>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

8. kolejka Serie A [1.10 - 3.10.2022]

Status
Zamknięty.
ryan grant 27,6K

ryan grant

Użytkownik
Empoli – Milan 01.10.2022, 20:45 (1:3)
Zacznę od absencji w drużynie gości: bramkarz Maignan, lewy obrońca Hernandez i defensywny pomocnik Tonali – trzech podstawowych graczy Milanu. Wraca natomiast z zawieszenia Leao i to chyba tyle pozytywów. Gospodarze bez większych osłabień, dlatego też w tym meczu będę stawiał na gole i być może na jakąś niespodziankę ze strony Empoli.
Obie gol @1.90 superbet
Do dubla można rozważyć Empoli +1,5hc @superbet
 
Ostatnia edycja:
ryan grant 27,6K

ryan grant

Użytkownik
Atalanta - Fiorentina 02.10.2022, 18:00 (1:0)
Wiem, że oba zespoły nie są w tym sezonie overowe, ale sytuacja kadrowa sprzyja grze pod gole. W drużynie gospodarzy zabraknie bramkarza Musso, Fiorentina również jest osłabiona brakiem obrońcy Dodo, a na bramce wystąpi Terracciano, który ma skuteczność obrony strzałów na poziomie 55%. Tradycyjnie zerkam też na H2H, które również zachęca do gry pod over goli.

1E087F35-9668-4A7E-86ED-9EDA395F2F7D.jpeg

Over 2,5 gola @1,90 fortuna
 
Ostatnia edycja:
ryan grant 27,6K

ryan grant

Użytkownik
Trochę późno, ale gram jeszcze takiego dubla:
Fiorentina over 0,5 gola
Sassuolo - Salernitana obie gol
AKO: 2,34 superbet

Mecz Fiorentiny opisałem wcześniej, natomiast spotaknie Sassuolo - Salernitana, to uważam, że pomimo braku Berardiego gole tu padną, bo goście pod tym względem od 5 spotkań wyglądają bardzo dobrze, a gospodarze nadal mają sporo do zaoferowania w ataku, szczególnie podoba mi się gra tego francuza - Laurienta.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom