 Borussia Monchengladbach - Bayern Monachium
 Borussia Monchengladbach - Bayern Monachium
Borussia Monchengladbach lub remis
4,75 w Superbet 
A co to się tam działo wczoraj w 
Serie A?
Pierwszy w lidze AC Milan grał z liderem - tylko, że od końca czyli Pisą i to jeszcze u siebie na San Siro. Skończyło się to tak, że uratowali u siebie punkt po bramce w '93 minucie. Dziś w Bundeslidze mamy podobną sytuację, czyli gra pierwsza z ostatnią. To jak gra Bayern to chyba każdy wie, od porażki na KMŚ w Stanach Zjednoczonych z PSG 2:0 czyli gdzieś od początku lipca nie zaznali jeszcze smaku porażki, a co lepsze nawet nie zremisowali - wygrali wszystko.
Dziś liczę na to, że jednak to się zmieni i wcale nie uznałbym tego za jakąś niespodziankę, bo Bayernowi od lat z Borussia Monchengladbach gra się po prostu ciężko. Bywał taki okres, że Bawarczycy nie mogli znaleźć sposobu na dzisiejszych gości i to trwało nawet latami (czyt. bodajże 2). Typ leci do konkursu 
Typy Dnia, natomiast ciekawą opcją również wydaje się +1,5 HA. Patrząc na zarys historyczny spotkań drużyn to uważam, że kurs ponad 10 na gości to gruba przesada.