>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

8. kolejka Premier League (16.09 - 18.09.2022)

Status
Zamknięty.
arass1 165,3K

arass1

Użytkownik
W najbliższy weekend nie odbędą się 3 spotkania 8. kolejki Premier League. Powodem takiej decyzji są wydarzenia związane z pogrzebem królowej.

Przełożone mecze:
Brighton & Hove Albion – Crystal Palace;
Manchester United – Leeds United;
Chelsea – Liverpool.

Warto nadmienić również, że zmieniły się godziny rozpoczęcia dwóch innych spotkań. Terminarz prezentuje się następująco:

Piątek 16 września
20:00 Aston Villa – Southampton;
20:00 Nottingham Forest – Fulham.

Sobota 17 września
12:30 Wolverhampton Wanderers – Manchester City;
15:00 Newcastle United – Bournemouth;
17:30 Tottenham – Leicester City.

Niedziela 18 września
12:00 Brentford – Arsenal;
14:15 Everton – West Ham.
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia
Godzina: 21:00
Spotkanie: Nottingham - Fulham
Typ: poniżej 2.5 gola
Kurs: 1.96
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Spotkanie dwóch beniaminkow, gdzie tak naprawdę ciężko szukać faworyta. Patrząc na wyniki gospodarzy to Fulham powinien być faworytem ale trzeba wziąć poprawkę na to z kim mierzył się Nottingham, mieli gorszy terminarz i jak narazie ich bilans bramkowy to 4:14 Co po 7 kolejkach nie wygląda zbyt dobrze. Myślę że po meczach z drużynami Tottenhamu oraz Manchester City, gospodarze nie będą tracić już tak dużo bramek. Spodziewam się zupełnie innego meczu w którym będą gospodarze będą chcieli za wszelką cenę zdobyć punkty które w obecnej sytuacji ligowej sa im niesamowicie potrzebne. Jeśli przyjrzymy się meczom bezpośredni to 3 na 5 grane były na under. Nie są to drużyny jakoś specjalnie kreatywne w ataku dlatego myślę że tu bramkostrzelnie nie będzie. 2 gole które mogą paść na moje oko to Max, kurs do gry i ja idę w ta stronę.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia
Godzina: 21:00
Spotkanie: Nottingham - Fulham
Typ: poniżej 2.5 gola
Kurs: 1.96
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Spotkanie dwóch beniaminkow, gdzie tak naprawdę ciężko szukać faworyta. Patrząc na wyniki gospodarzy to Fulham powinien być faworytem ale trzeba wziąć poprawkę na to z kim mierzył się Nottingham, mieli gorszy terminarz i jak narazie ich bilans bramkowy to 4:14 Co po 7 kolejkach nie wygląda zbyt dobrze. Myślę że po meczach z drużynami Tottenhamu oraz Manchester City, gospodarze nie będą tracić już tak dużo bramek. Spodziewam się zupełnie innego meczu w którym będą gospodarze będą chcieli za wszelką cenę zdobyć punkty które w obecnej sytuacji ligowej sa im niesamowicie potrzebne. Jeśli przyjrzymy się meczom bezpośredni to 3 na 5 grane były na under. Nie są to drużyny jakoś specjalnie kreatywne w ataku dlatego myślę że tu bramkostrzelnie nie będzie. 2 gole które mogą paść na moje oko to Max, kurs do gry i ja idę w ta stronę.
Miałeś czas napisać kolejnego posta w lidze hiszpańskiej, a rozliczyć typu na minus ktory nie wszedł to już nie? Nie rozumiem takich typerów...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom