>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

7 kolejka PGE Ekstraligi + mecz zaległy 02.06-04.06.2017

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Włókniarz Częstochowa-Stal Gorzów(-4,5) 2 @ 1,70 iForbet
Stal jest dużo mocniejsza i nie powinna mieć kłopotów ze zwycięstwem w Czewie, zwłaszcza że ich tor jest bardzo lubiany przez rywali. Zmarzlik, Pawlicki w formie. Do tego Vaculik lepiej jeździ na wyjazdach, a KK i Puk również dorzucą swoje. Szczotka i Karczmarz na wyjazdach łatwo nie mają, ale mimo wszystko jakieś punkty będą robić, nawet nie na trupach, a po walce.
Czewa ma Madsena i Holtę i to jest koniec pewniaków. Zagar niby u siebie lepszy, ale to jednak nie ten kaliber zawodnika w tym sezonie, żeby miał się go lider bać. Ułamek jak wyżej - poobijany, a Baran to nie jest zawodnik na E-ligę, mimo pojedynczych wyskoków. Juniorzy po ich stronie, ale jednak to zdecydowanie za mało i mi się wydaje, że tutaj Stal powinna w okolicach 50pkt zakończyć ten mecz.

Max Fricke over 8,5 @ 1,90 iForbet
Niska linia na Australijczyka, który ma dobrą średnią w domu - 2,3. Dzisiaj jedzie w parze z Musielakiem, co akurat nie jest super ułatwieniem, ale mimo wszystko linia na tyle niska, że spokojnie można brać. Do tego w 12 biegu jedzie z juniorem i to nie Woryną, a zatem tam powinny być w miarę łatwe punkty. Liczę również, że dobrze pojadą Grisza i Fredrik, tak żeby Max pojechał w 14 biegu i miał trochę łatwiej o te punkty w nominowanym. Tak czy siak 4x 2 miejsce, do tego jedynka i typ wchodzi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Holta -najlepiej punktujący w meczu kurs 5 FORBET⛔ 12pkt zmarzlik 13 niewiele zabrakło a dokładnie 6 startu
spodziewam się dziś 6 startów u Ryśka i myślę że może być tym najlepszym punktującym.Tor w Częstochowie genialny do ścigania .Holta wreszcie wrócił do wspaniałej formy .Myślę że zakręci dziś się koło 13-14 oczek i to wystarczy ????

dziś dwa super mecze i żadnego w tv ???? ???? ???? nsport ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Gorzów (-4,5) 1,70⛔
Lindgren - Sajfutdinow 1 1,42⛔

= 2,27 forbet


Gorzowianie mają bardzo mocne pozycje 1-5. Wraca KK więc kolejny plus dla nich. U gosp. można liczyć na Madsena i Holte. Reszta spora niewiadoma ale nie będą wygrywać biegów. Zagar miewa pojedyncze dobre biegi a Ułamek poobijany. Widzę tu ok 8/10 pkt różnicy na koniec zawodów.
Fredka na torze w Rybniku średnia 2,5 więc świetny wynik. Dzisiaj na swoich kolegach z drużyny nie będzie tracił. Emil ciągle szuka i szuka. W parze z Kildemandem więc może potracić pkt. Spora przewaga szweda.


Holta powyżej 10,5✅
Fricke powyżej 8,5✅

= 3,30 forbet


Rysiek jeden z liderów obok Madsena druzyny z Częstochowy. U siebie na owalu piekielnie szybki i potrafiący wyczyniać cuda. Mija na trasie czy to po zewnętrznej czy wewnętrznej. Fajnie sie ogląda biegi z jego udziałem. Dzisiaj z juniorami 3x później z Baranem więc też spoko. Liczę bardzo na RT więc 6 biegów a wtedy będzie na spokojnie. Wynik będzie trzymał on z Madsenem więc cieżko mi sobie wyobrazić żeby tu się obeszło bez RT.
Fricke Opisany fajnie przez kapsztiego
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Fricke wczoraj marny występ w King&#39;s Lynn tylko 3 punkciki (0,2,0,1)
Wiem, wiem żeby nie porównywać występów w różnych ligach, ale 2 dni temu w Malilli w 6 biegach uzbierał całe 7 punktów.
Wczoraj grałem jego over 5,5 i totalnie mnie... zdenerwował
Wtorek - Szwecja, Środa - Anglia, Czwartek - Polska, trochę chłopak jeździ.
 
karfus 101,9K

karfus

Użytkownik
M.Zagar liczba wygranych biegów (wszystkie starty) | under 1.5 | 1.90 |STS✅✅✅
Zagar w tym sezonie mocno zawodzi. Na to spotkanie został desygnowany z numerem 12, co oznacza, iż nie jest prowadzącym parę. W dzisiejszym pojedynku, nie wróżę mu dobrego występu. Słoweniec ma kłopot z motocyklami. Nie ma dobrych startów, jest też wolny na dystansie, co za tym idzie 2x3 dzisiaj będzie ciężkie do ,,ujechania&#39;&#39;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Matej Zagar under 9,5 1,50 iforBet ✅
Każdy wie w jakiej dyspozycji jest Zagar i więcej drążyć tu w zasadzie nie trzeba. Wątpie aby nagle wystrzelił ale nawet jadąc na solidnym poziomie może mieć duży problem z ogarnięciem tej linii. Na przebudzenie na tyle aby wygryźć z ewentualnej taktycznej rewelacyjnie spisujących się w Czewie Holtę i Madsena. Do tego numer 12 który jednak wiadomo że plusów nie przynosi. Średnia 2 na bieg z będącymi praktycznie bez słabych punktów Gorzowianami? Wątpię.
Janusz Kołodziej under 10,5 1,80 iforBet ✅
Kołodziej na wyjazdach a Kołodziej w Lesznie to dwie inne osoby. W Lesznie praktycznie nie do zatrzymania a na wyjazdach jednak cieniuje. Jak dotychczas wyjazdowo 9+2 w Toruniu, 4 w Gorzowie i 3 we Wrocławiu. Niby forma jest niezła co pokazał w połfinale IMP jednak na ekstraligowych torach wyjazdowych radzi sobie co najmniej średnio. Linia 10,5 jest naprawdę wysoka przy takich wyczynach Koldiego i myślę że z solidnym Rybnikiem tego nie przeskoczy.
Piotr Pawlicki over 10,5 2,05 iforBet ⛔
Piter w drugą stronę. Świetna forma, pewny awans do finału GP Challenge, ostatnio komplet u siebie z Czewą, wcześniej 10+2 we Wrocławiu. Widać, że pogodził się ze sprzętem i znowu jest szybki. W takiej dyspozycji jest w stanie ograć absolutnie każdego bez znaczenia na jakim torze, gdyż wszędzie jeździ na podobnym wysokim poziomie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom