>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

9 kolejka bundesligi ( 05-07.10.2007)

Status
Zamknięty.
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
05.10.2007
20:30(piątek ) Borussia Dortmund - VfL Bochum 1.75 3.45 4.75

06.10.2007 (sobota)

15:30 Hertha BSC Berlin - Energie Cottbus 1.45 4.00 7.75
15:30 MSV Duisburg - Werder Bremen 5.10 3.45 1.70
15:30 Schalke 04 - Karlsruhe 1.45 4.00 7.75
15:30 Bielefeld - Hamburger SV 3.10 3.30 2.25
15:30 VfL Wolfsburg - Hansa Rostock 1.75 3.45 4.75
15:30 VfB Stuttgart - Hannover 96 1.75 3.45 4.75

07.10 (niedziela)
17:00 Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen 2.60 3.25 2.60
17:00 Bayern München - Nürnberg 1.20 5.65 16.00
W tym tygodniu zapowiada się sporo fajnych spotkań do typowania.Dwa takie raczej pewniaczki Schalke i Bayern jednak trzeba dodac ze w tygodniu grają w pucharach.Zobaczymy jak w LM zagra werder bo kurs na wyjazd na nich raczej przeciętny , jednak jak by zagrali dobrze to kursy całkiem całkiem.Jakieś dogłebniejsze przemyslenia w piatek/sobote.Zapraszam jednak do komentowania spotkań tej kolejki Bundesligi.:-D

kursy expekt 1 X 2 , taki idą kursy chyba powinno być jasne.
 
majestic 0

majestic

Forum VIP
Borussia Dort. v VfL Bochum
wynik: 2-1
Mecz ten rozpoczyna 9 kolejke spotkan bundesligi. Zarowno jedna jak i druga druzyna bardzo potrzebuje punktow bo jak narazie zamiast walczyc o puchary okopuja dolne rejony tabeli. Dosyc zdecydowanym faworytem bukmacherow bukmacherow jeszcze z rana gdy po raz 1 przegladalem oferte byla Borussia a kurs na nia wynowisl 1.70, teraz kurs podskoczyl do 1.90... jest tak zapewne dlatego, ze gospodarze sa dosc znacznie oslabieni w tym meczu zagrac nie bedzie mogla praktycznie cala podstawowa linia ofensywy tj. Delron Buckley, Nelson Valdez, Mladen Petric, Sebastian Kehl a takze obronca Philipp Degen. W tej sytuacji Borussia zostala tylko z jednym nominalnym napastnikiem 33 letnim Argentynczykiem Diego Fernando Klimowiczem... czy poprowadzi on swoj zespol do zwyciestwa? watpliwa sprawa bo w pojedynke raczej nic nie zdziala a dodam jeszcze ze wystep naszczego rodaka Jakuba Blaszczykowskiego tez stoi pod znakiem zapytania. w tej sytuacji moim faworytem staje sie Bochum bo trener ma do dyspozycji praktycznie cala kadre i kiedys przecierz tez musi zaczac wygrywac... aha dodam jeszcze ze jest to mecz derbowy.
propozycja:
VfL Bochum +0.5 $ 1.92⛔
lub dla bardziej ostroznych
VfL Bochum +1.5 $ 1.23✅
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Dokładnie warto podkreślić iż jest to mecz derbowy, ale moim zdaniem nie są to derby takiego typu jak chocby polskie Widzew - ŁKS gdzie pada mało bramek... wg mnie są to derby gdzie obie drużyny ustawiają sie ofensywnie i chcą strzelić jak najwięcej bramek przeciwnikowi. I choć dziś gospodarzom będzie trudno to czynić (vide. osłabienia w ofensywie o których pisze majestic) to wydaje mi się, żę tak czy siak coś ustrzelą, a i goście nie będą dłużni.

Signal Iduna Park... zapewne komplet widzów oczekujących dobrej gdy od BVB... ale czy aby na pewno Borussia będzie wstanie dziś ich uczęśliwić? no... na pewno szanse na zwycięstwo ma większe, ale skreślać Bochum nie należy, dlatego też wydaje mi się, że ciekawym typem na ten mecz jest over 2,5, gdyż tak jak mówiłem obie drużyny będą chciały wbić jak najwięcej bramek swojemu przeciwnikowi.

Majestic gra z handi na Bochum, a ja spróbuję overa. Zobaczymy co z tego będzie. A jakie Wy macie zdanie na temat tego meczu?

Mój typ: więcej niż 2,5 bramek - 1,70 w Bwin
Stawka: 6/10
 
puzi 0

puzi

Użytkownik
⚽ Borussia Dortmund - VfL Bochum


majestic już sporo napisał o tym spotkaniu, patrząc na osłabienia w drużynie goaspodarzy jak najbardziej zgadzam się z powyższymi typami, biorąc jeszcze pod uwagę ostatnie występy Borusii można zaryzykować tą pierwszą opcję z +0.5. Borussia przegrała trzy spotkania z rzędu, a piłkarze Bochum jak dotychczas na wyjeździe wygrali 1 spotkanie pokonując najsłabsze jak narazie w lidze Cottbus. Przy ogromnych problemach kadrowych gospodarzy punkt w tej potyczce będzie z pewnością bardzo dobrym rezultatem. Szczerze to kursy na zwyciestwo przyjezdnych zachęcają jednak czy gospodarze mogą sobie pozwolić na stratę 3 pky? Patrząc na ich sytuację to raczej pytanie retoryczne, ale dziś na pewno nie polecę nikomu stawianie na BVB. Motywacja do wygranej i chęć sprawienia radości kibicom na Signal Iduna Park jest spora, tylko według mnie może dziś trochę zabraknąć do szczęścia gospodarzom. Przyjezdni przy odrobinie sprzyjającego zbiegu okoliczności mogą pokusić się o komplet punktów. Mięciel z pewnością nie jeden raz zagrozi bramce Weidenfellera, a z drugiej strony gra Klimowicza nie przekonuje jak dotychczas w tym sezonie. Jak napisałem kursy na Bochum jak najbardziej do zagrania. Polecam i powodzenia.

proponuję: Bochum @ 4.75 2/10
 
puzi 0

puzi

Użytkownik
⚽ VfB Stuttgart - Hannover 96

spotkanie zbliżone pod względem kursów do dzisiejszego spotkania BVB z Bochum. Właściwie to nie wiem dlaczego tak mocno faworyzują kursami bukmacherzy ekipę gospodarzy, bo chyba nie pozycją w tabeli. Tam Hanno ver ma 3 pkt więcej. Gracze VfB nie prezentują sie na początku sezonu zbyt rewelacyjnie, a jeżeli już wygrywają to w mało przekonującym stylu, no bo jak traktować zwycięstwa 1-0 z Duisburgiem czy Bochum. Gracze gospodarzy wystąpią bez Antonio da Silvy, Yildiraya Basturka oraz Thomasa Hitzlspergera. Goście mają mniej powodów do zmartwień z tego powodu. A na wyjzadach jak dotychczas całkiem nieźle się prezentują (przegrana tylko z Bayernem). Gospodarze z pewnoscią odczują trudy pojedynku w LM. Jak dla mnie remis i jak zaznaczyłem nie polecam stawiania na gospodarzy, osobiście nawet odradzam.

proponuję: X @ 3.45 4/10


⚽ FC Schalke 04 - Karlsruher SC

osobiście nie przepadam za tego typu spotkaniami, kurs na faworyta w którego roli oczywiscie gospodarze jest niski. Naprzeciwko staje jak narazie rewelacyjny beniaminek, który obecnie zajmuje 3 miejsce i traci do Schalke zaledwie 1 pkt. Karlsruher jak na solidnego nowicjusza gra bardzo ambitnie i z pewnością od pierwszych minut postarają się narzucić swój styl. Schalke podobnie jak Stuttgart grało w tygodniu w LM. Gospodarze w tym sezonie przegrali tylko z Valencią w Champions League. Może i wywalczą w tym pojedynku komplet punktów ale nie przewiduje jakiegoś przekonywujacego zwycięstwa. Mam wciąż spore wątpliwości, tym bardziej jeżeli spojrzy sie na braki. W Schalke zabraknie Christiana Pandera, Halil Altintopa, Mladena Krstajica, Dario Rodrigueza i Levana Kobiashviliego. Z drugiej strony gospodarze posiadają w swoich szeregach dobrych zmienników. Sądzę, że jeżeli gospodarze będą odczuwać lekkie zmęczenie i pozwolą na pogranie piłką gościom mogą mieć spore problemy z wywalczeniem kompletu punktów. Poza tym proponuję tutaj raczej wynik z małą ilością bramek.

proponuję: hc ( 0:1) X @ 3.90 1/10
under 2.5 @ 2.02 6/10


⚽ Hertha BSC - Energie Cottbus

w Cottbus powinno być już chyba lepiej po zmianie trenera, ale jak narazie jest to pierwszy z kandydatów do spadku. Ich szansą powinny być spotkania z drużynami będącymi w ich zasięgu. Hertha na papierze prezentuje się lepiej. W dwóch osttanich spotkaniach piłkarze z Berlina zanotowali porażki. Najbardziej niespodziewana była ta z Hamsą u siebie 1-3. W tym spotkaniu raczej nie widzę większych szans dla gości. Gospodarze z pewnością będą chcieli zapomnieć jak najszybciej o porażkach, a 3 pkt w tym spotkaniu na pewno poprawią nastroje w ekipie gospodarzy. Jak dla mnie jeden z pewniejszych faworytów w tej kolejce.

proponuję: Hertha @ 1.45 7/10



⚽ Arminia Bielefeld - Hamburger SV


pod wodzą trenera Huuba Stevensa HSV ma spore szanse na osiągnięcie wysokiego miejsca w czołówce tabeli. Bardzo podoba mi się filizofia trenera gości, który bardzo dobrze organizuje grę swoich piłkarzy. Dyscyplina jaką wsprowadził daje bardzo dobre efekty i możemy spodziewać się dobrych wyników. Jak narazie mają spore osłabienia, ale w tym spotkaniu zagrają z rozbitą 3 porażkami z rzędu Arminią. Gospodarze mają spore problemy z absencjami zawodników z defensywy. Sądze, że HSV tego spotkania nie może przegrać, a kurs na ich wygraną jak najbardziej polecam.

proponuję: HSV @ 2.25 5/10



⚽ VfL Wolfsburg -Hansa Rostock

gospodarze jeszcze bez zwycięstwa na swoim stadionie, ich forma wydaje się rosnąć w ostatnich pojedynkach. Zasługa to w pewnym stopniu Jacka Krzynówka, który jak narazie ma pewne miejsce w wyjściowej jedenastce. Hansa ma 3 zwycięstwach z rzędu nie przyjeżdza w roli faworyta. Też uważam, że w tym spotkaniu ich seria się skończy. Goście wystąpią zdecydowanie bardziej osłabieni brakiem kilku zawodników podstawowego składu. Polecam zdecydowanie VfL.

proponuję: Wolfsburg @ 1.75 6/10
hc (0:1) - Wolfsburg @ 2.80 1/10


⚽ MSV Duisburg - Werder Bremen

Werder ze sporymi osłabieniami w składzie, jednak po dość nieoczekiwanej porażce w LN 1-3, mając jeszcze w pamięci ostatnią wygraną 8-1 nad Arminią przypuszczam, że w tym spotkaniu goście będą chcieli zgarnąć komplet punktów.Jako jedna z najbardziej overowych drużyn ostatnich lat można spróbować ponad 2.5 bramki, ponieważ szczerze kursy na Werder za bardzo mi się nie podobają. Z tych sobotnich spotkań to dla mnie najtrudniejsze spotkanie, bo jakoś żaden typ mi tu nie pasuje. Werder oczywiście występuje jako faworyt, a jeżeli miałbym postawić na ich wygraną to zdecydowanie z handicapem.

proponuję: over 2.5 @ 1.55 4/10
hc (1:0) - Werder @ 2.80 1/10

ale i tak mam dość mieszane uczucia co do tych swoich propozycji w meczu Duisburg - Werder. Zastanawia mnie ta dość nieoczekiwana porażka w LM po tak świetnym meczu przed tygodniem w lidze. No cóż czekamy teraz na rozstrzygnięcia i wielkie emocje. Powodzenia w typowaniu.????
 
k@jtek 0

k@jtek

Użytkownik
FC Schalke - 04 Karlsruher SC typ: x ⛔
Moja analiza jest prosta od 8 kolejek ani schalke ani karlsruher nie zremisowało
! To daje dużą prawdopodobnośc trafienia tego typu. Po drugie schalke grało w lidze mistrzów wiec na pewno odczuje trochę to na boisku a nie myślę żeby karlsruhe było na tyle dobre żeby wygrac po patrząc na ich dokonania to z lepszymi zespołami zazwyczaj przegrywali ! Więc myśle że najwyższy czas zremisowac ???? !
No cóż bywa i tak ???? 0:2 prawie jak remis :jezora:
 
k@jtek 0

k@jtek

Użytkownik
Stuttgart - Hannover typ: Hannover strz. ✅
Hannover we wszystkich meczach wyjazdowych strzelał choc jedną bramke przeciwnikowi wyjątkiem był bayern ale to chyba zrozumiałe. Na początku miałem stawiac na hannover ale kurs 1.50 na to że strzeli bramkę jest o wiele pewniejszy przy obecnej dyspozycji stuttgartu ! To co prezentują gospodarze to jest niebo a ziemia w porównaniu z ubiegłym sezonem. A goście całkiem nieźle sobie radzą w lidze! Dla mnie to jest proste i nie wierzę że hannover nie trafi choc raz bramki przeciwnika!
Łatwo weszło już 8 min i po strachu ???? ogółem 2:0 tak jak sie spowdziewałem goście win !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom