>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

9. kolejka PKO Ekstraklasy (20.09-22.09.2019)

Status
Zamknięty.
bettingekstraklasa 31,2K

bettingekstraklasa

Użytkownik
Wisła Płock - Wisła Kraków

Wisła Kraków DNB @ 1,91 Betclic
  

Trzeci i ostatni już strzał w stronę wygranej gości w tej kolejce. W obu poprzednich meczach, w których prognozowałem wygrane gości do ostatniego kwadransa prowadzili, ale w końcówkach  wynik się zmieniał. Wisła z Krakowa w tym sezonie jeszcze nie wygrała na wyjeździe i wiadomo im dłużej seria trwa tym większe szanse na jej zakończenie. Być może stałoby się to tydzień temu, ale czerwona kartka Rafała Boguskiego osłabiła ofensywną siłę Białej Gwiazdy. Wisła z Płocka w dodatkowym meczu w środku tygodnia niespodziewanie pokonała Legię 1:0, jednak może wrażenia po meczu są takie, że to bardziej zasługa po Legii, która w drugiej połowie zmarnowała dwie właściwie 100% szanse na wyrównanie, więc to taka wygrana na farcie. A jak pokazuje historia Ekstraklasy gdy wygrasz na farcie to zaraz będziesz musiał oddać to, co dostałeś od losu w nadmiarze. Pod uwagę trzeba też wziąć fakt, że gospodarze maja w nogach środowy mecz a w tym tygodniu także czeka ich dodatkowy mecz w środku tygodnia, tym razem w ramach Pucharu Polski.
 
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - Ekstraklasa 
Godzina: 17:30
Spotkanie: Cracovia - Legia
Typ: powyżej 4.5 kartki żółte 
Kurs: 1.53
Bukmacher: FORTUNA
Analiza:


Dzisiaj pasy podejmują nasza niby najlepsza drużynę w Polsce czyli Legia Warszawa, najlepsza to może jest ale w budżecie klubu. Niestety jak na taki budżet powinna zamiatać polska lige, niestety tak nie ma i kopacze z Warszawy nie potrafią wygrywać męczy z innymi zespołami w Polsce. Patrząc H2H to pomiędzy tymi zespołami zawsze dochodzi do spotkań gdzie ilość kartek przekracza 5 na cały mecz. Cracovia jest w formie myślę że dzisiaj Legia maksymalnie zremisuje z drużyną z Krakowa i powodem tego remisu i ich frustracji będzie zbieranie kartek. Zawodnicy z Krakowa to nerwusy tak mi się kojarza i wiem że jutro też kilka kartek otrzymają. 
Spotkanie prowadzi mega kartkowy sędzia Bartosz Frankowski który rozdaje kartki jak opętany, nie wdaje się w dyskusję tylko od razu sięga do kieszeni po kartkę. 
Dla odważnych linia 5.5 też jest do gry z kursem powyżej 2 . 

Dla mnie dzisiaj pewniak, onieważ nie widze aby Legia miała łatwo a jak im nie idzie to wtedy sypią się kartki.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
Zakład łączony: Powyżej 1 gola, powyżej 7 rzutów rożnych, powyżej 3 żółtych kartek @ 2,25 forBet

Pogoń obecnie na 2 miejscu i nawet remis pozwoli im wskoczyć na fotel lidera, Górnik na 10 pozycji ale głównie dzięki dobrej postawie w spotkaniach domowych bo na wyjeździe jeszcze nie wygrali w tym sezonie. Faworytem wydaje się być ekipa ze Szczecina ale wczoraj ŁKS też miał się rozprawić ze słabo sobie radząca na wyjazdach Arką ale wszyscy wiemy jak to się skończyło.
Dosyć pewnym wydaje mi się na to spotkanie właśnie taki zakład łączony z 3 zdarzeń. Przeglądając ostatnie 5 spotkań pomiędzy tymi drużynami w Szczecinie tylko raz nie zostałby trafiony przez rożne:
bramki-rożne-kartki
4-9-5
4-5-6
2-19-5
3-14-5
4-9-6
patrząc na te liczby można by spróbować sklecić taki zakład łączony na Fortunie z większymi wartościami ale ten wydaje się w miarę bezpieczny.
Pogoń w każdym spotkaniu domowym zdobywała przynajmniej 1 bramkę i nie inaczej powinno być dzisiaj, Górnik co prawda zdobył tylko 2 bramki w 4 wyjazdach ale w końcu Angulo się odblokuje i możliwe, że nastąpi to już dzisiaj.
8 rożnych w tym spotkaniu też nie powinno być jakimś problemem, Portowcy tylko raz nabili mało rożnych bo tylko 2 w przegranym spotkaniu z Wisłą Płock, poza tym 4, 5 i ostatnio 11 z ŁKS. Górnicy są bardzo regularni jeżeli chodzi o cornery: 5, 7, 6 i 5.
Wydaje się, że największy problem może być z kartkami bo sędziuje Gil, który na razie w tym sezonie nie szasta kartkami i tylko raz przekroczył linię 4 kartek na mecz w poprzedniej kolejce gdy pokazał 5 w starciu Korony z Wisłą Kraków.
 
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Ogladał ktoś z Was mecz w Płocku do końca i co tam sie wydarzyło ? Chodzi mi o ilośc kartek w meczu jedni podaja ze było 4 kartki drudzy natomiast ze 3 ? ktoś wie 
 
U 39

uzytkownik-165580

Użytkownik
cytat z dnia 22 września 2019 20:28 przez p.bukmacherFortuna nie rozlicza kuponu w kartkach z tego meczu bo nie mają jeszcze pewności czy było 3 czy 4 kartki i na stronie siccerway podają że było 3 
Były 4. Strony typu soccerway czy flashscore, z całym szacunkiem, ale nie są wiarygodne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom