>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

9. kolejka Bundesligi (22.10 - 24.10.2021)

Status
Zamknięty.
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Wolfsburg - Fryburg 2 @ 3,6 Fortuna. 0:2

Wilki po kapitalnym początku i wygraniu 4 meczy z rzędu poważnie obniżyli loty. Wyraźne dwubramkowe porażki z Unoinem, BMG i TSG oraz w LM z RB Salzburg. Do tego kontuzje. o ile dwóch wykluczonych z gry pomocników: Gerhard 5-0 i Schlager 3-0 nie robi wielkiej różnicy, to nieobecność napastników: Waldschmita 5-1 i najlepszego snajpera Weghorsta 8-3 już zdecydowanie.
Goście jako jedyny niepokonany zespół Bundesligi. w pełni zasłużone 4 miejsce. Z osłabień tylko obrońca Sallai 8-1. W tej sytuacji grzechem nie zaryzykować zwycięstwa gości, którzy to już nie raz wygrywali w Wolfsburgu.

Kurs bardziej niż soczysty...

Pozdrawiam i powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +267
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Lipsk - Furth

Typ: 2 nie strzeli Kurs : 1.89

STS

Goście to zdecydowanie największa pomyłka tego sezonu w Bundeslidze. Nie ogarniaja kompletnie ligii. Od niepamiętnych czasów najgorsza ekipa jaka trafiła na ten szczebel tak więc jeśli tylko nie trafi się żaden karny lub przypadkowe czerwo jak w starciu z Bayernem to nie widzę szans na ich gola. Fakt ze Lipsk to już nie ta drużyna co za Nagelsmanna ale myślę że z beniaminkiem powinni sobie poradzić na luzie.

e: Lipsk fatalny jak dzieci we mgle

Wynik:
 
Ostatnia edycja:
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Dokładnie zgadzam się z "jozzy22". Furth skazany na pożarcie. Ta ekipa rzeczywiście odstaje poziomem od reszty. Przewiduję spokojną wygraną gospodarzy. Przy okazji stawiam na bramkę Christopera Nkunku. Francuz zasłynął hat-trickiem z MC w LM a także dwoma domowymi dublami przeciwko Hercie i Bochum. Dzisiaj czekam na kolejny... Rywal wymarzony...

Nkunku strzeli @2.15
Nkunku 2+ @ 5,8

Kursy z fortuny.
4:1 Nkunku nie strzelił, ale asystę zaliczył... Marna pociecha
 
Ostatnia edycja:
P 635

PilkarskaPigula

Użytkownik
Arminia - Dortmund
Typ: Arminia strzeli
Kurs: 1.62
Fortuna

Czysto statystycznie to nie jest może super typ, bo w ubiegłym sezonie Arminia nie strzeliła Borussii bramki, a w tym sezonie zdobyli u siebie tylko jednego gola, a ogółem cztery. Ja jednak uważam, że w obecnej dyspozycji kadrowej gości (i nie mówię o formacji ofensywnej, ale w środę przeciwko Ajaxowi kontuzje odnieśli podstawowi defensorzy - Schulz i Meunier) są w stanie sprawić niespodziankę, a już z dużym prawdopodobieństwem zdobyć bramkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +253
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/1. Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: 1 FC Köln vs Bayer Leverkusen
Typ: Florian Wirtz strzeli gola
Kurs: 4.35
Bukmacher: BETFAN
Analiza:


Przed nami Rheinisches Derby pomiędzy dwoma zespołami, które poprzednią serię gier w niemieckiej ekstraklasie nie mogły uznać do udanych. Gospodarze ulegli w Sinsheim aż 0:5 z Hoffenheim, a Bayer u siebie w Leverkusen 1:5 z Bayernem Monachium. Ja stawiam tutaj na trafienie wschodzącej gwiazdy niemieckiej piłki. Florian Wirtz zanim trafił na BayArena to przez 10 lat reprezentował barwy dzisiejszego przeciwnika. Znajduje się w bardzo dobrej formie i w sumie dawno nie cieszył się z gola. Okazja na przełamanie wybitna, ponieważ mierzy się ze swoim byłym pracodawcą, który go tak naprawdę piłkarsko ukształtował, ale swoją szansę w dorosłej piłce otrzymał w Leverkusen. Myślę, że przy ofensywny spotkaniu jest szansa na trafienie naszego bohatera.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom