursów jest tutaj dziwna. Dlatego też trzeba skorzystać i pograć w stronę Txurri-Urdin. Dla zainteresowanych wrzucam poniżej jeszcze kadry meczowe obu ekip:
Valencia: Guaita, Jaume; Joao Pereira, Ricardo Costa, Víctor Ruiz, Mathieu, Guardado; Javi Fuego, Éver, Oriol, Parejo, Feghouli, Canales, Fede, Bernat; Pabón, Jonas, Postiga, Alcácer
Real Sociedad: Bravo, Zubikarai; Carlos Martínez, Ansotegi, Mikel, Iñigo, José Ángel, De la Bella; Pardo, Markel, Ros, Xabi Prieto, Zurutuza; Seferovic, Agirretxe, Vela, Chory Castro, Griezmann
Real Sociedad lub X @ 2,02 Betsson✅1:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
staleczka-1947 20

staleczka-1947

Użytkownik
Tak patrzę na ostatni mecz Realu Sociedad, to fakt mieli przygniatającą przewagę, ale statystycznie. Ich obrona pozwoliła na(może trochę pechowo) 3 groźne sytuacje wypracowane przez Rayo . Najpierw po zamieszaniu w polu karnym po rożnym była poprzeczka, potem po dośrodkowaniu i strzale z głowy był słupek, a ostatnia sytuacja, to sprokurowany karny przez golkipera, zamieniony na bramkę.
Tamtejsi goście mieli jedną setę, a reszta to strzały na błąd bramkarza, jednak ten spisał się bdb. Chociaż trzeba przyznać, że w paru sytuacjach mogli się ataujący lepiej zachować i dograć piłkę do kolegi.
Valencia natomiast jak piszecie, jedzie na farcie, ale jest dużo skuteczniejsza i ma w swoich szeregach pewniejszego snajpera Jonasa, który w większości akcji sam je przeprowadzał i kończył.
Dla mnie NO bet, ale oczywiście mogę się mylić.
Pozdro
E: No i się pomyliłem. Przepraszam tych, co zniechęciłem do tego typu
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Typowanie meczu w Walencji odpuszczam.
Real dość długo powinien męczyć dziś bułę atakiem pozycyjnym. Malaga dobrze się broni to raz, a dwa, potrafią grać z kontry. Schuster fajnie to wszystko połączył i momentami mam wrażenie, że ta ekipa ma więcej charakteru niż ta, która biła się z Borussią o Ligę Mistrzów.
Do składu wraca Weligton, ale wątpię by wystąpił od początku lub w ogóle wszedł na boisko. Do tej pory obrona dobrze współpracowała więc można powiedzieć, że zaszła tu naturalna rywalizacja. Ktoś wypadł ze składu z powodu kontuzji, to lepiej grający zawodnik zajął jego miejsce.
Jeśli chodzi o Królewskich to do składu wraca Bale, ale dalej zabraknie Varane i Xabiego. Marca awizuje Khedire i Illaramendiego na defensywnych pomocników. Zawodnicy mało kreatywni, którzy w głównej mierze ograniczają się do zabezpieczenia tyłów. Do Modricia nawet nie mają startu pod tym względem. Przy takim ustawieniu nie wykluczam wejścia Bale&#39;a od początku, choć trzeba pamiętać o jego urazie. Bale jednak nie będzie pracował tyle w defensywie więc podejrzewam, że dlatego Ancelotti może wystawić akurat takich defensywnych zamiast jednego z nich + Modricia. Będą męczyć i 0:0 powinno być dość długo na tablicy.
Real - Malaga
Brak gola przed 21:00 1,83 Bet365 ✅

Barcelona zagra bez Pique, Alexisa, Alvesa i Jordiego Alby. Wraca Puyol i Messi, ale wątpię by Argentyńczyk grał od początku. Tata nie boi się podejmować trudnych decyzji, a co widzieliśmy już w tym sezonie, Messi schodził już nawet w trakcie spotkania co z Tito było nie do pomyślenia.
W Pampelunie Barca od dawna miała problemy. Wydaje się, że zmiana trenera w Osasunie dała jakiś pozytywny impuls. Na Katalończyków motywacji nie zabraknie i spodziewam się zaciętego spotkania. Osa jeśli zagra cierpliwie to może coś ugrać. Stałe fragmenty i gra w powietrzu powinna być po ich stronie. Mocno przebudowany difens Barcy może się gubić.
Na bokach też mogą być problemy, bo nie będzie miał kto napędzać akcji. Strata Alvesa będzie odczuwalna. Wiem, że nie wszyscy są zwolennikami jego osoby i uważają go za mocno przereklamowanego, ale gra Barcelony z nim i bez niego mocno się różni (na minus). Po drugiej stronie jest Adriano i tylko trzeba się modlić żeby znowu nie zszedł z kontuzją.
Ostatni raz Osa wysoko przegrała z Villarreal (co stwierdzenie wysoko, może oznaczać przegraną wyższą niż na styku). Atletico nie potrafiło dobić ich na Calderon to wyjazdowa Barca też będzie miała problemy.
Osa może być słaba. Może mieć słabą siłę ognia, ale oni zawsze będą cholernie niewygodnym przeciwnikiem.
Osasuna - Barcelona 0:0
Osasuna +1,5 2,05 Bet365 ✅
Osasuna over 0,5 1,83 Pinnacle ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Powoli wracam do analizowania. Na dworze zieleni ubywa, to spróbujemy ją przywrócić, choćby na forum.

Valencia CF - Real Sociedad
Szanse na Estadio Mestalla oceniam &#39;fifty - fifty&#39;. Obie drużyny w kryzysie. Nowi trenerzy jeszcze nie do końca panują nad sytuacją w zespole, często eksperymentując. Nie można pisać, że goście to odpuszczą kosztem meczu z Czerwonymi Diabłami w Champions League. Sam Arraste stwierdził, że liga jest dla nich priorytetem, dla gospodarzy z pewnością również. Nie można spisywać sezonu na straty, tym bardziej że sezon temu sytuacja była bardzo podobna. Futbol będzie otwarty z obu stron. Wobec kontuzji Elustondo, prawdopodobnie jego miejsce zajmie Pardo, a przed nim zagra Zarutuza. Słabo za to wygląda defensywa Nietoperzy. Na prawej Joao Perreira nie powinien zbyt często dawać się ogrywać Griezmannowi, jednak Bernat/Guardado na lewej stronie powinien być kręcony przez Velę. Tak samo Ricardo Costa, którego występ był pod znakiem zapytania. Mathieu nigdy nie uważałem za dobrego stopera. Dziś na przeciw niego stanie Agirretxe lub Seferovic, a więc zawodnicy, którzy mogą powalczyć o górną piłkę, ale też zwrotniejsi i szybsi niż Francuz. Kornery to przeznaczenie tego spotkania. Bardzo silne skrzydła po obu stronach. No i bramkarz Guaita - tu liczę na jakiegoś babola. Według mnie, gdyby nie fakt, że jest wychowankiem, to teraz broniłby na boiskach Secunda Division.
Sociedad o1.5 @2.75 bet365 [1/10] ✅ ✅
over 11 rogów (1x2) @1.72 bet365 [3/10] ⛔ 10

Osasuna Pampeluna - FC Barcelona
Podobnie jak Ramzes. O ile +1.5 bałbym się postawić, to o gola się raczej nie martwię. Co roku kiedy Barca tu przyjeżdża, to nie gra na 100%. W tym meczu jest wiele niewiadomych w składzie. Szczególnie ucierpi defensywa. Powrót Puyola? Ok, ciekawe jak zagra po takiej przerwie, szczególnie że nie będzie miał koło siebie Pique, tylko Bartrę. Lewa dla Adriano i prawa dla Montoyi. Możliwe, że za Sergio zagra Song.
U gospodarzy drażni mnie Loties, ale póki co nie ma zmiennika (wraca Flano po kontuzji). Wreszcie podoba mi się napad ustawiany przez trenera gospodarzy. Szybcy, z dość niezłą techniką użytkową, mogą trochę narobić problemów Blaugranie (De las Cuevas, Torres, Riera i Sisi). Jak zwykle u siebie będą gryźć trawę, a kibice im z pewnością pomogą. Nie będzie tu murarki. Przynajmniej nie w pierwszych 60 minutach. Na El Sadar Osa gra odważnie i w tym sezonie zdecydowanie im się nie opłacało (1-0-3). Po przyjściu nowego trenera widać mały promyk i gra idzie ku lepszemu.
Barca nieszczególnie lubi grać z narożnika boiska. Dziś bez Pique będzie jeszcze gorzej. Osa praktycznie żyje stałymi fragmentami gry i walczą o każdy korner. Dziś to może być największa broń gospodarzy.
Przewidywany skład Barçy wg Sportu i MD:
Valdés; Adriano, Bartra, Puyol, Montoya; Busquets, Iniesta, Xavi; Neymar, Cesc, Pedro.
Przewidywany skład Osasuny wg Sportu (MD):
A. Fernández; Damià, Arribas, Lotiès, M. Bertrán; Silva (Puñal), Lolo; de las Cuevas, R. Torres, Sisi; O. Riera.
BTS @1.91 WH [3/10] ⛔ 0-0
Wyścig do 5 rzutów rożnych - Osasuna @5.50 bet365 [1/10] ⛔ inaczej wyobrażałem sobie grę Osasuny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
W starciu Almerii z Rayo obie drużyny powinny zagrać bez większego respektu dla siebie. Są na dole, a do meczu przystąpią z myślą, że przeciwnik jest zdecydowanie do ogrania. Almeria ostatnie starcia zagrała trochę bardziej bojaźliwie, ale i tak na nic im się to zdało. Muszą szukać recepty, ale z Rayo muszą pograć o pełną pulę.
Obie strony przystąpią do meczu praktycznie w najsilniejszym zestawieniu. Almeria mam nadzieję, że wróci do swojej wesołej gry z pierwszych kolejek i kilka goli padnie. Mimo wszystko liczę tu na szybkie otwarcie meczu.
Almeria w Sewilli szybko zaczęła od starty gola i szybkiego odrobienia, a później było długo długo nic. Jeśli chodzi o Rayo, to tam powiedzenie &quot;cierpliwa kropla drąży skałę&quot; znalazło swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Grali swoje konsekwentnie i w końcówce zdołali wywalczyć rzut karny. Zagrali również na &quot;0&quot; z tyłu co mało kiedy im się zdarza, choć tu trzeba pamiętać o kilku zmarnowanych okazjach RSSS.
Mecz Almerii z Rayo powinien być dużo szybszy.
Almeria - Rayo
Gol przed 27:00 1,83 Bet365 ⛔

Sevilla na wyjeździe jest faworytem. Do rana kursy pewnie bardziej się wyrównają. Co z tego, że do ekipy gości wraca Gameiro, skoro nie będzie nikogo do kreowania gry. Marin i Rakitić są kontuzjowani. Niemiec w ostatnim czasie ładnie się nakręcał i posypał się w stylu Eberta. Oprócz nich zabraknie Fazio, M&#39;Bia, Cheryseva i ... Piotra Trochowskiego.
Valladolid m.in bez Oscara i Victora Pereza, ale wraca za to Ebert i to jest najważniejsze. Od kilku kolejek są bez zwycięstwa i psim swędem czuję tu przełamanie. Na samych skrzydłach nie da się kreować ataku. Jeśli napastnicy nie będą mieli podań to gola nie zdobędą, a w Sevilli tylko tacy są.
Gospodarze wygrają to. Mocno w to wierzę.
Valladolid - Sevilla
Valladolid DNB (Remis=zwrot) 2,05 Bet365 zwrot
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Dziś proponuję dwa typy z dwóch meczów.
O godzinie 17:00 Almeria u siebie wreszcie będzie chciała odnieść pierwsze zwycięstwo po powrocie do La Liga. Dobra ku temu okazja, bo rywalem będzie nie lepsze Rayo Vallecano. Szykuje się otwarty mecz z obu stron i kilka bramek powinno paść. W tym sezonie dużo lepiej podoba mi się Almeria i gdyby nie katastrofalne końcówki spotkań, to teraz byliby nie na końcu, ale w środku tabeli. Chcę podkreślić brak Ze Castro w zespole Rayo. Ostatnio to on wraz z Saulem, notabene defensywnym pomocnikiem wypożyczonym z Atletico tworzyli parę stoperów. Gospodarze mają ciekawy napad i z pewnością będą nękać bramkarza Błyskawic. Doszukuję się gola Rodriego, dotąd najlepszego strzelca i jednego z ciekawszych postaci gospodarzy. Myślę, że padnie dla nich parę bramek, a autorem jednej z nich będzie właśnie napastnik Almerii.
Rodri to score &amp; Almeria win @3.50 WH ⛔

W drugim spotkaniu, które mnie zainteresowało Real Valladolid będzie podejmował FC Sevillę. Wielkie braki w zespole gości w formacji ofensywnej o których wspomniał już Ramzesa. Za to warto zaznaczyć, że wraca defensywa zespołu. Moreno - Carrico - Pareja - Figueiras wygląda bardzo solidnie, szczególnie gdy ma się za plecami kapitalnie broniącego Beto. W ofensywie sami młodzi. Rabello, Jairo, Vitolo i do tego na szpicy Bacca (Gameiro po kontuzji zapewne zasiądzie na ławce), który marnuje setki jak na zawołanie. Ewidentnie jeszcze nie zaaklimatyzował się w zespole Sevillistas. Gospodarze też bez szału. Krótko i na temat. Liczę na undera.

Under 2.5 @1.80 bet365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Almeria-Rayo Vallecano
Chyba najwyższa pora na wygraną Almerii, bo w końcu rozegrali 8 spotkań, a mają tylko 3pkt. Są na ostatnim miejscu, chociaż nie zasługują na to. Za to jak grają, to zdecydowanie bardziej tam powinny być Levante czy Valencia ale mają masę szczęścia i trochę więcej rozumu i ładują punkty fartem. A co do ekipy z Andaluzji, to dzisiaj znowu w pełnym składzie. Zatem z przodu podobnie jak Vidal, to liczę na Rodriego. Wiele będzie zależało od dwójki Aleix Vidal i Suso, którzy na skrzydłach muszą pokręcić obrońcami Rayo i na to też liczę. Ważne będzie także opanowanie środka pola, bo taki Trashorras jest niebezpieczny i tutaj zadanie dla Verzy i Tebara, bo Soriano jak wiemy zajmuje się rozgrywaniem piłki, chociaż od zadań defensywnych zbytnio nie stroni i jak trzeba, to też pomoże. Największy problem, to obrona i gra do ostatnich minut. 4 razy już tracili gole w samej końcówce i gdyby mecze trwały po 80 minut, to byliby teraz w pierwszej dziesiątce... Tak jednak się nie dzieje ale myślę, że trener nakładł im, do tych tępych łbów(obrońców) że gra się do końca i nie łapie piłki w ręce w swoim polu karnym, jak to niektórzy mają w zwyczaju... Styl Rayo powinien im odpowiadać, bo rywal gra otwarty futbol, zatem będzie łatwiej o formowanie ataków. Rayo od wygranej z Elche jest cieniutkie i nawet fartowna wygrana z Realem Sociedad wiele tutaj nie zmienia. Owszem miło się ich ogląda ale jednak, to już jest inny zespół niż w dwóch poprzednich sezonach. Jeśli teraz Almeria nie wygra, to już naprawdę nie wiem, kiedy oni swój pierwszy mecz wygrają w La Liga.
Almeria @ 1,98 Betsson
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Bilbao Villareal
Po tym co Villareal zaprezentował, a raczej czego nie zaprezentował w dwóch ostatnich wyjazdowych meczach nie liczyłbym, że wiele zdziałają na San Mames Barria. Z Betisem niewiele pokazali w przodzie, znacznie mniej aktywni niż z reguły do tego do czego przyzwyczaili w meczach u siebie, wynik końcowy 0-1. Z Celtą już więcej się działo, ale także byli nieskuteczni i ostatecznie 0-0. Z Osasuną wygrali 3-0, ale wcale nic wielkiego nie pokazali, byli za to bardzo skuteczni. Z Almerią długo się męczyli, by ostatecznie przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść i wygra 3-2.
Teraz przyjeżdżają na znacznie trudniejszy teren, ba, najtrudniejszy na jakim przyszło im się mierzyć do tej pory. Bilbao u siebie bardzo mocne, z reguły nie pozwala rywalowi przejąć inicjatywy, to oni napierają, a robią to niezwykle skutecznie. Co prawda z Valencia dali nieco ciała, bo remis to trochę mało, ale pozostałe spotkania u siebie wygrali. Z Betisem 2-1, ale to najniższy wymiar kary, w tym zmarnowany rzut karny. Z Celtą 3-2, ale wynik też może być złudny. Bo Celta nie miała wiele do powiedzenia, ale potrafili być skuteczni w swoich nielicznych atakach. Pisałem, że Bilbao z reguły nie oddaje inicjatywy i ten wyjątek w tym sezonie stanowiła Osasuna, która przeważała, ale każdemu może zdarzyć się słabszy mecz, a mimo słabszej postawy Athletic i tak zdołało wygrać 2-0
Villareal nie przekonuje mnie na wyjazdach tak jak gdy gra u siebie, nie pokazali nic nadzwyczajnego, ale to na nie nadzwyczajnych rywali wystarczało. Jeżeli Bilbao zagra swoje, a Żółta Łódź nie pokaże czegoś więcej niż do tej pory to może być ciężko o korzystny wynik. Wg mnie maksymalnie mogą ugrać tu remis, więc zabezpieczę się i
Bilbao remis zwrot 1.55 ✅ Fortuna
Celta Levante
Po raz kolejny jestem zmuszony użyć określenia: złudny kurs. Celta dość wyraźnym kursowym faworytem.
Celta w ostatniej kolejce przegrała 1-2 z Atletico, ale to najniższy wymiar kary jakich spotkał. Pomijając niewykorzystany rzut karny przez Costę to gracze z Vigo byli jedynie tłem dla graczy z Madrytu. Z Elche, mimo iż grali u siebie, też nie pokazali nic specjalnego i w rezultacie przegrali 0-1. z Getafe postawa w ofensywie to mocno rozregulowane celowniki i 0-2 w plecy. W meczu z Villareal postawa w ofensywie to obraz nędzy, ale Żółta Łódź Podwodna była mało precyzyjna i Celta szczęśliwie zremisowało.
Levante mogło sprawić w ostatniej nie lada sensację. Prowadzili z Realem Madryt 2-1, ale w 90 minucie i doliczonym czasie gry dali wbić sobie dwie bramki i ostatecznie przegrali 2-3. Wcześniej ograli Osasunę, która mimo dużej przewagi w posiadaniu piłki nie potrafiła tego zamienić na bramkę. Z kolei w meczu z Vallaoid to Levante nie potrafiło wykorzystać miażdżącej przewagi, Real nie istniał, ale wykorzystał jedną z nielicznych akcji. Levante zmarnowało karnego i remis to spory niedosyt. W meczu z Almerią obie drużyny zagrały na zbliżonym, wyrównanym poziomie, więc remis 2-2 można uznać za sprawiedliwy. Z Sociedad podobnie, wyrównanie, ale obie drużyny miały problem z celnością. Z Rayo wygrali, ale mieli mega duża szczęścia w tym meczu.
Celta znacznie obniżyła loty, po trzech kolejkach byli niepokonani, teraz mają spore problemy, żeby kogoś pokonać. Kiepska postawa w ofensywie, więc nie ma czemu się dziwić. Levante tylko dwie przegrane, z Realem, dość pechowo i z Barceloną. Stąd też nie podoba mi się tak znaczne faworyzowanie Celty, która na chwilę obecną jest pod formą. Levante nie jest jakąś wielką ekipą, więc ze stawką ostrożnie bardzo. Gram pod kursy w których dostrzegam delikatne value.
Levante x2 1.74 ✅ Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Piłka Nożna - Hiszpania - Hiszpańska Liga BBVA
Spotkanie.Celta Vigo - Levante
Typ.x
Kurs.3,35
Bukmacher.http://bs.serving-sys.com/BurstingPipe/adServer.bs?cn=tf&amp;c=20&amp;mc=click&amp;pli=7289765&amp;PluID=0&amp;ord=[timestamp]]Betsson[/url]
Data.21.10.2013 g.20.00
Analiza.
Spotkanie pomiedzy zespolami Celta Vigo - Levante i stawiam w tym spotkaniu na wynik remisowy.Celta Vigo w tym sezonie jak na razie bardzoi slabiutko bo dopiero 19 miejsce z 6 oczkami (1-3-4),natomiast Levante troche lepiej bo na 12 miejscu i 10 oczek na koncie(2-4-2)...Celta gra u siebie wiec jakas przewga jest,ale za to z kolei Levante prezentuje sie jak na razie lepiej i tu wychodzi na remis...Po drugie obie ekipy stosunkowo duzo meczy remisuja bo Celta Vigo -3, Levante -4 wiec tu takze jestem optymista,ze dzisiaj bedzie podzial punktow.Po trzecie to Celta wszystkie remisy jakie do tej pory osiagnela to wlasnie na swoim boisku wiec dzisiaj takze moze byc podobnie.No i jeszcze jeden argument to ostatnie spotkania tych zespolow na boisku Celty...
02/12/12 PD Celta Vigo - Levante 1:1
12/09/09 SD Celta Vigo - Levante 1:1
26/04/09 SD Celta Vigo - Levante 2:2
Trzy ostatnie mecze i same remisy,wiec czemu dzisiaj mialo by nie byc podobnie tym bardziej,ze gospodarze nie zachwycaja?Ja po takim kursie zaryzykuje.
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignCellWithSp/&gt; &lt;w ???? ontBreakConstrainedForcedTables/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignInTxbx/&gt; &lt;w:Word11KerningPairs/&gt; &lt;w:CachedColBalance/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;w:BrowserLevel&gt;MicrosoftInternetExplorer4&lt;/w:BrowserLevel&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt; Dyscyplina: Piłka Nożna – Primiera Division 2013/2014
Spotkanie: Athletic Bilbao - Villarreal
Typ: BTS
Kurs: 1,67
Buk: bet365
Data i godzina: 21.10.13 22:00

Athletic Bilbao kontra Villarreal – ten pojedynek zakończy 9. kolejkę Primiera Divison.

Baskowie zajmują wysoką, siódmą lokatę – zwycięstwo w meczu z beniaminkiem sprawi, iż Athletic przesunie się na piątą pozycję. „Żółta łódź podwodna” jest rewelacją rozgrywek – 17 punktów po 8 meczach daje Villarreal czwarte miejsce, gwarantujące występ w eliminacjach do przyszłorocznej Ligi Mistrzów. Niezależnie od wyniku tego spotkania beniaminek zachowa swoją pozycję... zawszę jednak można uciec rywalom oraz zbliżyć się do Wielkiej Trójki Barca-Atletico-Real.

Goście wygrali 5 pojedynków ligowych, dwukrotnie zremisowali (w tym z Realem Madryt 2:2) i przegrali w tym sezonie tylko z wyjazdowe spotkanie z Betisem. Ostatni mecz „Żółtej łodzi podwodnej” to triumf nad Grenadą 3:0.

Gospodarze wygrali 4 z 8 konfrontacji. Ostatni mecz Basków z Valencią CF zakończył się remisem 1:1. W tym sezonie piłkarze z Bilbao nie przegrali na własnym boisku – 3-krotnie wygrywali oraz zaliczyli wspomniany remis.

Ostatnie mecze między obiema ekipami kończyły się remisami lub zwycięstwami Villarreal. W dzisiejszym meczu również skłaniam się do typowania remisu ze wskazaniem na będących w rewelacyjnej formie gości. Sądzę również, iż obie ekipy strzelą bramki. Działo się tak w 8 z 11 ostatnich spotkań, w tym 4 z 5 spotkań w Bilbao.
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Athletic-Villarreal

Zajebiście się zapowiada dzisiejsze starcie na San Mames Barria. Ciężko wskazać faworyta, chociaż bukmacherzy upatrują go w Athletic ale to zapewne z racji własnego terenu. Los Leones do tej pory jako gospodarze zdobyli 10pkt w 4 spotkaniach, aczkolwiek mały niesmak pozostał po tym remisie z bezbarwną Valencią. Villarreal po dwóch wygranych na wyjazdach, potem zremisował z Celtą i przegrał z Betisem. Szczególnie w Vigo mieli masę sytuacji i powinni wysoko wygrać ale tam świetnie spisywał się Yoel - bramkarz Celty.

Athletic dzisiaj najprawdopodobniej zacznie tak: Iraizoz, Iraola, Gurpegui, Laporte, Balenziaga, Iturraspe, Mikel Rico, Benat, Susaeta, Aduriz i Muniain. Jeśli faktycznie taki skład wyjdzie, to będzie można żałować jedynie tego, że po raz kolejny zostałby pominięty Oscar De Marcos, który grał niewiele w tym sezonie, a jak już dostawał szansę, to wykorzystywał ją w 100%. Ale zobaczymy go zapewne w drugiej połowie, podobnie jak Andera Herrere. A trzecim zmiennikiem w zależności od tego jaki będzie wynik będzie ktoś z dwójki San Jose(jako defensywny pomocnik)- Guillermo Fernandez. Ten drugi wreszcie dostał powołanie na mecz i oby dostał szansę gry, bo strzela sporo w rezerwach, do tego w sparingach pierwszej drużyny ostatnio, również się wyróżniał, a przy fatalnej dyspozycji Aduriza, to szkoda trzymać tego 20-latka na ławce. Ciekaw jestem jak będzie wyglądała gra środka pola, bo brakuje tam typowego rozgrywającego. Takowym jest Ander Herrera ale on ostatnio grał słabiej, a do tego jest świeżo po kontuzji. Zakładam, że najwięcej za rozgrywanie będzie brał się Benat ale jak wiemy w przypadku tego gracza, to nie zmienia faktu, że w defensywie także sporo pomoże. Dla Villarreal taki rywal, jak dzisiaj to moim zdaniem dobra sprawa, bo na pewno będzie to mecz otwarty. Jedni i drudzy grają w piłkę i potrafią, to robić w przeciwieństwie, do niektórych drużyn. Żółta Łódź Podwodna jak zwykle ofensywnie, bo Tomas Pina, to jedyny defensywny pomocnik ale który również potrafi rozegrać piłkę i trzeba przyznać, że jest to podobny gracz, do Andera Iturraspe, aczkolwiek lepiej wywiązuje się z zadań defensywnych moim zdaniem. Bruno i Cani będą rozgrywać - ten drugi z lewego skrzydła, a pozostała trójka, która ma grać od 1. minuty czyli Giovani, Aquino i Pereira będzie w dużej mierze odpowiedzialna za wykańczanie tych okazji, których zabraknąć nie powinno.

Villarreal niby ostatnio dwa razy gola na wyjeździe nie zdobył ale jakoś w starciu z Athletic ciężko mi sobie wyobrazić by mieli zagrać znowu na 0 z przodu. Mają dobrych ofensywnych zawodników, do tego jest kilku szybkich, a to się przyda, bo Athletic w każdym spotkaniu notuje 1-2 kompletnie idiotyczne straty, po których najczęściej padają bramki. Do tej pory jedynie Osasuna nie była w stanie strzelić swoim sąsiadom zza miedzy ale też miała mnóstwo okazji i ma też pozorantów w ataku. Obie drużyny na pewno nastawione na 3pkt, bo Athletic z racji domowej gry, to wiadomo, a Villarreal to taka ekipa, która raczej z jednego punktu na wyjeździe też nie jest zadowolona, bo ma przecież ogromny potencjał, świetnych piłkarzy i zawsze ofensywne nastawienie, które jest gwarantem wielu okazji w meczach. Zatem dla mnie over jak w mordę strzelił, a kurs 1,85 bardzo mi się podoba i go z chęcią pobieram.

Over 2,5 @ 1,85 Bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom