>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

9. kolejka Bundesligi (27.11 - 29.11.2020)

Status
Zamknięty.
lukas88 306,9K

lukas88

Forum VIP
Wolfsburg- Werder Brema
Typ: X2
Kurs: 1,90
Fortuna

Stawka 6/10

Typ na przełamanie dla gości, którzy nie wygrali w lidze od niemal 2 miesięcy, zarazem notując pięć remisów i na chwilę obecną mają bilans 2-5-1 . Wilki jeszcze lepsza seria,mianowicie są obol Leverkusen zespołem który nie doznał jeszcze porażki, mogą pochwalić się bilansem 3-5-0, także również mega remisowa ekipa. Przekonuje mnie historia spotkań w ostatnich latach z której wynika że Wilki mają problem z ograniem dzisiejszego rywala. Zresztą Werder przed tygodniem potrafił również zatrzymać Bayern i to na Alianz Arena.

07.06.20​
BUN​
Bremen​
Wolfsburg
0 : 1
01.12.19​
BUN​
Wolfsburg​
Bremen
2 : 3
03.03.19​
BUN​
Wolfsburg​
Bremen​
1 : 1
05.10.18​
BUN​
Bremen
Wolfsburg​
2 : 0
11.02.18​
BUN​
Bremen
Wolfsburg​
3 : 1
19.09.17​
BUN​
Wolfsburg​
Bremen​
1 : 1
24.02.17​
BUN​
Wolfsburg​
Bremen
1 : 2
24.09.16​
BUN​
Bremen
Wolfsburg​
2 : 1
16.04.16​
BUN​
Bremen
Wolfsburg​
3 : 2

Za drobne:
Werder + BTTS @ 6,10 Fortuna 2/10
 
G 1,9K

gasterosteus

Użytkownik
W mojej ocenie remis w Monachium byl wypadkiem przy pracy.

Union - Frankfurt
Typ: 2 (remis brak zakladu)
Kurs: 1.98
Buk: Unibet

Dobre jest tez X2 z 1,54. Nie nalezy sie bac 5 lokaty Unionu. Owszem, zdobyli 15 pkt w 8 kolejkach ale wiele tlumaczy zestaw ich przeciwnikow. Berlinczycy zagrali juz ze wszystkimi druzynami zajmujacymi pozycje 14-18. A takze z 12 i 10. Nie chce dewaluowac tych punktow ale gdyby wygrali te wszystkie mecze to mielibysmy dzisiaj innego lidera w Bundeslidze ❗i wtedy na pewno kazdy by zwrocil na to uwage. Kluczem do zwyciestw Unionu jest odpuszczenie bezproduktywnego posiadania pilki ktoremu hołduje wiele slabych ekip i skupienie sie na probach szybkiego ataku po jej przejeciu. To dziala gdyz po pierwsze dotychczasowi oponenci nie potrafili zamienic swojego holowania pilki na realne zagrozenie i po drugie sami mieli dziurawe defensywy. Po drodze bylo tez troche szczescia.

Jezeli chodzi o Eintracht to ich pozycja takze nie odzwierciedla rzeczywistego poziomu. Frankfurt placi za serie remisow. Chyba w kazdym z tych meczow byl wiekszy, lepszy i silniejszy (tylko Lipsk mial minimalnie wiecej z gry) ale czegos mu brakowalo zeby postawic kropke nad i. Jednak w odroznieniu od tego z czym do tej pory mierzyl sie Union ten rywal potrafi zamieniac swoja inicjatywe na konkretne sytuacje strzeleckie. Dla mnie jest to pojedynek dwoch rownorzednych ekip ze lekkim wskazaniem na Eintracht. (szkoda tylko ze ta roznica w tabeli nie przelozyla sie na jeszcze lepsze kursy:cry:)
 
C 152

Chiron155

Użytkownik
Borusia Dortmund handicap 3 drogowy. Mecz koln 0-1. Kurs @1.68 podskoczył od wczoraj.
Zazwyczaj borusia rozjeżdża słabszych rywali, nie potrafią zatrzymać się na 1.0. Liczę że będzie tak i tym razem. Dodatkowo grają u siebie. Chociaż przez sytuację pandemii nie wiem czy to wpływa jakoś na piłkarzy.

Typ ma duże prawdopodobieństwo wejścia 🤑
 
M 472

mike7808

Użytkownik
Borussia Monchengladbach - Schalke 04 (handi 0:1) Typ 1 kurs 2.05

Gospodarze po udanym występie w LM bedą chcieli podreperować dorobek na własnym stadionie. Wprawdzie są u siebie niepokonani ale bilans 1-3-0 jest zdecydowanie poniżej ich możliwości. Grupa liderujących drużyn zaczyna troszkę odjeżdżać Borussi i myślę, że dzisiaj będą chcieli zdecydowanie wygrać. Parę słów o Schalke. Zamykają tabelę, na wyjazdach 1 remis z Mainz i 3 porażki do zera z drużynami z czuba tabeli. Podsumowując, uważam że czas przenieść formę z Ligi Mistrzów na domowe podwórko i zacząć punktować u siebie. Dla odważnych handi 0:2 po kursie 3,50 - osobiście uważam, że Gladbach przejedzie się dzisiaj po Schalke.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lukas88 306,9K

lukas88

Forum VIP
Borussia M`Gladbach- Schalke
Typ: 2 (+1,5)
Kurs: 1,97
Pinnacle
5/10


Borussia w mega formie, zlała dwa razy Szachtar, wygrała z Lipskiem remis z Realem. Schalke dno i metr mułu, bez zwycięstwa jak do tej pory, jakby tego było mało problemy finansowe plaga absencji. Jednak jak dla mnie wygląda to zbyt pięknie aby Gladbach wygrywało jak leci, stąd mój typ na przełamanie gości, którzy jak pokazuje historia potrafią grać z Borussią

Nieco ostrożniej:
X2 @ 3,40 Fortuna 4/10
Schalke wygra @ 9,00 Fortuna 2/10
under 2,5 @ 2,69 Pinnacle 5/10​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
a co ma historia do aktualnej formy?
Przeciez te Schalke to dramat, jak w tym roku nie spadna to bedzie cyrk na kolkach
Tych chlopakow nie da sie ogladac, maja problem z celnoscia podan, a gdzie dopiero punkty maja lapac...
 
C 152

Chiron155

Użytkownik
Borusia Dortmund handicap 3 drogowy. Mecz koln 0-1. Kurs @1.68 podskoczył od wczoraj.
Zazwyczaj borusia rozjeżdża słabszych rywali, nie potrafią zatrzymać się na 1.0. Liczę że będzie tak i tym razem. Dodatkowo grają u siebie. Chociaż przez sytuację pandemii nie wiem czy to wpływa jakoś na piłkarzy.

Typ ma duże prawdopodobieństwo wejścia 🤑
Masakryczny mecz Borusi. szkoda pisać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom