>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

7 euro od stanjames

Status
Zamknięty.
O 9

oshea123

Użytkownik
rejestrujemy sie na http://www.stanjamesuk.com i po rejestracji mamy na koncie cos kolo 7 euro jesli wybierzemy ta walute..tylko ze to jest free account ballance..i chyba trzeba to obstawic..i potem odlicza stawke..na stronie nie ma nic o promocji..ale ja kaske dostalem :jupi: zobaczymy co z tego bedzie
 
K 76

karlos83

Użytkownik
A udalo Ci sie ja postawic na jakis zaklad?

Edit: tez dostalem 7.45E ale prawdopodobnie mozesz korzystac z tej kasy dopiero po dokonaniu depozytu....
 
D 2

dav6id

Użytkownik
General Rules
If you are entitled to a Free Bet, it will appear in your account as a Free Bet Balance.
These funds are separate from your Account Balance.
It is not possible to withdraw your Free Bet Balance.
If you wish to place a bet online from your Free Bet Balance, you must tick the Free Bet Balance Checkbox on the Betslip, otherwise our system will attempt to take the funds from your Account Balance or through your debit/credit card.
If you wish to place a bet through our Call Centre from your Free Bet Balance, please inform the operator. Otherwise our system will attempt to take the funds from your Account Balance or through your debit/credit card.
Free bets are non-stake inclusive.

Mógłby ktoś przetłumaczyć ?
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Ja sie tam zarejestrwalem i wlasnie tez mi sie wydaje ze nie bedzie mozna wyplacic tylko tego freebeta. Dzieki oshea za promo ale sam ci je dalem na GG zanim je napisales tutaj ;-) :mrgreen:
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
MAzaq a im czasem nie chodzi tylko o tego Freebeta?
Bo mi sie zdaje ze mozna wyplacic wszystko prucz tego freebeta tylko jak bedzie sie wygrywac to kasa bedzie przechodzic na Real Account.
 
R 0

robak57

Użytkownik
Co trzeba zrobic zeby dostac kase??? Zarejestrowalem sie, na real account mam 0.00F , a chcialem postawic akumulatora to wyszlo ze musze zarejestrowac karte kredytowa! Co trzeba zrobic??

edit: Mazaq , nie da sie wyplacic tego free beta, ale to co ugramy ponad i przejdzie na real to juz sie da ????
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Po promocji. THE END. Gdyby dzis :przeklina: Liverpool :przeklina: wygral to bym mial 21 EURO i by mi dopisali 14 :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom