>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

7 e na betclick

baz 25

baz

Użytkownik
zapewne tak też dostałem

Odbierz darmowe 7€!

Szanowny Kliencie!

Zapraszamy Cię do gry w pokera w BetClic. Na swoim koncie znajdziesz bonus 7€. Zagraj za 1,10€ w turnieju &quot;Piłkarska Liga BetClic&quot;!

Odbierz 4 darmowe bilety na turnieje Sit &amp; Go:

Zaloguj się do pokera.
Na swoim koncie znajdziesz darmowe 7€.
Zagraj w piłkarskim turnieju Sit &amp; Go
w BetClic.

Darmowe 7€ będzie dostępne na Twoim koncie tylko do 30 września.
 
S 0

sracz

Użytkownik
Lol ???? chodzi o zmianę numeru ID dysku specjalnym programem, nie wiesz o co kaman to się nie odzywaj:] zabezpieczenie boss medi nie funkcjonuje na zasadzie IP, nie zastanawiało Cie dlaczego po formacie nie masz już limitu i możesz założyć następne konta?
no właśnie...co za burak ????
 
R 58

rychlik

Użytkownik
nie chodzi o zmianę żadnego ID dysku. wystarczy w Documents and Settings\XXX\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Boss Media usunąć któryś z folderów ????
 
A 0

adamcz

Użytkownik
sracz nie kozacz ;]
1) ściągamy ten programik ( link do programu na koncu posta)
2) rozpakowujemy i sprawdzamy ścieżkę do folredu w jakim jest ten program
3) otwieramy wiersz poleceń: start-&gt;uruchom-&gt;cmd ENTER
4) domyslna ściezka na jaką jesteście ustawieni powinna być w różnych przypadkach c:\documents and settings\nazwa_twojego_komputera&gt;
przechodzimy teraz do folderu w którym jest ściągnięty program. Jeśli zapiszemy go na pulpicie to powinien mieć taką ścieżkę c:\documents and settings\nazwa_twojego_komputera\pulpit\volid aby tam przejsc należy uzywać komend cd. To znaczy: jesli chcemy przejść zc:\documents and settings\nazwa_twojego_komputera do c:\documents and settings\nazwa_twojego_komputera\pulpit to wpisujemy cd pulpit. Jeśli chcecie przejść do katalogu wyżej to wpisujecie cd.. no ale nie bedę was uczył obsługi wiersza poleceń.
5) jak już jesteśmy w odpowiednim katalogu to wpisujemy następującą rzecz: volumeid c: xxxx-xxxx gdzie zamiast &quot;iksów&quot; wpisujemy nowy numer ID dysku twardego. jest to zapis heksadecymalny tzn kazdy iksjest z zakresu od 0-F tj. 0,1,2....8,9,A,B,C,D,E,F. przykładowy numer dysku 1453-43A6, więc w tym przypadku polecenie będzie wygladało następująco volumeid c: 1453-43A6.
6) restartujemy komputer i już mamy inny numer ID dysku co pozwala nam na założenie 3 kolejnych kont w sieci BOSS
http://www.softpedia.com/get/Programming/Other-Programming-Files/VolumeID.shtml
ja podaje publicznie jak ominac ten problem
 
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
sracz nie kozacz ;]

1) ściągamy ten programik ( link do programu na koncu posta)
2) rozpakowujemy i sprawdzamy ścieżkę do folredu w jakim jest ten program
3) otwieramy wiersz poleceń: start-&gt;uruchom-&gt;cmd ENTER
4) domyslna ściezka na jaką jesteście ustawieni powinna być w różnych przypadkach c:\documents and settings\nazwa_twojego_komputera&gt;
przechodzimy teraz do folderu w którym jest ściągnięty program. Jeśli zapiszemy go na pulpicie to powinien mieć taką ścieżkę c:\documents and settings\nazwa_twojego_komputera\pulpit\volid aby tam przejsc należy uzywać komend cd. To znaczy: jesli chcemy przejść zc:\documents and settings\nazwa_twojego_komputera do c:\documents and settings\nazwa_twojego_komputera\pulpit to wpisujemy cd pulpit. Jeśli chcecie przejść do katalogu wyżej to wpisujecie cd.. no ale nie bedę was uczył obsługi wiersza poleceń.
5) jak już jesteśmy w odpowiednim katalogu to wpisujemy następującą rzecz: volumeid c: xxxx-xxxx gdzie zamiast &quot;iksów&quot; wpisujemy nowy numer ID dysku twardego. jest to zapis heksadecymalny tzn kazdy iksjest z zakresu od 0-F tj. 0,1,2....8,9,A,B,C,D,E,F. przykładowy numer dysku 1453-43A6, więc w tym przypadku polecenie będzie wygladało następująco volumeid c: 1453-43A6.
6) restartujemy komputer i już mamy inny numer ID dysku co pozwala nam na założenie 3 kolejnych kont w sieci BOSS

http://www.softpedia.com/get/Programming/Other-Programming-Files/VolumeID.shtml

ja podaje publicznie jak ominac ten problem


a doczytałeś co było napisane na końcu tego artykułu...?
 
S 0

sracz

Użytkownik
w dodatku &quot;kolesie&quot; moja instrukcja nie jest skopiowana z elite, tylko sam ją napisałem ???? ktoś mi zapodał informacje, że zabezpieczenie opiera się na ID dysku i sam skminiłem ???? a na elite nie wchodzę, bo to szajs ???? już wolę fb ????
 
Do góry Bottom