>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

9. Grand Prix Toskanii [11 - 13 września 2020]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 439,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Grand Prix Toskanii 2020

1599513145234.png

Piątek, 11 września:

#1 Trening ▶ 11:00
#2 Trening ▶ 15:00

Sobota, 12 września:
#3 Trening ▶ 12:00
#Kwalifikacje ▶ 15:00

Niedziela, 13 września:
#Wyścig ▶ 15:10


1599513376123.png

Informacje o torze:
Nazwa toru:
Mugello
Lokalizacja: Toskania, Włochy
Pierwsze Grand Prix: 2020
Długość toru: 5.245 km
Liczba okrążeń: 59
Całkowity dystans wyścigu: 309.455 km

Zapraszam do dyskusji!
 
ranczo0123 439,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Toskanii - kwalifikacje, sobota 15:00
Vettel - Raikkonen @ 1
Kurs: 1.85 zenada..
Bukmacher: Bwin/STS
Analiza:

Ten tor po
winien zdecydowanie bardziej pasowac Ferrari. Nie ma juz tak duzo dlugich prostych jak na Spa czy Monzy. Generalnie piatkowe treningi niczego nam tak naprawde nie pokazaly i zagadka pozostaje tutaj uklad sil. Ja natomiast wiem, ze Alfa razem z Haasem i Williamsem to sa 3 najgorsze ekipy w tym sezonie. Ekipa z Maranello ma swoje problemy ale na tym torze powinny one nie byc az tak bardzo widoczne. Zestawianie Vettela z Raikkonenem jest wg mnie bardzo fajne i ja pobieram tutaj Seba.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +82
ranczo0123 439,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Toskanii - wyścig, niedziela 15:10
Wszystkie auta ukończą pierwsze okrążenie - Nie
Kurs: 3.00
Bukmacher: STS/Fortuna
Analiza:

Typuje, ze calej stawce nie uda sie w komplecie dokonczyc okrazenia. Tor Mugello charakteryzuje sie bardzo szybkimi lukami z bardzo blisko ulokowanymi bandami a takze licznymi pulapkami zwirowymi. Do tego nitka toru jest naprawde waska i sadze, ze cos tutaj sie na poczatku moze wydarzyc. Kurs 3.00 jest warty tego ryzyka. Mozna tez do jakiegos dubla dorzucic SC na torze ale kursik mizerny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +280
mark1973 754,4K

mark1973

Znawca - Hokej
Witajcie
Na kwalifikacje nie bylem przygotowany, musiałe wszystko pozniej obejrzec i przemyslec.
Nie mam jakiegos specjalnego i z wysokim kursem typu na ten wyscig. Tor w wiekszosci nieznany kierowcom, Sa miejsca do wyprzedzania ale bedzie trudno.
Moj typ kieruje w strone ostatniego zwyciezcy Gaslego. Kwalifikacje nie poszły mu dobrze ale miał problem z bolidem w postaci spadku energi. W konsekwencji odpadniecie juz Q1 i miejsce 16. Ale stac go ale przede wszystkim bolid na duzo wiecej. Mysle ze w wyscigu powalczy o punkty bo jak najbardziej sa w jego zasiegu i w to celuje zespół.

Gasly miejsca 1-10 kurs 2,1 STS
 
mark1973 754,4K

mark1973

Znawca - Hokej
Tak sie zastanawiam jeszcze na typem w kierunku Bottasa. Tak naprawde roznice miedzy nim a Lewisem były nieduze, ruszy z P2 i jezeli udało by sie dobrze wstartowac to kto wie, na torze jest ciasno , sa miejsca do wyprzedzania i sa tez miejsca gdzie mozna wypasc z toru jazdy, kurs na Bottasa wart ryzyko bo aż 5,5 wart mysle ryzyka
 
toku-san 20,3K

toku-san

Użytkownik

Natchnąłeś mnie tym postem na postawienie na Bottasa i Gaslyego :) Kupon bardziej dla emocji ;) No to zaczynamy wyścig(y)

AJJJJ GASLY :LOL: Wyleciał jak superman :eek:
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom