>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

7 Kolejka (18-19 październik)

Status
Zamknięty.
simons 646

simons

Forum VIP
Kursy i terminy 7mej kolejki (by EXPEKT)


Kolejeczka zaczyna sie ciekawie w sobote ... bardzo interesujacy mecz Napoli - Juventus
A w niedziele mamy taki hit jakim jest Roma - Inter
Zapraszam do dyskusji
Jeszcze prawdopodobne sklady znalazlem by mediaset wrzuce ????
Fiorentina-Reggina, sobota 18.00
Fiorentina(4-3-3): Frey; Comotto, Dainelli, Gamberini, Gobbi; Donadel, Felipe Melo, Montolivo; Santana, Pazzini, Jovetic.
Do dyspozycji: Storari, Zauri, Pasqual, Almiron, Kuzmanovic, Papa Waigo, Gilardino.
Trener: Prandelli
Niedobecni: Jorgensen, Semioli, Mutu, Vargas, Kroldrup
Reggina (4-3-2-1): Campagnolo; Lanzaro, Cirillo, Valdez, Costa; Vigiani, Tognozzi, Barreto ; Brienza, Cozza; Rakic.
Do dyspozycji: Puggioni, Carmona, Santos, Barillà, Alvarez, Corradi.
Trener: Orlandi
Nieobecni: Giosa, Cascione

Napoli-Juventus, sobota 20.30
Napoli (3-5-2): Iezzo; Santacroce, Cannavaro, Contini; Maggio, Blasi, Gargano, Hamsik, Vitale; Denis, Lavezzi.
Do dyspozycji: Gianello, Rinaudo, Aronica, Pazienza, Montervino, Mannini, Zalayeta.
Trener: Reja.
Nieobecni: Bogliacino, Pià.
Juventus (4-4-2): Manninger; Grygera, Knezevic, Chiellini, Molinaro; Salihamidzic, Poulsen, Marchisio, Nedved; Amauri, Del Piero.
Do dyspozycji: Chimenti, Ariaudo, De Ceglie, Marchionni, Ekdal, Tiago, Giovinco.
Trener: Ranieri.
Nieobecni: Andrade, Zanetti, Zebina, Trezeguet, Legrottaglie, Iaquinta, Mellberg, Camoranesi, Buffon, Sissoko.

Bologna-Lazio, niedziela 15.00
Bologna (4-4-2): Antonioli; Marchini, Morais, Terzi, Bombardini; Mudingay, Mingazzini, Lavecchia, Volpi, Valiani; Di Vaio.
Do dyspozycji: Colombo, Lanna, Castellini, Gonfalone, Britos, Coelho, Marazzina.
Trener: Arrigoni
Nieobecni: Bernacci, Mudingayi, Mingazzini, Amoroso
Lazio (4-3-3): Carrizo; Lichtsteiner, Siviglia, Cribari, Kolarov; Dabo, Ledesma, Brocchi; Pandev, Zarate, Rocchi.
Do dyspozycji: Muslera, Radu, Rozehnal, Mauri, Meghni, Inzaghi, Foggia.
Trener: Rossi
Nieobecni: Del Nero, Matuzalem, Firmani

Catania-Palermo, niedziela 15.00
Catania (4-3-3): Bizzarri; Sardo, Stovini, Silvestre, Silvestri; Baiocco, Biagianti, Tedesco; Martinez, Plasmati, Mascara.
Do dyspozycji: Kosicky, Terlizzi, Sabato, Izco, Dica, Llama, Morimoto.
Trener: Zenga
Nieobecni: Spinesi, Ledesma, Paolucci
Palermo (4-3-1-2): Amelia; Cassani, Carrozzieri, Bovo, Balzaretti; Migliaccio, Liverani, Nocerino; Simplicio; Cavani,Lanzafame.
Do dyspozycji: Fontana, Capuano, Raggi, Budan, Tedesco, Guana.
Trener: Ballardini
Nieobecni: Bresciano, Miccoli, Succi, Mchedlidze

Chievo-Atalanta, niedziela 15.00
Chievo (4-3-1-2): Sorrentino; Malaga, Mandelli, Cesar, Mantovani; Pinzi, Italiano, Bentivoglio; Marcolini; Pellissier, Langella.
Do dyspozycji: Squizzi, Yepes, Frey, Iunco, Luciano, Rigoni, Bogdani.
Trener: Iachini
Nieobecni: Scardina
Atalanta (4-4-1-1): Coppola; Garics, Talamonti, Manfredini, Bellini; Ferreiera Pinto, De Ascentis, Guarente, Padoin; Doni; Floccari.
Do dyspozycji: Consigli, Pellegrino, Rivalta, Defendi, Marconi, Valdes, Cerci.
Trener: Delneri
Nieobecni: Vieri, Manzoni, D&#39;Agostino, Cigarini

Genoa-Siena, niedziela 15.00

Genoa
(3-4-3): Rubinho; Biava, Ferrari, Criscito; Mesto, Milanetto, Vanden Borre, Juric; Sculli, Palladino, Milito.
Do dyspozycji: Scarpi, D&#39;Alessandro, Bocchetti, Brivio, Gasbarroni, Jankovic, Roman.
Trener: Gasperini
Nieobecni: Motta, Paro, Modesto, Olivera, Papastathopoulos, Rossi
Siena (4-3-1-2): Curci; Rossettini, Ficagna, Portanova, Del Grosso; Vergassola, Coppola, Galoppa; Kharja, Frick, Maccarone.
Do dyspozycji :Jaakkola, Rossi, Del Prete, Jarolim, Zuniga, Calaiò, Ghezzal.
Trener: Giampaolo
Nieobecni: Eleftheropoulos, Belmonte, Sansone, Brandao, Codrea

Lecce-Udinese, niedziela 15.00
Lecce (4-3-1-2): Benussi; Polenghi, Stendardo, Fabiano, Ardito; Giacomazzi, Zanchetta, Ariatti; Caserta; Castillo, Cacia.
Do dyspozycji: Rosati, Diamoutene, Antunes, Basta, Tiribocchi, Konan, Boudianski.
Trener: Beretta.
Nieobecni: Angelo, Petrachi.
Udinese (4-3-3): Handanovic; Motta, Coda, Domizzi, Lukovic; Inler, D&#39;Agostino, Isla; Pepe, Quagliarella, Di Natale.
Do dyspozycji: Koprivec, Ferronetti, Tissone, Pasquale, Obodo, Sanchez, Floro Flores.
Trener: Marino.
Nieobecni: Belardi, Vujadinovic, Nef.

Milan-Sampdoria
, niedziela 15.00
Milan (4-3-2-1): Abbiati; Bonera, Favalli, Maldini, Jankulovski; Ambrosini, Gattuso, Seedorf; Kakà, Ronaldinho; Pato.
Do dyspozycji: Dida, Nesta, Antonini, Flamini, Inzaghi, Borriello, Shevchenko.
Trener: Ancelotti.
Nieobecni: Pirlo, Senderos, Kaladze, Zambrotta.

Sampdoria
(3-5-1-1): Mirante; Lucchini, Gastaldello, Bottinelli; Stankevicius, Sammarco, Delvecchio, Franceschini, Ziegler; Cassano; Bonazzoli.
Do dyspozycji: Castellazzi, Krsticic, Padalino, Bellucci, Bonanni, Fornaroli, Pieri.
Trener: Mazzarri.
Nieobecni: Campanaro, Palombo, Accardi , Dessena

Torino-Cagliari, niedziela 15.00
Torino (4-3-2-1): Sereni; Colombo, Natali, Pratali, Rubin; Diana, Corini, Saumel; Abate, Amoruso; Bianchi.
Do dyspozycji: Calderoni, Di Loreto, Pisano, Barone, P. Zanetti, Rosina, Abbruscato.
Trener: De Biasi.
Nieobecni: Rosina, Malonga.

Cagliari (4-3-1-2): Marchetti; Pisano, Lopez, Bianco, Agostini; Biondini, Conti, Fini; Cossu; Larrivey, Acquafresca.
Do dyspozycji: Lupatelli, Matheu, Astori, Parola, Lazzari, Matri, Jeda.
Trener: Allegri.
Nieobecni: Canini.

Roma-Inter, niedziela 20.30
Roma (4-2-3-1): Doni; Cicinho, Juan, Loria, Riise; De Rossi, Pizarro; Taddei, Aquilani, Perrotta; Vucinic.
Do dyspozycji: Artur, Brighi, Filipe, Okaka, Totti, Menez, Montella.
Trener: Spalletti.
Nieobecni: Cassetti, Tonetto, Baptista, Mexes, Panucci.

Inter (4-3-3): Julio Cesar; Maicon, Cordoba, Materazzi, Zanetti; Stankovic, Cambiasso, Muntari; Mancini, Ibrahimovic, Cruz.
Do dyspozycji: Toldo, Samuel, Chivu, Bolzoni, Muntari, Adriano, Balotelli.
Trener: Mourinho.
Nieobecni: Burdisso, Jimenez, Figo, Rivas, Maxwell, Vieira.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Dopiero co zaczalem tworzyc temat i juz mi sie jedno spotkanie rzuciło w oczy
Napoli - Juventus
1x (1.35) 9/10
1 (2.40) 6/10
Spotkanie miedzy Napoli i Juventusem zapowiada sie bardzo ciekawie. Napoli gra u siebie i poki co wyglada na to ze gra o wysoka stawke, Juve to nie to Juve co wszyscy by chcieli i mysle ze w tym sezonie jej miejsce to gorna czesc srodkowej tabeli. Juventus slabo, gra brakuje im tez szczescia, Napoli ostatnio porazka z dobrze prosperujaca Genoa pewnie bedzie chciala sie odegrac. Napoli na wlasnym stadionie wiadomo gra bardzo ladna pilke a najczesciej wieczorna pora (20:30) jest druzyna bardzo widowiskowa. Co prawda nie bedzie ultrasow na stadionie, ale mysle ze wykorzystaja &quot;atut boisko&quot;. Ostatni mecz miedzy tymi druzynami skonczyl sie 3:1 na korzysc Napoli takze poki co wszystko jest za gospodarzami. Na niedomiar zlego dla Juve (w poscie wyzej widac) nadeszla plaga wsrod zawodnikow. Druzyna na pewno odczuje braki - Andrade, Zanetti, Zebina, Trezeguet, Legrottaglie, Iaquinta, Mellberg, Camoranesi, Buffon, Sissoko. Sissoko jak do tej pory pokazal ze jest glownym motorem napedzajacym ta druzynem wiec ogromna strata. Dalej idac Camoranesi, Buffon, Trezeguet, Legrottaglie, Iaquinta, itd itd raczej nie trzeba pisac ze to podstawa dla Juventusu. O ile atak wyglada dobrze, to reszta na papierze nie najlepiej. Pomoc to ciagle troche za slaby Nedved, obrona mnie nie przekonuje, a Manninger powinien dac rade. Reja ma podobny problem do Ranieriego, ale na korzysc ???? caly skladp raktycznie ma dostepny i nie wie komu dac zagrac. Wraca Santacroce wedlug mnie bardzo wazn ogniwo defensywne Napoli, dalej idac mozna wymienic takie wazne nazwiska dla Napoli jak Hamsik, Gargano, Maggio i para Lavezzi-Denis ... chociaz tutaj nie wiadomo czy Denis czy Zalayeta ale ja bym osobiscie preferowal pierwsza opcje ???? Co tu duzo wiecej pisac Napoli naladowana po porazce bedzie na pewno szukac 3 pkt z oslabioym JUventusem na wlasnym boisku. Nie wiem skad ten kurs na 1 ale uwazam ze jest baaaaardzo mocno przesadzony takze dziekuje bukom i biore 1x albo 1. Post dzisiaj bo nie zapowiada sie na jakies duze rewolucyjne zmiany w skladach itp a kurs mysle ze mocno spadnie bo osobiscie nie widze niczego co by bylo za Juventusem.
Reszta analizek bedzie oczywiscie pozniej ????
Pozdrawiam
 
A 1

adi666

Użytkownik
musisz wsiąść pod uwagę to, że każda seria ma swój koniec Juventus jest bez formy i owszem ma mocno osłabiony skład, ale w końcu zacznie wygrywać i strzelać więcej bramek, trzeba pamiętać że z mocnymi drużynami grają lepiej w tamtym sezonie tworząc małą tabelę drużyn z czołówki Juve zajmowało 1 miejsce , przytaczasz wynik z tamtego sezonu kto oglądał tamto spotkanie to wie, że wynik 3-1 to w głównej mierze zasługa sędziego tamtego spotkania który podyktował 2 rzuty karne na niekorzyść Bianconerich.

Forma skuteczność oraz kontuzje nie napawają optymizmem, ale jak nie teraz to kiedy ? ... przegrać Juve nie przegra 2 meczu z rzędu i nie spadnie już niżej nie sądzę , ja bym stawiał raczej na x2 Juve , liczę na Giovinco który dzisiaj dostał podwyżkę i przedłużył kontrakt do 2013 roku on pociągnie drużynę.

P.s to takie moje odczucia odnośnie tego meczu

pozdro :jezora:
 
simons 646

simons

Forum VIP
Twoja opinia nie wydaje mi sie obiektywna, myle sie ?
Wydaje mi ze jestes z tej grupy ktora pamietala jak Juve gralo i oczekuje wielkiego skoku jakosci tej druzyny do &quot;dawnych czasow&quot; ja jestem jak widac calkowicie innego zdania.
Z passa masz absolutnie racje, kiedys musi sie skonczyc ... tylko kiedy. NIe powinni pregrac Twoim zdaniem bo tyle porazek dla Juve .... to nie w ich stylu ale spojrzmy chociaz na Rome w tym sezonie cienko w zeszlym walczyla o mistrzostwo. W zasadzie mozna porownac moim zdaniem te 2 druzyny jezeli chodzi o poprzedni a i aktualny rok.
Ja widze po prostu lepszy styl gry Napoli, wlasne boisko i cala kadra przeciwko statystykom Juve dla mnie zdecydowanie Napoli. Giovinco dobrze gra, ale to jeszcze nie jest to ... jest mlody pogra troche i bedzie gwiazda ... tego jestem pewien ale jeszcze nie teraz.
Co tu jeszcze mowic, dowiemy sie jutro. Ale fajnie ze napisales swoje zdanie ????
 
U 13

ufokluki

Użytkownik
Napoli - Juve, typ na Napoli faktycznie wydaje się być odpowiedni. Juve gra bardzo osłabiony, a do tego jeszcze w fatalnej formie. A Napoli to drużyna solidna i na własnym boisku będzie na pewno bardzo zmobilizowana przed takim zespołem jak Juventus Turyn. Kurs ponad 2. Naprawdę warto zagrać takiego singla.
A co myślicie o typie na Fiorentine?
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Napoli - Juventus

Dziś o 20.30 zostanie rozegrana 6 kolejka Włoskiej Serie A. Juventus w swoim kolejnym występie Jedzie na południe Włoch do Napoli. Drużyna z Turynu ostatnio brakuje skuteczności przez co wyraźnie obniżyli swoje loty. Kolejne mecze bez zwycięstwa w lidze oraz remis z BATE w LM spowodowały że cierpliwość kibiców sie wyczerpała. Warto wspomnieć że zatrzymali ostatnio oni autokar z piłkarzami protestując swoje niezadowolenie przeciwko polityce zarządu oraz zbyt drogim biletom na LM. W mediach coraz głośniej zaczęto otwarcie pisać o następcy Ranieriego co nigdy nie jest dobrą wiadomością dla klubu. Zarząd organizował spotkania z trenerem i piłkarzami aby podczas rozmów wszystko sobie wyjaśnić, znaleźć przyczynę słabszej gry i ją wyeliminować. Na pewno nie ułatwią tego osłabienia.. o tym że nie zagra Andrade czy Zebina myśle że nie ma sensu pisać, mecze samego Andrade w Juve można policzyć na palce jednej ręki więc konsekwentne pisane przez innych że to osłabienie mija sie z celem :| Jeśli chodzi o prawdziwe osłabienie to niewątpliwe Buffon ???? Kibice Starej Damy mogą tylko niebiosom dziękować że zarząd przed sezonem sprowadził godnego zmniennika jakim jest Manninger broniący porządnie, jednak co Gigi to Gigi ???? W obronie nie zagra Legro a w pomocy Camor dwóch podstawowych zawodników.
Sissoko jak do tej pory pokazał ze jest głównym motorem napędzającym ta druzyne wiec ogromna strata.
Nie wiem czemu Sissoko miałby byc motorem napędowym :O Jest on muzułmaninem, a ostatnio trwający Ramadan oraz ograniczeniach tym spowodowane sprawiły że Momo wyraźnie obniżył swój poziom w porównaniu z początkiem i zapewnie gdyby nie to że pauzuje za kartkę to usiadł by na ławce rezerwowych. Jeśli chodzi o atak to zabraknie Iaqinty i Trezegeute :/ więc pole do manewru zostaje niewielkie. Jeżeli chodzi o Napoli to zrobił się z tego klubu naprawdę porządny zespół. Wskoczyli oni do serie A razem z Juve w tamtym sezonie i widać że czuja sie tutaj dobrze ???? Trener nie ma problemów ze składem i może spokojnie obmyślać taktykę na sobotnie spotkanie. Do tej pory idzie mu to bardzo dobrze, patrząc że na własnym boisku Napoli jeszcze nie straciło punktu a gdyby nie porażka 3-2 w ostatnim spotkanie z Genua to byli by w absolutnym czubie tabeli. Z graczy gospodarzy na szczególna uwagę zasługuje Marek Hamsik, Słowak o którym było ostatno głośno. Sądze że jednak pomimo tylu osłabień trener Ranieri może wystawić piłkarzy o wiele lepszych niż dzisiejssi gospodarze. Jeżeli chodzi o historie spotkań pomiędzy tymi drużynami to jest ona baaardzo bogata ( w końcu obie drużyna tworzyły historię włoskiej i światowej piłki ) spotkali się 114 razy ???? 57 meczy było na korzyść Juve, 24 kończyło sie remisem a 20 wygrywali dzisiejsi gospodarze. Obserwując drużynę Juve łatwo zauważyć że na najważniejsze spotkania potrafią sie oni niesamowicie zmotywować. Teraz nadarza sie ku temu doskonała okazja. Seria bez zwycięstwa, szpital w składzie, presja na trenerze i piłkarzach oraz kalendarz.. Napoli, we wtorek Real w LM !! potem derby z Torino, wyjazd do Boloni, mecz z Roma i rewanż z Realem. Wydawać by sie mogło że w taki momencie takie ważne meczy ale czy nie jest to czas na narodziny nowej gwiazdy? Nedved i Alex maja swoje lata więc tysiące fanów liczą że to Seba Giovinco weźmie ciężar gry na siebie a okazje ma ku temu doskonałą.. Kiedy W połowie lat 90 swoja wielka przygodę z piłką zaczynał Alessandro Del Piero grał w Juve u boku wielkiego Roberto Baggio, ten zaś widząc talent młodego chłopaka mógł odejść. Sebastiona Giovinco miał wtedy 8 lat.. Chciałbym żebyśmy dziś mogli obejrzeć podobny piękny obrazek, a mianowicie Sebe ze swoim mistrzem Alexsem w podobnych rolach ???? Jak już pisałem okazje ku temu maja doskonała, umiejętności jednemu i drugiemu nie brakuje więc czemu mieli byśmy nie zobaczyć tego słynnego Magika Juventus ???? Nie tylko ja ale i tysiące fanów Starej Damy liczą na godny występ swoich piłkarzy,a w szczególności tria Del Piero - Amauri - Giovinco. Bez wątpienia kibice którzy zapewne szczelnie wypełnia 78 tysięczny stadion San Paulo będą świadkami dobrego widowiska, widowiska po którym zostanie odczarowany miejscowy stadion i po ciężkim meczu 3 ptk pojada na północ do Turynu. Forza Juventus ! ????

Przewidywane składy :

Napoli: Iezzo – Santacroce, Cannavaro, Contini – Maggio, Blasi, Gargano, Hamsik, Vitale – Denis, Lavezzi


Juventus: Manninger – Grygera, Knezević, Chiellini, Molinaro – Nedved, Poulsen, Marchisio, Giovinco – Del Piero, Amauri

Moje typy :

Napoli - Juventus 2 @ 3.00
under - over(2.5) 1 @ 1,75
 
simons 646

simons

Forum VIP
Co do Ssisoko to racja ostatnio trwajacy Ramadan troszke mu przeszkodzil, ale wydaje mi sie ze On i Camorenasi to jedyni kreatywni zawodnicy ktorzy po tworza te sytuacje. Moge sie mylic bo nie sledze zbytnio tej druzyny ????
Od razu widac ze Juventus ma sporo fanow u nas, ktorzy wierza w te druzyne ... moje zdanie juz raz wyrazilem wyzej ????
A co do stadionu to przeciez zamkniete sa niektore sektory wiec stadion bedzie &quot;pół-pełen&quot; czyli wszystkie bilety sprzedane, ale bodajze 32 tyś
O Fiorentinie napisze cos chyba jak wroce
 
szary 0

szary

Użytkownik
Trener Violi ma dać odpocząć Mutu i Gilardino przed meczem w LM, także siła ofensywna mocno zmaleje. Reggina nie ma wyników ale nie gra źle. Dziś upatruje tutaj wielkiej niespodzianki, nawet wygranej Regginy po kursie 9.00 (BAH). Typuję jednak:
Fiorentina - Reggina X2 @ 2.67
Miałem dać ten typ do Typów dnia ale wolę 3.00 na Hoffenheim ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
Hmmm fajnie Szary ze napisales ale mogles rozwinac troszke swoja mysl ????
Co do tego meczu Fiorentina - Reggina to jestem nastawiony na X. Fiora gra u siebie i niby wyszla ze swego czarnego okresu, ale ostatnio ich zawodnicy grywali w reprezentacjach(Vargas, Gilardino, Montolivo,Jovetic itp) do tego przed soba maja mecz w LM. Reggina ostatnie mecze zagrala ladnie, ostatnio w meczu z Catania bombardowala ich bramke ale nieskutecznie. Co do skladow to bez jakichs wielkich brakow. Oczywiscie Mutu w Fiorze, ale (zaznaczam ze nie sledzilem ostatniej kolejki eliminacji takze nie biore tego pod uwage w tym zdaniu) nie wyglada na to zeby byl w formie, wiec nie oceniam tego jako wielka strata. Reggina od 99&#39; jeszcze nie wygrala z Fiora (jak przedtem bylo, nie wiem :p) a na wyjezdzie zawsze przegrala, wiec statystyki widza gospodarzy w roli faworytow. Widze tutaj szanse na niespodzianke ze strony Regginy, aczkolwiek nie gram tego spotkania, bo dla mnie kursy slabe i wynik niepewny. Iksik tak 2/10 max ????
EDIT:
Fiorentina bez Gilardino i Mutu z przodu ... takze szykuje sie neizly turnover w druzynie. W Napoli potwierdzona para Lavezzi-Denis.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: FC Bologna - Lazio (Handicap 1:0) ⛔
Typ: 2
Kurs: 3.80
Bukmacher: bet-at-home

Analiza: Jutro o 15.00 na Stadio Renato Dall&#39;Ara w Bolonii rozpocznie się jedno ze spotkań 7. kolejki włoskiej Serie A, w którym miejscowi Rossoblu podejmować będą aktualnego lidera - ekipę Lazio.
Fakt, iż Bologna w trzech rozegranych do tej pory w obecnym sezonie meczach na własnym terenie nie strzeliła jeszcze gola, tracąc ich aż pięć, przy niezwykle ofensywnie grających zawodnikach Delio Rossi&#39;ego, którzy są jak narazie najskuteczniejszą drużyną w rozgrywkach (14 bramek w sześciu meczach!), nie wróży beniaminkowi najlepiej.
Renzo Ulivieri na pewno nie będzie mógł skorzystać z kontuzjowanego Amoroso, a pod znakiem zapytania stoi występ byłego gracza Biancocelestich - Gaby’ego Mudingayi&#39;a.
Natomiast w składzie drużyny z Rzymu nie zobaczymy Del Nero, Matuzalema i Firmani&#39;ego, a niepewny jest występ Gorana Pandeva i powracającego do gry Tommaso Rocchi&#39;ego.
W jutrzejszym spotkaniu stawiam na pewne zwycięstwo drużyny gości, którzy zapewne zechcą zrehabilitować się kibicom za niespodziankę z ostatniej kolejki, kiedy zremisowali z innym beniaminkiem - Lecce 1:1 i utrzymać pozycję lidera Serie A.
Mój typ: 4:1 dla Lazio i przynajmniej jedna bramka autorstwa niezwykle skutecznego Mauro Zarate.

Ostatnie spotkania Bolonii:
04.10.2008 Inter - Bologna 2:1
28.09.2008 Bologna - Napoli 0:1
24.09.2008 Bologna - Udinese 0:3

Ostatnie spotkania Lazio:
04.10.2008 Lazio - Lecce 1:1
28.09.2008 Torino - Lazio 1:3
24.09.2008 Lazio - Fiorentina 3:0
 
miko_mu 1

miko_mu

Forum VIP
Bologna - Lazio typ: 2 kurs: 2,10 bet-at-home

Kurs świetny i wydaje się, że jak to możliwe. Może właśnie trzeba to wykorzystać? Bologna po 6 meczach ma tylko 3 punkty. Wygrali raz z Milanem i od tego czasu staczają się na dno. Lazio natomiast to lider Serie A i z pewnością będą chcieli się na tym zaszczytnym miejscy utrzymać.

04/10-08 Serie A Inter Milan vs. Bologna 2:1
28/09-08 Serie A Bologna vs. Napoli 0:1
24/09-08 Serie A Bologna vs. Udinese 0:3
21/09-08 Serie A Fiorentina vs. Bologna 1:0
14/09-08 Serie A Bologna vs. Atalanta Bergamo 0:1

Jak widać, fatalna passa gospodarzy. Dość, że przegrywają to jeszcze nie potrafią strzelić przed własną publicznością bramki. W dodatku zagrają bez Amoroso, a pod znakiem zapytania stoi występ Mudingayi. Zawodnicy miejscowych chyba sami nie wierzą, że są w stanie cokolwiek ugrać przeciwko liderowi rozgrywek.


04/10-08 Serie A Lazio vs. Lecce 1:1
28/09-08 Serie A Torino vs. Lazio 1:3
24/09-08 Serie A Lazio vs. Fiorentina 3:0
21/09-08 Serie A AC Milan vs. Lazio 4:1
14/09-08 Serie A Lazio vs. Sampdoria 2:0

Rzymianie muszą zrehabilitować się za ostatni remis przed własną publicznością. Na wyjazdach grają różnie. Z Milanem doznali pogromu co mnie bardzo zdziwiło. Wysoko natomiast pokonali Torino i jutro przewiduję podobny rezultat. Goście bez Del Nero, Matuzalema i Firmaniego, a niepewny jest występ Gorana Pandeva, lecz myślę, że to taka zasłona i ostatecznie Pandev wystąpi u boku Zarate.

SimonS co myślisz?
 
simons 646

simons

Forum VIP
No to dzisiaj pare spotkan zapowiada sie ciekawie ????
Bologna - Lazio
2 (2.25) 7/10
Spotkanie miedzy dwiema druzynami, ktorych poczatek wygladal calkowicie przeciwnie. Bologna ponizej oczekiwan, Lazio poki co wyglada na rewelacje sezonu ( i oby mozna bylo zamienic slowo wyglada na jest). Bologna jak tez wspomnialem ostatnio nie w formie graja slaba pilke, chociaz tworza jakies okazje z przodu. Lazio ostatnio gra bardzo, z Lecce remis 1-1 , ale moim zdaniem, Lazio mialo ewidentna przewage. Lecce dobrze sie bronilo zeby w koncu wykorzystac jedna kontre ... Co do skladow to w Bologna odczuje raczej brak Amoruso, z kolei do Lazio wraca Rocchi i Dabo, a ex Bologni Menghi wyglada na to ze nie da rady zagrac, Rocchi nie wyglada na 100% wiec pewnie wejdzie na boisko z lawki a Dabo powinien ywalczyc miejsce zamiast Mauriego, ktory w moich oczach ostatnio malo dobrego gra. Motywacje obiedruzyny maja wystarczajace, gospodarze musza w koncu zaczac zdobywac jakas wieksza ilosc punktow, a w Rzymie wciaz jest atmosfera marzen o wysokie miejsce. Atuty w ataku sa zeby wygrac i to nie jedna bramka takze po takim kursie chetnie biore i ... trzymam kciuki.
Catania - Palermo
x2 (1.45) 6/10
Gdyby to nie bylo derby dalbym o wiele wieksza stawke... Ale derby to derby ???? Catania przedstawia sie bardzo dobrze na swoim stadionie, jezeli chodzi o wyniki... gra najczesciej polega na zdobyciu bramki i obronie wyniku , ostatnio wywalczyli sporo wymeczony remis z Reggina ... Goscie zapowiadaja niezla forme - zwyciestwo z Juve i Reggina, a przede wszystkim wydaje mi sie ze Ballardini podniosl poziom druzyny i jest w stanie doprowadzic swoja ekipe do zwyciestwa. Do tego nie wierze w kolejne zwyciestwo Catani u siebie. Dla statystykow to Palermo jeszcze nie zagralo na X , Catania zawsze wygrywa u siebie ... moze czysty iksik w derby ? ????
Milan - Sampdoria
Over 2.5 (1.90) 4/10
Atalanta ostatnio udowodnila ze nie tak ciezko strzelic pare bramek Sampdorii. Sampdoria ktora wydaje sie byc w kryzysie, a Milan ktory wydaje sie miec go juz za soba. Blucerchiati potrafia wyrwac remis z takimi druzynami jak Inter czy Juve, ale to na wlasnym boisku... na wyjezdzie to juz gorzej, o wiele gorzej. Na pewno beda szukali przelamania i bramki, Milan (niby) po kryzysie juz musi zaczac zajmowac miejsce w tabeli takze spodziewam sie dosc ofensywnego meczu, ze spora iloscia brameczek ????
Nie chce mi sie wiecej pisac i do tego glodny jestem takze pozwole sobie na 2 suche typki do tych wyzej napisanych
Genoa - Siena x2 (niespodzianka ???? )
Lecce - Udinese X
 
J 19

jajo

Użytkownik
Bologna - Lazio
typ: 2
kurs: 2,25
W siódmej kolejce włoskiej Serie A, zajmująca ósmą pozycję Bologna, podejmie przewodzące w tabeli Lazio. Gospodarze swoje jedyne trzy punkty zdobyli w pierwszej kolejce, kiedy sensacyjnie pokonali na wyjeździe Milan. W trzech spotkaniach na własnym stadionie, drużyna nie zdobyła ani jednego punktu, nie strzelając żadnej bramki. Goście w międzyczasie wygrali czterokrotnie (przynajmniej różnicą dwóch bramek), przegrali z Milanem 4:1 i zremisowali 1:1 z Lecce (w ostatniej kolejce).
Bologna wystąpi w tym meczu bez Amoroso, a pod znakiem zapytania stoi występ byłego zawodnika biancochellestich Mudingaya. Stołeczni zagrają bez Del Nero, Matuzalema i Firmaniego. Nie wiadomo czy wystąpi Macedończyk, Goran Pandev. Kurs 2,25 zdecydowanie zachęca do typu na lidera przeciwko outsiderowi
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Spotkanie: Genoa - Siena [handicap 0:1]
Typ: Genoa
Kurs: 3,20
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Genoa w dotychczas rozegranych trzech spotkaniach na wlasnym stadionie spisywala się kapitalnie. Wygrane 2:0 z Milanem, 3:1 z Romą czy też 3:2 z Napoli na pewno świadczą o duzym potencjale w tej druzynie. Genoa grając na własnym stadionie preferuje ofensywny styl gry, z trzema obroncami co wygląda efektownie dla oka kibica, a co najwazniejsze przynosi takze efekty w postaci zdobyczy punktowych. Przed niedzielnym meczem zarowno Genoa jak i Siena ma trochę problemow z zestawieniem podstawowych jedenastek, poniewaz kontuzje leczą niektorzy zawodnicy z pierwszego skladu. Tak czy siak moim faworytem tego spotkania jest Genoa, ktora grajac ustawieniem 3-4-3 wrecz musi strzelac bramki. Dzis w ataku zapewne ujrzymy Palladino, Jankovicia i gwiazde druzyny Diego Milito, ktorego sprowadzenie z Saragossy bylo strzalem w dziesiątkę. Zarowno Genoa jak i Siena są druzynami, ktore wiekszosc swoich punktow zdobywaja na wlasnych stadionach, a na wyjazdach sporo ich tracą. Wychodze wiec z zalozenia, ze atut wlasnego boiska dolozy tutaj sporo od siebie i to wlasnie ofensywnie grajaca Genoa pokona nizej notowanego przeciwnika, ktory slabo gra na wyjazdach. Kurs na zwykłą jedynkę jest całkiem przyjemny, ale uwazam, ze warto sprobowac zagrac nawet z handicapem na wygrana gospodarzy.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Milito wrocil 17ego kolo 18 z Argentyny wiec najprawdopodobniej zagra z 60 minut ... ale tyle powinno mu wystarczyc zeby strzelic bramke patrzac po tym ze Gila wczoraj w przeciagu bodajze 18 minut walnal 2 brameczki. Dalej czytam deklaracje ze Milito chce grac nawet jak bedzie mega zmeczony, takze wyglada na zmotywowanego ale czy motywacja wygra ze sprawnoscia fizyczna ?
Moja mozliwa niespodzianke kierowalem tym ze Genoa jeszcze nigdy nie wygrala z Siena u siebie, sa w formie, ale Siena jest druzyna ktora moze wyrwac remis kazdemu (moim zdaniem oczywiscie)
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Napoli - Juventus 2 @ 3.00 ⛔
under - over(2.5) 1 @ 1,75 ⛔
[*]Do 60min nie było tragedii w miarę wyrównany widowisko, po jednej z akcji lewa strona Amauri strzelił nawet gola i wydawało sie ze skromne zwycięstwo utrzyma sie do końca. Niestety najsłabszym ogniwem w zespole Juve okazał sie... Ranierii. W 70min zdejmuje Del Piero a na jego miejsce wpuszcza... młodego obrońce De Ceglie, w 75min za Poulsena wchodzi.. 19-letni Szwed Ekdal :O Giovinco siedzi nadal na ławce.. wchodzi na ostatnie 5 min jak juz było po meczu
[*]

Z dzisiejszych spotkań :&gt;

Genoa - Siena 1 @ 1,80
Mecz dwóch drużyn ze środka tabeli. Faworyta upatruje w Genuii gdyż są regularna drużyna grająca dobrze na własnym boisku. Kibice na pewno liczą również na świetnie dysponowanego Diegi Militio.

Catania - Palermo 1 @ 2,50
under/over(2,5) 1 @ 1,70
Bardzo ciekawy mecz w końcu derby Sycyliy. Obie drużyny spisują sie dobrze szczególnie na własnych boiskach. Catania w 3 meczach nie straciła nawet bramki zawsze wygrywała 1-0 :p Palermo bez Succiego i Bresciano ale podbudowane ostatnimi sukcesami na pewno powalczy.

Bologna - Lazio X @ 3.10
Bologna gra ostatnio wprost fatalnie ???? 5 porażek z rzędu nie zwiastują niczego dobrego, ale wiadomo muszą w końcu kiedyś sie przebudzić. Lazio gra ofensywna piłke i na pewno bedzią chciało zatrzeć zatrzeć złe wrażenie sprzed dwóch tygodni. Licze że jednak czarna seria zostanie przerwana :p

Roma - Inter
Obie drużyny strzelą bramkę - Tak @ 1,65
Spotkaja się ubiegłoroczny wicemistrz i mistrz. Roma wyraźnie w dołku,ze szpitalem w składzie ale na taki mecz na pewno sie zmobilizuja ???? Inter który lubi grać w Rzymie oczekuje kolejnego zwycięstwa wykorzystujące słabsza dyspozycje. Często w tych meczach padały wysokie wyniki ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

⚽AS Roma-Inter Mediolan
Typ : 1
Kurs : 3,10 bet-at-home


Hit 7 kolejki rozgrywek Serie A. Galliorossi podejmą Nerroazurrich na Stadio Olimpico w Rzymie. Faworyta w tym meczu sugerując się ostatnimi rezultatami nie trudno wskazac. I niewątpliwie sa nimi gracze Jose Mourinho. Z tym się zgadzam ale jest to faworyt teoretyczny oczywiście. Murawa wszystko zweryfikuje. Patrząc na grę Interu nie można zauważyc niczego co pokazuje że ten zespoł jest silniejszy niż przed rokiem. Owszem wygrywa kolejne mecze ale w bardzo marnym stylu męcząc się z kolejnymi rywalami. 2:1 z Bologną 1:0 z Lecce, porażka z Milanem 0:1 w meczu gdzie zaczeli grac dopiero w 2 połowie bo Milan ich wręcz zdominował. Styl w jakim zwyciężają jest odzwierciedleniem że nie ważne jak ale ważne aby wygrac co chyba Mourinho stosował w każdym zespole który prowadził bo przecież Chelsea za jego kadencji także grała bardzo topornie ale wygrywała. Roma przez ostatnie sezony swoim stylem ofensywnym przekonała do siebie kibiców na całym świecie. Ostatnie wyniki są wręcz fatalne ale ilez można przegrywac mecz za meczem co nie przystoi takiemu zespołowi jak AS Roma. Już był taki moment że wydawać by się mogło że w Rzymie wszystko wraca do normy. Wygrana z Bordeaux 3:1 na wyjeździe w Champions League, potem 2:0 z Genoą i wkońcu w ostatniej kolejce wpadka na całego ze Sieną 0:1. Na dodatek w tamtym meczu jeszcze z powodu czerwonych kartek ze składu wypadki Panucci i Mexes, jakby tego było mało bo przecież poczatek sezonu to istny szpital w zespole Galliorossich. Teraz na całe szczęście sytuacja wygląda juz zdecydowanie lepiej. Jedynymi którzy sa kontuzjowani są jeszcze Casetti i Baptista, którzy z zawieszonymi Mexesem i Panuccim stworzą listę nieobecnych w zespole Spalettiego. Co jest ważne to że il capitano Francesco Totti powraca do pierwszego skladu i dzisiaj ma poprowadzic Rzymian do ... tak oczekiwanego sukcesu. To właśnie on z de Rossim mają decydowac o grze w tym meczu, ale nie należy zapominac o Aquilanim który błysnał formą w meczu Włochy-Czarnogóra w srode.
Teraz jeżeli chodiz o sytuacje jaką ma Mourinho to nie będzie mógł skorzystac z Jimeneza, Maxwella, Figo, Rivasa i Vieiry. Wszystkie te braki może wypełnic bez uszczerbku na jakości zespołu. Ale mnie i tak nie przekonuje gra Interu o czym już wspominałem i licze w pewnym sensie na niespodzianke w tym meczu chociaż to chyba za duże słowo bo przecież zagrają wicemistrz z mistrzem i każde rozstrzygnięcie wchodzi w tym meczu w gre.
A tak wyglądają prawdopodobne składy wg La Gazetta dello Sport :

Sklad Romy wraca pomału do ideału z poprzedniego sezonu. Spaletti miał 2 tygodnie na prace z zawodnikami, no może nie wszystkimi ale niektórzy przecież nie grali w reprezentacjach jak Totti czy Taddei i może udało mu się w jakiś sposób wprowadzic lepszą atmosferę do zespołu i wpoic skuteczną taktykę na dzisiejszy mecz. Sądze że Roma ma naprawde spore szanse aby ten mecz wygrac dlatego tez typuje na ich zwycięstwo, niektórzy uznaja zapewne że to raczej szukanie niespodzianki ale analizujac go dokładniej sądze że są szanse na powodzenie. Gra Interu opiera się w głównej mierze na obronie a jeżeli Roma ruszy pressingiem czego się spodziewam dzisiaj własnie to są w stanie coś strzelic w pierwszej połowie jeszcze a wtedy będzie grało się już zdecydowanie lepiej.


kto inny jak nie on ma poukładac grę AS Romy ?!;)
 
simons 646

simons

Forum VIP
Napoli - Juventus
1x (1.35) 9/10✅
1 (2.40) 6/10✅
Bologna - Lazio
2 (2.25) 7/10⛔
Catania - Palermo
x2 (1.45) 6/10⛔

Milan - Sampdoria
Over 2.5 (1.90) 4/10✅
Genoa - Siena x2 (niespodzianka ???? )⛔
Lecce - Udinese X✅
Znowu nie najlepiej 4/7 do tego Lazio przegralo ... bez niespodzianek w Genui. Bardzo ciekawie w koncu wyglada tabela ... nie ma tego samego widoku jak co roku ???? no i musze tylko dodac oby Roma wygrala ????
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Genoa - Siena 1 @ 1,80 ✅

Catania - Palermo 1 @ 2,50✅
under/over(2,5) 1 @ 1,70✅

Bologna - Lazio X @ 3.10 ⛔

Roma - Inter
Obie drużyny strzelą bramkę - Tak @ 1,65 ⛔
Spodziewałem sie że Bologna przerwie tą fatalna serie ale nie w w aż taki sposób ???? ( Bramka Di Vaio na 3-0 mrrr &lt;33 mistrzostwo ) Genoa i Catania ładnie szczególnie Catania miała łatwiej bo grał 2 polowe przeciw 10. A co do Romy i Interu to jak pisałem wyżej, że lubią padać wysokie wyniki, szkoda że dziś strzelanie było tylko do jednej bramki ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom