>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

7. Grand Prix Kanady [07 - 09 czerwca 2019]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Grand Prix Kanady 2019



Piątek, 07 czerwca ▶
#1 Trening ▶ 16:00
#2 Trening ▶ 20:00

Sobota, 08 czerwca ▶
#3 Trening ▶ 17:00
#Kwalifikacje ▶ 20:00

Niedziela, 09 czerwca ▶
#Wyścig ▶ 20:10

 



Informacje o torze:
Nazwa toru: Circuit Gilles-Villeneuve
Lokalizacja: Montreal, Kanada
Pierwsze Grand Prix: 1978
Długość toru: 4.361 km
Liczba okrążeń: 70
Kierunek jazdy: Prawoskrętny
Całkowity dystans wyścigu: 305.270 km
Rekord okrążenia: Rubens Barrichello (2004) - 1:13.622



Zapraszam do dyskusji!
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 6 czerwca 2019 23:05 przez 5xharoldx5Widzicie jakąś realną szansę na to, żeby wyścig wygrał ktoś z innego teamu niż Mercedes i Ferrari?
W czystym wyscigu nie ma na to zbyt wielkich szans natomiast wszystko sie moze zdarzyc. Ferrari powinno byc tutaj zdecydowanie bardziej konkurencyjne niz w Monako. Zobaczymy ile dadza poprawki w jednostce napedowej jakie przywiozl tutaj Mercedes. Nową specyfikację silnika dostanie fabryczny zespol Mercedesa, Racing Point oraz Williams. Ponadto Williams przywiozl do Kanady nowe przednie zawieszenie. Red Bull powinien wyraznie odstawac na tym torze ze wzgledu na bardzo duzo dlugich prostych na ktorych roznice bedzie robil silnik Ferrari jak i mozliwe, ze poprawki Mercedesa sporo tutaj pomoga. Resza stawki standardowo rywalizowac bedzie w drugiej lidze.
 
kamil_1992 304

kamil_1992

Underdog
Jak tam nastroje przed trzecim treningiem i kwalifikacjami?

Wydaje mi się, że Mercedes w drugim treningu mimo wszystko jechał na nieco skręconym silniku. Zastanawiającym był dla mnie fakt, że V. Bottas nie miał prędkości maksymalnej w top 10 - dla mnie ciężko zakładać, że inne zespoły na ich "nowych" silnikach (Racing Point oraz Williams) potrafią wyciągnąć większą prędkość maksymalną od kierowców Mercedesa (oczywiście Hamilton przez swoją przygodę nie miał kiedy narobić szybkich kółek). Całkiem możliwe, że srebrne strzały nie pokazały jeszcze wszystkiego na co ich stać. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


GP Kanady - kwalifikacje, sobota 20:00

Grosjean - Perez @ 1.96
  
Vettel - Gasly @ 1.05  
Bottas - Verstappen @ 1.14  

AKO: 2.34 (real 2.06)  
Bukmacher: Millenium

Grosjean z duzymi problemami w piatek. Skarzyl sie na wpadajacy pedal hamulcowy jak i ogolna prace hamulcow. Dodatkowo bolid Francuza bardzo slizgal sie po torze. Gram go w parze z Perezem, ktory bardzo dobrze sie tutaj w treningach zaprezentowal. Rowna, stabilna forma Racing Point w ten weekend. Tor powinien im pasowac z uwagi na duzo dlugich prostych. Dodatkowo dobra robote bedzie robic nowa, zaktualizowana jednostka napedowa Mercedesa. Generalnie ostatnia forma reprezentanta Haasa jest bardzo slaba i mysle, ze ten trend utrzyma sie w kwalifikacjach.

Na zniwelowanie podatku dokladam typy przeciwko Red Bullowi. Duzo dlugich prostych bedzie dla nich zabojcze. Czeka ich trudny weekend. Nie przewiduje, ze nagle na tym torze przeskocza Mercedesa i Ferrari w kwalifikacjach.
 
kamil_1992 304

kamil_1992

Underdog
cytat z dnia 8 czerwca 2019 11:32 przez ranczo0123

GP Kanady - kwalifikacje, sobota 20:00

Grosjean - Perez @ 1.96
Vettel - Gasly @ 1.05
Bottas - Verstappen @ 1.14

AKO: 2.34 (real 2.06)
Bukmacher: Millenium

Na zniwelowanie podatku dokladam typy przeciwko Red Bullowi. Duzo dlugich prostych bedzie dla nich zabojcze. Czeka ich trudny weekend. Nie przewiduje, ze nagle na tym torze przeskocza Mercedesa i Ferrari w kwalifikacjach.
Również po rezultatach kierowców Toro Rosso widać, że jednostki napędowe Hondy mogą nieco odstawać od konkurencji. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
GP Kanady-kwalifikacje
Russell-Kubica     
Kurs 3.25
STS

Ja chyba już tradycyjne podaje ten typ. Strata RWR do reszty stawki jest i nie ma sie co łudzic ze dzis będzie lepiej wiec pozostaje rywalizacja wewnątrz teamu. Dla Rus ten tor to nowy obiekt, nie mial okazji tu startować z kolei Robert ma z niego dobre wspomnienia bo mimo wypadku wyszedl z niego cało. Odczucia w bolidzie pozytywne na P3 trzeba jeszcze spasować auto, tor lubi i ta przewaga brytyjczyka nie jest taka jak to pokazują kursy. Robert to ambitny czlowiek i myślę że bedzie sie starał pokonac kolego. Już w Monako byla dobra jazda czucie auta i blisko Russella.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
GP KANADY - kwalifikacje
Sebastian Vettel win      
Kurs 3.5

Ferrari z treningu na trening tutaj sie poprawia. Nie wiadomo czy kierowcy Merca trochę odpuścili P3 bo niby takie słuchy chodziły ale poprawki przywiezione przez czerwonych działają i wg moga zagrozić w kwalach Mercowi. Może i będzie wszystko po staremu czyli pierwsza linia Srebrni a może w Ferrari coś w końcu drgnęło i to oni dzis będą górą. Myślę ze kurs wart ryzyka bo to tylko i aż jedno kółko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


GP Kanady - wyścig, niedziela 20:10
Obaj kierowcy drużyny Haas zostaną sklasyfikowani - NIE
Kurs: 2.25
  
Bukmacher: Bet365/STS/Fortuna

Obaj kierowcy sa bardzo elektryczni i wiecznie szukaja klopotow na torze. Dodatkowo Magnussen rozbil swoj bolid w Q2 i ekipa bedzie musiala mu odbudowac go na wyscig. Nie wiadomo czy tam wszystko dobrze poskladaja i czy wszystko bedzie dobrze spasowane co tez moze wplynac na jego jazde. Tor w Montrealu nie wybacza bledow ze wzgledu na bliskosc scian. Bolesnie w ten weekend przekonali sie juz o tym Giovinazzi, Hamilton i wlasnie Dunczyk. Cos mi sie wydaje i mam taka czute, ze przynajmniej jeden z nich nie ukonczy wyscigu.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


Magnussen rozpocznie wyścig w Kanadzie z alei serwisowej.
Duńczyk najpierw zaliczył kontakt ze ścianą mistrzów, a następnie uderzył bokiem o pit wall. Guenther Steiner:
"Trzeba dokonać wymiany podwozia. Oczywiście rozpoczniemy wyścig z alei serwisowej. Musimy też zamontować nową skrzynię biegów. Nie ma sensu, aby rozpoczynać wyścig z końca stawki korzystając z ogumienia C5, więc zaczniemy z pit lane. Najlepiej dokonać tego poprzez wymianę podwozia. To szybki i najbezpieczniejszy sposób".

Sainz z karą +3 na starcie za blokowanie Albona w trakcie Q1.
W uzasadnieniu zespół sędziów sportowych orzekł:
"Kierowca [Albon]znajdował się na szybkim okrążeniu, gdy zbliżył się do Sainza, który w drugim zakręcie poruszał się wolnym tempem po wyścigowej linii. Sainz prowadził w tym czasie rozmowę ze swym zespołem. Jej tematem były opony. Zespół ostrzegł Sainza o zbliżającym się Albonie, ale uczynił to zbyt późno. Ze względu na to Albon zrezygnował z szybkiego kółka".
 
Z 14

zarka94

Użytkownik
Magnussen - Grosjean H2H
Typ: Magnussen
Kurs: 3.00
Bukmacher: STS
Analiza:
Przez cały weekend Magnussen pokazywał zdecydowanie lepsze tempo od francuza. Oczywiście fin startuje z pitlane, stąd ten kurs, ale według mnie jest to spore value, szczególnie, że Romain od pierwszego treningu w Kanadzie jeździ słabo.


Bez analizy
Perez - Raikkonen H2H - 1.72 STS
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
GP Kanady wyścig
typ oba auta sklasyfikowane
Williams tak kurs 1.35
Renault tak kurs 1.6
Ako 2.16 STS

Celem RWR na kazdy wyscig to przede wszystkim dojechanie do mety. By moc rozwijać samochód w różnych obszarach trzeba mijac linie mety bo niestety bolid RWR odstaje od reszty. Ale poki co kierowcy starają sie i realizują założenia wyścigowe. Zaufam tez ekipie Renault ktora cały weekend bardzo dobrze sie spisuje i nie mają problemów z bolidem jak to bywało w poprzednich GP

Drugi typ to zwycięstwo Sebastiana Vettela. Czerwoni z poprawkami. Cały weekend robią postepy i zbliżają sie do Merca. Seb lubi ten tor , rok temu tutaj wygrał. Myślę ze pomimo tego ze to będzie bardzo trudny wyścig to dzis skonczy sie seria zwyciestw Mescedesa. 

Vettel win kurs 2 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Jeszcze taki dubel proponuje.
Raikkonen-Giovonazzi 1 kurs 1.72
Verstappen- Gasly 1 kurs 1.42
ako 2.44 STS

Kimi ewidentnie zawalił kwale i ma tego świadomość to że jest to lepszy raider nie ma sensu nikogo przekonywać. Myślę ze w wyścigu sytuacja sie odwroci. Co do pary Redbulla to Mac mial pecha, chciał obskoczyc Q2 na pośredniej mieszance ale sie nie udało. Po zmianie opon na miękką niestety trafil na czerwoną flagę i było po kwalach. W wyscigu mysle że upora sie z zespołowym kolegą.
 
C 16

ciekawy

Użytkownik
Cześć 

Typ . Gasyly , Hukkenberg &amp; Noriss All Points Finish 
2.15 @ William Hill 

Zadanie przed chłopakami dosyć proste. Utrzymać swoje pozycje startowe nie wypaść z toru i nie uszkodzić bolidu.
Niemiec i Brytyjczyk startują odpowiednio z 7 i 8 pozycji startowej. Za plecami mają zdolnego Maxa więc długo nie utrzymają swoich pozycji. Pomimo tego faktu dalej mają jeszcze jedną pozycję do straty. Mam nadziej że utrzymają się w top 10 
Powodzenia 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom